Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859349 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #570 -: Октомври 04, 2011, 14:36:21 pm »
Tangrata_ , приятелю, ако действително искаш да разбереш как работят оргонитите,
добре би било първо да си свалиш наочниците, смени парадигмата ;)иначе никакви аргументи и доказателства няма да ти стигнат - те са ти нужни на теб, затова си ги потърси сам. Ние и така сме си добре ;D
Хахаха, напротив!!!
АЗ, и така съм си добре!
Вие сте тези, които строите всеки ден оргонити, та за да се почувствате по-добре.
Доказателства по същество не са ми нужни. Искам ви ги, за да ви покажа, че на ВАС са нужни. Ама не зацепвате.
А за наочниците не го разбрах. Ако го обясниш по-ясно, може и да го коментирам.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #571 -: Октомври 05, 2011, 05:10:31 am »
Абе прочетох в един оргонитски форум, че кристала трябва да се лъска добре, на всеки 6 месеца. Иначе оргонита спира да работи.
Затова и тия, дето са с мед стават за многократна употреба, щото можеш да извадиш кристала и да го лъснеш.
А тия със смола са за едонкратна, щото няма изкарване.
Някой чел ли е нещо такова?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #572 -: Октомври 05, 2011, 10:26:02 am »
Стига бе Тангра, това да не е бастун да го лъскаш?! ;D ;D ;D Интерпретации хиляди.
« Последна редакция: Октомври 05, 2011, 13:17:45 pm от Mirotvorec »

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #573 -: Октомври 06, 2011, 09:02:31 am »
Ето и моите оргонити.
 


По - малкия правих началото на лятото като спазвах точно пропорциите от първия пост на sidewinder.
По - големите 2 броя са от вчера и са малко свободно съчинение. Съдържат планински кристал, кроп бобина, кварцов пясък, парамагнитна скала, натрошен цитрин, алуминиеви, железни и медни стружки, като алуминиевите преобладават, понеже Magnolia ми прати цяло кашонче, за което й благодаря  :)
Смолата е на Лакпром, епоксидна. Всичките са зареждани на 15 Hz със сигнал от тон - генератор през мобиус бобина с кристал в средата. Надявам се, че ще вършат работа  ;)

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #574 -: Октомври 06, 2011, 09:09:08 am »
Говорих с една много сензитивна жена, при която бях преди 15 години и която тогава ми каза разни неща, а аз спорих с нея и бях убедена, че греши, но наскоро осъзнах, че прогнозите и се сбъднаха 100 %...

И аз преди 15 години ходих при една такава жена / бях 1 курс студент тогава / Засега всичко, което ми каза се е сбъднало на 90 %, като всичко върви по хронологичен ред. Честно казано сега съжалявам, че ходих при нея, но тогава си беше чисто любопитство, не съм и вярвал даже, че може да се предскаже бъдещето на човек. И май не е на хубаво изобщо да си знаеш бъдещето. Не правете тази грешка.


Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #575 -: Октомври 06, 2011, 20:30:40 pm »
Поставянето на оргон в пирамида увеличава въздействието му. Още по темата оргон тук:

http://www.vincelewis.net/orgone.html

Orgone is totally 100% safe unless you are an alien, hybrid-alien or a humanoid bug.  In this case you may feel hot, you may find it hard to breath and you may come out in a rash or boils...the best remedy is to go back to your own planet and seek medical advice from..I think its name is...Dr Splod-Raa-Akeema-Naputilak. ::)

vin urdu vin urdu vin urdu


Оргона е напълно 100% безопасен, освен ако не си извънземен, хибриден извънземен или хуманоидна гнида. В този случай може да се почувстваш горещо, може да ти е трудно да дишаш и може да ти излязат обриви или циреи ... най-доброто лекарство е да се върнеш на собствената си планета и да потърсиш медицинска помощ, от .. Мисля, че името му е ... д-р Splod-Raa Akeema-Naputilak.
vin urdu vin urdu vin urdu

