Автор Тема: Кървавите дъждове потвърждават теорията за извънземния произход на  (Прочетена 17068 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
През 2001 година в Индия се изсипаха странни червени дъждове с обща маса около 50 тона

 
     Физикът Годфри Луис (Godfrey Louis) ръководител на екип от учени от университета “Махатма Ганди” (Mahatma Gandhi University), изказа преположението, че тези дъждове имат извънземен произход. След като провели изследване учените открили, че в тези странни червени образувания, подобни на клетка с дължина около 10 микрона, няма ДНК, съобщи Popular Science. Оказало се също, че те са способни да се размножават при температура 315°С. Установеният температурния предел за съществуването на живот във вода до този момент е 120°С! Изследователят предполага, че червените частици могат да бъдат извънземни бактерии, които са се приспособили към тежките условия на космоса. Според думите му на нашата планета те са попаднали чрез парчета от малки метеорити или комети, разпадащи се в атмосферата, след което са се смесили с дъждовните облаци.
     До момента съществуват няколко преположения за произхода на “кървавите” дъждове. Някои учени смятат, че за всичко са виновни микроскопичните морски водорасли, други предполагат, че червените частици са спори от гъби. Изказана беше също и хипотеза, че парчета от метеорит са се врязали с голяма скорост във летящи на високо ята от прилепи, като тези образувания са тяхната кръв.
     Луис и колегите му обаче отричат тези теории, тъй като и при спорите и при водораслите би трябвало да присъства ДНК, а клетките от кръв незабвано биха изчезнали при съприкосновение с въздух или вода. Освен това кръвните клетки не могат да се самовъзпроизвеждат. Специалистите отбелязват, че вече са успели да разгледат червените образувания в разрез. След тези наблюдения станало ясно, че във вътрешността на голямата клетка се намира още една по-малка.
     Индийският екип от изследователи смята съвсем скоро да провери дали в червените клетки присъстват изотопи на въглерода. Ако резултатите са положителни това ще бъде сериозно доказателство за хипотезата на Годфри Луис.


Източник: bgfactor
« Последна редакция: Юни 06, 2006, 01:58:08 am от Horus »
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Айде asdfghjkl и затова ще разберем постепенно ;)

Eon

  • Гост
Физикът Годфри Луис (Godfrey Louis) ръководител на екип от учени от университета “Махатма Ганди” (Mahatma Gandhi University), изказа преположението, че тези дъждове имат извънземен произход. След като провели изследване учените открили, че в тези странни червени образувания, подобни на клетка с дължина около 10 микрона, няма ДНК, съобщи Popular Science. Оказало се също, че те са способни да се размножават при температура 315°С.
Хммм... това е много интересно... Как по дяволите тогава се размножават...? Доколкото разбрах в капките дъжд има червени "клетки".... :o

Според думите му на нашата планета те са попаднали чрез парчета от малки метеорити или комети, разпадащи се в атмосферата, след което са се смесили с дъждовните облаци.

И аз мисля, че в теорията за извънземното посяване на живота на Земята няма нищо налудничаво и невъзможно.

Изказана беше също и хипотеза, че парчета от метеорит са се врязали с голяма скорост във летящи на високо ята от прилепи, като тези образувания са тяхната кръв.

Мммда това е най-идиотското нещо което съм чувал...  :P

Ще стане както винаги... всяко чудо за 3 дни...  :-\

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Вижте - и аз я следя тази новина отдавна. Има нещо много съмнително в нея - индийците отдавна твърдят, че състава е не-земен, ама аз не вярвам на смърдящи на къри индийски учени.

Според мен е ИЗКУСТВЕНО направен дъжд от биологични бактерии с неизвестно ЗА НАС предназначение. Не забравяйте хилядите расово-биологични лаборатории по света, както и факта, че ИНДИЙСКАТА РАСА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА В СВЕТА! По официални данни Индия ще надмине Китай по население през 2010, а в момента Индия (Пакистан и Афганистан - расово идентични) имат ЕКСПОРТ от 40% от тяхното население по света. По неоициални данни - тяхната раса е надминава с много проценти всички други раси в света.

