Автор Тема: Сценарият - България  (Прочетена 49430 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Сценарият - България
« Отговор #90 -: Август 09, 2012, 19:17:44 pm »
Ами той Сидеров от няколко месеца е подхванал тази линия, по телевизията си даваше почти само конспираторски филми от ниско ниво, истина е че говори например за тези от Дънди Прешъс, освен това поиска и членове на тайни общества, което вече не са много тайни да не могат да бъдат депутати, но той е доказан инструмент и аз лично не моаг да му вярвам, вероятно си има своята задачка в уравнението, както и всички останали като Яне, Бойко, Костов, Първанов, абе всички, други като червената фурия на БСП а пък и дори и такива като Ренета Инджова, която уважавах много си имат своята дребна задачка и цялата система е направена така, всеки да е със задачката си за сметка на обикновеният човек. Дори такива като тоя от Хиподил си имат задачката, на такова ниво на политическата сцена случайни и неудобни хора няма начин да се задържат дори в общественото пространство. Дори може да не знаят, че имат задачка, но който трябва знае, и особено по избори такива се пръкват за да разводнят и без това контролираният вот.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Сценарият - България
« Отговор #91 -: Септември 23, 2012, 17:19:30 pm »
Тай както го виждам сценарият България се повтаря, както обикновено се взема губещата страна. Сега сме се залепили за Щатите, от които бяга разумният свят, караме се и се пъчим на Русия, а напоследък и някакви демонстрация срещу ЕС. В крайна сметка аз очаквам големите пак да сторят помен с българската пита. Колкото остана.

Неактивен trepa4a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 189
Re: Сценарият - България
« Отговор #92 -: Октомври 14, 2012, 14:21:20 pm »
Ако желаете можете да си припомните отново какво се казва във филма-Помяната 10-ти.Изключително добър документален филм за България с интересни интервюта и кадри,които дълбоко лично мен ме карат да се замисля за много неща.Точно и ясно се казва в едно от интервютата,че винаги сме следвали какво казват САЩ и Русия,а след 25 мин можете да чуете нещо много ужасно в студиото на Кеворк Кеворкян.Обърнете внимание каква му е физиономията точно в този важен момент.Аз след това ако съм на негово място няма да се появя в ефир повече.Интересно е,че доста от известните сега все още работещи журналисти са чули това което се каза,но продължават да ни търсят сензации и истини около политическият живот в страната и да лицемерничат.
И ето друго интересно интервю което даде Жан Виденов отново за Кеворк Кеворкян:


Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Сценарият - България
« Отговор #93 -: Октомври 25, 2012, 22:06:20 pm »
 На пръв поглед няма отношение към темата, НО изгледайте клиповете. Те са снимани в Пазарджик!:
Преглед на профил
PlamenVarna
Рейтинг: 2488 Неутрално

    6
    20:22
    25 окт, 2012

   

24.Окт.2012г.
Бясна офанзива на ислямисткия башибозук пред празника:
- Боеве в южните предградия на Дамаск, района на Аджар-ал-Асвад и лагера на палестинскте бежанци Ярмук;
- Продължават терористичните удари с минирани коли и автобуси – загинали и ранени само цивилни:
- В покрайнините на гр.Дъмаа т.нар. “бригадите на исляма”,ръководена от известния със садизма си Захран Алуш са атакували армейски блокпост, след като са отблъснати, войниците са открили в селището трупове на 25 цивилни заклани с нож.
---
Армията продължява сраженията с вече отлично усвоилия тактиката на “градското партизанско движение” башибозук :
- Унищожени са група снайперисти, задържани са и снайперисти от Афганистан и Кавказките републики;
- Окончателно е прочистен от башибозука Ал-Асал;
- В района Буср-ал-Харир на Дераа са обкръжени крупни терористични групировки, по които се води масиран артилерийски огън.
---
Напомням - точно от Дераа започнаха зверските кланета, ознаменували началото на “народното въстание”, когато над 200-тина извънредно правоверни студенти нападнаха и заклаха няколко свои колеги заради тяхната “недостатъчно усърдие във вярата”
За да си направите сметката що за планове кроят ислямистите и за България, можете да хвърлите един поглед на тези клипове – какво става тук вече:




         Не коментирам!!!!!Аллах Акбар се вика по градовете в България! Дали текста на Пламен няма да има скоро отношение и за нас? Алоооо, медиите?
« Последна редакция: Октомври 25, 2012, 22:12:14 pm от bojinkata »

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Сценарият - България
« Отговор #94 -: Октомври 26, 2012, 21:46:11 pm »
Имат си връзка те :)
Сега последно ако следихте, общинският съвет на Ямбол, който е ГЕРБ, отхвърля геноцида срещу арменците, а интересно се оказва, че в Ямбол има сериозна арменска диаспора.
Въпроса е, че това всичко е така и това са мръсни трикове, за да се изправим накрая един срещу друг, защото както знам Албърт Пайк е посочил третата световна война като война на религиозна основа. Тя трябва да бъде смесено на религиозна и етническа основа, защото тези понятия се смесват.
И исляма, ще е едно от знамената.
Но и какво можем да направим? Трикове са според мен, но те са реалности. Не са просто нещо на хартия а нещата се развива, и би трябвало да се пазим като народ, но дори и като вяра, но как ?

Неактивен Matrim

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Сценарият - България
« Отговор #95 -: Януари 21, 2013, 19:09:46 pm »
Удрят нашето розово и ланавулово масло;
Понеже някакъв ЕС доклад декларирал, че натуралното розово и лавандулово масло съдържало някакви алергични съставки, то може да бъде забранено.
www.plovdivutre.bg/2013/01/18/151392-udryat_nasheto_rozovo_i_lavandulovo_maslo

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27