Автор Тема: Тенденциозно отношение в Х нет  (Прочетена 31108 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #15 -: Февруари 01, 2011, 18:19:14 pm »
На мен пък не ми харесва, че сайта има твърде NEW AGE насоченост. То не бяха рептили, то не бяха плеядинци, размествания на полюсите през 2012, телепатични послания, получени от "висшите духове" и т.н. ;D Това е нещото, което отблъсква повечето хора или пък ги кара да приемат несериозно останалата тематика. :nea:

Монолит, това пишат хората. Аз не мога да забраня на някой потребител да пише за плеядианците и т.нар. чанълинги, колкото и да ми се иска.

Това е смисъла на форума. От това се интересуват хората, за това пишат. Ако искаш може да забраним да се пише за такива работи във форума. Ама гаранция ти давам, че поне 100 човека ще ми скочат с обвинения, че съм банкер, агент, комунист и евреин. Тогава ще ги насоча към теб, да им се обясняваш  ;)

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #16 -: Февруари 01, 2011, 20:56:54 pm »
Ама гаранция ти давам, че поне 100 човека ще ми скочат с обвинения, че съм банкер, агент, комунист и евреин. Тогава ще ги насоча към теб, да им се обясняваш  ;)
Е, че ти не го криеш, нали?   :lol:
Забрави "рептил" и "православен християнин". ;)
« Последна редакция: Февруари 01, 2011, 20:58:29 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #17 -: Февруари 01, 2011, 21:06:23 pm »
И аз имам претенции към админите или рептилоидите- като влезна в сайта няма измъкване. А имам и друга работа :drinks: Виждам дългата ръка на Москва.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #18 -: Февруари 02, 2011, 02:16:52 am »
marmozana, Суджука е с предимство пред салатата ;) Ама и винегрета не бива да се пренебрегва. Май ще трябва да закачаме и ремаркето ако някой извади каче сланина, казват че била полезна при преминаване през измеренията, по-мазна гачели ставала работата  :drinks:

Досущ като някой мазни bai_lun-ове дето си нямат занимания а ловко се опитват да създават интриги през определени периоди от време, след което мааазно мазно се измъкват по терлици и тичкат и тичкат да си получат сребърниците.

Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #19 -: Февруари 02, 2011, 09:35:37 am »
Black Adder  :drinks:
Нещо тия бири не върят в тва студено време, трябва да помислите за нещо винско или ракиено като емотикони за тва време на годината  ;D
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #20 -: Февруари 03, 2011, 10:31:50 am »
На мен пък не ми харесва, че сайта има твърде NEW AGE насоченост. То не бяха рептили, то не бяха плеядинци, размествания на полюсите през 2012, телепатични послания, получени от "висшите духове" и т.н. ;D Това е нещото, което отблъсква повечето хора или пък ги кара да приемат несериозно останалата тематика. :nea:

Монолит, това пишат хората. Аз не мога да забраня на някой потребител да пише за плеядианците и т.нар. чанълинги, колкото и да ми се иска.

Това е смисъла на форума. От това се интересуват хората, за това пишат. Ако искаш може да забраним да се пише за такива работи във форума. Ама гаранция ти давам, че поне 100 човека ще ми скочат с обвинения, че съм банкер, агент, комунист и евреин. Тогава ще ги насоча към теб, да им се обясняваш  ;)

А защо щом напиша нещо изобличително срещу нюейджър групостите, веднага го триете? 
За тази тенденциозност говорим.

