Автор Тема: ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ  (Прочетена 21797 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен misbis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
  • космически дисидент
    • СИЛАТА НА ЧОВЕШКИЯ ДУХ
Ние до вчера бяхме приятелите от махлата,съученици,състуденти,колеги.
Играехме,веселихме се заедно,ходехме на купони,споделяхме любовни трепети,деляхме си последната филия хляб с червен пипер.
Наричахме се "брато"
Днес сме "пораснали". Вие избрахте да служите на други братя и сестри-тези от ложите от чужбина, които даже и не познавате.Те ви обещаха бизнес възможности,отвориха ви очите как да използвате сънародниците си,как да богатеете на наш гръб.
Те ви осигуриха власт и положение,които ние,старите приятели не можехме да ви дадем.Ние ви дадохме и даваме частица от себе си, от обичта си, от подкрепата си, ....за да сте това,което сте днес.
Днес ние продължаваме да гласуваме за вас,с надеждата да помислите И за нашите нужди.Но вие сте се клели да бъдете верни и служите на новите си братя и сестри,там далеч в чуждите страни.
Парламента ни и местното управление е пълен с "братя и сестри", а не с НАРОДНИ
избранници.
Позволете ми да ви дам 3 жокера за размисъл

1. Наясно ли сте кой стои на върха на пирамидата ви от "братя и сестри"?Или на кого продадохте душите си?
2.Наясно ли сте накъде водите човешкото стадо-към тучната поляна или към кланницата?
3.Наясно ли сте дали вие сте истинските "пастири" на човешкото стадо,или просто овце- водачи и заедно с нас вървите към същата тази кланница?

Защото си мисля,че повечето от вас не са.
Но ние сме.Ние,вашите истински братя и сестри,по дух и душа, знаем за коварния план на тези,които  подлъгаха вашата алчност, и сме готови да ви простим,ако направите необходимите крачки.
Защото ние всички сме едно.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ
« Отговор #1 -: Декември 10, 2010, 22:04:24 pm »
Българските масони ;D че каква власт имат те? Нали са кукли на конци? Дори да се откажат от масонството, пак ще са нечии кукли.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ
« Отговор #2 -: Декември 11, 2010, 09:04:04 am »

1. Наясно ли сте кой стои на върха на пирамидата ви от "братя и сестри"?Или на кого продадохте душите си?
2.Наясно ли сте накъде водите човешкото стадо-към тучната поляна или към кланницата?
3.Наясно ли сте дали вие сте истинските "пастири" на човешкото стадо,или просто овце- водачи и заедно с нас вървите към същата тази кланница?

Защото си мисля,че повечето от вас не са.
Но ние сме.Ние,вашите истински братя и сестри,по дух и душа, знаем за коварния план на тези,които  подлъгаха вашата алчност, и сме готови да ви простим,ако направите необходимите крачки.
Защото ние всички сме едно.
Не съм толкова християнски настроен, че да прощавам на такива, обърнали се срещу Рода си. А и кой съм аз, че да прощавам, това оставям на Господ. Знам само, че всеки трябва да поеме отговорност за действията си, без значение осъзнати или неосъзнати и много се надявам това да се случи скоро. Място за предатели в една държава на Духа няма!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ
« Отговор #3 -: Декември 11, 2010, 21:15:13 pm »
misbis, извини ме, но не разбрах, това лично твое обръщение ли е, или си го постнал/а? И, ако е твое, каква е гаранцията, че ще достигне до адресатите? Не съм ''виждал'' скоро масони да се навъртат из сайта ;).

Поздрави ARRI

  
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен misbis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
  • космически дисидент
    • СИЛАТА НА ЧОВЕШКИЯ ДУХ
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИ&#
« Отговор #4 -: Декември 12, 2010, 05:36:20 am »
Мислиш ли?
Слухари има навсякъде.Досиетата ни днес са виртуални.
« Последна редакция: Декември 12, 2010, 08:25:25 am от Mirotvorec »

Неактивен SundayCall

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ
« Отговор #5 -: Декември 12, 2010, 08:25:07 am »
така ли, слугинаж нещастен..подготви се за изненади тогава >:(
краят ви е близо

Любимото ми клише :)

... дори не ме познаваш:-

Не. Не те. Свободно те изучавам :) До тук нищо ново.



