Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849419 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #330 -: Септември 05, 2011, 20:57:39 pm »
Пийс за същото си помислих и аз. Че има позитивна и негативна страна е ясно. Ако не се направи както трябва и започне да излъчва DOR(Смъртоносен оргон) става страшно.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #331 -: Септември 05, 2011, 21:05:04 pm »
Обърках няколко оргонита и започна да ми капе косата.  ;D

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #332 -: Септември 05, 2011, 21:11:52 pm »

Второ, нямам радиестезично махало (разбира се, лесно е да си купя), но според мен ползването на такова е много вредно за кармата. Даже, май съм чувал (от наистина сериозно развити), че реално не самата енергия го движи, а определени нискоастрални същности. Като приемеш да го ползваш, и приемаш неговото функциониране, ти несъзнателно казваш "ДА" и отваряш част от себе си към тая същност. А това е много негативно.

Аз самата си мислех така, докато не се заинтересувах по- задълбочено. Махалото е само продължение на ръката ти. Тялото ти реагира, а не че махалото е задвижвано от някакви духчета, махалото само прецизира това движение. За подробности прочети малко за кинезиологията. Човек (Висшият му Аз) знае отговора на всички въпроси, махалото е само свръзка, патерица. И оргонитът е само патерица.( така мисля аз)Принципно ако бяхме много напреднали би трябвало да правим всичко това без махало, и вредна енергия да чистим и да знаем отговора на това, което ни интересува.
Не казвам, че няма хора, които злоупотребяват с всичко, но исках да ти обясня как функционира радиестезията.
И още нещо, радиестезията развива доста качества. Най- добрите радиестезисти всъщност нямат нужда от махало.Но за това трябва практика.
Нямам за цел да те убеждавам, но мисля, че е от полза за темата.

sidewinder , браво! Радвам се за успехите ви с кембастъра. :)
Да направите накрая калкулация колко излиза цялото удоволствие.

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #333 -: Септември 05, 2011, 21:18:53 pm »
Аз да питам: Когато се използва кварцов пясък като добавка защо не се увеличава смолата? Не е ли един вид минерален прах? :unknown:
И още нещо питам всички, които си правиха оргонити- амулети: дайте, моля точна рецепта, защото ударих на камък.
Освен това валидно ли е и при тях това условие, което важи за ТВ, да са минимум по 85 грама?

Все пак да се отчета и аз достойно: след първия си провал(защото блеех и обърках пропорциите) вече имам три готови оргонита- против вредни вълни, вкл. ЕМ, а единият е и репелент.
Обаче въпреки точното спазване на инструкциите, двата от тях все още маааалко ми лепнат отгоре.  ???Следващият път просто най- нагло ще си добавя още малко втвърдител над указаното в рецептата.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #334 -: Септември 05, 2011, 21:22:27 pm »
Смолата за кембъстъра се оказа малко. Утре ще купя още. Ами заради лошо прецизиране, може би вече надхвърли 360лв. Това е защото кристалите се оказаха много дебели и не влязоха в пъроначално избраните тръби. Вече споменах, че се наложи да купя по-дебели с преходници. То се вижда на снимката.

Иначе, ако всичко се прецизира, излиза под 350лв.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #335 -: Септември 05, 2011, 21:25:52 pm »
Аз да питам: Когато се използва кварцов пясък като добавка защо не се увеличава смолата? Не е ли един вид минерален прах? :unknown:
И още нещо питам всички, които си правиха оргонити- амулети: дайте, моля точна рецепта, защото ударих на камък.
Освен това валидно ли е и при тях това условие, което важи за ТВ, да са минимум по 85 грама?

Все пак да се отчета и аз достойно: след първия си провал(защото блеех и обърках пропорциите) вече имам три готови оргонита- против вредни вълни, вкл. ЕМ, а единият е и репелент.
Обаче въпреки точното спазване на инструкциите, двата от тях все още маааалко ми лепнат отгоре.  ???Следващият път просто най- нагло ще си добавя още малко втвърдител над указаното в рецептата.


