Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859521 пъти)

0 Потребители и 12 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #645 -: Октомври 20, 2011, 14:56:36 pm »

Аз съм ти казвал, че не те нападат и вследствие на това да ти е нарушена аурата, а те нападат, защото ти е нарушена цялостта на аурата. Аурата е като вентилатор. Колкото по-бързо се върти, толкова по-трудно имаш възможност да пъхнеш нещо през перките му. Така че помисли над идеята да засилиш личните си защитни качества.

Стил на живот, храна, навици, отношение към света и хората, пороци.


Извинете, че се намесвам, за кратко е. IMO /смятам че/, sidewinder е прав за аурата. Целостта и здравината на информационно-енергийният пашкул  :lol: е наистина ключов момент за външните нападения. Хората, които нападат /осъзнано или не/ го правят най-вече от енергийна незадоволеност, т.е. гладни са и си хапват от енергията, отделена от Вас, посредством Вашите емоции, след един "вкусен" скандал, например. Дори няма нужда да сте в обхвата им - визуално, слухово..., пак работи. Кой не го е изпитвал.  :bomb: Методики и практики за затварянето на "дупките" колкото си искате.
Когато си направиш оргонит /нали темата е за оргон/ течовете по каналите към тези  :diablo: вампирчета и други смукачи  :lol: :lol: :lol: започват да намаляват или спират -

като че ли спират гадовете, понякога се опитват да ми влияят, но не е както преди, няма директни битки. Все още не мога да кажа със сигурност, още наблюдавам.

дори може да се създаде обратен ефект - те да чувстват не приток на оргон към себе си, а оттичане - нали по-големите тела привличат по-малките /ярък пример спътниците и обектите, около които те кръжат/, поради нарастването размерите на пашкула /аурата, тънките тела.../. Т.е. не само, че не си "лъжица за тяхната уста", но и може да си им отровен /особено ако сте на различни вибрационни равнища - в смисъл ти да гледаш отгоре  8)/
« Последна редакция: Октомври 20, 2011, 16:07:03 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #646 -: Октомври 20, 2011, 15:15:01 pm »
всички сме чували за превземането на крепостта отвътре посредством технологията троянски кон. Когато позакърпим дупките тук там, шпакловаме и се подготвим за зимата...  :lol: :lol: :lol: понякога се случва да не сме доволни от резултата. Изцяло или частично. Като че ли с времето ефектът на оргонитите се губи, може би не се караме вече с бабичките-комшийки, не ни дразни наглостта на някой си там, но вътрешно оставаме неспокойни и тревожни.
Как чистим кристала, когато го подготвяме за влагане в оргонит, или просто за махало - всички знаят, описано е любезно от автора на тази тема /sidewinder/. Счита се, че при почистването си кристалът променя структурата си, така както я променя например при негативно въздействие /нали затова го чистим, за да се застраховаме/. Нека за момент си представим, че ние човекът /по принцип/ е един кристал. Почистваме се от външни налепи, букси и шлангове /понякога даже сам си се чудя на  :blush: глупостите/ кой със сол, кой с котка...
Необходимо е да "изтупаме" вътрешните си негативи. Аз лично съм ползвал /моля, ако се счита за реклама да се премахне/ - http://radio.changewire.info/
/Опитвам се, когато има възможност да давам информация на български език, имаме достатъчно добри специалисти./
Колко трае една средностатистическа почивка на морето - около 14 дни, две седмици.
Практиките, които се препоръчват за постигане на трайно въздействие върху мозъка трябва да са по 15 или 21 дни - изборът е на човека, не трябва да му се налага, а сам да си избере колко и как да се занимава. Схемата е 15 активни, 15 почивка, 15 активни, 15 почивка и 15 активни 15 почивка. След това специалистите считат, че това състояние /например хармония, харизма... кой каквото го вълнува/ е достатъчно добре затвърдено в главата. Ами... Успех!
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #647 -: Октомври 20, 2011, 15:16:00 pm »
А, да оргонът помага за много по-пълноценното разтваряне на душевните шлаки в организма. Това исках да допълня в подкрепа на горния си пост, който не е свързан с темата.
6285174923344176257

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #648 -: Октомври 20, 2011, 15:19:49 pm »
Миро, така, както ни го обясняваш оставам с впечатление, че се чувстваш обречен и крайно незащитен.
Шегуваш ли се? Аз-обречен и незащитен?   :lol: Не, приятелю, с грешни впечатления си. Наказах ги всички тези неща само за да поясня защо този тип оргонити се оказаха безполезни за мен тук, в България.

