Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849554 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #75 -: Юни 27, 2011, 14:48:54 pm »
Здравейте, прилагам някои снимки относно това, как направих медальоните. Принципа е същия като на оргона, разликата е във формата и кукичката от медна тел, която предварително се прикачва от вън навътре във формичката, в случая алуминиева, за да може после като изстине медальона, да се среже и се извади. Иначе друг вариант относно кукичка е след това да се пробие дупка.
Технология:
1. Алуминиева формичка с медна кукичка. Формичката е намазнена отвътре с олио, за да не залепне оргона.
2. Наливам смола, разбъркана с втвърдител, колкото да покрие дъното, за да е гладко лицето на медальона и да няма шупли.
3. Слагам в средата кристала, с намотана медна тел ПО ЧАСОВНИКОВАТА СТРЕЛКА. Около тях слагам алум. стружки.
4. Заливам с останалото количество смола, като с остър предмет набучквам леко, за да излезе въздуха и навсякъде равномерно да се разпредели смолата.
5. Оставям да полиметизира в зависимост от температурата около 2 ч.на въздух.
6. Срязвам формичката и изваждам оргона.
При мъжкия вариант използвах пластмасова капачка от термометър, като на върха поставих кукичката. След като изстина срязах с трион лекичко формата и извадих оргончето. Получи се сладък амулет - тип тинейджърски.

Материали:
- алуминиеви формички за кекс от Метро
- медна тел
- епоксидна смола + втвърдител от Лакпром (магазин Бриколаж напр.)
- планински кристал, 1,5-2 см, възможно най-прозрачен от Природонаучния музей, музея Земята и хората, Халите и др. магазини в София. Важното е да не е изкуствено стъкло (менте).
- алуминиеви стружки - в случая си ги правя сам от алуминиеви подноси от Метро - 5 бр. за около 4 лв., срязвам ги на много тънки ивици, навивам ги и ги нарязвам на малки парченца, както е на снимката.
Други допълнителни материали като дървени и метални украшения... :)

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #76 -: Юни 27, 2011, 14:50:18 pm »
А ето и трите варианта до сега...

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #77 -: Юни 27, 2011, 15:52:12 pm »
А ето и трите варианта до сега...

А как зареждаш оргонита ?
Има различни методи - на слънце, с тон- генератор, запер и т.н.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #78 -: Юни 27, 2011, 16:10:22 pm »
Ефикасният оргонит е този с 50/50 метали/смола. Цилиндричния мидальон не изпълнява това изискване.

Неактивен voltmachine

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #79 -: Юни 27, 2011, 16:13:08 pm »
В Chembuster-ите навсякъде виждам да се подава една медна жичка, към която се закача кабел.

1. Откъде трябва да тръгва жицата вътре в оргонита - от бобина, около кристал или от произволно място в смолата ?
2. Къде й се свъзрва другия край извън огронита - на едно място прочетох че към воден източник, на друго видях че завършва със щепсел шуко !?

Имам и един въпрос относно зареждането :
3. Ако оргонита се остави да съхне в борова гора ще се зареди ли с вибрациите й ?
Ние НЕ сме човешки същества, които понякога имат духовни преживявания; ние СМЕ духовни същества, кои

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #80 -: Юни 27, 2011, 16:17:09 pm »
Всъщност медния кабел служи за заземяване. Така оргонита черпи оргонова енергия от Земята. Вътре не съм сигурен къде точно я слагат. Може би я намотават между тръбите. Отвън сигурно се свързва към заземителна инсталация на къща или просто в земята. Оргоновата енергия обожава медта.

Прекрасен начин да заредиш оргонит в гора. Но след това ще бъде свързан енергитично с гората и ще може лесно да се разтоварва от натрупвания.
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 16:27:39 pm от sidewinder »

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #81 -: Юни 28, 2011, 16:54:30 pm »
Забравих да допълня, че не зареждам оргона. След като купя кристалите ги измивам под течаща вода и ги слагам на слънце да се заредят. Казвам една молитва след това Господ да изчисти всяка негативна енергия в тях и да ги зареди с Неговата енергия.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #82 -: Юни 28, 2011, 19:00:18 pm »
Благодаря ти, sidewinder  за съветите. Относно епоксидната смола се оказа прав, че е най-добър вариант. Като напривих оргона го оставих на слънце да съхне и понеже го правих в консерви от пастет, котката помисли, че е нещо за нея и с бодри крачки се запъти да подуши..На около 10 см от оргона обаче рязко се спря сякаш се опари от нещо...много интересно, нали? явно котките виждат неща, невидими за човеците. Та така разбрах, че оргона действа... :lol:
И как така никой не видя очевидното тук...
Котката се е спряла защото оргона е излъчвал позитивна енергия, а тя иска негативна?
Котката се е спряла защото оргона предпазва от злото - каквото очевидно е котката...?!
Никой ли не му хрумна, че занимаването с кристали е за силно напреднали и е много вероятно да го направите, да действа... но с обратен ефект?