Нали ти подсказах, че НИЩО ново не ми казваш :)
Класически пример за Манталитет на Жертва. Още повече, в позицията на адресиращ писма - обърнете специално внимание - до СВОБОДНИТЕ ЗИДАРИ.

 ARRI, до мен стои съвсем истински масон-от плът и кръв, членуващ в американска ложа, и се наслаждаваме съвместно на "писмото" (няма нужда да се "слухти" - xnetbg.com е публична media, просто хора като Бисерка обичат да си служат с подобна терминология).
Сериозна съм.
Човека е родом от северна България, по настоящем е практикуващ архитект на територията на САЩ.

Какво стана с прошките, сестра Бисерка?

ARRI зададе въпрос:
misbis, извини ме, но не разбрах, това лично твое обръщение ли е, или си го постнал/а?

Не пропуснах да отбележа, че вместо адекватен  отговор, си намерила начин да вкараш успешно в употреба любимите си изрази "слухари", "досиета"... :)
« Последна редакция: Декември 12, 2010, 09:51:00 am от SundayCall »

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ
« Отговор #6 -: Декември 12, 2010, 09:35:58 am »
Мейсъни, а? Та те повечето не знаят за какво става въпрос! То и аз не зная! Смятат го за положение в обществото! Може би!? В моя град кмета, собствениците на големите предприятия, протежетата им, хора на изкуството, всичко е масон! И не се и крие...... :lol: 8)

Почти всички, де! Трябва да имаш пари! Има си "членски" внос! Както каза оня от елитните фамилии да не се членува в никакви общества, щото било грешка.....
« Последна редакция: Декември 12, 2010, 09:43:42 am от illegal »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ
« Отговор #7 -: Декември 12, 2010, 10:50:09 am »


 ARRI, до мен стои съвсем истински масон-от плът и кръв, членуващ в американска ложа, и се наслаждаваме съвместно на "писмото" (няма нужда да се "слухти" - xnetbg.com е публична media, просто хора като Бисерка обичат да си служат с подобна терминология).
Сериозна съм.
Човека е родом от северна България, по настоящем е практикуващ архитект на територията на САЩ.




Освен, че се наслаждава на обръщението на Бисерка, какво коментира приятеля ти? Съгласен ли е с нея, или не? Той изобщо схваща ли, в какво се е забъркал, или за него въпрос на чест и е горд, че е част от тази организация?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен SundayCall

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ
« Отговор #8 -: Декември 12, 2010, 11:41:27 am »
Все още не сме изяснили чие е обръщението.


Да не смяташ, че съм официален говорител на някоя масонска ложа :)
Още малко и ще обърнем заглавието на темата на Поредният Проговорил Посветен.
Разоворите с приятелите си не споделям на публични места. А този е един от най-добрите хора, които познавам. Отново съм сериозна.
Опитах се да задоволя терзанията ти, относно това, дали наоколо се навъртат масони.
Да, навъртат се, тъй като аз ги поканих да се... :)
Мисля, че отговора ми е пределно ясен, с което намеквам колко неадекватно е последното изречение от поста ти. Схващаш ли го това? Или не разбираш ТИ в какво си се забъркал?

Той изобщо схваща ли, в какво се е забъркал, или за него въпрос на чест и е горд, че е част от тази организация?

Някакви други предположения да имаш да изкажеш за масоните, освен, че са се забъркали в нещо, което не схващат?

Аз пък ще се радвам, ако Бисерка успее (някак си) да докаже, че манталитета и не е на жертва и изясни мотивите си, да пише и публикува подобни материали. Което няма нищо общо с масоните, а с дейността, която се представя, че развива.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ
« Отговор #9 -: Декември 12, 2010, 14:04:13 pm »
Самият факт, че е част от тайна организация, за мен лично е ''забъркване'' в нещо НЕчитаво. А аз не съм забъркан в нищо тъмно и тайно като твоя най-добър приятел. Не го приемай като заяждане @---.

 
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен SundayCall

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ
« Отговор #10 -: Декември 12, 2010, 20:08:47 pm »
Самият факт, че е част от тайна организация, за мен лично е ''забъркване'' в нещо НЕчитаво. А аз не съм забъркан в нищо тъмно и тайно като твоя най-добър приятел. Не го приемай като заяждане @---.

