Автор Тема: Плодовото Гладуване / Лечение  (Прочетена 40460 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #30 -: Октомври 30, 2011, 00:24:05 am »
И от две снимки си направихте генералните изводи. Браво! :flag_of_truce:

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #31 -: Октомври 30, 2011, 08:09:23 am »
Защо да са гениални изводите, те показват само факти и то съвсем обикновенни.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #32 -: Октомври 30, 2011, 09:07:24 am »
И от две снимки си направихте генералните изводи. Браво! :flag_of_truce:

Права си. Освен това Nigella Lawson е... еврейка. И това, че готви всякакви тежки яденета, не значи че яде същото и вкъщи. ;)

Макар че, познавам хора, които ядат всичко и са доста здрави и щастливи.
« Последна редакция: Октомври 30, 2011, 09:15:13 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #33 -: Октомври 30, 2011, 13:52:08 pm »


На втората снимка е Найгела Лавсон също на 51 години, главен готвач, пуши, пие, лапа пържоли, масло и сладкиши.


Ей!
Някой мами по еврейски.
:)

Найгела края на 2009г.
Вижте и гушата каква е сбърчосана, а лицето и "ще гръмне" от ботокси или пластики може би.


Поредната еврейска измамница, решила да спечели парички от наивните гои.


« Последна редакция: Октомври 30, 2011, 13:59:02 pm от Гален »

Неактивен qckk

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #34 -: Октомври 30, 2011, 13:54:35 pm »
Всеки вид гладуване е глупост.Трябва да се яде от всичко,но с мярка и най-важното да се СПОРТУВА.Фитнес,лостове,бягане,плуване,футбол,баскетбол,волейбол има още много.Аз лятото всеки ден плувах от 2 до 4-5 километра в морето.Всяка вечер от 18:00 до около 20:00ч.И това след 8 часов работен ден.(спасител бях и плувах за да поддържам форма).И да ви кажа си се чувствах прекрасно,а се храних стабилно със всичко.

Та тия гладувания са за мързеливите,а и резултата от тях е обратен.Килограмите надолу не значат красива фигура.Заминават и мускулите барабар с мазнините и тялото не е стегнато.Отслабва имунната система.


П.П Друг мит за мен е "пазенето" от студ и това,че от студ можеш да се разболееш.Аз откакто спрях да се пазя от студ,вятър и така нататък по-малко започнах да боледувам..даже като се замисля нищо най-тежкото ми боледуване е хрема за 2-3 дена.Тука наскоро си направих нарочно експеримент.Понеже ходя на лостове има тука няколко дъждовни и студени дни.Та отидох на лостове аз,на вън ръмеше,беше около 6-7 градуса и духаше вятър.Тренировката ми беше около 40-50 минути-след нея бях изпотен,мокър от дъжда и ме духаше вятъра.Прибрах се и се изкъпах със студена вода(бойлера ми беше развален).Е нищо....нито се разболях,нито настинах нито нищо.От 3 години съм спрял да се пазя и не съм боледувал!
« Последна редакция: Октомври 30, 2011, 14:03:44 pm от qckk »

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #35 -: Октомври 30, 2011, 14:42:20 pm »
@Гален
Май най-големият еврейн тука си ти
Виж какво казва за себе си;
http://www.vogue.it/en/vogue-curvy/curvy-news/2011/05/nigella-lawson

Ето тук на коледна картичка
http://unitycharge.com/spare-nigella-christmas-card/

А ето как реално изглежда, най явния белег на състаряване при жените са ръцете, а тук са си тоста добре за тази възраст. нито ботокс има нито гушата и не е не наред.
« Последна редакция: Октомври 30, 2011, 14:44:06 pm от bogoizbrania »
Soli Deo Gloria!

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #36 -: Октомври 30, 2011, 19:27:27 pm »
Умишленото гладуване, както и силовите спортове за мен са насилие и стрес за организма.
Човек трябва да се научи да разбира тялото си, защото то говори.
Да ядеш това, което ти се яде, когато ти се яде. А не да се гледа на храната като враг. Всяка крайност е вредна, нито гладуването, нито преяждането. Ако не се храним разумно, организмът ще се научи да се презапасява и от най-малкото.
Аз съм за балансираното хранене и приятният не натоварващ спорт - йога, пилатес, танци..

