Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859121 пъти)

0 Потребители и 45 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #555 -: Октомври 01, 2011, 23:28:00 pm »
Говорих с една много сензитивна жена, при която бях преди 15 години и която тогава ми каза разни неща, а аз спорих с нея и бях убедена, че греши, но наскоро осъзнах, че прогнозите и се сбъднаха 100 %.
Показах и оргонитите и я попитах как ги усеща, без да казвам нито какво е това, нито какво съдържа. Тя ги подържа известно време в ръка и каза, че ги усеща много добре и че има положителна енергия в тях. Искаше да си купи, аз казах, че не ги продавам, а ги подарявам и тя си избра един. :) Обнадеждих се.

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #556 -: Октомври 02, 2011, 15:11:09 pm »
Ти досега съмняваше ли се?! ;D


П.П. Днес си направих експеримент с един оргонит. Купих си спрей за боядисване - нормален, и един с медни частици. Направих серия от напръсквания върху готовия оргонит. Един слой без частици, един слой с частици. Така няколко пъти. Това си е чиста проба кондензатор. Така оргонита на повърхността си ще има нещо като акумулатор за оргон, чакайки на опашка да бъде изчистен.

Стана много красив.
« Последна редакция: Октомври 03, 2011, 20:22:10 pm от Mirotvorec »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #557 -: Октомври 02, 2011, 17:48:52 pm »
Най-вероятно не е почвал да работи ...

Щом ти казваш, ще трябва да съобразим с теб.
Или му идва множко на кембъстъра, или още не е почнал да работи.
Не аз казвам, а ти самия казваш това. Аз само го повторих. Не знам за какво съобразяване говориш. ...


Спрете да се заяждате и помислете малко!  :o
Да вземем примера с камерата на хладилника - оргонита "завихря" водата и променя начина по който тя замръзва, т.е. със сигурност РАБОТИ, но не пробива дупка в стените или тавана на камерата, нали?
По същата логика, чем-бъстъра не може да разгради това, което сипят и да го накара да изчезне. Това, което може да направи чем-бъстъра е да изчисти негативната енергия (DOR), която се създава от това, което сипят със самолетите. Ако сипят малко и чем-бъстъра премахне отрицателната енергия, изглежда, че следите се разтварят. Ако сипят много и чем-бъстъра махне отрицателната енергия, пак се вижда нещо, защото концентрацията на това "нещо" във въздуха е по-голяма ;)
сайдуиндър, вземи проби от повърхността на почвата някъде близо до чем-бъстъра и на 20-30-40-50 километра от Пловдив. Занеси ги в лаборатория и виж какво има вътре. Напролет, когато чем-бъстъра ще е работил с месеци, отново отиди и вземи проби от същите места. Ако има разлика в съотношението на тежки метали в двете проби сега и след 1/2 година, значи чем-бъстъра със сигурност работи ефективно. Ако няма разлика - може би работи, може би не...
Някой изобщо правил ли е такива проби за тежки метали? И за кои по-точно метали?
Правил ли е някой опити на почва, където е пръскано с тези кем трейли и почва от друго място, където не пръскат?

Ту говорите за негативна енергия (може би не материална) ту за тежки метали.
Ту говорите как позитивната енергия на оргона нищо не може да я спре, защото не е от нашия 3Д свят и може да преминава свободно през всичко, ту говорите как оргона я прихващал и даже привличал.
Дори и се говори, че засмуквал под налягане. Нещо, което никой не обясни защо и как.
Как се движи негативната енергия из пространството?
Със стандартна скорост ли, с променлива ли? Ускорение има ли?
Колко е тая скорост?
Как така се движи изобщо, нали не е от това измерение? Защо пък изобщо трябва да се движи.
И тн.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #558 -: Октомври 02, 2011, 20:53:38 pm »
Като си толкова ербаб, защо не си задаваш въпросите на Дон Крофт, Джон Логан или Карл Велц. Вилхелм Райх няма как да го питаш по обясними причини, но на другите спокойно можеш да си им зададеш въпросите.

Ние тук само прилагаме откритото от тях, какво се занимаваш с нас. Това твоето е чиста проба просене на внимание.
« Последна редакция: Октомври 03, 2011, 20:22:54 pm от Mirotvorec »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #559 -: Октомври 02, 2011, 21:43:45 pm »
Не ги познавам тези личности.
Ти със същата лекота можеш да ме препратиш да питам някой марсианец. Или пък 100ина китаеца.
Щом се занимаваш с тези работи, питай ги ти. И после ми кажи какво са ти казали. Може и да не преразказваш, а само да копираш отговора. Мен ми е страшно чудно как не си задавате тези въпроси, които и аз си задавам.
И ОЩЕ повече ми е чудно, как след като съм ги задал, не се замисляте върху тях, ами ги отхвърляте с лека ръка и продължавате на сляпо. Не ви ли е интересно как негативната енергия минава през оргонита? С каква скорост, как се завихря, има ли ускорение, има ли промяна през различните дни и тн?
Уж се пишете пробудени и извън матрицата, а супер интересни въпроси, касаещи ИМЕННО вашето хоби подминвате, без да полюбопитствате какъв е отговора.


