Автор Тема: ВЕСЕЛБА!!!  (Прочетена 7665 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
ВЕСЕЛБА!!!
« -: Юни 09, 2006, 13:40:59 pm »
Седях, седях и кво измислих:

Нека всеки тук разказва веселу случки от живота, на които се е смял като идиот, на които на него са му се смяли и изобщо където е имало МНОГО смях и добро настроение!!!!

Като гледам, много змийско стана тук... сега е лято и трябва малко да се усмихнем:)))
« Последна редакция: Юни 09, 2006, 16:33:35 pm от Horus »

llara

  • Гост
Отг: ВЕСЕЛБА !!!!!
« Отговор #1 -: Юни 09, 2006, 14:47:49 pm »
Защо не разкажеш първо ти ;)

Oberon

  • Гост
Отг: ВЕСЕЛБА !!!!!
« Отговор #2 -: Юни 09, 2006, 15:30:33 pm »
С удоволствие, само да си свърша работата :)

ssi

  • Гост
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #3 -: Юни 09, 2006, 17:35:47 pm »
Добре ,че напомни за лятото ,защото аз така и не мога да свикна с тоя студ навън.
В казармата една вечер се опитвах да заспя в караулното и дочух следния разговор между спорещи от една от смените:
-Стоянов, защо се правиш на чук???
-Не се правя бе...!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #4 -: Юни 09, 2006, 17:40:55 pm »
Хахаха :D

ssi

  • Гост
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #5 -: Юни 09, 2006, 17:54:28 pm »
Айде да ви кажа още нещо.
Когато бях малък един познат донесе схема на смущител за телевизори(излъчва сигнал който заглушава радиотелевизионните вълни)
Няма да ви кажа когато го направихме и тръгнахме из село да го пробваме какво шоу беше. Няма да забравя имаше и мач даже по първа. Седиме си отвън и поглеждаме през прозореца как човека си гледа усилено мача. пускаш устройството и картината изчезва. Онзи става ядосан с псувни и тегли един юмрук отстрани на телевизора. Ние веднага пускаме картината. Човечеца пак си сяда и ние пак пускаме устройството....

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #6 -: Юни 09, 2006, 17:57:09 pm »
Хаха - като в "Амели Пулен" :P

llara

  • Гост
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #7 -: Юни 09, 2006, 19:22:08 pm »
Хайде и аз да се включа.
Беше зима. Зимата на 1998г. Първата ми работа след като завърших средното си образование. Голям кеф - наперено младо маце с големи амбиции, с 12 см токчета и с къса пола ;D.
Месторабота - Нестле АД. Предприятие с няколко сгради на голям терен. Естествено точно тогава решили да правят терена около сградите и разкопали хората. Имахме инструктаж, като ни обясниха от къде да минаваме за да не се пребием. Бяха оградили даже разкопаното с маркировка и ленти.
Е, прибирам се след нощна смяна - първата ми нощна смяна. Обаче къде ти ще заобикалям аз целия ограден терен, при това разкопан за да стигна до така близкия иначе изход. Спомням си, че беше тъмно като в рог. И понеже нищо не може да ме спре, дори и тъмнината, реших да си мина направо... Минах, но се озовах не на изхода при охраната, а в дупка около 1,50м - горе-долу на нивото на очите ми.
Е га ти купона :P Оттървах се със синки няма да кажа къде и колко, но цялата смяна се събра да ми помага за изляза от трапа.
Красота. На това викам аз тъпо и упорито. Луди млади. Какво да се прави. Смяха се колеги и колежки.
Такааааааа. На другият ден, не си взела поука отивам пак с токчета и къса пола на работа. Слагам си комуфлажа, но токчетата не свалям - пуста суета. Влизам да си измия ръцете преди да нахлуя в цеха и се подхлъзвам красиво. Един колега се метнал /не съм го видяла/ и се озова под мен, за да не ми станели пак синки.
Забравих да ходя зимата на токчета и какво си мислите - само до след два месеца, защото смених работата. 8)
Е за сега това. Друг път пак.

Oberon

  • Гост
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #8 -: Юни 09, 2006, 19:28:45 pm »
Хахахаха, яко:)

Бях в 10 клас, когато ни се прецака бойлера, и с един съученик отиваме на градска баня...

Ще довърша от вкъщи, че трябва да бягам.

