Автор Тема: Раду Чинамар - Подземните Тайни на Румънския Сфинкс  (Прочетена 67755 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
Н. виж какво открих случайно за нашия герой Мацини  8)



Превод от италиански на български Google Преводач

"Червената зала на град Савона бе домакин на обяд от 11 Март обществена организирана лекция  от триъгълника "Liguris" тайнство Италианската символ. Сред изказалите се бяха Ренцо Брунети, вицепрезидент на Националната асоциация Мацини, който говори историята на масонството в Савона с цитат най-известните хора, които са допринесли за развитието на обществения живот, и Vinicio Serino, професор по социология Науки в Университета на Сиена, очерта необичаен външен вид на фигура на Гарибалди и Мацини, чрез първоначалния анализ на карбонарите. Той затворени на конференцията председателят на обряд Символичен италиански Отавио Gallego. Големите участието на присъстващите, не само, принадлежащи на институцията, както и с това на някои водещи фигури Правителството решение, включително Великото Добавено Anania Maestro Джузепе, който подадена лично поздрави на Grand Master Густаво Рафи и поздрави Савона братя за събитието. Сред на гражданите, значително присъствие на първата Sergio Longanizzi Grand Уордън, секретар на Централния съд Джон Cecconi, гарант за приятелство Марс Индекса, както и много вековни майстори. На сутринта делегация на символичен ритуал, Gallego ръководена от брат му, е поставиха венец в подножието на плочата Джузепе Мацини в паметта и друг пред паметника на Джузепе Гарибалди. Тогава брат му Бруно, който е назначен за почетен Grand Master последните Великата Ложа на Великата Ориент на Италия, водена участниците Крепостта на Приам и в клетка Мацини е арестуван, и когато той развива идеята за "Млада Италия". Новини на събитието бе даден от местните страница на вестник "Ла Печат. "

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Приятели що за въпрос дали Бучеджи има нещо общо с България, през Iво Българско Царство това си беше и си е България ;)

Неактивен tomhet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Дакийските плочки
« Отговор #92 -: Май 27, 2011, 17:06:32 pm »
Тук има разминаване в информацията за плочките изкопани 1875-та:
http://radosvet.net/slav/vedi/6928-santii-dakov.html

Че са повече, че самият крал наредил да им се направят оловните отпечатъци, че са запазени златни оригинали, че са преведени/се превеждат и т.н.

Преводът нещо ми е съмнителен - Инглиии, Перун, арии.. Много съвременни ми изглеждат имената
« Последна редакция: Май 27, 2011, 17:08:51 pm от tomhet »

Неактивен lightworker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
На вниманието на Н.
« Отговор #93 -: Юни 14, 2011, 14:54:50 pm »
Не си спомням къде точно Н. спомена за връзката Цезар ( от книгата на Раду Чинамар) и Египет, но има някои интересни факти, които потвърждават думите на Цезар, че сега Елита е в Египет.
Инфото е от интервю с Antoine Gigal, която живее в Египет и е египтолог.

Накратко какво разказва тя:
Малко преди да започне революцията са  освободени от затворите едни от най-опасните престъпници на територията на страната. Те са освободени от командоси, които не са египтяни. Всички събития от революцията в Египет са описани от египетски писател в книга, излязла година преди това. По време на размириците тези комадоси са имали достъп до древните паметници в Гиза. Нямало е полиция, която да охранява и да ги спре и мн. други интересни неща.

http://projectcamelotproductions.com/interviews/antoine_gigal/antoine_gigal.html
« Последна редакция: Юни 14, 2011, 14:58:18 pm от lightworker »

Неактивен forian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Amor vincit omnia.
Re:Раду Чинамар - Подземните Тайни на Румънския Сфинкс:
« Отговор #94 -: Септември 15, 2011, 20:55:57 pm »
http://www.imdb.com/title/tt0377713/  Това е последната част от трилогията "Кубът" ,в който образа на Mr.  Джакс много добре представя поведението и някои психологически детайли ,олицетворяващи личността на сеньор Мацини и останалите високо йерархично поставени масонски членове. Между другото 1-та , 2-та и 3-та част на трилогията "Кубът" са филми показващи много съвременни истини и показват до какви нива и измерения се разгръща и достига т.нар. "Заговор",в който пирамидите и направленията са няколко,като върховете  на някои от тях , както казва сами сеньор Мацини, са с причини , които не идват от нашия свят .

Неактивен vanko57

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re:Раду Чинамар - Подземните Тайни на Румънския Сфинкс
« Отговор #95 -: Октомври 25, 2011, 23:22:13 pm »
Прочетох книгата преди няколко месеца - много увлекателна - но това че не разкри нищо съществено за историята на земята много ме огорчи. Очаквах това да се случи но не би.