Не се притеснявай. Такива оргонити, дето лепнат малко до три дни са като камък. Ако не си сложила съвсем малко, разбира се. На око да се слага катализатор не бива. Границата да се прехвърли дозата или пък да не е достатъчно е много тънка.
« Последна редакция: Септември 05, 2011, 22:37:34 pm от sidewinder »

Неактивен raponce55

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #336 -: Септември 05, 2011, 21:27:22 pm »
Привет Ентусиасти! Абе биг проблем, взех че направих два обикновенни оргонита и сега не мога да ги извадя от калъпа.Направих точно както е указано-намазах калъпчето с растително масло и пак не се получи, явно нещо бъркам. Ако имате време и желание помогнете как да ги извадя(в стъклени чаши са).

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #337 -: Септември 05, 2011, 21:31:19 pm »
Може би това нещо забравих да предупредя. Смолата адхезира много добре за стъкло и порцелан. Избягвайте тези калъпи. Ако чашата е дори с най-малък ръб или е леко крушовидна - няма излизане. Само с чупене става.
« Последна редакция: Септември 06, 2011, 20:52:32 pm от Mirotvorec »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #338 -: Септември 05, 2011, 21:34:34 pm »
Не е евтино, вярно. Но пък този разход си заслужава доста.

Ето обещаните снимки на онова( за 2рата и 3тата снимка говоря!):
преди джамията:

между джамията и Халите

и пак: ( Вижте колко е ниско- над главите на хората)

Има и още. От лявата страна на бариерата( тук е вдигната и не се вижда.)
http://media.snimka.bg/9319/024894251-special.jpg?r=0
За покривите на съседните сгради няма да говоря. Не съм ги снимала, но е пълно.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #339 -: Септември 05, 2011, 21:36:45 pm »
Да, GSM кула е! Много мънинки тези снимчици. ;D

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #340 -: Септември 05, 2011, 21:41:35 pm »
Да бе, що така станаха?  Ама гледай колко съм икономична. Да не пълня форума. Бързо админите да почерпят. ;) Шегувам се.
Ето ги като линк:
http://media.snimka.bg/9319/024894248.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/9319/024894249.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/9319/024894250.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/9319/024894251.jpg?r=0
« Последна редакция: Септември 05, 2011, 21:46:38 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #341 -: Септември 05, 2011, 22:00:26 pm »
Обърках няколко оргонита и започна да ми капе косата.  ;D
Съвсем сериозно е не се бъзикам. Съвсем едностранно представяш нещата. Любопитен съм и за другата страна на медала. Например ако оргонита усили 10 пъти(например)вредното излъчване на джиесем антените.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #342 -: Септември 05, 2011, 22:05:03 pm »
Обърках няколко оргонита и започна да ми капе косата.  ;D
Съвсем сериозно е не се бъзикам. Съвсем едностранно представяш нещата. Любопитен съм и за другата страна на медала. Например ако оргонита усили 10 пъти(например)вредното излъчване на джиесем антените.

И аз съм сериозен:


Органичните вещества привличат оргонова енергия и я засмукват като гъба, докато металните проявяват тенденция да я отблъскват. Оргонитът дърпа оргонова енергия навътре в себе си и, докато тя е в него, металните и органичните частици я дърпат и отблъскват във всички посоки едновременно. Това поставя енергията в хаотично състояние. Когато енергията излезе отново от оргонита, се връща обратно в организирано и дефинирано състояние. Като краен резултат от това тя излиза в чисто състояние. DOR (Deadly ORgone Radiation) – вреден оргон, се превръща в OR (ORgone Energy) – полезен оргон.

