Автор Тема: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!  (Прочетена 13497 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
"Телеграф": Българските тайни служби са замесени в убийството на мафиоти


 11 септември 2005 | 10:04
Агенция "Фокус"

Лондон. Има много хора, които са могли да застрелят човека, известен като “последния български дон”, пише днес електронното издание на британския вестник "Телеграф".
Бившият шампион по борба Георги Илиев е ръководил престъпния свят с безпрецедентна жестокост, нареждайки извършването на многобройни убийства и отвличания, коментира изданието.
Но професионалният характер на убийството на Георги Илиев преди две седмици навежда над мисълта, че то е "работа на местна секретна служба, чиито членове са тренирани от КГБ и която действа със същите мръсни средства".
В момента българските медии и бивши агенти обвиняват правителството в използване на секретна служба за ликвидиране на мафията и създаване на имидж на страната, който ще спомогне за приемането на България в ЕС през 2007 г.
Бившият главен секретар на МВР Славчо Босилков заявява, цитиран от вестника, че “в момента протича ликвидация на водещи фигури в криминалния свят и че фактът, че за последните четири години в България е имало 60 професионални удара без да се знае кой стои зад подобни убийства, сочи единствено нежеланието на МВР да разреши тези случаи”.
Телеграф” цитира Иван Костов, премиер на България от 1997 до 2001 г.: “Убийствата са извършени от професионалисти, които никога няма да бъдат заловени. В малка страна като България това може да се случи само при условие че убийците са под правителствена протекция”.
Ако убийствата са дело на тайни правителствени служители, коментира вестникът, остава да се види, без значение кой е наредил извършването им, дали е действал в интерес на България или в свой интерес.
Бившият секретар на МВР Цвятко Цветков заявява: “Преди престъпниците се избиваха един друг, а сега имаме трети играч. Нека се надяваме, че усилията на тайните служби ще бъдат от полза за страната, не само за отделни групи или лица”

Интересна теза, но дори да е вярна причината би била само техните пари и бизнес да преминат в нечии други ръце и използващи малко по-различни приоми.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #1 -: Септември 12, 2005, 14:23:19 pm »
Чудя се дали не е някакава обществена тайна групировка. Ама само да ви кажа, че Илия Павлов е още жив. Това беше просто за пред хората и най-вече за пред мафиотите и групировките. Нали знаете, че зад колисите се управлява най-добре. Ако някой не вярва мога да му изведа доста доводи в подкрепа на моето твърдение.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #2 -: Септември 12, 2005, 15:36:27 pm »
Е много ясно, че е жив. То едва ли има някой, който мисли, че ще оставят да убият най-големият масон в България...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #3 -: Септември 12, 2005, 16:05:52 pm »
Точно като гръмнаха  и Георги Илиев си помислих дали може да е инсцинировка а и го кремираха веднаха така че вече доказателства няма така по тази логика може ли и той да е жив ?

tarikkat

  • Гост
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #4 -: Септември 12, 2005, 18:06:32 pm »
Има един интересен филм който излъчиха преди месеци руската кримка "БРИГАДА" Беше ми забавен защото всичко което показаха беше същото и тук в България и за съжаление и сега продължава
В Ямбол сме известни като малкото Чикаго още от времето на соца. Знаете как беше и на какво сме свидетели днес - Сивата ВЛАСТ е тази която ръководи :'(
А колкото до това естествено че са живи кой изтърва живота така - пари, пари...пак пари ;D
« Последна редакция: Септември 15, 2005, 13:23:42 pm от tarikkat »

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #5 -: Септември 15, 2005, 04:23:23 am »
Чудя се дали не е някакава обществена тайна групировка. Ама само да ви кажа, че Илия Павлов е още жив. Това беше просто за пред хората и най-вече за пред мафиотите и групировките. Нали знаете, че зад колисите се управлява най-добре. Ако някой не вярва мога да му изведа доста доводи в подкрепа на моето твърдение.

Пиете си кафето с него всяка сутрин ли?
Аз съм от тия дето не вярват и с нетърпение чакам да ми изведеш доводите.

Атила

  • Гост
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #6 -: Септември 15, 2005, 11:20:40 am »
кви конци пък може един борец зет на бивш комунистически да дърпа
... дърпа той ама червейте за опашката в гроба.