Който иска да пие с мене, да дойде на Баба Яга пред стадиона :))))

Айде бай

llara

  • Гост
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #9 -: Юни 09, 2006, 19:30:37 pm »
Леле Обероне изпусна мача 1:1. А историята е направо толкова завършена ;D умрях и от смях ;D

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #10 -: Юни 09, 2006, 23:52:27 pm »
   когато някога пътувах на колело със другарите от велосипедният цирк в Хърватско, ме нападна мафията от катерички , беше много странно, бях на един остров в гора и реших да си легна да спя, но уви катеричките бяха решили да отбраняват гората от туристите, и обикаляха в кръг над главата ми на два метра от земята , и когато си затворих очите, се спусаха надолу , и не ме оставиха да спя  :o
 след като се преместих от поне три дървета след терорът на катеричките , отидох да спя на плажа , и слънцето изгря  ::) :-\ а аз така и не можах да спя ,..
  скоро ще ви разкрия и плана си за освобождение на животните от Варненският зоопарк ,. а и все още търся доброволец да освободи лъвът ...  ;D
 да има желаещи  :P

  ЕЗК
« Последна редакция: Юни 10, 2006, 16:05:58 pm от esoundc »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #11 -: Юни 09, 2006, 23:56:19 pm »
Хахаха - намери си някоя... лъвица и ще стане :P :P :P

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #12 -: Юни 10, 2006, 00:03:47 am »

 ето и тук една стара текстова колаборация , започната от някой , и довършена от мен .........

 относно концерта на Депеш Мод в БГ

  http://drumandbass.cult.bg/pn/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=4088

  ЕЗК   ;D :P :-*

ssi

  • Гост
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #13 -: Юни 12, 2006, 10:11:54 am »
Случката става по време на нашумелия тогава филм "Седморката на Блейк". Тогава всички деца в махалата си бяхме направили "оръжието на Блейк" , и всяка вечер си играехме. Представляваше епруветка на която в началото имаше крушка и саморъчно изработена дръжка с обърнати на опаки няколко рефлектора от фенерче. Крушката се свързваше с 4,5 В батерия която висеше отстрани на колана.
Та решихме с един приятел да се избъзикаме с друг . Казахме му ,че сме сложили вътре ( в "оръжието") система от огледала и рубин и сме направили мощен лазер. Той естествено не повярва и ние му казахме ,че му го даваме да пробва ,като заряда на батерията стига само за 1 изстрел, после се изтощава. Той каза добре ,взе го и го насочи накъдето му казахме (за по безопасно уж ние избрахме мястото). Та забравих да кажа ,че на мястото където му казахме да стреля бяхме заровили предварително пиратка която се задействаше с електричество, и кабелите бяхме прокарали грижливо под земята до еднин храст. Там чакаше приятеля с когото измислихме това с батерия в ръка и готов да я свърже когато види светлинката от "оръжието". Ефекта беше поразителен ( хвърчаха камъни) и след около няколко секунди в затишие и объркване приятелят който стреля започна да оглежда дали не е изхвръкнало нещо от края на епруветката. Събраха се и още други "кибици" случайно минаващи по тротоара и видели случката. Ние бързо се прибрахме за да се насмеем на спокойствие  :D

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: ВЕСЕЛБА!!!
« Отговор #14 -: Юни 12, 2006, 14:38:22 pm »
Случката става по време на нашумелия тогава филм "Седморката на Блейк". Тогава всички деца в махалата си бяхме направили "оръжието на Блейк" , и всяка вечер си играехме. Представляваше епруветка на която в началото имаше крушка и саморъчно изработена дръжка с обърнати на опаки няколко рефлектора от фенерче. Крушката се свързваше с 4,5 В батерия която висеше отстрани на колана.
Та решихме с един приятел да се избъзикаме с друг . Казахме му ,че сме сложили вътре ( в "оръжието") система от огледала и рубин и сме направили мощен лазер. Той естествено не повярва и ние му казахме ,че му го даваме да пробва ,като заряда на батерията стига само за 1 изстрел, после се изтощава. Той каза добре ,взе го и го насочи накъдето му казахме (за по безопасно уж ние избрахме мястото). Та забравих да кажа ,че на мястото където му казахме да стреля бяхме заровили предварително пиратка която се задействаше с електричество, и кабелите бяхме прокарали грижливо под земята до еднин храст. Там чакаше приятеля с когото измислихме това с батерия в ръка и готов да я свърже когато види светлинката от "оръжието". Ефекта беше поразителен ( хвърчаха камъни) и след около няколко секунди в затишие и объркване приятелят който стреля започна да оглежда дали не е изхвръкнало нещо от края на епруветката. Събраха се и още други "кибици" случайно минаващи по тротоара и видели случката. Ние бързо се прибрахме за да се насмеем на спокойствие  :D

MUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!! :P :P :P :P :-*

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27