Поне напишете, че сайтът е Ню Ейдж, а не истинска уфология, та да знаят хората и да не се заблуждават.
Че Ню Ейдж са свързани с илюминати, то се знае.
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен itsalv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
  • Брашното което скача за да порастне.
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #21 -: Февруари 04, 2011, 17:42:52 pm »
bai_lun използват точно стратегията на Еленко Ангелов, забелязваш ли ? Като получат смислена критика и веднага гледат да те осмеят.. понеже няма какво смислено да кажат. Все пак дори да не са свързани пряко с масоните и подобни, за мен те са агенти на Объркването а не истински търсачи на истината.. сивеят ми нещо ;)Еленко си заключи темата понеже все повече хора започнаха да го разкриват, че даже и да получава ченълинги те не са от правилния канал, или просто си е имитатор на западните конспиратори. Скоро маските ще паднат и ще е весело.
Кой каквото сам си направи - никой друг не може да му го направи!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #22 -: Февруари 05, 2011, 15:57:28 pm »
itsalv, регистрация на Домейн струва 20 лв на година, хостинг можеш да намериш и за 10 лв на година.
Направете си с bai_lun форум, пишете си там каквото ви е кеф и няма да зависите от долните простаци като мен.
Хем и пачка ще направите.

И ако нямате против, да ми разясните, сигурно и двамата сте от една партия, нали НИК-а ти прочетен на обратно е ВЛАСТИ?
Как вървят надниците?

« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 17:10:04 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #23 -: Февруари 05, 2011, 18:34:19 pm »
Mммм..."власти","лук"..все да ми става много интересно из форумните пространства :yahoo:

Неактивен itsalv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
  • Брашното което скача за да порастне.
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #24 -: Февруари 05, 2011, 22:22:39 pm »
 Black_Adder благодаря за предложението, все пак имам право да изкажа мнение и в този форум, съжалявам че си се засегнал лично, но все пак точно тук уж е мястото за хората с критично мислене, не е ли така ? Защо нападате различните гледни точки? Не сте последна истанция пичове. Нито пък аз съм.

 Константин, да аз съм Власти и Лукчо от индиго форума, това точно с какво спомага в нашата дискусия.. ааа сетих се някъв вид показване на преимущество че знаеш как се използва Гугл или че си голям конспиратор ?  :yes: Егото си е Его, въпреки че не допринася с нещо смислено в дискусията.. Ако имаш да изкажеш някаква смислена гледна точка ще се радвам да я видя и да я обсъдиме.
Кой каквото сам си направи - никой друг не може да му го направи!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #25 -: Февруари 06, 2011, 01:06:21 am »
Уважаеми, itsalv, не Аз нападам (няма как аз да съм нападателя, след като съм си в къщи, а ти идваш от някъде)различните гледни точки, всякакви такива като Вас се влачат тук не за да споделят информация, а напротив - да рушат, да се оплакват, да създават дрязги.
И това е периодично.
Мине се не мине 2 месеца - хоп, поредния ощетен.

Е драги ми недоволни драскачи, за N ти път (където N -> ∞) ви казвам - във Форума КПП няма, такси не се взимат, пари не връщам.
Който не му харесва - Интернет голям, форуми всякакви.
Прав ви път.
Това е последната тема в която обсъждам и отговарям на недоволните.
От 3 години обещавам, но сега ще го направя.

След кратък, 3 секунден размисъл реших:

1 месец БАН на започналия темата (bai_lun), 30 дни БАН на itsalv.
Същите има право да се оплачат на Администратора (т.е на мен, при което ще им разгледам жалбата и в 10 дневен срок ще реша, дали да им удължа срока с още 1 месец или да им ги забраня за постоянно)

Всяка следваща тема на недоволен от Форума на Xnetbg.com ще бъде изтривана, а започналият ще придобие правото да се изказва навсякъде другаде, но не и тук.


На печелившите - Честито!!!
« Последна редакция: Февруари 06, 2011, 01:55:48 am от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #26 -: Февруари 06, 2011, 10:23:23 am »
Black_Adder благодаря за предложението, все пак имам право да изкажа мнение и в този форум, съжалявам че си се засегнал лично, но все пак точно тук уж е мястото за хората с критично мислене, не е ли така ? Защо нападате различните гледни точки? Не сте последна истанция пичове. Нито пък аз съм.

