Автор Тема: Рептилната холографска матрица и изфабрикуваната “реалност”  (Прочетена 29961 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Любов му викали ;)
Те нямат духовно-енергийна матрица. Като същества, ние сме много по-висши от тях.

Oberon

  • Гост
Някой пак ми е трил пост, без да схване какво казвам....ма аз вече не се очудвам.Пия си биричка тука, мисля си за флай ...

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Oberon, помня, че беше писал за петия елемент, ама виж какво стана-няма го сета  :o   Horus и той пише за него, ама му вика "Любов".

Не ми се вярва хептен бездуховни да са добичетата, все ще има нещо и у тях, ми и те са Божии чеда.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Това..."Тайният завет" е написано така, че да се чете от всички. Може да пише за вярни неща , но целта му е да се прочете от много хора. Хитро, много хитро.Дано не е това в което се съмнямам ! 144?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

justbboy

  • Гост
И от какво по точно се опасяваш neven ? Ако може да поясниш :) ? 144 ?

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Ултра, явно не съм се изразил правилно. И аз това имам предвид, че ако искат, могат да ни смачкат като мравки. С традиционните методи няма да ги надвием, затова май се страхуват от друг вид съпротива (ако въобще се страхуват).
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

milenski

  • Гост
Цитат
За него НИКОГА не бива да се пише или говори, защото в противен случай съзнателността, която ще роди, ще отприщи над нас гнева на ПЪРВИЧНИЯ СЪЗДАТЕЛ и ще бъдем запратени в дълбините, откъдето дойдохме, и ще останем там до края на времената на самата безкрайност.

Това много ме впечатли. Подобно нещо споменава и Кредо в Reptilian Agenda, доколкото си спомням. Дейвид Айк също говори за това. Въпросът е, че съзнателността сама по себе си е нещо хубаво, но недостатъчно за постигане на нещо конкретно.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Всеки един акт на безвъзмездно милосърдие...
Всяка една искрена благодарност...
Всяко едно чувство на скромност и преклонение...
Всеки един порив на вдъхновението...
Всяко едно подаване на ръка за помощ...
Всяко едно разделяне на притежанието помежду ни...
Всяко едно подканване към възвишеност...
Всяко едно писане на художествена творба...
Всяко едно молитвено призоваване на Всемогъщия...
Всяко едно добронамерено и съзерцателно притихване...
Всяко едно ласкаво отношение към слънчевите лъчи...
Всяко едно любовно тананикане и събиране на цветя...
Всяко едно мислене за другите и за тяхното добруване...
Всяка една безпричинна радост от свободата на мисълта...
Всяко едно чувство на удовлетвореност от взаимността...

...им показва, че ние имаме нещо много по-силно от тях, което във всеки един момент можем да включим и срещу което те нищо няма да могат да направят. Заради това толкова много се страхуват от нас.
« Последна редакция: Юли 25, 2006, 13:57:40 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Този, "друг начин" имах предвид и аз ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Oberon

  • Гост
Виждам че си напред с материала Ирен:) Колко хиляди години е спасителния план, колко още мъка трябва да изтърпим и да страдаме за чужди грешки? Я отвори "светата книга" и ми кажи, че съм любопитен...

llara

  • Гост
... Затова ще се наложи да загине земята, ама хич не съжалявайте за нея, тя и така  си е съсипана, нито пък за тези, които ще загинат - във тях ще има само зло. Явно тези същества не са абсолютно в никакъв случай носители на никаква светлинка. Имат само зло. Хората управлявани от тях в живота и ежедневието си, обикновенно развиват в пълнота всички долни и ниозстни качества на характера и не могат, а и не искат да бъдат променени към добро.

Е, хубава работа. Просто нямам думи. Не мислиш ли, че всяко същество има право на живот. Какво значи не съжалявай за другите, защото явно си заслужава според теб да умрат по една или друга причина.
Все си мисля, че тук трябва да се дава надежда на такива хора, които са загубили вярата за доброто в себе си и в другите, пък то какво излиза - все ще се появи някой който да резне с думи главите на милярдите ...
« Последна редакция: Юли 27, 2006, 18:03:28 pm от Horus »

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Затова ще се наложи да загине земята, ама хич не съжалявайте за нея, тя и така  си е съсипана, нито пък за тези, които ще загинат - в тях ще има само зло. Явно тези същества не са абсолютно в никакъв случай носители на никаква светлинка. Имат само зло. Хората управлявани от тях в живота и ежедневието си, обикновенно развиват в пълнота всички долни и ниозстни качества на характера и не могат, а и не искат да бъдат променени към добро.
Много да се внимава
от високомерната висота на църковния амвон
кой и за какво се изпраща на смърт.
Много да се внимава,
с трепет и поучение да се чете и да се слуша за всеопрощението,
което сам Синът божий е дал и на най-долните.
Много да се внимава
и стремежът към истина да не се превръща в съдебна жестокост
и арогантна демонстрация на каноническо превъзходство.
Много да се внимава.
« Последна редакция: Юли 27, 2006, 17:06:53 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

llara

  • Гост
Радвам се, че ме подкрепи Флай. Това имах предвид, но ти както винаги го казваш красиво. :)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
За пореден път се чувствам принуден да задам въпроса какво е зло,и какво е нечисто.
 Конкретно към Ирен е питането.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Изтрийте сами оф-топиците си. Всичко друго на ЛС.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27