Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849472 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #195 -: Август 12, 2011, 16:21:51 pm »
Реших вече оргонитите да ги правя във форма за мъфини. Стават като за джоб. Както бях тръгнал да ги правя в купички с диаметър 10см, първо отива много материал и второ не могат да се носят.
Оргонит за носене се прави с MHD (Middle High Density) матрица.
Оргонит с тегло 85гр. има радиус на действие 250-300 метра. Съвсем достатъчно.
Защо не направиш една оферта тук за въпросните индивидуални оргонити - амулети? :)
Може би това ще е начина, приемлив за повечето хора? Какво би струвало едно такова нещо?
А ако едно такова нещо се сложи на пода в апартамента ще работи ли? :-X
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен voltmachine

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #196 -: Август 12, 2011, 17:13:25 pm »
Добре ще е да се направи списък със честотите и как действат. Ето няколко:

396 Hz - честота за освобождаване от страх и чувство за вина
417 Hz - честота за премахване на емоционални модели и улесняване на промяната
528 Hz - Любовна честота за преобразуване и чудеса. Поправя ДНК.
639 Hz - честота за взаимосвързаност и отношения.
741 Hz - честота за пробуждане на интуицията.
852 Hz - честота за безусловна любов и връщане към духовен ред.

Източник: http://www.unisonicascension.com/solfeggio/

Честоти от др. Райф: http://www.rifewiki.org/wiki/Normalizing_Frequencies
« Последна редакция: Август 12, 2011, 17:23:08 pm от voltmachine »
Ние НЕ сме човешки същества, които понякога имат духовни преживявания; ние СМЕ духовни същества, кои

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #197 -: Август 12, 2011, 20:00:06 pm »
Естествено! Въпросът ти е съвсем уместен.

Реших вече оргонитите да ги правя във форма за мъфини. Стават като за джоб.
Аз отдавна реших да ги правя в такива формички, защото така и не си харесах подходяща форма, пък и е много по- лесно да си направиш 12 оргонита наведнъж ( можеш да подаряваш и т.н.), отколкото да се съберат 12 подходящи форми. Има метални и силиконови форми. Досега обаче след всичките ми обиколки по магазините така и не намерих форма за мъфини с чиста шайбовидна форма, всичките са с някакви фигурки- розички, сърца, звездички. Говоря за евтините варианти, иначе има и по- скъпи и качествени, но ако няма да ги ползвам после за друго( след като е имало епоксидна смола вътре, предполагам, че не стават за храна после), няма смисъл от големи инвестиции.
В някои от видеата човекът ползваше метална форма за мъфини. Не е ли трудно да  извадиш оргонитите после? :-X

Още нещо относно формите- На едно място в нета( вече не помня къде) гледах оргонити, направени във фуния. На дупката се слага стъклено топче и после се добавят останалите компоненти.

sidewinder, какво мислиш за тази форма и за това топче? каква му е функцията? 
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #198 -: Август 12, 2011, 20:46:53 pm »
Оргонитите, заредени на 741Hz правят чудеса.

От няколко седмици забелязвам, че като вляза в магазин при съвсем непознати хора и си харесам нещо скъпо, за което нямам пари в момента и продавача разбере, много често ми предлагат да взема стоката и да я платя когато имам пари. Оставам като втрещен.  ::) :o

Тази честота се нарича "Sacred Solfeggio". Била е умишлено потулена за обществото от някои институции, понеже има редица благотворни въздействия върху организма на енергийно ниво.

Като цяло тя има способността да пробужда интуицията и явно кара хората по някакъв начен да си имат доверие.

Чудо!

Днес например си търсих един чертожен инструмент. Беше 46лв. Казах й на жената, че ми трябва за един път само и след това ще трябва да го бутна в някой шкаф и затова не ми се дават толкова пари.

Тя ми вика - "Вземи го да си свършиш работа и после ще ми го върнеш". И това без да иска депозит без нищо.
Сайде, пробвай в банка.Пиша ти го съвсем сериозно.Като Волф Месинг. Предполагам знаеш случая. :hi:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #199 -: Август 12, 2011, 21:24:20 pm »
Естествено! Въпросът ти е съвсем уместен.

