Автор Тема: Житни Кръгове  (Прочетена 81606 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

fisk

  • Гост
Житни Кръгове
« -: Юни 13, 2006, 22:39:19 pm »
WWW.CIRCLES.XNETBG.COM  last update 26.06.06

Дискусия по отбелязаните случай!


« Последна редакция: Юни 26, 2006, 21:42:43 pm от fisk »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #1 -: Юни 16, 2006, 00:43:17 am »
Без думи.... ;D ;D ;D

Уилтшър - Англия:



Македонско - България:


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #2 -: Юни 16, 2006, 02:33:09 am »
Много хубава работа fisk - респект :)
Особено ми направи впечатлени този:



Не знам защо, по принцип има хиляди с подобна форма... Знае ли се нещо повече. Странно е че никой нищо не знае, доколкото виждам този е до пътя. Имаш ли идея какво послание изразява? Чел ли си книгата на Мариана Везнева по въпроса?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #3 -: Юни 16, 2006, 02:41:31 am »
А ще ми помогнете ли ако можете?

Аз мисля, че шевиците ни изобразяват енергийни структури, които по някакъв начин предизвикват влиянието на тези енергии.

Например източните мандали и янтри се използват за медитация и лечение. Ето един пример:



В Лондон например имам училище споносрирано от Китайското посолство за изработване на мандали. Както те твърдят занесната в къщи мандала, ще донесе здраве и щастие на човека. Има доста информация за мандалите и никаква за шевиците, но аз не мога да се отърва от чувството, че изобразяват едни и същи енергии.

Сравнете енергийните кръгове създадени в полетата с мандалите и шевиците!

*** Та молбата ми е ако можете да снимате и да ми пратите примери на старинни български шевици, ще съм ви много благодарна!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #4 -: Юни 16, 2006, 02:48:56 am »
Без думи.... ;D ;D ;D

Уилтшър - Англия:



Македонско - България:



Tina прави само добри попадения - впечатлен съм :-*
Откога е този кръг, знаеш ли?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #5 -: Юни 16, 2006, 02:56:59 am »
А ще ми помогнете ли ако можете?

Аз мисля, че шевиците ни изобразяват енергийни структури, които по някакъв начин предизвикват влиянието на тези енергии.

Например източните мандали и янтри се използват за медитация и лечение. Ето един пример:



В Лондон например имам училище споносрирано от Китайското посолство за изработване на мандали. Както те твърдят занесната в къщи мандала, ще донесе здраве и щастие на човека. Има доста информация за мандалите и никаква за шевиците, но аз не мога да се отърва от чувството, че изобразяват едни и същи енергии.

Сравнете енергийните кръгове създадени в полетата с мандалите и шевиците!

*** Та молбата ми е ако можете да снимате и да ми пратите примери на старинни български шевици, ще съм ви много благодарна!

Ще намеря. Във "Войни на Тангра" има много, които правят съпоставка с Китай, което доказва и общият ни произход.
Btw, цялата работа с българските шевици ми се струва загубено и поизкривено знание за древната свещена българска геометрия, която е медиатор на космическата такава, която пък трансцендира съзнанието в други сфери на съществуване/познание. Във връзка със свещената геометрия мога да ти препоръчам книгите на Друнвало Мелхиседек (с 1 наум) и на семейство Вселенски (с 2 наум :P).

С мандалите както и с всяко едно геометрично формирование трябва много да се внимава и да се гледа непременно първо с енергийна защита. Не знаеш какво е заложено вътре. Може да бъде унищожителна енергия. Знам че има специален секретен отдел, който може да убива посочен човек само с форма. Изготвя се точната и уникална форма за човека, и когато той я види умира - такава програма е заложена вътре. На съседа не действа - само на теб. Затова внимателската ;)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #6 -: Юни 16, 2006, 03:06:00 am »
Този на снимката ако не се лъжа е от 2003-та. Ето един сайт където ги публикуват месечно: http://www.cropcircleconnector.com/2006/2006.html

Например най-отгоре има брояч - за 2006 досега са рапортувани 5 в Англия, 11 в света и може би 3 фалшиви.

