Автор Тема: Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?  (Прочетена 19906 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?
« Отговор #15 -: Февруари 05, 2011, 09:43:45 am »
И понеже стана дума за еврейтор Шикелгрубер, който нескопосано се опита да имитира българска символика като свещената свастика

Свастиката не е българска символика.
Добра е символизира кръговрата на живот.
Суастик на санскрит значи щастие. :)
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?
« Отговор #16 -: Февруари 05, 2011, 15:39:57 pm »
И понеже стана дума за еврейтор Шикелгрубер, който нескопосано се опита да имитира българска символика като свещената свастика

Свастиката не е българска символика.
Добра е символизира кръговрата на живот.
Суастик на санскрит значи щастие. :)

Точно така, ама има и деца, на които им се преподава абсурден шовинизъм....  ;) Поздрави Сангре, добър коментар!!!  :hi:
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?
« Отговор #17 -: Февруари 05, 2011, 17:28:21 pm »
В България откриха най-древните свастики в Европа



Предметите са открити по време на разкопки в село Алтимир, близо до Враца.
Археолози откриха парчета от кана украсена с пречупен кръст. Предметите са открити по време на разкопки в село Алтимир, близо до Враца, съобщи Дарик радио. Според археолозите, артефактите открити при село Алтимир са от V хилядолетие пр. Хр. Това е най-старата рисунка на свастика, открита до момента в Европа.

Находката, заедно със 70 други предмети ще бъдат изложени в музея на град Враца в рамките на изложбата “Богове, древни символи и знаци”.

http://www.numizma.com/magazine/2010/06/07/r-rssrrrsers-rsrsersr-rrr-rserurrrsru-srrssrrr-r-rrserrr/

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?
« Отговор #18 -: Февруари 06, 2011, 19:05:35 pm »

Точно така, ама има и деца, на които им се преподава абсурден шовинизъм....  ;) Поздрави Сангре, добър коментар!!!  :hi:

Розенкройц, не се подмазвай.
Това което се преподава няма нищо общо с това което Е. Как може Хитлер да е лош, а църквата избила хиляда пъти повече хора да е добра???
Не съм нито националист, нито антисемит, просто гледам безпристрастно на нещата и според мен "Ефрейтор Шикългрубер" е най-великата личност за 20-и век.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?
« Отговор #19 -: Февруари 06, 2011, 19:29:41 pm »
Как може Хитлер да е лош, а църквата избила хиляда пъти повече хора да е добра???
Не съм нито националист, нито антисемит, просто гледам безпристрастно на нещата и според мен "Ефрейтор Шикългрубер" е най-великата личност за 20-и век.

Sangre, не си ли разбрал, че NSDAP и католическата църква, работят заедно  :)





Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?
« Отговор #20 -: Февруари 06, 2011, 19:47:23 pm »
Sangre, не си ли разбрал, че NSDAP и католическата църква, работят заедно  :)



Хитлер ползва същите методи, но се съмнявам да работят заедно.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен File099

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
  • Търсач на НЛО
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?
« Отговор #21 -: Февруари 07, 2011, 20:03:41 pm »

Напълно съм съгласен с вас, Хитлер е най-великата личност за 20 век. Само че след Сталин. А колкото до масоните - забрана на тяхната дейност. Това най-малкото.





« Последна редакция: Февруари 07, 2011, 20:06:21 pm от File099 »

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?
« Отговор #22 -: Февруари 09, 2011, 01:43:32 am »
Сталин си е избивал хора ей така щото му е кеф. Хитлер се е опитал да строи империя. Трябвало му е робски труд и е ползвал робския народ "евреи" за работна ръка. Е нищо че ги е недохранвал, повечето храна е отивала за армията.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?
« Отговор #23 -: Февруари 09, 2011, 12:48:01 pm »
 >:( >:( >:( >:( >:(

Привърженици на фашизма ли сте вие? Така лесно оправдавате чудовища като хитлер и сталин........ Добре, че такива като вас са под контрол, иначе не знам какво значение щяха да имат думите Свобода, Равенство, Братство.
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?
« Отговор #24 -: Февруари 09, 2011, 12:49:08 pm »

Напълно съм съгласен с вас, Хитлер е най-великата личност за 20 век. Само че след Сталин. А колкото до масоните - забрана на тяхната дейност. Това най-малкото.