чикистите чистят наред - гущера си хвърля опашката от доста време на сам
трепят мутрите и псевдо бизнесмените наред - те са само паравана.

гепи тоя куршум, лягай между цветята и мерси за свършената работата е мотото

Поздрави
Атила - бич божи

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #7 -: Септември 15, 2005, 12:16:11 pm »
За Илия Павлов...
Ами вземете един скенер на гранични повърхности, та поогледайте гроба му. Ако изобщо можете да видите нещо, при условие, че Ви допуснат до там.
Защо го заляха с бетон в който има, ако не ме лъже паметта, оловни топчета (сачми)?
Само питам, истина ли е това?
Италианците казвали, че в БГ имало една организация по-силна и от тяхната мафия. Викали и "мой човек".  ;)
Нема значение дали си полицай или "мутра", важното е да си "мой човек". За едни добър за други не.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Атила

  • Гост
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #8 -: Септември 15, 2005, 12:48:35 pm »
умрял или не няма значение - неговата пионка на масата я няма.

надявам се никой от вас не си мисли, че Павлов може да има толкова акъл и/или пари та да направи това което е/беше Мултигруп.
Донесли са му няколко "червени куфарчета" и са му казали кво да прави, дали са му контакти и връзки и са го напътствали през целото време.

Ако е сгазил лука верно дърпа червейте за опашката, ако пък е инценировка - просто са сменили паравана.
Което и да е - няма никакво значение. Павлов е само една пионка ... е верно доста крупна в очите на хората ама пионка

Eon

  • Гост
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #9 -: Септември 15, 2005, 18:27:44 pm »
абе така като ви слушам (виждам) всички ми се струвате прави

т.е. всички теории ми излгеждат правдоподобни...
ама а де..... коя е вЕрната....

Неактивен Geo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
    • Fenomenibg.com
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #10 -: Септември 17, 2005, 20:47:39 pm »
Според мен в цялата работа голям пръст има Бойко Борисов. С минало на мутра, той си остана мутра и по време на управлението си. В началото Илия Павлов е започнал чистката и малко по-малко се е разправял с конкуренцията, докато не се е оказал на върха. След това бат Бойко като е видял, че с един изстрел ще може да завземе пазара на оръжие и наркотици просто му е пратил един наемен убиец - сърбин. (сърбин, защото изстрел в сърцето е почерка точно на сърбите. по принцип много по-лесно е да застреляш човек, като го уцелиш в главата, но сърбите за едната чест и за да се знае, че е направено от сърбин, винаги стрелят в сърцето) След като свърши и тая работа, бат Бойко явно реши, че достатъчно е търпял някакви тъпи политици да му се спъват в краката си подаде оставката. И от няколко дни на спокойствие оглежда новата си кааза... България.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #11 -: Септември 17, 2005, 22:43:42 pm »
Според мен си прав, май зад всичко стои Бойко Борисов.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #12 -: Септември 19, 2005, 08:54:47 am »
Абе незнам дали седи той обаче гледайте кой му издига кандидатурата за кмет :
Инициативен комитет от 30 български интелектуалци и спортисти издигна кандидатурата на ген. – лейтенант Бойко Борисов за кмет на София. Кандидатурата беше подкрепена от Христо Стоичков и банкерът Стоян Александров,.певицата Мария Илиева,  актьорът Иван Ласкин, гимнастичката Илияна Раева и други.
Ей на таз не и стигнаха заниманията със записване на сатаниснки послания в песните , че вече се бърка и в политиката !

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #13 -: Септември 19, 2005, 15:59:09 pm »
Хахаха ;D

Oberon

  • Гост
Re: В Лондон мислят че правителството ни убива мафиотите!
« Отговор #14 -: Септември 20, 2005, 15:53:03 pm »
Алиен, ти нормален ли си?

Може ли пък във всяка песен да виждате Сатаната баси..нервирам се !!! Мария Илиева е саученичка на сестра ми и аз я познавам лично. Няма мозък за една песен, ти ми говориш скрити послания. Хора, моля ви..хубав форум е това, не го клецайте....Сатанистки послания в песните на Марийчето...леле мале....ша умра от смях...

И аз ша запиша една "сатанистка" песен а, кво ще кажеш? И как ще ме спреш ? хехе

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27