Вие поне не сте професионалисти и надявам се сте с чиста съвест. Затова и си играя изобщо да пиша тук.
А ако питам нещо въпросните личности, ще се направят на луди, и или няма да отговорят, или ще отговорят на друг въпрос, не който съм ги питал, или пък ще излъжат най-преднамерено.
То ако ставаха така с питане нещата нямаше да има всякакви секти и егрегори.
Питаш шефа на сектата, "що така бе" и ще чакаш смислен отговор? Ми той е спец в манипулиращите отговори и лъжата.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #560 -: Октомври 02, 2011, 23:18:57 pm »

А ако питам нещо въпросните личности, ще се направят на луди, и или няма да отговорят, или ще отговорят на друг въпрос, не който съм ги питал, или пък ще излъжат най-преднамерено.


Казах ти в другата тема, че си предубеден. Ето това горното имах предвид.
И по въпросите ти си личи, че не си чел темата, защото говорим за няколко вида устройства и всяко от тях има специфично действие. Попрочел си отгоре- отгоре и в главата ти е манджа с грозде, но пък енергията ти за заяждане не секва.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #561 -: Октомври 02, 2011, 23:38:31 pm »
A нещо конретно ще има ли, или само общи приказки?
Аз задавам въпроси, на база на вашите мнения, а после в мойта глава била манджата с грозде.
Кое по-точно ти се видя манджа с грозде?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #562 -: Октомври 03, 2011, 00:05:33 am »
Ще ти отговоря, когато пишеш на онези хорица и публикуваш отговорите им тук. ;)
Съгласи се, че sidewinder не може и да поддържа темата тук, и да превежда, и да обяснява на всеки търпеливо, и да пише на капацитетите, за да ти даде отчет и да търпи заяжданията ти...Поспри се малко. >:(
« Последна редакция: Октомври 03, 2011, 20:24:15 pm от Mirotvorec »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #563 -: Октомври 03, 2011, 20:00:54 pm »
Ето ги последните ми образци. Махалото върти на HHG та ша се сцепи. Не съм очаквал такъв резултат. Една HHG е няколко пъти по-силна от който и да е ТВ.


Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #564 -: Октомври 03, 2011, 20:34:45 pm »
Браво! Страхотна идея ми даваш, как да придам по-естетичен вид на медальоните. ;)
Отдолу пръска ли си ги със спрей?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #565 -: Октомври 03, 2011, 20:37:01 pm »
Браво! Страхотна идея ми даваш, как да придам по-естетичен вид на медальоните. ;)
Отдолу пръска ли си ги със спрей?

Навсякъде! Чакаш обаче да изсъхне отгоре и тогава. Спрейовете са от тези на водната основа. Докато се обърнеш да оставиш флакона и е изсъхнало вече. Но нанасянето трябва да е тънко.

Ако са медальони недей ги пръска с този вид спрей. Не е устойчив на протъркване.
« Последна редакция: Октомври 03, 2011, 20:46:44 pm от sidewinder »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #566 -: Октомври 04, 2011, 05:12:17 am »
Тук не става въпрос за МАНДЖА С ГРОЗДЕ. Всеки по различни причини прави оргон в тези географски ширини. Този магнит в комбинация с оргона изважда извън строя електрониката, роботите и сие на тъмните сили. А пък ТЕ идваааааат. Да видим кой как се е приготвил за шоуто... :yahoo:

 Ето повече по темата оргон + неодимов магнит:


Now, magnetic water, charged water, will take out the machines, the robots, the robotoids. Because they're all run by electronics. And what's the first thing you do when you buy neodyme magnets? You get a little disclaimer: Keep these magnets away from your computer, away from televisions, away from electronics. Because they can destroy your electronics that you have. So if you put those in bucket of water or garbage cans of water, let it sit for a day, the water will become charged. And you could use that water to destroy these AI's that are coming. Artificial intelligences. Robotoids. 'Cause they're all chip-implanted and controlled.

Защо винаги ми е толкова трудно да работя с българи? Защото вървят напред с главите си, а не със сърцата си.

Каква е гаранцията, че няма да си повредим компютрите също. То по презумпция всичко с чип в него е изделие на извънзмните.
Какво стана? Повредиха ли се компютрите?
Ако не са, или чиповете им не са от извънземния модел, или пък оргона не работи.  ;D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #567 -: Октомври 04, 2011, 10:29:07 am »
Ето ги последните ми образци. Махалото върти на HHG та ша се сцепи. Не съм очаквал такъв резултат. Една HHG е няколко пъти по-силна от който и да е ТВ.


Дължи се на взаимодействието между кристалите.
Sidewinder прекрасно творение!

Tangrata_ , приятелю, ако действително искаш да разбереш как работят оргонитите,
добре би било първо да си свалиш наочниците, смени парадигмата ;)иначе никакви аргументи и доказателства няма да ти стигнат - те са ти нужни на теб, затова си ги потърси сам. Ние и така сме си добре ;D



Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #568 -: Октомври 04, 2011, 13:54:58 pm »
Една HHG е няколко пъти по-силна от който и да е ТВ.
С четири кристала в основата и един на върха правиш HHG, нали? Сложи ли намотки?
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #569 -: Октомври 04, 2011, 14:18:20 pm »
Точно така. Този на върха задължително ДТ, другите може и да са ЕТ. Сложих само кроп бобина на дъното.
« Последна редакция: Октомври 04, 2011, 20:27:36 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27