(Пак да ви напомня - за кой ли път! - циганите в България са индийци от Пенджаби в Индия и са последвали арийците по време на Великото пресление на народите през 6-10 хил на нашата ера. Наричани са били грешно джипси - от Egypt - иджипт, защото по онова време европейците не са знаели по-черни хора от египтяните.)

gumurcine

  • Гост
ей това последното е от уикипедия

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Вижте - и аз я следя тази новина отдавна. Има нещо много съмнително в нея - индийците отдавна твърдят, че състава е не-земен, ама аз не вярвам на смърдящи на къри индийски учени.


Ами да, обаче не забравяй че самите индийци произлизат от определен извънземен регион...
musica universalis

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Ще помоля за едно уточнение.
Кои индийци имате предвид?
В момента там се говорели около 600 езика и наречия.
Та кои са индийците не разбрах?
Има с африканска кръв (в южните части), има и с българска (Кардамитите наследници на Прайапати Кардама от 1000 г.пр.н.е., дошъл от Балх)
Има май с каквато се сетите. Като става дума не за преселените през последните 2-3 века.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Именно!
За това става въпрос - там растат потомци на звездна цивилизация, далеч превъзхождаща земната по многообразие и мъдрост...
musica universalis

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
То туй добре, ама...какво от това? Потомци...звездна цивилизация...мъдрост... Честно казано за пръв път чета, че индийците имат такива качества  :(   пропускът си е мой. Ще ме светнете ли за какво иде реч?

И ние като народ се броим за нещо по-така, ама кой ни бръсне...?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Цитат
Кои индийци имате предвид?
В момента там се говорели около 600 езика и наречия.
Та кои са индийците не разбрах?
Има с африканска кръв (в южните части), има и с българска (Кардамитите наследници на Прайапати Кардама от 1000 г.пр.н.е., дошъл от Балх)

ИМАЛО - НЯМА ВЕЧЕ - И ДА ИМА ЕДИНИЦИ са се изолирали кастово. Повечето от тези са в Европа или Америка от поколения наред. Те са много бели с европеидни черти.

Oberon

  • Гост
Миро, духовния център на света е Индия, като противовес на Америка.
Поразрови се да видиш за каква енергия и духовна култура иде реч:))))

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Може и така да е, ако отчетем факта, че основните философски и религиозни учения са се проявили най-напред там. Щях да приема това, ако се знае със сигурност, че индийците са преки приемници на лемурийци и атланти, но сега ми се струва, че някой (не ти, разбира се) много иска да повярвам точно в това.
Истинският духовен център е енергиен кристал(поне аз така си го представям)  и само Земята-Майка знае къде е. И пак само Тя решава кое физическо кътче да озари и, спор няма, индийският район е най-озарен от край време. Защо?
Сещам се, че там наблизо е главният портал за влизане в земната матрица...

Уф, от кървавите дъждове та чак до пространствения портал стигнах...
Не мисли като човек!-Крион

Oberon

  • Гост
Какво разбираш под "земна матрица"?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Имам предвид изкуствено изградената от "гадовете" решетка(или завеса, пелена) преди доста години, чрез която ни изолират от вселената, респективно от нашите истински същности. Толкова плътна е била, че дори аннунаките не са могли да идват на Земята от където си искат, затова са изградили един единствен портал за тази цел, а именно-в Мала Азия, някъде в Иран и Ирак.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
ИМАЛО - НЯМА ВЕЧЕ - И ДА ИМА ЕДИНИЦИ са се изолирали кастово. Повечето от тези са в Европа или Америка от поколения наред. Те са много бели с европеидни черти.

Не е вярно - въпросът е какво се корени в тази раса, в други подобни раси ( нашата също ), и дали червените дъждове не са опит за пробуждане на този древен спомен???
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27