Реших вече оргонитите да ги правя във форма за мъфини. Стават като за джоб.
Аз отдавна реших да ги правя в такива формички, защото така и не си харесах подходяща форма, пък и е много по- лесно да си направиш 12 оргонита наведнъж ( можеш да подаряваш и т.н.), отколкото да се съберат 12 подходящи форми. Има метални и силиконови форми. Досега обаче след всичките ми обиколки по магазините така и не намерих форма за мъфини с чиста шайбовидна форма, всичките са с някакви фигурки- розички, сърца, звездички. Говоря за евтините варианти, иначе има и по- скъпи и качествени, но ако няма да ги ползвам после за друго( след като е имало епоксидна смола вътре, предполагам, че не стават за храна после), няма смисъл от големи инвестиции.
В някои от видеата човекът ползваше метална форма за мъфини. Не е ли трудно да  извадиш оргонитите после? :-X

Още нещо относно формите- На едно място в нета( вече не помня къде) гледах оргонити, направени във фуния. На дупката се слага стъклено топче и после се добавят останалите компоненти.

sidewinder, какво мислиш за тази форма и за това топче? каква му е функцията? 


Във фуния или конус се правят т.нар. HHG (Holy Hand Grenades). Топчето просто служи да не изтече смолата. HHG се правят задължително с 5 ДТ кристали.

Аз си купих тефлонова форма за 6 мъфини - 6лв. Предварително се намазват леко с олио. После излизат като тапи на шампанско. Но ми направи впечатление, че тефлона дава една приятна текстура на повърхостта. Нищо не залепва - като неизползвани изглеждат после.

Това за банката не ми се нрави. Не съм такъв човек.

Въпреки че с радиестезичното махало мога и да спечеля от тотото, пак не бих го направил.

Шашнах колегите. Взимам две монети от една стойност и от една емисия. Едната е в лявата ми ръка. Другата я давам да я скрият под една от две еднакви капачки. От 10 пъти 10 откривам къде е.

Там където работя откраднаха лап-топ. С махалото открих кой е крадеца. Само, че това пред разследващите няма да мине като доказателство.
« Последна редакция: Август 12, 2011, 21:28:54 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #200 -: Август 12, 2011, 21:32:38 pm »
Реших вече оргонитите да ги правя във форма за мъфини. Стават като за джоб. Както бях тръгнал да ги правя в купички с диаметър 10см, първо отива много материал и второ не могат да се носят.
Оргонит за носене се прави с MHD (Middle High Density) матрица.
Оргонит с тегло 85гр. има радиус на действие 250-300 метра. Съвсем достатъчно.
Защо не направиш една оферта тук за въпросните индивидуални оргонити - амулети? :)
Може би това ще е начина, приемлив за повечето хора? Какво би струвало едно такова нещо?
А ако едно такова нещо се сложи на пода в апартамента ще работи ли? :-X

Не се наемам все още, защото труда за направата не си заслужава възнаграждението. Тези неща се правят по индивидуален начин - всяко трябва да се разглежда като уникално. Обръщаш внимание на всяко по отделно. С това нещо не върви номера с търговията и серийното производство. Такова усещане имам просто.

Ще работи най добре, ако се поставят в ъглите на помещенията.
« Последна редакция: Август 12, 2011, 21:50:24 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #201 -: Август 12, 2011, 21:48:25 pm »


Тези са ми последните.

Стомана, мед, кварцов кристал. Заредил съм ги на 2.4GHz. Заобиколени сме от WiFi, така че тия оргонити гладни няма да останат. ;)

Оргонит, който искате да реагира на електромагнитни излъчвания, задължително стомана или желязо.
« Последна редакция: Август 12, 2011, 21:56:36 pm от sidewinder »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #202 -: Август 12, 2011, 22:28:20 pm »
Във фуния или конус се правят т.нар. HHG (Holy Hand Grenades). Топчето просто служи да не изтече смолата. HHG се правят задължително с 5 ДТ кристали.
Ясно. Значи те ще отлежат малко. Да кажа за който търси, че има намалени пластмасови фунии за 40 ст. в Т-Маркет.


Въпреки че с радиестезичното махало мога и да спечеля от тотото, пак не бих го направил.
Аз знам, че не става, защото тотото го манипулират. (Не че съм пробвала де. И аз никога не съм искала да спечеля от тотото.)
Мяркала съм даже някакви книжлета "Как да спечеля от тотото с махало" или нещо такова.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #203 -: Август 13, 2011, 08:55:19 am »

Аз знам, че не става, защото тотото го манипулират.


В това не се съмнявам. Говоря чисто хипотетично.

