Автор Тема: Рептилната холографска матрица и изфабрикуваната “реалност”  (Прочетена 29975 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Аз не виждам. Ако имам какво интересно да правя и то ми носи повече удовлетвореност, бих се оттеглил да го правя. Ако само ми кажеш, кое е лошото тук ??? Въобще доста се спекулира тук с ЕГОТО, което май се бърка с ЕГОИЗЪМ. А те нямат нищо общо. Едното е състояние на човешката същност като цяло, другото е действия на определни индивиди с цел укрепване на собствените им мизерни клетки...

Оберон

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Лошото е, че поставяш своето като по-важно (по-приятно) от другото. Това е вид неявен егоизъм... И когато някой му изръмжи, го обвиняваш в... да кажем - високопарност. Тогава треската и гредата се обръщат майсторски наобратно. всъщност, няма значение - все тая!  ;)
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
А кой да постави делото което аз имам да върша, като важно или не? Ти ли? Нали АЗ решавм кое е по-важно за мен? ха...това се нарича "приоритет"....и не виждам нищо лошо в него. Не го бъркай с ЕГО..

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Това "АЗ" с много големи букви го написа :P
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
Що какво има:)))? Наблягам на него просто, това прави ли ми егосит?

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Нека да не ставаме роби на предразсъдъка "всеки си има право".
А в Живота действително всеки има право.
  По-добре критикувай същността на моето мнение, колкото и арогантно да е...
Я? А ти критикува ли мнението ми? Или си позволи квалификации за изразителя и начина на поднасяне?
Защото за разлика от много други квалификатори, аз се опитвам да има някаква почва под краката ми. 
Аз не се опитвам, особено пък и за някаква почва. Не си струва щом е някаква.
Предпочитам да летя, а за това е прекрасно да имаш ясно небе.
-----
Явно сте се хванали на провокативното ми изречение, та никой не прочете споменатите постове....
Здраве да е. Така сте преценили така сте постъпили.
----
(не съм се върнал, просто наминах пътьом ;))
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Oberon

  • Гост
Само не разбрах защо в множествено число:))))

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Мнението ми не е по темата, но от вашите нищо не разбрах за "Рептилната холографска матрица и изфабрикуваната “реалност”". Ако може да се пише по темата, за да може повече непросветени като мен да стигнат по-лесно (въпреки, че да постигнеш нещо лесно не е за уважение) до истината и да просъществуваме и след 2012-та, за която година нищо не съм чувал и знам, освен че щял да бъде края на света, или ще настъпи "Нов Световен Ред". Това е, и най-важното според мен е критикуваните хора да не се засягат, а да разберат защо ги критикувати и т.н., защото критиките са градивни и за доброто на другия  ;D
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Не всеки път са градивни. Има хора, на които им доставя удоволствие да критикуват и често го правят от яд.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583

rPaguHaP х 100
asdfghjkl х 10

2012 няма да бъде край на света, нито установяване на нов световен ред. Рептилианската матрица пробва да предизвика край на нашия свят, но това се отмени: светлите сили проникнаха в съзнанията на много от нас и сега работят. Нов световен ред няма да се установява през 2012 - той се установява сега - през 2001-2008. До тогава ще бъдат установявани могъщи структури за контрол, а демоничното разрушителство ще проникне и в най-закътаните местенца на Земята. Към 2010 обаче нещата ще бъдат вече толкова много извън възможните предели на зло и измама, че системата съвсем видимо и непреодолимо ще се разпука, а относителният процент на неподчиняващите се ще достигне ръст, невъзможен за удържане - всичко ще се разпадне в привиден хаос. Тогава ще ни бъде необходимо да сработим нашите алтернативни методи за съществуване сред развалините на рухващата цивилизация. До към 2012 животът ще е станал окончателно невъзможен за сегашното изопачено hypermarket-общество. Тези, които най-плътно са приковани за кредитната система, ще умрат от задушаване. За тях "светът ще свърши". В действителност, във вселената никога нищо не свършва. Светът ще продължи да работи, но повишената вибрация ще измести реалностните явления на съвсем друг план.

Що се отнася до посочените години - това може и да е по-стара информация, защото има данни, че днес времето тече по-бързо и нещата се приближават по-ускорено. Може да бъде и утре.