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #83 -: Юни 28, 2011, 20:27:01 pm »
P.E.A.C.E.- щом котката е избягала значи излъчва положителна енергия. Оттам следва че опита с оргона в случая е успешен. Нещо не ти разбрах критиката.А за котките чак сега се замислих, че може би са зли. Въпреки, че харесвам тези животни. За кучетата знам, че дават положителна енергия, а котките взимат отрицателната. Е по-добре да я взимат,отколкото да дават такава. Иначе ако разбираш повече от кристали дай някой съвети.
Някой друг във форума беше казал, че котката му непрекъснато лежи до оргоните и се гали в него. Значи мисля, че в случая опита е неуспешен.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #84 -: Юни 28, 2011, 20:49:49 pm »
Котките не са зли, те просто се възстановяват на места с негативна енергия - там си почиват. Но никога не си правят леговище на такива места. Котката също има нужда от живителната енергия, която генерира/трансформира оргонита - оргоновата енергия (чи, прана, ци и т.н.).

Неактивен bullet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #85 -: Юни 28, 2011, 21:50:13 pm »
А на вас "напредналите" да ви е хрумвало, че може би в момента, когато котката е искала да подуши формичката е полиметизирала??? и аз да съм и аз ще се дръпна. Сега не спират да играят около оргона на терасата. Забележително жизнени. Иначе това дървено философстване е запазена марка за българите и напълно разбирам защо единици (може би) ще бъдат избрани!  :negative:

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #86 -: Юни 28, 2011, 22:03:46 pm »
Разбира се! В момента на полимеризация се отделят формалдехидни пари.
« Последна редакция: Юни 29, 2011, 08:29:29 am от Mirotvorec »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #87 -: Юни 28, 2011, 23:17:48 pm »
sidewinder това:
Цитат
Разбира се! В момента на полимеризация се отделят формалдехидни пари.
Ако е вярно, вече наистина обяснява защо котката е бягала първоначално.
 :hi:

bullet, с нищо не съм те обидил и не разбирам враждебната ти реакция.
Предполагам това те е подразнило:
Цитат
Никой ли не му хрумна, че занимаването с кристали е за силно напреднали и е много вероятно да го направите, да действа... но с обратен ефект?
Но в тези думи не виждам някъде да съм поставял себе си, не говоря за мен, че съм напреднал, а че някой (най-малко ти) си не напреднал или нещо такова. Все едно си го прочел изцяло от его-позиция и си си казал "аха тоя се мисли за напреднал, а мене за глупак - я да му покажа аз".:)
Нищо такова не съм имал предвид.
Там кратко и ясно изхождам от позицията, че никой от нас няма супер окултните познания за да борави безопасно с кристали. Това не означава, че не може да го прави...
Просто намеквам - да се внимава.

Според някои Атлантида е потънала именно заради такива неща. Ползвали са кристали с които са добивали неограничено количество енергия, но нещо се е объркало.
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 23:23:30 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #88 -: Юни 30, 2011, 00:38:48 am »
http://www.energiekegel.de/

А големите КОНУСИ, които прави за кемтрейлите са на цена 30 евро...Като се има предвид големината им, вложените материали, кристали, работа- смятаме, че е напълно нормална цена...
galalex, къде видя колко е големината на конусите? Попадала съм на този сайт, но много ми е трудно да го разглеждам. Нарочно ли го е направил така, не знам.Аз никъде не видях размери, но може и да съм пропуснала.
Дал е вида на кристалите, които ползва, но само на половината от тях е написал как въздействат. Не че не можем да си ги проверим, но някак си... половинчата работа.

И друго не ми се изясни: Как зарежда конуса или този конус няма нужда от зареждане? :unknown: Конусът всъщност универсален ли е, защото така е презентиран; хем пази от химични следи в небето, хем подобрява жизнената среда, като ни пази от електромагнетизъм и негативни енергии. Възможно ли е да е еднакво ефективен навсякъде?

Не казвам, че не е добро решение, даже напротив. Много ми пасна това, че е от естествен материал, просто питам дали знаеш повече.

И в България има находище на природен гипс- в с. Кошава край Видин.
« Последна редакция: Юни 30, 2011, 00:40:05 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #89 -: Юни 30, 2011, 13:01:00 pm »
Мога ли да попитам какво органично има в гипса?

CaSO4·2H2O

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27