Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 471776 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 499
Re:Ваксини
« Отговор #645 -: Октомври 19, 2010, 18:31:27 pm »
Едно косвено доказателство, че ваксините наистина са вредни, или поне повечето.
Ето коментар от статията към която АРРИ е пуснал линк.
Цитат
Рени
(19.10.2010 г. г. | 17:20 ч.)

Доста интересни неща,но хората тепърва ше проглеждаме! В bg-mamma са забранили да те цитираме,защо ли!? Близък си ми по разсъждения затова на “ТИ” :) ))
:o

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814
Re:Ваксини
« Отговор #646 -: Октомври 20, 2010, 16:09:38 pm »
                        !ВАКСИНАЦИЯ!

"Няма доказателства, че ваксинациите спасяват човечеството от болести, тъкмо обратното – ваксините разболяват, съсипват имунната система и дават ужасяващи странични ефекти."

Подобряването качеството на живота и обществената хигиена са ключа към истинското здраве, но фармацевтичната индустрия с масираните си, скъпо платени скрити рекламни кампании на „чудодейните” ваксини изправя родителите пред нерешима дилема, правейки бизнес от СТРАХА на майките.
Няколко малки истории и един медицински отчет се навързват в мрачен разказ за страховития свят на печалбите на фармацевтичната индустрия, лекарското безхаберие и живота на децата ни."



Цялата статия на Валентин Фъртунов, която съдържа отделни фрапиращи случаи за голямата вреда от ваксините:

http://valentinfortunov.com/wordpress/?p=507

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Ваксини
« Отговор #647 -: Октомври 26, 2010, 19:49:43 pm »
??? САМО ПРЕДИ 2 ДНИ РАЗБРАХ, ЧЕ ДЕТЕТО НА МОИ БЛИЗКИ ПРИЯТЕЛИ СЛЕД ВАКСИНА: УЖ ПРОТИВ =ДИФТЕРИТ И КОКЛЮШ И НЕЩО СИ= ВЕЧЕ ИМА СЕРИОЗНИ ПРОБЛЕМИ.
ВЕЧЕРТА СЛЕД ВАКСИНАТА ВДИГА МН.ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА И ОТ ОКОЛО МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА ИЗОСТАВА В РАЗВИТИЕТО СИ В МНОГО НАПРАВЛЕНИЯ.
  :diablo: ЗА ЖАЛОСТ ТОВА Е САМО ЕДИН ОТ МНОГОТО СЛУЧАИ И У НАС И ВЪОБЩЕ.
ПЪК КОЙТО ИСКА ДА ЗАЩИТАВА ВАКСИНИТЕ. ЗА МЕН ТЕ СА КАТО АНТИБИОТИКА=ПРОТИВ-ЖИВОТА :hi:


Писането само с главни букви във форум (не само този) е равносилно на крещене.
Моля, оправете си постинга.
/Black Adder/
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 00:11:09 am от Black Adder »
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Ваксини
« Отговор #648 -: Октомври 30, 2010, 15:25:44 pm »
Ново измислено предложение -

"ЗАРАДИ ПРОПУСНАТИ ИМУНИЗАЦИИ ЛЕКАРИ НАСТОЯВАТ
Записваш висше само ваксиниран"


http://www.-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/article?id=266595

Важи и за започване на първа работа това искане.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 451
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Ваксини
« Отговор #649 -: Октомври 31, 2010, 19:43:51 pm »
Това е недопустимо!! Хайде може и препоръчителни, но чак задължителни??? :mad:
Keep 'em occupied!

Неактивен radita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Ваксини
« Отговор #650 -: Ноември 22, 2010, 17:34:52 pm »
Едно косвено доказателство, че ваксините наистина са вредни, или поне повечето.
Ето коментар от статията към която АРРИ е пуснал линк.
Цитат
Рени
(19.10.2010 г. г. | 17:20 ч.)

Доста интересни неща,но хората тепърва ше проглеждаме! В bg-mamma са забранили да те цитираме,защо ли!? Близък си ми по разсъждения затова на “ТИ” :) ))
:o

  Цитата под статията е мой,наистина в сичко има КОНСПИРАЦИЯ  >:(

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:Ваксини
« Отговор #651 -: Ноември 22, 2010, 23:18:39 pm »