Рептилианската власт си служи главно чрез:
 - дезинформация;
 - всяване на раздор;
 - всяване на страх;
 - подхранване на егото.

ДЕЗИНФОРМАЦИЯТА е свързана със заглушаване на нашата връзка с висшите светове и светлите същества; скриване на открити научни факти и технологии за алтернативна енергия, вибрационно лечение и хранене, медитативна хармонизация и телепатия; извършвани престъпления срещу човечеството от нашите официални и наднационални правителства.

ВСЯВАНЕТО НА РАЗДОР е способ за изтъкване на привидно непримирими несъответствия, които чрез стимулиране на егото и поддържане на разминаващи се стандарти да водят до скандали; релативизирането на чувството за единност и телепатично съединение също помагат.

ВСЯВАНЕТО НА СТРАХ се постига чрез убеждаването в материалната същност на света, която може да бъде изгубена; войни, глад, болести, ипотечно разорение и загуба на заетостта; натъпкване на средствата за съобщения с агресия, инжектиране на стресови хормони в храната и излъчване на нискочестотни вълни.

ПОДХРАНВАНЕ НА ЕГОТО е много лесно, когато се постави като компенсация на развития страх: лоялността към работодателя, видяна като сигурност, благополучие и просперитет; консумативната система за задоволяване и утвърждаване на чувството за надмощие, химическо и вълново пре-стимулиране на центровете за удоволствие.

Н  Е О Б Х О Д И М И    К О Н Т Р А М Е Р К И

 - смирение; способност да се остави като нещо неважно нараненото его; по-нагоре в тази тема могат да се прочетат примери за този проблем
 - медитативност и телепатичност; възпитаване на чувство за единност, затихване на ненужните вълнения  и свързване с всички
 - алтернативни механизми за живеене, снабдяване и оцеляване в обстановка без държавност, търговска, здравна мрежа и други такива
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Преди имаше предложения за еко селище. Някой мислил ли е по въпроса, защото скоро ще се наложи. Поздрави :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Опитваме се да мислим в тази посока във връзка с нашите вили и имоти извън централните градове... Също и чрез култивиране на склонност за общуване с природата и обгрижване на градини, растенията в тях и заобикалящия терен... За сега (поне при мен) е по-скоро в сферата на пожеланието, но мозъкът ми се движи в тази посока - инстинктивно или интуитивно... Освен че скоро такова мислене ще се наложи, ще има и значителни промени в природната среда, които ще ни откъснат от старите схващания за екологично равновесие. Това също трябва да се има предвид...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Това, добре, но като сме пръснати из цялата страна (а някои дори извън нея), трябва да измислим някое общо място където да се правят такива неща. Е разбира се ако на хората им се живее общо, защото някой може да предпочете да си кара сам. Но това е темата за Рептилската реалност, да не се отклоняваме.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
...мисля, че съвсем пряко влиза в темата
и въпросът за способите, с които излизаме
от тази рептилианска матрица.
Ако сега назовем тук място, където да се събираме и, ако това място набере достатъчно значима скорост, веднага няколко снаряда с обеднен уран ще го покрият с жълтеникава пепел, а оцелелите ще бъдат изведени с качулки на главите, защото са терористи. Няма да обявяваме място, нито ще се събираме на компактна група. Вместо това ще използваме познанията си за местните особености - там, където естествено сме се установили и с близките си в региона ще си изградим малки, невидими общини. В тези общини ще влязат само най-близки хора, които се познават и разбират, имат си доверие и могат да работят заедно. Иначе, едно компактно място би се напълнило с всякакви и егото ще гръмне като бомба отвътре - та ние един форум не можем да водим без да се хванем за гушите, камо ли комуна! То, когато дойде, няма да има много луфтове, за да се хващаме за каквото и да било, но все пак предимствата на малката група и познаването на своя терен си остават. Ще се изграждат мрежи от малки пунктове, между които ще можем да се придвижваме на прибежки и да отсядаме в тях; местата ще намираме и хората ще познаваме по "неведомата божия воля" - ще придобием една интуиция и нещо, което сега би се определило като "случайност", но не е.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
Когато настъпи момента, мисля че всички знаем къде ще се съберем:)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27