Сега съм мераклия да изпробвам оргонит, който би повлиял на електромера. Някъде май стана дума за такъв, но не прочетох отзиви, а това си е супер, ако има такъв.   :blum1:
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #649 -: Октомври 20, 2011, 15:28:23 pm »
Ок! Може и така да е. :yes:

П.П. Само пояснявам за кохерентните и некохерентните вълни. Не е за Миро - само използвам поста.

Кохерентни са тези вълни, които имат еднаква честота и фаза. Примери: лазер, монохроматична светлина, Електромагнитни вълни

Некохерентни са вълните от обикновените крушки, слънчевата светлина и т.н Те са в противофаза и различна честота. Всеки източник на топлина и полиспектрална светлина излъчва некохерентни вълни.
« Последна редакция: Октомври 20, 2011, 20:03:30 pm от Mirotvorec »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #650 -: Октомври 20, 2011, 15:35:57 pm »
Не ми обръщате голямо внимание, но аз ще продължавам, пък току виж съм намерил и съмишленик.
Кристала си променя формата (съвсем съвсем малко) под въздействие на това ЕМП, т.е. вибрира и като резултат отделя топлина. С други думи - оргонитите поглъщат ЕМП и го превръщат в топлина :)


Ако част от вълните, излизащи от оргонита са в инфра-червения спектър, тогава част от излъчването на оргонита ще е топлина ;) Ако направим оргонит, който да излъчва САМО в инфра-червения спектър, няма да цепим дърва за през зимата  :drinks:


Не съм достатъчно технически грамотен, за да ти бъда съмишленик, ако става дума за откриване на средство за превръщането на оргона в топлина.

Интересно ми е това влияние върху gsm антените и други такива излъчвания. Не спада ли самата ефективност на gsm-апарата? /IMO, аз лично предпочитам да имам добър обхват, а не да се въртя наляво-надясно докато говоря, за да ме чуят отсреща/.

Когато антената съвпадне с посоката на кристала, GSM-а губи около 1/2 от обхвата си. Зависи от телефона, зависи от оргонита, но губи!

Съществуват ли оргонитни разработки, които помагат да се увеличи ефективността на работа на телефон, компютър, електроника... /нали все пак тези уреди трябва да работят за нас, а не да ни пречат/ Има хора, които не са особено на ти с такава техника и това би им било от полза.
Или тези оргонитни таблетки /от сайта в твоя пост/ хармонизират работата на телефона, а не пречат на обхвата?



