Автор Тема: Кървавите дъждове потвърждават теорията за извънземния произход на  (Прочетена 17084 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Деактивирането на по-голямата част от нашето ДНК преди много време е извършено чрез светлинна енергия с определена честота, тихо и безшумно. Логично е активирането да стане по същия начин. Този дъжд, пък и червен...прекалено показно и явно ми се чини.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Индия никакъв духовен център не е. Това със сигурност от 1-ва ръка. Преди може би (по-склонен съм за Тибет все пак), сега не.

2-ро - ако разгледате хубаво индийската религия и картинките на божествата им ще откриете на всяка статуя по 2-3 змии. Индия е била и Е под рептилски контрол. Космическата битка между тях и Светлата страна е описана отчасти в Бхагавад-Гита. Разврата и падението в момента са ясен индикатор кой рулира там. Не отричам хилядите неща които са дошли оттам като учения и т.н...

Мисля че подкрепям Тина по въпроса за дъждовете.

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
 И аз подкрепям Tina  в мнението и за дъжда но не виждам какво против има къри-то, тва си е супер подрпавка !!!!!   :o :o :o :o
It' oil stupid.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Накратко:

В Индия най-старата цивилизация е била харапи. Малко се знае за нея. От там нататък се обособяват 2 големи расови и лингвистични групи - арийци и дравиди. Езика и расовата идентификация на дравидите е концентрирана в Южната част на Индия, докато ведите и арийската култура и расови особености - на север.

Има хиляди книги за превземането на Индия от арийските племена дошли от централна Азия. Доказано е също, че дравидите са били с тъмна кожа, а арийците (ведите) - със светла. Самия език на който са написани ведите е санскрит, който е с европейски корен.  Ведите също са били наричани деца на слънцето.

Докато първото деление е направено на езикова основа, във Риг Веда пише за голямата война на ведите, която се е провела между 5 племена Turvashas, Yadus, Purus, Anus и Druhyus. (Не ми се търси как е точно изговарянето). Тези войни имат съответсвие със персийските и зороастрическите войни между светлината и тъмнината, между Бог и сатаната, между лунните и слънчевите племена.

Така че когато говорите за "Великата" индийска култура, за коя точно говорите - за Европейската ведическа останала в историята на санскрит - език с европейски корени?

И друг въпрос -  след като повечето хора са съгласни, че в Египет не са останали наследници на древния Египет, защо трябва да си мислим, че в Индия са останали наследници на ведите?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Цитат
но не виждам какво против има къри-то, тва си е супер подрпавка !!!!!

 :D :D :D

Може ама в умерени количества. Ако си бил в Индийски ресторант, ще забележиш че те правят "маджи" - отварят кухненските шкафове и хвърлят в казана всичко което намерят с много много къри да удушат миризмата на помията. На мен ми става лошо от техните буламачи. Аз обичам всяка съставка да си е отделно и да си мирише на каквото трябва.

Което пък ме подсети да ви пусна нещо друго - това ще ви покаже, че може би всеки един от нас вече е погълнал порядъчно количество от тази неземна бактерия чрез хранителните смески които се внасят в европа и се използват в хранителната верига.

И така:
------------------------
Болестта луда крава vCJD е трасирана до човешки останки в храната на животните

(Въпреки протестите на Индийското посолство и различни организации за защита религозните права на човека една теория настойчиво се повтаря и се поема от различни специалисти. Побликувана в началото на Август в списание “The Lancet”, отразена единствно от CNN и The Times и махната от техните сайтове по-късно, теорията на Алън Колчестър – медицински професор от университета в Кент и неговата дъщеря Нанси – ветеринарен специалист в университета в Единбург е, че болестта луда крава в животните и хората може би е пристигнала в Британия чрез заразени от човешки останки костни смески от Индия.)

Те предполагат, че странна погребална Хинду традиция е довела до заразяването на животински кости със заразени човешки кости от трупове в Индия.

Водени от желанието си да трасират болестта, за да може тя да бъде премахната, те откриват, че:

-   През 60-те години Британия започва да експериментира със смески обогатени с протеини, тоест смески на които са добавени кости и месо от други заклани или болни животни.

-   През 70-те този бизнес добива нечувани размери, но е пазен в тайна като съответно право на месопреработвателните компании.

-   Традиционно главен вносител в Британия винаги е била Индия – така че и производството на смески е “възложено” на индийците

-   В края на 60-те и началото на 70-те години се откриват първите случаи на луда крава.

-   Професора и дъщеря му изследват всякакви смески и откриват болестта в смеските от Индия, и не само това, но откриват, че ДНК-то на костите е човешко.

-   Следва дълго проучване и разследване на историята на производството, при което се открива, че в смеските са слагани човешки трупове извадени от река Ганг. Това е хинду традиция която повелява мъртвите останките на мъртвите да се връщат на великата Ганг.

-   Професора предоставя много доказателства, които показват, че мъртвите се използват и в производството на смески и като добавка за тор – той е показал на журналисти снимки на индийски “бизнесмени” които извличат труповете и ги “преработват”.

-   Следвайки пътя на костите, те откриват, че един работник във френски док умира от заразяване като е пренасял кости от Индия, използвани за производство на смески и добавка към ЧОВЕШКИТЕ храни – желатин. Френската полиция открива в чувала със ситно надробени кости един гребен и кичур от женска коса. Тогава никой не е предполагал, че Европа внася и преработва за храната си човешки останки от Индия.