 

Факт е :))), че моята служба също се явява  своего рода "тайна организация", тъй като се спазват изключително строги правила, пресичащи изтичането на лична и служебна информация, за хората, които са ни я поверили. При нарушаване на правилата, подлежа на съд и лишаване от право да практикувам в тази системата. Нещо нечитаво, тайно, прикрито и тъмно, има ли до тук?
« Последна редакция: Декември 12, 2010, 21:01:45 pm от SundayCall »

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ
« Отговор #11 -: Декември 12, 2010, 22:57:14 pm »
Масоните са анти-българска организация, позор е да се членува в таквоз нящо.
А иначе и аз станах "Свободен Зидар" - иззидах си на село фурна от тухлите на 3 акомулиращи печки :)
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен artex

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ
« Отговор #12 -: Декември 13, 2010, 00:13:12 am »
Два цитата от книгата на Ян Ван Хелзинг "Властта на тайните общества през XX век":

1.
"С привикването към мисълта за самоопределяне ще бъде унищожена тежестта на семейството и възпитателната му същност. С възпитаването чрез грешни закони и лъжливи учения младежта ще оглупее, ще е заблудена и покварена. Връзки със съществуващи и създаване на нови масонски ложи за постигане на желаната цел по пътя на разпръснатите организации: никой няма да ги познава, целите ще останат неясни, най-малко за говедата от неилюминатите, които за прах в очите ще бъдат приканвани да участват в отворените масонски ложи."

"Заветът" на Баварските илюминати

2.
„Местните масонски ложи демонстрират това, което правят през повечето време. Обикновено това са мъжки кръгове, които преследват общи цели, използват тайно ръкостискане и разни други тайни ала—бала. Когато се съберат заедно, мислят, че могат да си играят на местни босове. Това е добре за бизнеса и за кариерата. Така съпругите им получават желаното социално положение и вероятно научават по-бързо новите клюки от съседите. На върха нещата обаче изглеждат по съвсем различен начин. Редовият масонски брат няма никаква представа за това, какво става на върха…“

Линдън Ларуш - "Нова солидарност"

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ
« Отговор #13 -: Декември 14, 2010, 09:49:19 am »
Два цитата от книгата на Ян Ван Хелзинг "Властта на тайните общества през XX век":

1.
"С привикването към мисълта за самоопределяне ще бъде унищожена тежестта на семейството и възпитателната му същност. С възпитаването чрез грешни закони и лъжливи учения младежта ще оглупее, ще е заблудена и покварена. Връзки със съществуващи и създаване на нови масонски ложи за постигане на желаната цел по пътя на разпръснатите организации: никой няма да ги познава, целите ще останат неясни, най-малко за говедата от неилюминатите, които за прах в очите ще бъдат приканвани да участват в отворените масонски ложи."

"Заветът" на Баварските илюминати




Едно към едно с действителноста в момента. Даже имаме и случай на масон от този нов вид, който чете форума ;D ;D ;D. Според мен, вече е крайно време ''новосъздадените'' масончета да вдигнат стачка и да поискат да бъдат посветени в истинското масонство. Да настояват да се спре хвърлянето на прах в очите и да ги заблуждават, че са членове на истинска ложа.
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 09:51:15 am от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен бай Стоян

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
  • Истината рядко е чиста и никога проста.
    • Клуб на антиглобалиста
Re:ПИСМО КЪМ БЪЛГАРСКИТЕ МАСОНИ/СВОБОДНИ ЗИДАРИ
« Отговор #14 -: Декември 14, 2010, 16:16:30 pm »

Факт е :))), че моята служба също се явява  своего рода "тайна организация", тъй като се спазват изключително строги правила, пресичащи изтичането на лична и служебна информация, за хората, които са ни я поверили. При нарушаване на правилата, подлежа на съд и лишаване от право да практикувам в тази системата. Нещо нечитаво, тайно, прикрито и тъмно, има ли до тук?


Не знам за другите, но за мен само крадците, мошениците и всички престъпници имат причина да крият своята дейност.
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 18:42:21 pm от Black Adder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27