« Последна редакция: Октомври 20, 2011, 15:46:56 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #651 -: Октомври 20, 2011, 16:40:30 pm »
Масов отговоро на всички постове от днес: опитвам се да разбера как работят оргонитите и какво правят. Ама наистина как работят и какво правят! В ръководството и в интернет като цяло, информацията е разпокъсана, има вътрешни противоречия и неясноти. Освен това се говори твърде много за етери, нематериални енергии, и какво ли още не. Това, което наблюдаваме е, че оргонитите РАБОТЯТ в МАТЕРИАЛНИЯ СВЯТ. Интересува ме как :)
На няколко места в интернет се твърди, че над оргонитите има леееееко затопляне, т.е. те си работят като печки :)
Относно оргонитите и GSMите, компютрите - ами те си работят прекрасно, само дето ни вредят. Дали ни вредят поради нарушаване на хармонията, или ни вредят поради кохерентните излъчвания, или ни вредят поради магически причини ми е малко безразлично, искам да хармонизирам света около себе си! Например, зз работя пред компютър и в момента в който пренебрегна стойката си и честото ставане за 2-минутна разходка тялото ми напомня за себе си мигновенно - концентрация, сън, настроение, болки в гръбнака и т.н. Знам, че PCто и излъчва вълни, които ми вредят, тук идва оргонита - събира, чисти, хармонизира, на МАТЕРИАЛНО НИВО, в "нашия" свят!
Кварцов кристал не пречи на обхвата на GSMа, както и да го въртя, както и да го държа. Един експериментален прототип без кристал - също не прави нищо с обхвата. Явно наблюдаваме някакъв феномен, който се проявява САМО когато се съберат на едно място трите съставки: смола, метал, кристал! Какъв е този феномен ме интересува :)
« Последна редакция: Октомври 20, 2011, 17:19:43 pm от diavolche »
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #652 -: Октомври 21, 2011, 11:09:05 am »
Относно "функцията" на кристала в оргонита - "Как правило, структуры и функции, составляющие ткань материального (инструментального) мира несут в себе как в закристаллизованной памяти форм блоки голографической матрицы етого мира, значително превосходящие ее часть, осмисленную человечеством" - По принцип, структурите и функциите, образуващи тъканта на материалния /инструменталния/ свят носят в себе си като в закристализирани паметни форми? - блоковете на холографската матрица на този свят, значително надхвърлящи частта от нея, която е осмислена от човечеството. /преводът е мой, ВЪОБЩЕ не претендирам за точност/. цит. Шнейдерман Г.А. "За горизонтом осознанного мира" - книга первая, изд. "Ника Центр", 2000, Киев, стр. 96  :writer: :writer: :writer:
Не можем да очакваме, че оргонитът работи само в осмисленият досега от нас свят - материален такъв. А кристалите са интелектът на този свят, намерил холографско изображение върху материален носител /неслучайно в древността са изобразявали разни неща върху каменни носители. ::) ::) ::)
Практичен съвет - който има възможност би могъл да си гравира кристала, който е почистил и подготвил за изработка на оргонитно устройство. Какво и дали ще си гравира - негова си работа. Но, когато се гравира самият кристал - нещо в него се променя /не искам да се правя на интересен и да си измислям - не знам какво!!!/ и придобива свойства, заложени му от "татуировката" /нещо  подобно бях чел или в мазето или в някакъв друг форум - не помня, наистина, затова не цитирам точно/ - някакъв лечител с медицинско образование осъществявал лечебно въздействие върху пациентите си посредством гравиран кристал.
« Последна редакция: Октомври 21, 2011, 11:14:53 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #653 -: Октомври 21, 2011, 11:24:47 am »
8) Днес купувам там резистори, жакове, епоксидна смола и  :lol: :lol: :lol:

Смятам да разработя първоначално оргонустройство......................смятам да пусна ограничена бройка с пълна функционалност за изучаване от интересуващи се............

Определено не смятам да комерсиализирам това си начинание. Под интересуващи се имам предвид - САМО мои близки, а по-конкретно жена си и брат си.

Тая тема съвсем се изврати.  ??? ???
 :lol: :lol: :lol: ;D

Ама нищо. Поне си дойдохме на думата. Хайде на опашка за новите устройства.
Да прилъжем околните да ни харесат. Щото явно излъчваме нещо кофти, и не ни харесват обикновено, белким ги излъжем с някоя джаджа.

Четем отново МНООООООГО бавно. МНОООООГО внимателно. Ако не сме сигурни - ОТНОВО четем. Ако и тогава не сме сигурни - питаме дали правилно сме разбрали?

Искам после да ми го покажете на живо как става това. Ще е култово да се гледа. Комедия и трагедия в едно.  ;D

Кое как става? Бих искал да те помоля, ако желаеш коректност при взаимоотношенията ни да бъдеш малко по-конкретен. Досега не съм разбрал нищо съществено от теб, за разлика от информацията от много други форумчани, които наистина се интересуват.