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #576 -: Октомври 11, 2011, 11:30:51 am »
TB, които се описват в тази тема дават положителна енергия "нагоре", отрицателна "надолу" и съвсем слаба положителна настрани. Отрицателната енергия се засича само съвсем близо до оргонита, ако се отдалечим малко и "отдолу" дава положителна енергия, т.е. навсякъде от разстояние по-голямо от 1/2 - 1 метър.
Не знам как се нарича, но оргонит с четири кристала, сложени в плоска форма с медна спирала отстрани дава положителна енергия (и доста по-силна от TB) във всички посоки.
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен gomi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #577 -: Октомври 11, 2011, 11:43:49 am »
Случайно сложих изхабена батерия върху оргонит, замерена предварително, напрежението се покачва бавно  :-X

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #578 -: Октомври 11, 2011, 12:03:14 pm »
Случайно сложих изхабена батерия върху оргонит, замерена предварително, напрежението се покачва бавно  :-X

Споделям същото наблюдение. Имам един стар мп3 плеър със зарядна батерия (несменяема). Налагаше се да го зареждам почти всеки ден, защото капацитета на батерията падна много с годините. Откакто има оргонити вкъщи забелязвам, че плеъра държи доста повече с едно зареждане. Ще пробвам и с батерия 1.5V.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #579 -: Октомври 11, 2011, 12:04:11 pm »
TB, които се описват в тази тема дават положителна енергия "нагоре", отрицателна "надолу" и съвсем слаба положителна настрани. Отрицателната енергия се засича само съвсем близо до оргонита, ако се отдалечим малко и "отдолу" дава положителна енергия, т.е. навсякъде от разстояние по-голямо от 1/2 - 1 метър.
Не знам как се нарича, но оргонит с четири кристала, сложени в плоска форма с медна спирала отстрани дава положителна енергия (и доста по-силна от TB) във всички посоки.

Това как го установи?

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #580 -: Октомври 11, 2011, 12:09:47 pm »
Това как го установи?
Питах махалото ;)
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #581 -: Октомври 12, 2011, 17:11:36 pm »
Здравейте!
Поздравления на drakkar за произведенията му.
Някой беше споменал тука един германски сайт http://www.energiekegel.de/, където правят оргонит и вместо епоксидна смола използуват природен гипс под налягане. Поръчах си един конус и 5 сърчица от оргонит. Човекът се объркал и ми праща два пъти поръчката. Писах му, че ще му изпратя обратно втория пакет, а той отговаря "Не! Задръж ги като подарък! Случва се от време на време, пък и конусът няма да издържи повторно изпращане по пощата.“ Благодарих му и му обещах да му изпратя подарък с еквивалентна стойност от България.  :) Много готин човек.
« Последна редакция: Октомври 12, 2011, 17:19:59 pm от Dom »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #582 -: Октомври 12, 2011, 19:44:08 pm »
Моите уважения към http://www.energiekegel.de/, но кирлиановата фотография казва друго. Вижте снимките от този линк. Сравнете фотографиите на оргонитите със смола и този от пластерит най-накрая.

http://www.orgoniseafrica.com/blog/improving-orgonite/

За да работи оргонита, органичната среда трябва да е от полимерен тип. С други думи, малки малекули (мономери) да са навързани като манисто и да образуват полимер. При гипса това отсъства, ако ще не природен, ами от Марс да е.


Превеждам от същия линк:

Една от последните моди в този ред на измами се нарича "plasterite".
По същество това е "гипс" или просто гипс с натрошен кварцов кристал.
Това е изображение на едно доста добре изглеждащо парче "plasterite"



А ето и кирлиановата му фотография:



Накратко: Пластерита няма нищо общо с оргонита. Това е просто гипс с някои кристали. Лечебният ефект ще се дължи на кристалите, добавени към гипса. Това се усеща много слабо и почти недоловимо.
« Последна редакция: Октомври 12, 2011, 20:18:07 pm от sidewinder »

Неактивен Dom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #583 -: Октомври 12, 2011, 20:29:23 pm »
Доколкото разбрах от превода на Гугъл, гипсът се състои от множество малки кристали. Ето това е природен гипс според него.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #584 -: Октомври 12, 2011, 20:31:49 pm »
Ок. За това не споря. Но това не е оргонит. Оргонитът е смес на органична и неорганична материя в съотношение 50:50. Това предполага антагонизъм, когато навлезе DOR в оргонита.
« Последна редакция: Октомври 12, 2011, 20:44:50 pm от sidewinder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27