Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849470 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #435 -: Септември 18, 2011, 21:19:32 pm »
Искам да попитам нещо:
Понеже в базовата рецепта за оргонит, която ползвам, пише, че могат да се добавят и други съставки по желание( освен малки стоманени и големи алуминиеви частици), съм си запланувала в новата партида да добавя тамян на прах ( ще го сложа в смолата, защото е органичен) и нарязана медна тел ( тук се чудя големи или малки да са частиците  :unknown: )
Ще го зареждам пак от източник на електромагнитни вълни, докато си направя Succor Punch.
Иначе как е тази комбинация? Някой правил ли е точно с такива съставки?


sidewinder, какво стана с твоя оргонит- репелент? Действа ли? Сложи ли освен билки и жива мравка вътре?
Защото аз моя репелент го броя за провал. Тоест билката(сушен) бъз, която използвах, се оказа недостатъчна.Може би ми трябваше живо насекомо, но точно тогава нямах под ръка.
« Последна редакция: Септември 18, 2011, 21:20:58 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #436 -: Септември 18, 2011, 21:50:25 pm »
Точно това стана и с моя репелент на база естествени репеленти срещу насекоми (канела, мента и чесън). Но този, в който сложих живи мравки и го заредих с намерение да ги прогони, сработи на третия ден. Явно трябва да го има субекта на нашето желание в оргонита. До тогава не можех да ги изгоня и със запушване на дупките с циментово лепило. Пробиваха нова и излизаха пак.

По принцип оргонитите прогонват животни с хищническа или паразитна природа. Това лято нямахме никакви комари. Ако искате вярвайте, но факта си е факт.

Медта я направи с размер до 5мм и 1/3 от алуминия.

Ако слагаш тамян, виж в таблицата ефекта му. Съобрази оргоничните съставки като сбор да са 50:50 спрямо неорганичните. Да не сложиш прекалено тамян.
« Последна редакция: Септември 20, 2011, 21:25:21 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #437 -: Септември 18, 2011, 22:03:08 pm »
Една идея:

Понеже бисмута дава много полезен ефект на оргонита, предлагам начин да се сдобием с него. От фирма Валерус съм поръчвал химикали. Имат офис в Пловдив. Ето им го каталога:

http://www.valerus-bg.com/pdf/reagents_2011.pdf

От там можем да си поръчаме Bi2O3. При взаимодействие с въглерод (например активен въглен от аптеката) получаваме чист бисмут и въглероден окис. Бисмутов сулфид нямат.

Bi2S3 + 3Fe → 2Bi + 3FeS,
или при последователно провеждане процесите:
2Bi2S3 + 9O2 → 2Bi2O3 + 6SO2↑;
Bi2O3 + 3C → 2Bi + 3CO↑.


100 гр  28.00лв
« Последна редакция: Септември 18, 2011, 22:05:27 pm от sidewinder »

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #438 -: Септември 18, 2011, 22:58:31 pm »
С голямо удоволстиве искам да Ви покажа първия ми оргонит (пресен, все още понамирисва) и да задам няколко въпроса:
1. Явно трябва да сложа първо малко смола във формата и след това първата порция стружки, защото изскачат над смолата на върха... А отстрани какво да направя, за да не се подават стружки на повърхността?
2. Мога ли да го дозалея (след като вече е втвърдил) с още малко смола, за да скрия парчетата, които са на върха на оргоните?
3. Сложих стрити клиноптилолит и вълканичен камък, но те се посъбраха на върха (дъното докато стягаше). Какво да направя, за да не се събират на върха (дъното)?
4. В долния край (след като стегне) сложих спирала, за да разпръсква енергията, но се чудя, дали не е малко рехава, може би трябват повече намотки?
5. Използвах полиестерна смола, защото епоксидната е два пъти по-скъпа. Полиестерната е червеникава, епоксидната доста по-прозрачна ли е, или пак става едно мътничко. В началото на темата, примера за 'лош' оргонит с каква смола е правен, че е толкова прозрачен?
6. Стружките, които намерих за момента са от всякакви метали, сплави и във всякакви размери, повечето са на дълги 'верижки' и трябва да ги чупя на по-малки парчета. Различните метали и различките размери проблем ли са?

P.S. Фотоапарата ми прави страхотна перспектива, оргонита е леко конусовиден, не е с прави стени.


Панорама


Отгоре


Отстрани


Отдолу
« Последна редакция: Септември 18, 2011, 23:00:04 pm от diavolche »
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #439 -: Септември 18, 2011, 23:26:20 pm »
Направил си му страшно ревю но новия ти оргонит.

1. Това съм го обяснявал вече. Точно така е трябвало да направиш - да намокриш дъното. Абе най-добре е всичко да го разбъркаш да стане като каша.
2. Може според мен, но в рамките на 72 часа.
3. Клиноптилолита има огромна площ в себе си. Като активния въглен е. 50 гр от него се равняват на 10 футболни игрища площ.Фините съставки по принцип се разбъркват в смолата преди това. За да не се утаяват трябва да са като брашно.
4. Намотките на спирата съм виждал да са поне 4. Ако оставиш оргонита със спиралата надолу, енергията ще циркулира нагоре. И респективно обратно.
5. Полиестерната смола е по-добра от епоксидната. Но пък последната е прозрачна като вода и може да се оцветява по желание.
6. Меко казано си направил сбирщайн. Но според мен ще работи. Добре е да има различни размери стружки. Ако са само едри не е добре, нито пък, ако са само фини.