Между другото в друг източник срещнах израза - Залата с Архивите и веднага ми светна за какво иде реч. От същият източник недвусмислено се потвърди Силата на Енергията приложена за защита на съкровени и важни места. Никакви плазмени измишльотини не предат пред нея. Но това е друга тема.

Искам да изкажа своята признателност за положения труд по събирането и издаването на тази и предишните книга.

Благодаря ви
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 23:25:13 pm от vanko57 »

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Раду Чинамар - Подземните Тайни на Румънския Сфинкс
« Отговор #96 -: Октомври 25, 2011, 23:48:26 pm »
Между другото в друг източник срещнах израза - Залата с Архивите и веднага ми светна за какво иде реч.

И какво по-точно ти светна?!

От същият източник недвусмислено се потвърди Силата на Енергията приложена за защита на съкровени и важни места. Никакви плазмени измишльотини не предат пред нея. Но това е друга тема.

Какви са тия "плазмени измишльотини" и "енергии"?! Защо да е друга тема?!

Сподели своя източник, вместо да говориш половинчати работи!
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 23:50:22 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Еруин

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re:Раду Чинамар - Подземните Тайни на Румънския Сфинкс
« Отговор #97 -: Октомври 26, 2011, 05:09:05 am »
За мен този образ няма основа в реалността, това е архетип насаждан от други епохи и реалности, с което се обяснява цялата шарада със слънчевите божества, добре описана в първата част на първия Zeitgeist и много книги преди него разбира се. Това се потвърждава и от Монтоук, потвърждава се и от Джейн Робъртс, която в ранните си години прави истински ченълинг (един от малкото истински въобще).
По отношението ти разбирам, че ти вярваш в христос, с което разбира се нямам проблем. Просто сме на различни позиции, .....
...
Те съществуват само на астрално ниво и са резултат от мислите на хората в 3D и 4D, които ги подхранват.
Пък ние сме резултат на повече Д-та, които ни подхранват, дано и те не изживеят някое духовно развитие скоро и да решат да ни резнат кранчето, защото не си заслужава да си "хабят" енергията за такива като нас :P ::)

Между другото в друг източник срещнах израза - Залата с Архивите и веднага ми светна за какво иде реч.

И какво по-точно ти светна?!
Че Залата с Архивите е същото като Залата на Проекциите, според него.
Но все пак наистина ще е интересно да се знае за какъв източник става дума  ;D

_____________

Хайде де, няма ли предположения как точно работят устройствата в Залата на Проекциите?
На мен някак всичко ми мяза като изкуствено подобрение на мозъчните им функции на тези, които са го съградили.  ;D :dance:
Масите в залата откъде взимат инфо според вас- не вярвам да е вградено, те са устройства разкодиращи го отнякъде- от холограма в човека(съдържаща всичката тази информация/ нали уж показвали според всеки човек различно или това идва от разкодираните намерения/)?
или от базата данни на планетата (слънчевата система)? Или пък от двете едновременно, или няма никаква разлика каквото се съдържа в едното се съдържа и в другото?

Просветете ме моля.  :) Предположения също ми вършат работа.
___________________________________________________________________________________________________
Ако вече го има писано някъде, а аз не съм го прочела- мятайте тухли четворки по мен. ??? Ще е заслужено.:greeting:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Книгата е страхотна.Както и следговора.Огромно благодаря на Паралелна Реалност.
Още я осмислям.По-късно ще коментирам.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Аз още като четох за Бастет и се сетих за Македонската местност Градище,която е п-ов на Охридкото езеро.Сега пак се сетих и потърсих в Гугъл Мапс,за съжаление не мога да качвам снимки,но лесно може да се намери,от Охрид посока Албания.И кво да видя..

"От 2010 година южно от града се намира „Музеят на водата“. Той е разположен на южното крайбрежие на Охридското езеро, на полуостров Градище в Залива на костите и се простира на площ от около 8500 m². Музеят пресъздава праисторическо селище, представляващо дървени наколни жилища от Желязната и Бронзовата ера.[42]...

И на тва място е имало нещо..Аз исках да видя трите местности какъв триъгълник образуват,че ми стана много любопитно,ма не мога да боравя добре с мапа,а и не открих румънското Градище.

Иначе книгата...кво да кажа..Дойде ми по-шокираща и "Документите Тера"и я препрочитам отново..Хубавото е,че за себе си намерих отговори,за нещо за които отдавна че чудех..Като например технологията за"пазене",нещо което го мисля,още откакто четох Мулдашев..

Неактивен forian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Amor vincit omnia.
Re: Раду Чинамар - Подземните Тайни на Румънския Сфинкс
« Отговор #100 -: Октомври 11, 2012, 15:01:41 pm »
Ето малко полезна информация във връзка със 3 тата част от поредицата на Раду  за експедицията до египетския Сфинкс

http://ge5.blog.bg/hobi/2011/04/25/senzacionno-otkritie-v-egipet.735627

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27