Скандала предизвикан от професора и дъщеря му води до дипломатическо пручване и разследване на най-високо ниво. Отдела за храните и опазване на околната среда признава, че са знаели за вноса на кости от Индия, че са знаели също за незаконното събиране на трупове от Ганг, но твърди, че тези кости никога не са се използвали в смески или човешки храни.

Историята продължава....а шанса да си си похапваме мъртви индийци с протеиново-обогатена храна или телешка пържола е много голям!   
--------------------------------

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Та да се върнем на дъждовете. Това  което казвате е наистина интересно. Аз обаче съм чувал за по-особени случаи на кървав дъжд. Свидели са разказвали как от небето са се изсипвали кръв, а понякога и парчета месо. Убеден съм, че случаите се различават от този, който спомена Жоро.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Eon

  • Гост
Та да се върнем на дъждовете. Това  което казвате е наистина интересно. Аз обаче съм чувал за по-особени случаи на кървав дъжд. Свидели са разказвали как от небето са се изсипвали кръв, а понякога и парчета месо. Убеден съм, че случаите се различават от този, който спомена Жоро.

Това има рационално обяснение  ;D

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Накратко:

В Индия най-старата цивилизация е била харапи. Малко се знае за нея. От там нататък се обособяват 2 големи расови и лингвистични групи - арийци и дравиди. Езика и расовата идентификация на дравидите е концентрирана в Южната част на Индия, докато ведите и арийската култура и расови особености - на север.

Има хиляди книги за превземането на Индия от арийските племена дошли от централна Азия. Доказано е също, че дравидите са били с тъмна кожа, а арийците (ведите) - със светла. Самия език на който са написани ведите е санскрит, който е с европейски корен.  Ведите също са били наричани деца на слънцето.

Докато първото деление е направено на езикова основа, във Риг Веда пише за голямата война на ведите, която се е провела между 5 племена Turvashas, Yadus, Purus, Anus и Druhyus. (Не ми се търси как е точно изговарянето). Тези войни имат съответсвие със персийските и зороастрическите войни между светлината и тъмнината, между Бог и сатаната, между лунните и слънчевите племена.

Така че когато говорите за "Великата" индийска култура, за коя точно говорите - за Европейската ведическа останала в историята на санскрит - език с европейски корени?

И друг въпрос -  след като повечето хора са съгласни, че в Египет не са останали наследници на древния Египет, защо трябва да си мислим, че в Индия са останали наследници на ведите?

Това разделение, за което говориш датира от много по-късни времена. Индийската раса е наследник на великата империя Рама, разклонение на Лемурийската култура и енергия. Ако в по-късни времена този ген е бил опорочен, това не означава че го няма в латентно състояние днес. ( БТВ същото е и с българите - потомци на тракийски/лемурийски код... ) Именно усилията това неземно богатство в клетките да се активира и заработи в тези дарк времена е причина за случването на много "необясними" случки, които хората наричат чудеса...
Склонен съм към скептицизъм спрямо британските твърдения, тъй като отдавна англичаните показват неприкрита омраза към индусите, като ги обвиняват едва ли не за всички злини. Отношението им е като към циганьори, къде заслужено, къде - не...
Все пак в самата Британия се извършват толкова зулуми с храните, че тази история с лудата крава ми прилича на изфабрикувания мит, че вирусът СПИН бил възникнал от маймуните в Африка... ;)
« Последна редакция: Юни 13, 2006, 00:31:05 am от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Интересни са думите на някои по-запознати индийци, че Рама е потеглил от сегашните ни земи.
Т.е. тръгнал за Азия от Балканите, след като получил призив от своите събратя, да се притече на помощ, защото тъмните им надделявали. За целта той основал "Ордена на белия овен"....
"White Ram"......срещу "Black Ram"...като се сетите за рекламата ще се сетите и за други "случайности"
От мен толкова...

 asdfghjkl, аз и дума не бях споменал за дъждовете?!?
Просто изразих любопитство, за кои индийци е думата.
А дъждове е имало и от жаби и от риби, и от какво ли не....
Но такива ги обясняваха преди години с торнадо и подобни природни дейности ;)

Потвърждение за евентуалния ни неземен произход има и в книгата на Мария Мандаджиева "Великото единство на природата и човека". (която обработвам от доста време.)
Става дума за структурата на ДНК.
Но аз съм решил моята да я реформирам. Така че вие му мислете ;)
Като се запознаете с книгата -  избирайте. Скоро ще пусна разширено изложение за нея.
Много off стана.....
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
ъъъ тва за овена ми звучи много тъпо
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
ъъъ тва за овена ми звучи много тъпо
За кой овен?
Белия, черния или изобщо по принцип?
Така съм чул, така съм предал.
:)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Абе, не е сигурно, че рационалните обяснения важат. Спомням си един пример, за някакъв селянин, който разкава, че в-у и около фермата му се изляло огромно количество кървав дъжд с прилична добавка карантии и вътрешности. Той говореше, че силата и интензивността му били като на дъжд от вода, т.е. не да се изсипят няколко капки, ами направо са си текли кървища в-у фермата. Все едно някой полива с гигантска лейка пълна с кръв. Когато го четох това бях в гора и доста се шашнах.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Цитат
Все едно някой полива с гигантска лейка пълна с кръв.

А случайно да е чул звук на самолетен двигател....всъщност не е необходимо - някои са невидими и безшумни!  ;D

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Да бе - може би някой Stealth е преминал през стадо прелитащи слонове  :P :P :P! !!

Шемет на скептицизма...
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27