Неактивен voltmachine

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #204 -: Август 14, 2011, 18:42:08 pm »
Oтносно формата на оргонита коя геометрична фигура е най-силна пирамидата или сферата ?
Знаем че древните култури и илюминатите ползват четиристенни пирамиди. Но може да са избрали нея, защото изпълнението на сферата е почти невъзможно в големи мащаби !?
Ние НЕ сме човешки същества, които понякога имат духовни преживявания; ние СМЕ духовни същества, кои

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #205 -: Август 14, 2011, 19:57:49 pm »
Чел съм изказвания на хора с много повече опит от мен, че формата на оргонита няма голямо значение.

Защото той прави това:

Органичните вещества привличат оргонова енергия и я засмукват като гъба, докато металните проявяват тенденция да я отблъскват. Оргонитът дърпа оргонова енергия навътре в себе си и, докато тя е в него, металните и органичните частици я дърпат и отблъскват във всички посоки едновременно. Това поставя енергията в хаотично състояние. Когато енергията излезе отново от оргонита, се връща обратно в организирано и дефинирано състояние. Като краен резултат от това тя излиза в чисто състояние. DOR (Deadly ORgone Radiation) – вреден оргон, се превръща в OR (ORgone Energy) – полезен оргон.

Променя DOR (вреден оргон) в OR (полезен оргон). Когато оргонът премине/проникне през матрицата, той се разпада на своите полярности – „+”, „-” и „0”. Впоследствие отново се рекомбинира и освобождава в околното пространство.

Процесът на разпадането му на положителни, отрицателни заряди и последвалото
възстановяване в основата си представлява преминаване през състояние „0” и има ефект на възвръщане на състоянието на оргона в „основно”. Това състояние не е „здравословно”, нито пък „нездравословно”, дори е без специфичен цвят. Тогава оргонът излиза от матрицата на оргонита по-скоро като недиференциран оргон. Това, което прави оргона „цветен” или диференциран основно е закодирано в пропорциите на +/-, (+/-)0 и степента на осцилация (колебание, трептене) между + и -. Когато оргонът излиза от матрицата на оргонита, условията, които го карат да съществува в недефинирано състояние, не саществуват вече и тогава той се връща обратно в дефинирано състояние, с определен цвят, в степен, определена от композицията на материалите и минералите и другите вещества, включени в матрицата.
« Последна редакция: Август 14, 2011, 20:53:31 pm от sidewinder »

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #206 -: Август 15, 2011, 22:52:43 pm »
Относно  кристалите, купих към 1.5 кг като 80 лв. е килограма, най-големия е към 15 см. Най-различни големини, обработени и необработени. Аз предпочетох едностранно терм. Но това, което разбрах като говорих продавача бе, че американци и англичани са поискали от него да изкупят ВСИЧКИТЕ кристали. Добре, че не се е съгласил. Ясно е защо, да нямаме материали, тъй като този човек зарежда магазини за минерали.

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #207 -: Август 15, 2011, 23:32:20 pm »
Забравих да кажа, че клаудбъстъра е в околностите на София...Правих го на етапи, както показва Дон Крофт например, в смисъл сипвах смолата на части. Още след втората част котките легнаха отдолу на пейката (правих го върху дървена пейка). Не че се повтарям, но животинките са добра индикация... ???. Да видим какво ще стане в следващите дни в София и околностите. Жалко само, че тръбите не са прави, надявам се да не се отрази върху функцията му. Все пак е първи опит!  :empathy3:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #208 -: Август 16, 2011, 10:25:25 am »
bullet,много криви! Идеята е да стане правилен шестостен от тръбите. Прави се на етапи, защото такова количества смола може да стопи калъпа от екзотермичната реакция. Иначе може да се излее и нацяло, но тогава трябва да изстива във водна баня. Аз лично смятам да го направя така. Искам самия оргонит да стане компактна маса, а не на слоеве.

За да заработи както трябва оргонита на кембъстъра трябва да се заземи. ама лошото е, че си го направил в поцинкована кофа - трябваше в пластмасова.

Ще чакаме да кажеш какво става. ;)

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #209 -: Август 16, 2011, 10:29:47 am »
Аз предпочетох едностранно терм.

Не много добре като идея.
Цитат
Но това, което разбрах като говорих продавача бе, че американци и англичани са поискали от него да изкупят ВСИЧКИТЕ кристали. Добре, че не се е съгласил. Ясно е защо, да нямаме материали, тъй като този човек зарежда магазини за минерали.

Това тепърва започва. Нормално е да се опитат да ни извият ръцете като изземат кристалите от магазините. Но в природата не могат да ги изземат. ;D В Родопите е пълно с кристали.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27