Автор Тема: Поставят холографски персонал на летища  (Прочетена 4312 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Formentera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 97
Поставят холографски персонал на летища
« -: Февруари 08, 2011, 11:39:19 am »
Летищата на Манчестър и Лутън за пръв път поставиха холографски обслужващ персонал, даващ указания за безопасността на полетите и друга информация.Постоянно усмихнати и добре облечени. Вероятно това е тренировка и генерална препериция за огромните холограми, които рептилуидните илюминати възнамеряват да покажат на човечеството в края на догодина.Програмата "Син Лъч" включвю плана около 21. 12. 2012 плюс минус една седмица в небето над много градове, села и паланки :)да се появят огромни изображения на Исус Христос, Дева Мария, и още някой друг светия, кой както му е удобно, може и някой извънземни. Целта от подобни триизмерни движещи се холограми съчетани с реални звукови внушения излъчвани от ХААРП, да създадат в умовете на хората реално усещане за второто пришествие на Христос и хората да да готови да се покаят. Именно чувството за покаяние пред вселенската могъща сила е целта на илюминатите.Много ясно защо - смирено магаре двама го яхат.Това е една от алтернативите и програмите за действие на управляващите в пиковия момент в края на 2012 година. Хитър план за едно вече упоено човечество от ароматните аерозоли на Chemtraels.Вие какво мислите? :dance: :hi: ::)

Част от информацията е от тази страница:
http://www.larazon.es/noticia/5966-holo

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Поставят холографски персонал на летища
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2011, 16:17:01 pm »
На мен ми приличат на някакви картонени макети. Честно казано не знам какво да мисля...малко по малко ще започнат да заместват човешкия труд с холограми и роботи.
" Trust no one."

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Поставят холографски персонал на летища
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2011, 17:11:16 pm »
Дали ще има смисъл тази замяна? Може и да има, ако роботите и холограмите заместят и човешкото потребление. В противен случай няма особен смисъл от нещо, което да произвежда продукция, която няма кой да ползва. На какво напомня всичко това? Точно така, за редуциране на световното население, от където по-малкък брой хора имат по-малко потребление, съответно и по-малка нужда от стоки.
« Последна редакция: Февруари 08, 2011, 17:16:26 pm от Raw Deal »
Dreams are messages from the deep.

Неактивен S.

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Поставят холографски персонал на летища
« Отговор #3 -: Март 11, 2011, 23:51:55 pm »
Не става толкова лесно тая работа с холограмите през 2012та, както си ги представяте!

Погледнете холограмите на тези летища! Само от един единствен ъгъл изглеждат що-годе нормално, иначе задната холограма се вижда изкривена. Ще ви подлъже ли нещо такова? Особено в небето?

Айде бе, хора, никой не е толкова зле! А и щом ще е 2012та през декември - ако се появи Иисус масово ще помислят, че е някакво подмазване на общината послучай Коледа.  ;D Като тези "Честит празник, българи!" около трети март.
А и колко са реално хората, които са толкова запалени по религията, че да се вържат? Да не говорим за интернет, който ще раздуе истината за 15мин и конспирацията ще бъде разбулена преди да е дошъл 22 декември (следващия ден демек!)  ;D

Тия да не падат от марс! ..Всъщност може! И все пак,
100% няма да ни поднесат план, който развява гащи из интернет от години и го знае сумати народ! Мислете реално! Дори да е било планирано преди 20 години, не е ли малко логично за толкова време да са измислили нещо по-добро?  :)
« Последна редакция: Март 11, 2011, 23:54:11 pm от S. »

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Поставят холографски персонал на летища
« Отговор #4 -: Март 12, 2011, 00:05:48 am »
Па знае ли обикновен човек като нас тука? Какви свръхмодерни неща се разработват в разни секретни лаборатории, няма да се учудя ако са измислили и прекалено живи холограми, чак истински. ;D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Поставят холографски персонал на летища
« Отговор #5 -: Март 13, 2011, 11:17:29 am »
А аз пък мисля,че подобни техники са били използвани още отпреди хилядолетия.Хората може и да си мислят,че са открили топлата вода,ама само си ласкаят егото..  :nea:
« Последна редакция: Март 13, 2011, 13:29:36 pm от Mirotvorec »

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Поставят холографски персонал на летища
« Отговор #6 -: Март 13, 2011, 13:12:58 pm »
Тая на снимката бие на рептилка с тези очи :mad:
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен S.

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Поставят холографски персонал на летища
« Отговор #7 -: Март 13, 2011, 15:41:50 pm »
А аз пък мисля,че подобни техники са били използвани още отпреди хилядолетия.Хората може и да си мислят,че са открили топлата вода,ама само си ласкаят егото..  :nea:

То това е ясно, ама като информация стана прекалено разпространена тази теория, затова не вярвам да разчитат още на нейното реализиране. Не е логично някак..  :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27