А кристал сложи ли? Активира ли го по някакъв начин оргонита?

Ще изчакаме и pleasure да си каже мнението.
« Последна редакция: Септември 18, 2011, 23:31:06 pm от sidewinder »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #440 -: Септември 19, 2011, 00:00:01 am »
sidewinder, благодаря за разясненията. @---

От там можем да си поръчаме Bi2O3. При взаимодействие с въглерод (например активен въглен от аптеката) получаваме чист бисмут и въглероден окис.
А може ли човек- нехимик да се справи с тази процедура в кухнята си? :)
Ше разкажеш ли по- подробно как става? Аз имам активен въглен вкъщи.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #441 -: Септември 19, 2011, 10:06:43 am »
Много благодаря за отговорите!

...
А кристал сложи ли? Активира ли го по някакъв начин оргонита?
...

Сложих кварцов кристал, стоял два дни на слънце. Здравия край - нагоре :) Докато стягаше смолата пусках 15Hz от сукор пънча с колосалното количество кабел. След това молитви, визуализация, бащински наставления и ако с чакрите съм успял да направя нещо, браво на мен :)
« Последна редакция: Септември 19, 2011, 10:08:16 am от diavolche »
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #442 -: Септември 19, 2011, 10:25:31 am »
sidewinder, благодаря за разясненията. @---

От там можем да си поръчаме Bi2O3. При взаимодействие с въглерод (например активен въглен от аптеката) получаваме чист бисмут и въглероден окис.
А може ли човек- нехимик да се справи с тази процедура в кухнята си? :)
Ше разкажеш ли по- подробно как става? Аз имам активен въглен вкъщи.


Аз даже си мисля, че ако се сложи направо Bi2O3 аналогично на титановия окис пак няма да е грешка.

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #443 -: Септември 19, 2011, 20:45:04 pm »
В един сайт (продават оргонити) пише:
All Tower Busters from ... contain Blue Kyanite and Selenite  to cleanse and recharge the Main Crystal driver in the Tower Buster.
Всички tower buster-и от ... съдържат син кианит и селенит, за да чистят и презареждат главния кристал в tower buster-а.Това, което съм чел до момента в тази тема и други източници в интернет, е че tower buster-ите не могат да се задръстят, или изхабят? Има ли нещо вярно в това за кианита и селенита, или е поредния търговски трик?
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #444 -: Септември 19, 2011, 20:48:43 pm »
Това важи за всчки ТBs и HHGs. Без значение какви кристали има. Но имат определен капацитет.
« Последна редакция: Септември 20, 2011, 21:26:55 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #445 -: Септември 19, 2011, 20:50:14 pm »
Какво ще кажете за това? Хората, направили видеото казват, че поставили оргонити на това място. Тяхно предположение е, че тези кълба се привличат от оргонитите.
Това мисля, че е инфрачервена камера.

« Последна редакция: Септември 19, 2011, 20:53:28 pm от sidewinder »

Неактивен pleasure

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #446 -: Септември 19, 2011, 21:04:05 pm »
В един сайт (продават оргонити) пише:
All Tower Busters from ... contain Blue Kyanite and Selenite  to cleanse and recharge the Main Crystal driver in the Tower Buster.
Всички tower buster-и от ... съдържат син кианит и селенит, за да чистят и презареждат главния кристал в tower buster-а.Това, което съм чел до момента в тази тема и други източници в интернет, е че tower buster-ите не могат да се задръстят, или изхабят? Има ли нещо вярно в това за кианита и селенита, или е поредния търговски трик?

Това важи за всчки ТBs и HHGs. Без значение какви кристали има. Но имат определен капацитет.

Ами не са се сетили да програмират кристала да бъде самопочистващ и самолекуващ се 8)
« Последна редакция: Септември 19, 2011, 21:06:50 pm от pleasure »

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #447 -: Септември 20, 2011, 15:16:11 pm »
Днес направих три броя със средно висока плътност. Вместо епоксидна, използвах полиестерна смола, но изглежда съм прекаклил с втвърдитела и от високата температура се появиха неголеми пукнатини в смолата. Дали това ще наруши работата на оргонитите?

Неактивен diavolche

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #448 -: Септември 20, 2011, 19:35:32 pm »
Дали е добра идея да се добавя в оргонита пръст от мястото, където ще се намира оргонита?
Руска мъдрост: Колкото повече самоубийци - толкова по-малко самоубийци!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #449 -: Септември 20, 2011, 19:41:38 pm »
Дали е добра идея да се добавя в оргонита пръст от мястото, където ще се намира оргонита?

Уцели в десятката. Това е редовна практика.

Цитат
Друг начин да направите оргонит, е като го приготвите отвън, на открито, по възможност в контакт със земята в област на чист енергиен вихър или мегалитна линия. Този метод стимулира и земната зона и програмира оргонита в постоянна връзка с това място, където е излят и втвърдил. Друг вариант на този, е да добавите малко пръст, кал или дървени стърготини, взети от място със земен енергиен вихър. Вероятно тази техника може да се използва за създаване на енергийни линии в Земното тяло, водейки към или от енергийния вихър.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27