Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849611 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен agenturata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #180 -: Август 06, 2011, 14:57:41 pm »
Ако има навити за София ,аз ще спонсорирам и ще помогна с каквото мога. :)
strictly aim

Неактивен Titania

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #181 -: Август 08, 2011, 11:36:56 am »
След неуспешно търсене на кварцов пясък все пак случайно се сдобих с него по съвсем тривиален начин, който тук не видях да е споменат, затова да кажа.
В старите керамични бушони се слага точно такъв пясък за изолация, така че ако не намерите къде продават, просто потърсете такива бушони. Колкото по-големи, толкова повече пясък имат :).

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #182 -: Август 08, 2011, 11:54:05 am »
 :hi: Блажени да са търсещите. Браво. За това не се бях сетил.

Към всички: Хора, помагайте да намерим 10 двойно терминирани кварцови кристали, че работата ще умре още в зародиш. Аз не мога да намеря такива в моя регион.
« Последна редакция: Август 09, 2011, 12:03:35 pm от Mirotvorec »

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #183 -: Август 09, 2011, 00:56:03 am »
Аз още не съм загубил надежда, че ще намеря в Германия!
« Последна редакция: Август 09, 2011, 12:03:54 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #184 -: Август 09, 2011, 08:24:26 am »
Сигурно има. Ама имам чувството, че са ги изпокрили заради нас, само защото сме решили да правим това нещо.  ;D
« Последна редакция: Август 09, 2011, 12:04:10 pm от Mirotvorec »

Неактивен voltmachine

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #185 -: Август 11, 2011, 10:44:38 am »
Аз също търся двойно терминирани кристали за Chembuster. В Музея на Земята и Хората има само едностранно терминирани (4-5см високи) по 7-9 лв.

Ще правя Chembuster в градината си, не предполагах че има такъв голям обхват. Смятах че е 1-2 км, но с 15 км ще обхване цяла Стара Загора  :)

Ако правите поръчка от чужбина се включвам и аз за 10 кристала.
« Последна редакция: Август 11, 2011, 10:46:49 am от voltmachine »
Ние НЕ сме човешки същества, които понякога имат духовни преживявания; ние СМЕ духовни същества, кои

Неактивен Titania

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #186 -: Август 11, 2011, 11:16:17 am »
В природонаучния музей до Военния клуб имаше два-три двойно терминирани, които ги предлагаха за 6 лв.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #187 -: Август 11, 2011, 11:50:24 am »
Благодарение на xnet_user и GARVAN от форума може да се каже, че имаме вече необходимите кристали.
Това са:


Всеки кристал си има положителен и отрицателен край. В тръбите се поставят с положителния нагоре. А това може да се установи с радиестезично махало или като се разгледат краищата. Най-бистрия край е положителния. На снимката положителните краища са по-дебелите.

Едно важно уточнение!

За да работят ефективно в голям диапазон като 15км, кембъстърите трябва много добре да се заземят. Най-често този обхват не се постига по ред причини. Една, от които е лошото заземяване. Кембъстъра тлябва да може да "смуче" оргон от земята и да го праща към атмосферата. Ако между него и земята има голяма съпротивление, това се утежнява. Той също така трябва да може при нужда и да дърпа оргон от атмосфирата и да го заземява. Двата процеса се допълват. Затова не случайно се използват ДТ кристали, в които енергията тече и в двете посоки.

Механизмите са следните:

1. Изваждане от калъпа и заравяне до нивото на смолата, от където тръгват тръбите.
2. При изливането на смолата да се потопи медна серпентина от тел, края на която да стърчи отвън. Този край се свързва към нулата на електрическата мрежа(Никога не заземявайте за тръбите. Тогава ще трябва да се поставят оргонити около кабела, заровен в земята(ако се заравя)).
3. При забъркване на смолата и стружките е хубаво да се сложат и въглени - активен въглен, дървени въглища или каквото съдържа въглерод. Въглеродът саздава уникални предпоставки оргонитът да може да се заземява успешно.
4. Може на върха на тръбите да се поставят колена под 120 градуса с удължителни тръби. Така се увеличава още периметъра на действие.
5. Добре би било от време на време да се мокри мястото на заравянето.