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Ваксини
« Отговор #652 -: Ноември 23, 2010, 15:26:53 pm »
Току-що научих за какво е всъщност ваксината против папилома-вируса при жените,която толкова я препоръчват лекарите и дори се смята,че един вид е превенция против рака на матката при жените.Е,аз направо онемях.  :o
Ето Ви и един линк,но е на руски,и някой,ако има желание-може,и да го преведе(аз не съм толкова добре с руския). :)
Друго,което ми прави впечатление е,че преди изписването в България(или до 48-72 часа,според зависи)новородените се ваксинират задължително срещу БЦЖ и Хепатит Б.За сравнение в Англия уж по финансови причини(или някакви други,кой знае)не имунизират новородените срещу хепатит Б.А и сега по телевизията пак дават доста реклами за безплатно изследване за Хепатит,но защо ли на мен ми е трудно да повярвам,че просто ей така от едната загриженост ще се финансират тези "безплатни"(в кавички е,защото всеки един,който плаща данъци е платил по един или друг начин за тези "безплатни" неща) изследвания за хепатит,ХИВ и т.н.?А и предаването на хепатит Б е малко по-различно от това някой да ти кихне.Хепатит А е вече друга история,но като цяло,дори човек да се разболее има вероятност да го преболедува.Доста хора по някакви си там данни,са преболедували и дори не са разбрали,че са били заразени с хепатит(А или Б).Та,как става това след като уж заразяването и преболедуването са толкова уж опасни?Просто толкова дезинформация... >:(
« Последна редакция: Ноември 23, 2010, 15:29:11 pm от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен pandora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Ваксини
« Отговор #653 -: Ноември 24, 2010, 12:22:10 pm »
Унищожават децата ни – с нови ваксини през 2011
Има два вида ваксини:
1. За девойки от 12-30 години. Ще се въвежда под формата на профилактика за предотвратяване рака на гърдата или матката. Тя ще е задължителна в училищата. Съдържание: съвпада с ваксините, с които в Мексико, Никарагуа и Ирак са стерилизирали момичетата. Въздействие върху организма: постоянно създаване на т.нар. лъжлива бременност и изхвърляне на плода в 3-4 месец от бремеността. Освен пряко действие, ваксината има и психическо въздействие, тъй като многочислените аборти в късни срокове от бременността създават панически страх от възможността за забременяване.
2. За жени по-възрастни от 45 години. Съдържание: имуноглобулин на човека и ГМО препарати. Въздействие върху организма: рязко възбуждане на имунитета с помощта на въведения „млад” имунитет с последващо през 2-рата до 5-тата година снижаване до нула, т.е. невъзможност на организма да се противопостави на която и да е инфекция.
ВНИМАНИЕ: ПО ЗАКОН НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ВАКСИНИРА ДЕЦАТА И ВЪЗРАСТНИТЕ НАСИЛСТВЕНО!
Обръщам се към всички хора, на които не им е безразлична съдбата на жените и децата ни. Който може, да разпространява тази информация. Не бъдете равнодушни. Прочетете и помислете. Ако аз замълча, ще загинат хиляди жени и деца. Но ако прочета и разкажа (на приятелите и познатите си), то ще спася нечий живот. Помислете. Заедно ние сме сила. Разпространявайте тази информация чрез интернет, препишете я и разпечатайте листовки, за да ги дадете на хората. Разкажете на приятелите, позвънете на децата и родителите си. Предупредете колегите, състудентите, съквартирантите. Предупредете познати и непознати. Разкажете истината на хората.
ИСКАТ ДА НИ УНИЩОЖАТ И ТОВА НЕ Е ШЕГА.
Дo всички служители на МВР и Федералната служба по безопасност и всички силови структури – не пречете за разпространяването на тази информация, вие също имате жени и деца. ЗАЕДНО С НАШИТЕ ДЕЦА, ЩЕ УБИВАТ И ВАШИТЕ. Затова вие имате избор – да помогнете за оцеляването на собствения си народ или да изкопаете гробовете на собствените си внуци. Този линк ще ти помогне да разбереш - СЪХРАНЕТЕ ЖИВОТА НА ДЕЦАТА СИ. Сами решете, кои сте вие и ще имате ли деца и внуци!
http://www.vbox7.com/play:c26f2c96



http://www.voininatangra.org/modules/ipboard/index.php?s=b086eb85d1cdc6158eb2f5990212e37d&act=ST&f=2&t=2970&st=15

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:Ваксини
« Отговор #654 -: Декември 03, 2010, 10:17:24 am »
Много бих искал някой доктор или педиатър да отговори на това мое мнение в замунда: http://www.zamunda.net/details.php?id=235407&comments=1&viewcomm=4351086#comm4351086
---------
Аутизъм, множествена склероза, хепатит, почти всички автоимунни заболявания са с напълно неясен произход за съвременната медицина! Аз имам МС повече от 10 години и слушам как всеки момент ще намерят начин за пълно лечение на тази болест! Доктори - признайте! Не е ясна причината, поради която имунната система напада свои клетки! В този филм се представят диаграми и показват разговори с доктори, които говорят на тази тема.

А ако някой предположи, че става дума за генетична предразположеност мога да кажа,че никой от рода ми не е имал МС или друга автоимунна болест!