Да припомня отново -

...............
Иначе добре намесваш съзнанието на камъните и оргонитите. Това го разисквахме с някои форумници на лс, но тук в темата не си струва да пиша. Така и никой няма да чуе....

според мен, IMO, обиждаш интелекта и желанието за развитие на уважаемите форумчани. Това си е лично твой избор, дали и какво ще обсъждаш в лични или не, абсолютно правилно - бих се радвал обаче, надявам се не само аз, да споделяш понякога интересни неща, вижда се, че знаеш... Защо криеш, какво печелиш от това?
« Последна редакция: Октомври 21, 2011, 11:35:59 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #654 -: Октомври 21, 2011, 12:06:17 pm »
Здрасти, на този линк е показано, как се прави оргонит със захар.... На френски е, но само това открих до сега по темата. Смятам да направя такъв оргонит скоро, но търся подходящ съд за целта.
Успехи!

Позволявам си да вмъкна един коментар. След като го направиш и ти застине добре - тествай го /както ти си знаеш/ дали отдава или отнема енергия /оргон/. Защото е имало случаи, в които се изработват такива оргонити, конкретно с разтопена захар, а след това човекът, който ги използва да се чувства като изцеден, т.е. получава съвсем обратния на желания ефект.  :diablo: В смисъл захарта /може би/, защото всички други съставки са същите променя полярността на потока.

6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #655 -: Октомври 21, 2011, 12:47:39 pm »
Ей на този оргонит, увит със 7 намотки ел.кабел, на който е включен климатик, като сложа чисто нови батерии 1.5v и до сутринта падат на 1.3-1.2v. Повече от ясно е, че тази постановка не ги зарежда, ами точно обратното - разрежда батериите. Не знам как да го изтълкувам като явление и защо става така. Ако някой може да даде отговор?


Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #656 -: Октомври 21, 2011, 13:17:50 pm »
Ако оргонитът има вградена кроп бобина пробвай да намотаеш белия кабел /от климатика/ по посока, обратна на тази, която е досега. Ще е интересно да се разберат резултатите, ако има такива.
Иначе при посоченото от теб разположение махалото положително ли си маха? Някакви по-специфични усещания имаш ли в близост до оргонита? Пробвал ли си с лявата ръка на 3-5 см над мястото на кристала да усещаш потока?
« Последна редакция: Октомври 21, 2011, 14:05:52 pm от Mirotvorec »
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #657 -: Октомври 21, 2011, 13:22:21 pm »
Махалото се върти в положителната посока и то много бурно. Няма кроп бобина. Има дебел ЕТ кварцов монокристал и месингови стружки.

Иначе батериите са зарядни и стояха в шкаф от месеци. Замерих ги с мултицета преди да ги поставя и на сутринта. Резултата го дадох в предишния пост.
« Последна редакция: Октомври 21, 2011, 13:24:23 pm от sidewinder »

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #658 -: Октомври 21, 2011, 13:29:43 pm »
Значи, ако можеш, пробвай го това с обратната намотка на белия кабел, а също така и с кабел от друг електроуред. IMO белият кабел така намотан създава отрицателно поле /защо? - IMO зависи от това как са разположени самите жици - не знам, но сигурно не е едножителен, /ако е едножилен няма смисъл от следващият ми съвет/, които са вътре в него - можеш да пробваш също, даже това е по-добре да го пробваш преди другите експерименти, може да няма нужда от тях тогава - вземи чист кристал ако имаш и навий кабела по същия начин около него и замери с махалото. Интересно.
« Последна редакция: Октомври 21, 2011, 14:06:44 pm от Mirotvorec »
6285174923344176257

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #659 -: Октомври 21, 2011, 13:35:25 pm »
Иначе батериите са зарядни и стояха в шкаф от месеци. Замерих ги с мултицета преди да ги поставя и на сутринта. Резултата го дадох в предишния пост.
Това, което си направил се нарича бобина, която създава магнитно поле. Ако мен ме питаш, батериите щяха да си намалят заряда и БЕЗ оргонита :) Опитай без оргонит и ще видиш :)
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27