След като сте го направили вече и всичко е приключило по подготовката и установяването, избягвайте да пипате тръбите с голи ръце. Интензитетът на оргон е толкова голям в тази област, че е възможно да изпитате главоболие през деня.

« Последна редакция: Август 11, 2011, 12:23:40 pm от sidewinder »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #188 -: Август 11, 2011, 14:12:48 pm »
Имам спешен въпрос:

Какво се има предвид под размер на стоманените стружки- дължина, ширина или дебелина?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #189 -: Август 11, 2011, 14:19:21 pm »
Тъй като стружки с идеална форма няма, тук се има предвид среден размер, когато си представиш стружката като компактна маса. Стружки с размер 5-15мм диаметър изглеждат така:



0-5мм така:


Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #190 -: Август 11, 2011, 14:24:10 pm »
sidewinder, много ти благодаря за бързото включване! @---
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #191 -: Август 12, 2011, 12:05:13 pm »
Оргонитите, заредени на 741Hz правят чудеса.

От няколко седмици забелязвам, че като вляза в магазин при съвсем непознати хора и си харесам нещо скъпо, за което нямам пари в момента и продавача разбере, много често ми предлагат да взема стоката и да я платя когато имам пари. Оставам като втрещен.  ::) :o

Тази честота се нарича "Sacred Solfeggio". Била е умишлено потулена за обществото от някои институции, понеже има редица благотворни въздействия върху организма на енергийно ниво.

Като цяло тя има способността да пробужда интуицията и явно кара хората по някакъв начен да си имат доверие.

Чудо!

Днес например си търсих един чертожен инструмент. Беше 46лв. Казах й на жената, че ми трябва за един път само и след това ще трябва да го бутна в някой шкаф и затова не ми се дават толкова пари.

Тя ми вика - "Вземи го да си свършиш работа и после ще ми го върнеш". И това без да иска депозит без нищо.
« Последна редакция: Август 12, 2011, 12:10:18 pm от sidewinder »

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #192 -: Август 12, 2011, 15:42:54 pm »
Прощавай за тъпия въпрос, ама този оргонит с теб ли го носиш?
« Последна редакция: Август 12, 2011, 18:43:49 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #193 -: Август 12, 2011, 15:43:45 pm »
Естествено! Въпросът ти е съвсем уместен.

Реших вече оргонитите да ги правя във форма за мъфини. Стават като за джоб. Както бях тръгнал да ги правя в купички с диаметър 10см, първо отива много материал и второ не могат да се носят.

Оргонит за носене се прави с MHD (Middle High Density) матрица.

Оргонит с тегло 85гр. има радиус на действие 250-300 метра. Съвсем достатъчно.

Имайте предвид, че ако поносите един оргонит в джоба си и след това го оставите, вие се явявате носител на оргонова енергия още дълго. Колко дълго не знам, но го има това явление.
« Последна редакция: Август 12, 2011, 15:54:26 pm от sidewinder »

Неактивен Big mama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Nemo mortalibus omnia horis sapit
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #194 -: Август 12, 2011, 16:20:13 pm »
 
Оргонитите, заредени на 741Hz правят чудеса.

От няколко седмици забелязвам, че като вляза в магазин при съвсем непознати хора и си харесам нещо скъпо, за което нямам пари в момента и продавача разбере, много често ми предлагат да взема стоката и да я платя когато имам пари. Оставам като втрещен.  ::) :o

Тази честота се нарича "Sacred Solfeggio". Била е умишлено потулена за обществото от някои институции, понеже има редица благотворни въздействия върху организма на енергийно ниво.

Като цяло тя има способността да пробужда интуицията и явно кара хората по някакъв начен да си имат доверие.



Това за 741Hz много ми хареса, направо изби рибата  :drinks: Виж как си го представям: Отивам в Банка да търся кредит. Прелюбезен банкер:"Ама разбира се, заповядай! Колкото искате! Ама каква лихва, каква ипотека, какви 5 лева! Банката ще плаща за удоволствието, че сте наш клиент!"  ;D
  А сега по-сериозно: Дай повече инфо за тази честота.





 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27