 Константин, да аз съм Власти и Лукчо от индиго форума, това точно с какво спомага в нашата дискусия.. ааа сетих се някъв вид показване на преимущество че знаеш как се използва Гугл или че си голям конспиратор ?  :yes: Егото си е Его, въпреки че не допринася с нещо смислено в дискусията.. Ако имаш да изкажеш някаква смислена гледна точка ще се радвам да я видя и да я обсъдиме.
Не.Не си се сетил правилно,просто защото това е извън възможностите ти!В индигото се подвизаваше като обидена водовица с раздвоена личност,която не можа да реши,власти ли ше е,лукчо ли ще е..ту си триеше профил,ту правеше нов и то с главна цел провокации..Абе шизоидна работа от всякъде.Явно намерението ти и тук беше същото

И не намесвай егото,лук ли си,праз ли,все ми е тая,но когато в индигото казах,че егото е"своего рода" враг на личноста,ти беше сред първите дето скочиха да защитават обратната теза...
Аре честита"почивка"
п.с.Ти си последният с когото бих се радвала да обсъждам квото и да било
« Последна редакция: Февруари 06, 2011, 10:39:14 am от konstantin2007 »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #27 -: Февруари 06, 2011, 10:48:34 am »
Айде и аз да се изкажа.

bai_lun, itsalv, крититака ви, ако може да се нарече такава е много неуместна. Много пъти във форума е казвано, че постинги от типа на "жълти новини" и целящи да пораждат интриги няма да бъдат толерирани.

Какви са тези лафове от сорта на "всички маски ще паднат" и т.н. За какви маски става на въпрос. Правим ние Хнет, градим го с вече 7-8 години (и бог знае колко още) и накрая след всички тези години, някакъв от улицата ми идва и ми вика, че маските ми/ни щели да паднат. Е няма как да толерираме такова отношение.

А и както каза Black Adder, интернет е свободно място. Направете си форум с bai_lun и там може да ни оплювате колкото искате, и колкото искате маски може смъквате. Аман... стига вече, като не ви харесва какво правите тука?

Вече ставате смешни с тези "тънки" тип 'етотерични' намеци. Не сте интересни.

Баси, толкова години на всеки по отдено се обяснявам, чекна се в най-различни изречения, чудя се как да се изразя (защо ли го правя и аз вече не знам). Обясняваш му като човек, то пак си знае същото. Прав е H. като ви каза, че в БГ интернет пространството нормален диалог не може да се води.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #28 -: Февруари 06, 2011, 12:17:43 pm »
До господа администраторите-няма място за тролове в този сайт. Съвсем належащо и правилно решение. Обаче едва ли тези лунатици ще разберат за какво става въпрос.Бетонни глави.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #29 -: Февруари 06, 2011, 16:01:12 pm »
Много добре го разбират даже, и понеже EON е спестил част от кореспонденцията (явно писача е пращал на всички наред), нека да споделя с другите участници във форума мъдростта на гореоклюкареният потребител itsalv.
Ето какво получих снощи на служебния е-майл:

Цитат
Смешко, след като форума е обществен значи имам право да изказвам мнение. Това че сте палячовци вече е ясно. Аз съм регистриран от години във Вашия форум, обаче като ти станах неудобен ме банваш ? Купил съм си всичките ви лъжливи книги. Нещо не ти е готино ? Скоро маските ви ще паднат.

Стила на автора е запазен, без промени.

Ето и безкрайно любезният ми отговор, давам го без претенции за авторски права:

Цитат на: Black Adder
Смешен сте Вие, г-не
сайтът Xnetbg.com както и форума към него не са издавали и нямат намерение да издават книги. Поради тази причина, няма как да сте купили наши книги, пък били те и лъжливи.
Това, че Вие сте толкова неграмотен, та бъркате Рекламата на приятели на Форума със нас говори, че интелектуалното Ви ниво не е особено голямо. Явно, дори да сте купили книгите на издателство 'Паралелна Реалност", то не сте ги чели, иначе щяхте да знаете този дребен факт. Но не се отчайвайте, има и по-зле от вас.
Радвам се, че споделихте безценните си мисли с мен.
Лека вечер и се завивайте добре, времето е студено.

 Black Adder

Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27