За жената от снимката, ако приемем, че не е упгрейдната, тунингована, ретушната и прочие обработвана ми е трудно да повярвам, че е на 51г. Или както казват повечето моделки - въпрос на гени  :)
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #37 -: Октомври 31, 2011, 00:20:10 am »
- въпрос на гени  :)
точно!
Жените остаряват различно и факторите са много, но генът е доста решаващ.
Дайте да видим снимки на майките на двете дами. ;)
Относно плодовото гладуване- не смятам, че е подходящо за постоянно. За лечение и пречистване- да и само в съответствие със собствената конституция и съобразявайки се със сезона.
И важна е нагласата по време на хранене. И най- полезната храна да ядеш, ако си в лошо настроение, тя се превръща в отрова. И обратно.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #38 -: Ноември 02, 2011, 22:54:45 pm »
Ето допълнение към въпроса за сравняването на двете жени на 51 години, руснаците са постнали и снимки с храниите;
http://spynet.ru/blog/pics/39961.html
 а ето и домашна снимка на типична веганка на 51 години.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #39 -: Ноември 03, 2011, 16:57:35 pm »
Яжте фруктоза, яжте на корем. :flag_of_truce:

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #40 -: Ноември 05, 2011, 22:30:20 pm »
Ето допълнение към въпроса за сравняването на двете жени на 51 години, руснаците са постнали и снимки с храниите;
http://spynet.ru/blog/pics/39961.html
 а ето и домашна снимка на типична веганка на 51 години.


bogoizbrania, това е същата жена! Какво толкова си и набрал. :lol: Не е трудно и на 40 да изглеждаш така, без значение веган, месояден, тиквояден ли си..
Каква е тази пропаганда, не разбирам. >:(
Остави хората да си живеят и да си ядат както и каквото щат.
Нали си богоизбран, трябва да ги разбираш тези работи. ;)
И това е по- скоро за вегетарианската тема.
« Последна редакция: Ноември 05, 2011, 22:35:13 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #41 -: Ноември 05, 2011, 23:59:31 pm »
@Magnolia
Плодовото гладуване не е ли вегетарианство? освен това темата е за лечение като гледаш снимките кой трябва да се лекува?
Soli Deo Gloria!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #42 -: Ноември 06, 2011, 00:30:55 am »
Вегетарианството е философия и начин на живот, плодовото гладуване се прави с лечебна цел обикновено и за кратко време.
Тази жена от снимката не яде само плодове. Виж пак снимките в сайта.

като гледаш снимките кой трябва да се лекува?

По снимки не се поставя диагноза.

Ти не можеш ли да разбереш, че храната не е единственият фактор? Важни са много други неща.Това не става ясно от снимки на две съвършено различни жени.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен lubricant

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 54
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #43 -: Ноември 06, 2011, 08:37:44 am »
Е те тука възможно най-грозната вегетарианка дали за пример  ;D И аз мога да намеря някоя грозна месоядна с красива вегетарианка и да направя същата реклама. Имам позната, която е на 65 г., не яде месо от 40 г., храни се умерено, без млечни, яйца и т.н., здрава, енергична, спортува - е, изглежда на не повече от 45 годишна. Важно е кое е по-здравословното, храната по-красив няма да те направи, ако си си грозен по принцип :)
Плодолечението не е вегетарианство - храниш се с плодове за известно време с лечебна цел. Правила съм няколко такива гладувания, като гледам и веднъж седмично според фазата на луната да си правя или такова гладуване, или само на вода. Ефект наистина има. Когато на организма спреш да му даваш боклуци, той се фокусира върху изчистването на излишните неща.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Плодовото Гладуване / Лечение
« Отговор #44 -: Ноември 06, 2011, 16:40:40 pm »
Ще помоля модераторите да преместят последните мнения. Както вече се каза, тази тема НЕ Е за вегетарианството. И аз не съм вегетарианец, всеяден съм, и аз се подсмихвам на крайните вегетарианци понякога, но плодовото гладуване е съвсем съвсем друго нещо. Изобщо двете работи нямат нищо общо.

А и ако сме докрай етични, би трябвало лични снимки да публикуваме. А не някакви непознати личности. Кой какво лично е направил и постигнал с ядене или с неядене на месо. Иначе малко лицемерно става.
Наистина на някои им понася добре вегетарианството, и изглеждат по-добре. Други пък съвсем се "в-езотеричват" (к'ва дума, а? ) (т.е. според моите лични разбирания точно бягат от духовното, а не отиват при него. Но това си е лична работа).
Това, че пада мускулната маса при гладувания са пълни глупости.
Пада на изкуствените зобове, дето само се помпят със вода и зоб. Ако тренираш традиционно, лостове, набирания, клякания нищо няма да ти падне. Само водата се обира, СИЛАТА ОСТАВА.
Но вече говорим за различно развитие и качество на мускула. А не само за обем.
ВИЕ, за лична сила и здраве ли тренирате или за паунови пера и да плашите зайците?
Впрочем след 2-3 седмици глад, като се мине на нормално всеядене, и повече сол, организма пак качва няколкото килограма вода и мускулите изобщо не губят обем.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27