Цитат
А колкото до масоните - забрана на тяхната дейност.
За невъзможни неща говориш.  :hi:
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?
« Отговор #25 -: Февруари 09, 2011, 12:55:09 pm »
Sangre, не си ли разбрал, че NSDAP и католическата църква, работят заедно  :)



Хитлер ползва същите методи, но се съмнявам да работят заедно.


Не се съмнявай...


"Това е снимка от подписването на договора между Ватикана и Хитлер на 20 Юли 1933 в Рим. Държавният секретар на Ватикана Пачели подписва договора. По-късно той ще стане папа Пий XII. От лявата страна е седнал вицеканцлерът  Франц фон Папен."


"Друга снимка от подписването на договора. Вторият човек от дясно на ляво  е Джовани Мантини. По-късно той ще стане папа Павел VI.
Първият вляво е Людвиг Каас, който освен католически свещеник  става и председател на Германската католическа партия. Той става един от най-доверените хора на държавният секретар Пачели."


"Йозеф Гьобелс(първият от дясно на ляво) в компанията на католически свещенници."


"Хитлер с католически Кардинал."


"На 20 Април 1939. Архиепископ Орсенио чества рожденият ден на Хитлер."


"Кардинал Майкъл Фаухабер между редиците на СА."

Злото е стаено във Ватикана...!

А дали трябва да бъде приет Закона за защита на нацията, според мен трябва!

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?
« Отговор #26 -: Февруари 09, 2011, 12:59:04 pm »
Интересни снимки Гален. Според мен няма как да бъдат върнати фашистки закони. Въпросния закон е правен по примера на Нюрембергските закони писани от НСП. Няма как да се върне такъв закон и според мен не трябва.
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на нацията?
« Отговор #27 -: Февруари 09, 2011, 13:06:28 pm »
Както и да го именуваш/фашистки, нацистки, марсиански и т.н./, закона е добър.
Естествено е да квикнеш, защото ще ядете сопата... при негово приемане. :)

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на l
« Отговор #28 -: Февруари 09, 2011, 13:19:57 pm »
Разбираш ли, че такъв закон няма как да бъде върнат? :hi: Абсолютно безсмислено е даже да се спори по тази тема. Има много по-съвременни начини да си запазим нацията а между другото така наречените днешни Български патриоти играят без да го осъзнават по свирката на съвсем други интереси. Аз се моля всеки ден Народа да прогледне, защото ако не прогледне.....възможно е лоши неща да се случат. Не с фашистки закони а с ново Съзнание ще се получи хватката. Забележи хората в България, то е просто очевадно. Спорове по такива теми едно, че нямат смисъл, друго че такива закони няма как да бъдат върнати (международното право няма как да го позволи), трето че не е този пътя към запазване на Българската нация и народност. Тя няма да се загуби вярвайте ми, надживели сме най-големите и мощни империи и пак ще оцелеем каквото и да се случи :hi:

« Последна редакция: Февруари 09, 2011, 17:02:00 pm от Mirotvorec »
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Трябва ли да се върне Законът за защита на l
« Отговор #29 -: Февруари 11, 2011, 16:37:15 pm »
>:( >:( >:( >:( >:(

Привърженици на фашизма ли сте вие? Така лесно оправдавате чудовища като хитлер и сталин........ Добре, че такива като вас са под контрол, иначе не знам какво значение щяха да имат думите Свобода, Равенство, Братство.
Не съм привърженик на фашизма, умерен националист съм.
Това че Хитлер е чудовище е еврейска манипулация.

Свобода, Равенство, Братство.- Това е един абсолютно кух лозунг.
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 20:22:54 pm от Sangre »
Places change, Faces change, Life is so very strange...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27