Автор Тема: Днешната Младеж ?  (Прочетена 51587 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #90 -: Февруари 03, 2011, 21:48:23 pm »
Според мен не е хубаво да се слага цялата младеж под общ знаменател ;), слабите копират защото нямат смелост да бъдат личности, за другите няма да говоря, ще го кажа с две думи, може да са малко но са  :good:!
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #91 -: Февруари 03, 2011, 22:05:20 pm »
Какво разбираш под думата "личност" в днешният свят?

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #92 -: Февруари 04, 2011, 07:24:21 am »
Човек извън стадото.
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 08:44:40 am от Mirotvorec »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #93 -: Февруари 04, 2011, 11:39:53 am »
Човек извън стадото.
Точно :good:

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #94 -: Февруари 05, 2011, 14:23:43 pm »
Не задължително да е извън стадото.Личност е високо морален човек (може да е високо образован, може и де не е), който твори и не пречи на другите да живеят добре.

Щото извън "стадото" има и хора, които сами си говорят ;)(да не дава господ).
« Последна редакция: Февруари 05, 2011, 21:51:33 pm от Mirotvorec »

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #95 -: Февруари 05, 2011, 22:04:20 pm »
Щото извън "стадото" има и хора, които сами си говорят ;)(да не дава господ).

Според мен за тези които говориш са си баш във стадото, а какво да не дава Господ, нали ние си го избираме живота преди да дойдем тук ..... много противоречия, много.
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #96 -: Февруари 06, 2011, 09:47:36 am »

Според мен за тези които говориш са си баш във стадото, а какво да не дава Господ, нали ние си го избираме живота преди да дойдем тук ..... много противоречия, много.

Животът ни е избран от родителите ни.
Бог се избира от нас-да.
А на всеки 4 години избираме и тези, които управляват живота ни на Земята  ;D
Две важни правила в живота :
-Помогни си сам, да ти помогне и господ !
-Неволята учи, само да искаш ! ;)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #97 -: Февруари 06, 2011, 10:29:12 am »

Според мен за тези които говориш са си баш във стадото, а какво да не дава Господ, нали ние си го избираме живота преди да дойдем тук ..... много противоречия, много.

Животът ни е избран от родителите ни.



Е тука вече :lol: :lol: :lol: :lol:...Марш..ми,че то ако беше така,аз щях да съм най-малкото депутатинка бе

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #98 -: Февруари 06, 2011, 21:16:03 pm »
Животът ни е избран от родителите ни.
Ако твоят са го избрали, моят не ;)
Бог се избира от нас-да.
Бравос, аз не съм участвал в избора му, пак съм спал някъде ???
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #99 -: Февруари 07, 2011, 23:37:50 pm »
Животът ни е избран от родителите ни.
Ако твоят са го избрали, моят не ;)
Бог се избира от нас-да.
Бравос, аз не съм участвал в избора му, пак съм спал някъде ???


Според мен за тези които говориш са си баш във стадото, а какво да не дава Господ, нали ние си го избираме живота преди да дойдем тук ..... много противоречия, много.

Животът ни е избран от родителите ни.


Е тука вече :lol: :lol: :lol: :lol:...Марш..ми,че то ако беше така,аз щях да съм най-малкото депутатинка бе

С тая мисъл исках да кажа, че родителите ни са ни докарали на бял свят-те са избрали да започнем живота си тук, а не че ни казват какво да правим през живота си бре.Не усетихте ли нюанса във връзка с предното изказване на ОЛД от 05.02.2011 год., в 14.23.43 часа-отговор № 95.Не правете произволни тълкувания на думите ми, както ви изнася, моля. :nea: ;)
« Последна редакция: Февруари 07, 2011, 23:39:06 pm от marhs »

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #100 -: Февруари 08, 2011, 03:12:21 am »
Не правете произволни тълкувания на думите ми, както ви изнася, моля. :nea: ;)

Ти сам избираш родителите си ;), те само ти "сътворяват" тялото, а ти какво си мислиш по този въпрос, това вече е отделна работа  ;).
« Последна редакция: Февруари 08, 2011, 07:15:52 am от old4 »
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #101 -: Февруари 08, 2011, 11:22:26 am »
Марш,както каза Олд,ние сами избираме,а не родителите ни.Родителят осигурява билогическият костюм,но никой не нзае,кво ще се въплъти в него.Духът е този който решава,кога,къде и при какви обстоятелства да се прояви.Хората трябва да поемат отговорността и риска,когато създават биологични тела.Щото няма гаранция,кой или какво ще влезе в това тяло.
Моите родители имаха"планове"за мен,коренно различни от това което се"случи"..Аз избрах друга пътека,а те останаха с разбити сърца,че отрочето им,не се"реализира"в живота спред техните разбирания.
Толкоз за изборите на родителското тяло

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #102 -: Февруари 08, 2011, 15:56:46 pm »
Стига с тези спорове темата е си има определена насока.Днес бях с приятели в близкия парк около 12човека и вкички се напушиха :mad: и постоянно ме убеждават да се присъединя към тях да стана(илюминатска кукла).Но немога да им обясня,че нямам нужда от напушване,напиване и много пари за да съм истински щастлив немогат да го проумеят...Ден из ден стават като зомбита
иначе казват спокойно тя не води до пристрастяване,а не виждат отстрани какви са.Така,че не ме обеждавайте че днешната младеж става за нещо тук там има изключения.Определено предишните поколения са били по дисциплинирани и училището е било училище а не сутрешно кафе...
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #103 -: Февруари 08, 2011, 16:04:57 pm »
Времето се променя, поколенията се променят. До колкото забелязвам сегашните деца се развиват десетократно по-бързо от децата преди 20 години. За добро или за зло ще продължат да се променят. Както вече казаха отгоре, има изключения, но са много малко.
" Trust no one."

Неактивен Dean

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Днешната Младеж ?
« Отговор #104 -: Февруари 08, 2011, 16:21:41 pm »
the_special_boy поздравления, че си избрал този път, но това не ми пречи да те насоля ;D Напушването те прави илюминатска кукла?Какво по...!Не всичко, което хвърчи се яде и не всичко, което четеш трябва да го приемаш за чиста монета, можеш поне да отсееш най-елементарните глупости като горните.Не тревата е най-големият ни проблем, аз съм пушил и още се случва.И други неща съм пробвал еднократно, но не съм станал зомби или наркоман, няма и да стана, всичко е до човека.Да не мислиш, че в чужбина хората и младежите в частност друсат по-малко?А знаеш ли, че много от най-великите умове, които Света е познавал също са взимали нещо?Това лесно можеш да го провериш.И тук държа дебело да подчертая, че не агитирам никой да пробва, всеки прави своя избор.Но не е хубаво, когато човек се изказва категорично за нещо, което не познава.Основният проблем на младежта, а и не само, са огромните комплекси, които не мога да заявя с точност откъде идват.Определено ключова роля има западния модел, който тук е допълнително доизвратен.
Jensen Ackles acting "Eye of the Tiger" ;D [url=http://www.youtube.com/watch?v=HsyMtYoSkC0&feature=r

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27