Оргоновата матрична материя или оргонит няма само свойство да променя OR от една форма в друга, но и свойството да генерира OR, когато бъде стимулиран от други източници на енергия... като светлина, звук, физично движение или електричество. Когато използваме матрица от произволно подредени частици, вместо правилно подредени слоеве от две вещества (метал и органика), получаваме различен ефект. Някои предимства на използването на матрицата пред подредените слоеве са:

A: Увеличена ефективност

Б: Променя DOR (вреден оргон) в OR (полезен оргон). Когато оргонът премине/проникне през матрицата, той се разпада на своите полярности – „+”, „-” и „0”. Впоследствие отново се рекомбинира и освобождава в околното пространство.
Процесът на разпадането му на положителни, отрицателни заряди и последвалото възстановяване в основата си представлява преминаване през състояние „0” и има ефект на възвръщане на състоянието на оргона в „основно”. Това състояние не е „здравословно”, нито пък „нездравословно”, дори е без специфичен цвят. Тогава оргонът излиза от матрицата на оргонита по-скоро като недиференциран оргон. Това, което прави оргона „цветен” или диференциран основно е закодирано в пропорциите на +/-, (+/-)0 и степента на осцилация (колебание, трептене) между + и -. Когато оргонът излиза от матрицата на оргонита, условията, които го карат да съществува в недефинирано състояние, не съществуват вече и тогава той се връща обратно в дефинирано състояние, с определен цвят, в степен, определена от композицията на материалите и минералите и другите вещества, включени в матрицата.
В: Оргонитът всъщност не генерира оргонова енергия в буквалния смисъл на думата. Когато оргонитът се възбуди с други форми на енергия, той едновременно конвертира порция от нея в оргонова енергия и привлича допълнително оргонова енергия от етера (от всемогъщия космически пул (резервоар) от оргонова енергия, която все още не е вкарана в употреба в 3D условия) и адаптира оргоновата енергия за употреба в 3D условия. По този начин на практика оргонитът работи и произвежда оргонова енергия, когато бъде възбуден от скаларни вълни, магнитни полета, топлина, звук, светлина, електричество, кинетична енергия и т.н.

Оргонитът усилва работата на кристала. Само един гол кристал да вземеш, и той ще чисти електромагнитната енергия, но поставен в оргонит, работата му се увеличава десетократно.

Когато навлезе електромагнитна енергия в оргонита, тя се разпада и излиза под друга форма (OR). Няма начин да усили излъчването, с което го стумилраш, защото оргонита го погасява.
« Последна редакция: Септември 05, 2011, 22:11:33 pm от sidewinder »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #343 -: Септември 05, 2011, 22:10:54 pm »
Обърках няколко оргонита и започна да ми капе косата.  ;D
Съвсем сериозно е не се бъзикам. Съвсем едностранно представяш нещата. Любопитен съм и за другата страна на медала. Например ако оргонита усили 10 пъти(например)вредното излъчване на джиесем антените.
Тогава махалото би се въртяло наляво.(при десняци). ;)
А и животните биха го избягвали. Нали затова се пробва, за всеки случай.
Аз моите ги измерих и дават положително въртене, и то много интензивно. Доста по- силни са от пирамида дори. И на по- голямо разстояние действат.
На 13тия етаж изведнъж започнаха да идват калинки и други бръмбарчета, които преди не съм виждала. Детето беше болно и докато лежа два дни без да стане, съвсем спонтанно в просъница ми поиска да му дам оргонита в ръката.Явно инстинктивно усещат...
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #344 -: Септември 05, 2011, 22:13:09 pm »
Еее, ти спокойно можеш да ме заместваш, когато не съм он-лайн.  :hi: Така е, нито един оргонит вкъщи не върти махалото в отрицателна посока.

Токущо замерих кембъстара с махалото. Струното му е 10см, направи ляво(за мен е положително въртене) завъртане с отклонение от 5см радиус. Жестоко е - даже чувствам как ми дърпа ръката.
« Последна редакция: Септември 06, 2011, 20:53:27 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27