Не забравяйте, че имаше и някакви тъпанари, които ходеха по нощите да правят житни кръгове докато не ги хванаха. Тук е сайта им с наръчници как да си направите житни кръгове: http://www.circlemakers.org/

А тук има доста обширна информация на ББС (ама на английски): http://www.bbc.co.uk/science/space/life/aliens/cropcircles/index.shtml

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #7 -: Юни 16, 2006, 03:10:36 am »
Цитат
Изготвя се точната и уникална форма за човека, и когато той я види умира - такава програма е заложена вътре.

Може Хорус, ама аз си мечтая да седна в центъра на такъв житен кръг КОГАТО СЕ ФОРМИРА, за да усетя енергията, пък ако ще...

Някои са толкова красиви, че просто те привличат - не може да им е лоша енергията нали? А има някои които ме отблъскват - значи те са за съседа.  ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #8 -: Юни 16, 2006, 03:12:08 am »
Фалшивите си личат - те не могат да са толкова перфектни, пък и стеблата са прекършени, тъй като го правят с дъска.
Работата е там, че има много формации, за които дори не разбираме, тъй като веднага се заличават от познайте кой... Научаваме само за тези, за които не се е реагирало навреме... Препоръчвам долният филм, както и книгата на същият автор, има я издадена на български.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #9 -: Юни 16, 2006, 03:13:43 am »
Енергията в кръга не е подходяща за хора ;) Има радиация и лоши енергии от лъча, който е формирал кръговете. След няколко минути на хората започва да им се вие свят, на други им тече кръв от носа и т.н... ;)

fisk

  • Гост
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #10 -: Юни 16, 2006, 03:51:00 am »
Мне, няма го алфа лъчението, концентрацията е малка, интересни са гъбичките! които се развиват в следствие "процедурата" и разклонената верига, която не знайно защо се получава само при жито! Като имам време ще сложа малко лаб анализи, мда за този който питаш но идеа! За сега само съм чум за "философската" за равновесието. Но друго яче стоят нещата, интерсно е друго, повтарящи се форми! като перфектна окръжност и "Христовото Тяло"

fisk

  • Гост
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #11 -: Юни 16, 2006, 03:58:28 am »
Хорус, ха знаеш ли че наистина има освидетелствани случаи на "мачкане на кръговете" в уса ест, може да сърч за "Дакота" случая, полицаи по заповед!  А някои от кръговете седят по 1 мес. буквлно без да се регистрират, другото интересно е съотношението С.Амер:Ю.Амер:Европа:Австр. на появата на феномена, което ясно води до изводи (може би) като имаш в превид останалите "феномени" като коли4ество в САЩ, в Европа И то Скандинавия. Най-много искам да видя новите кръгове от Африка, от там съм видял само скици и то не потвърдени за това ги не съм качвал, най-невероятните които можеш да си представиш, естествено няма как да се снимат поради обстоятелствата, но друго още по-интересно е че местнитте жители знаят от къде и защо се появяват, още от предците си, но пак проблем, езиково-културната граница!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #12 -: Юни 16, 2006, 04:00:56 am »
Хммм... Това за Африка е крайно любопитно! За пръв път чувам че има и там! Ще чакам с интерес!
Все пак като че ли остават най-много в UK и US, нали?

fisk

  • Гост
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #13 -: Юни 16, 2006, 04:07:25 am »
Ne, не това казвам, Европа и Австралия!, само в Италия и малко от Австрия  за миналата година има повече от 22 кръга, А в щатите са регистрирани 18! Което е показателно и съмнително за произхода на феномена НЛО, вечеежедневие за северните щати! А тази година какво става с кравите на хората там, ама това е дръга тема  :'(!   
Tези кръгове носят страшно много, но какво и най-вече кога!? Друг факт да ви държи будни, през 1999г.
Рокефелер създава най-гояламата организация за изследване на CC лично платена от фамилията!
« Последна редакция: Юни 16, 2006, 04:33:38 am от fisk »

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Житни Кръгове
« Отговор #14 -: Юни 16, 2006, 09:05:04 am »
Друг факт да ви държи будни, през 1999г.
Рокефелер създава най-гояламата организация за изследване на CC лично платена от фамилията!
Ха, и не само това ...
Житните кръгове са навсякъде - има и в Япония, даже в някакво бълг село имаше - в Камен бряг каменните кръгов пак с такъв произход са, както и всички каменни кръгове по света.
Фиск чел ли си Тайни в полята на Фр Силва - там има много инфо. Разкажи за кравите...?
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27