Автор Тема: бъговете тук  (Прочетена 4820 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tetris

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
бъговете тук
« -: Декември 09, 2010, 15:34:05 pm »
сайтът прекъсва и не зарежда коректно.
от време на време не се зарежда изобщо./отварям го от БГ/
защо зарежда така ,след акто има само текстчета и тук там някоя картинка - и то не навсякъде.
който отговаря за тези неща може да оптимизира малко това онова - не е нормално така.

Неактивен tetris

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:бъговете тук
« Отговор #1 -: Декември 09, 2010, 16:08:14 pm »
а - понякога голямия банер с индианците и извънземните закрива част от падащите менюта над него.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:бъговете тук
« Отговор #2 -: Декември 09, 2010, 17:19:07 pm »
И аз преди ден мисля не можах почти цял ден да влезна във сайта.
Keep 'em occupied!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:бъговете тук
« Отговор #3 -: Декември 09, 2010, 17:29:21 pm »
Моля уважаемият tetris, да се ограмоти малко на техническа тема и да не отъждествява БЪГОВЕ по форума и сайта с ЛИПСА на достъп до самият сървър.
Който желае, мога да му дам номера на телефона на интернет доставчика в САЩ, където е инсталиран сървъра и да го попита подробно по дни и часове, защо не е имал достъп от неговото село до Интернет.

Да не говорим, че ДОРИ не сте си направил труда, г-не tetris, да прочетете съответната тема, в която точно за такива като ВАС съм написал къде и по какъв начин се докладва за проблеми. (а по броя теми който пускате напоследък, личи че време не ви липсва)
После ще ми ревете пак - ама къде ми е темата!!!!

Приканвам всички нови (а и стари) потребители, преди да почнете да пишете, МОЛЯ ВИ, научете се да четете какво е писано преди вас.
Не боли.
Как се докладва за грешки във Форума!?!
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 17:33:44 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен tetris

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:бъговете тук
« Отговор #4 -: Декември 09, 2010, 19:34:57 pm »
само в секция "Мнения, препоръки и въпроси" има 8 страници с по 20тина теми ,повечето от тях с няколко страници - кой изобщо си мисли ,че може да се прочетат всички и кой юзър би обърнал внимание на теми от създаването на сайта ,дори и да са те с тематичната насоченост на неговите препоръки.
не бих казал ,че съм неграмотен относно въпроса за достъпа до сайта.
Може би не беше правилно да го наричам бъг ,но си е проблем.
Не мисля ,че е моя работа да следя качеството на хостинга на сайтовете които посещавам - все пак не ги поддържам аз.
а за това че време не ми липсва - ще кажа - "времето е в нас и ние сме във времето" /Васил Левски.
Както аз не коментирам интензивността на употреба на сайта от ваша страна ,така надявам се и вие няма да го правите спрямо мен.Това си е лично моя работа.
Всеки може да намери време - стига да иска.
Както се вижда малко по-късно постнах малко инфо и за един друг проблем ,който си е проблем на самия сайт - ако някой се интересува от подобряване на качеството тук би могъл да обърне внимание на всички забележки ,а не да обуславя темата ми с липса на техническа компетентност.
явно г-н Black Adder  веднага се засегна от това ,че някой критикува нещо по сайта.
"После ще ми ревете пак - ама къде ми е темата!!!!" - не си спомням да съм "ревал.Още повече някога съм се обръщал лично към вас.
Ако се премахват теми какво мога да направя - нищо.Единствено мога да спра да посещавам сайта - предполагам това няма да натъжи никого,дори и мен.Ако толкова държах да изкажа мнението си по въпроса за преместените теми ,бих писал в безкрайната тема "къде са ни темите" /или нещо от сорта/,там има предостатъчно мнения.
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 19:36:04 pm от tetris »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:бъговете тук
« Отговор #5 -: Декември 09, 2010, 22:24:19 pm »
Препоръчвам ти да наблегнеш на ЧЕТЕНЕТО, както споменах и по-горе. И започни от граматиката и правописа.
Началото на изречението започва с Главна буква, след запетайка се оставя интервал.


Следващото ти оплакване ще бъде наградено с лишаване от правото ти да пишеш в този форум за 1 (един) месец.
Това, че нямаш време и желание да прочетеш правилата и темите относно работата със и във форума (щото били много) си е лично твой проблем и не смятам да си губя повече времето с некомпетентните ти оплаквания.
Тук не е приют за скучаещи безработни.

Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27