Менингококовата ваксина е една от редките, в които не намирам аджуванти, аджюванти или който както е свикнал и приел за вярно (думате не е българска и се използва "активатор" от много доктори).

Листовката на тази ваксина - http://www.medicine.bg/public/listovka/29053s.pdf

Менингококовата ваксина се плаща изцяло от родителя!
Следват два важни въпроса:

-  Как е възможно да има ваксина, в която да няма активатори (аджуванти)? Та това не постава ли под въпрос използването им въобще...
- Защо точно тази ваксина НЕ е в списъка със задължителните ваксини, които всички деца трябва да получат?

Ще задам и други ИЗКЛЮЧИТЕЛНО важни въпроси:

1. Защо слагат фенол (протоплазмена отрова за клетките) във ваксините?
2. Защо слагат тимерозал (живак под прикритие със сложни думи)?
3. Защо слагат формалдехид (метанол - отрова за мишки)?
4. Защо слагат алуминиев хидроксид, който в комбинация с живак е смъртоносен?
5. Защо слагат феноксиетанол - антифриз под прикритие със сложни думи?
6. Кога за последен път е тествано действието на тимерозал върху хора? (Знае се - 1929 година върху 27 човека, като всичките са умирели от менингит)
7. Защо медицинските лица винаги реагират остро на всякакви въпроси относно сигурността на ваксините?
8. Защо всички неврологични заболявания съвпадат с въвеждането на ваксините?
9. Защо всички ваксинации са задължителни в училище и родителите подлежат на глоби и ограничения, ако ги откажат?
10. Защо на неваксинираните деца се гледа като заплаха на ваксинираните, след като те са ваксинирани вече и няма да се заразят от въпросната болест?!
11. Защо се усложнява живота на неваксинираните деца и техните родители?
12. Кой печели и кой губи от масовото ваксиниране?
13. Къде е правото на личен избор?
14. Защо лекарите не дават да се прочетат възможните странични реакции от ваксина? Например от листовка на Тетраксим - http://www.bda.bg/images/stories/documents/bdias/25111s.pdf
15. Как защитниците на ваксини ще коментират тази статистика - http://childhealthsafety.files.wordpress.com/2009/01/us-deaths-1900-1965.gif
16. Защо неваксинираните деца са в прекрасно здраве, за което дори не могат дори да мечтаят ваксинираните:http://homeohelp.eu/rumenstoichevsblog/320-udivitelnoto-zdrave-na-nevaksiniranite-detza.html?showall=1
17. Защо при ваксинираните деца има бум на болести, за които същите са били скоро ваксинирани?
18. Защо по новините никога не виждаме новини от сорта на тази - момче постъпва в болницата веднага след ваксиниране против грип - http://www.belfasttelegraph.co.uk/news/local-national/boy-rushed-to-hospital-after-swine-flu-jab-14543347.html
19. Защо има толкова много смъртни случаи е тежки странични реакции след употреба на ваксини? http://www.scumdoctor.com/Bulgarian/disease-prevention/STD/HPV/Deaths-From-The-Hpv-Vaccination.html http://donotinjectme.blogspot.com/2010/11/40-uk-children-killed-by-mmr-and-true.html

Очаквам обосновани отговори.

Неактивен radita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Ваксини
« Отговор #655 -: Декември 03, 2010, 23:12:29 pm »
   Много интересни въпроси И аз искам отговорите!

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:Ваксини
« Отговор #656 -: Декември 08, 2010, 22:48:34 pm »
Ние обикновените хора си мислим, че ще променим нещо относно задължителните имунизации?

Това е резултата от опити за промяна на статуквото...

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Ваксини
« Отговор #657 -: Декември 11, 2010, 10:31:50 am »
Според някои множествената склероза е свързана с даден модел на мислене.Според Луиз Хей(макар че ню ейджърите по-принцип ги приемам донякъде):
Проблем:МС.
Вероятна причина:Закостеняло мислене.Коравосърдечие,желязна воля,липса на гъвкавост.Страх.
Нов мисловен модел:Избирам пълни с любов и радост мисли,създавам любящ и радостен свят.Свободен съм и се намирам в безопасност.
Искам да кажа,че ваксините-да,нанасят някакви поражения,но нека си спомним,че има нещо,което е по-важно.В крайна сметка изборът на всеки един човек е индивидуален-и той/тя решава дали да продължи да бъде "жертва",или да има волята да избира съзнателно в своя живот.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:Ваксини
« Отговор #658 -: Декември 11, 2010, 15:31:58 pm »
Blue|_Star, съгласен съм донякъде с написаното, ДОНЯКЪДЕ

Аз добре помня какво и кога се случи! Все пак има много причини за всички болести и пряко увреждане на физическото тяло е само една от страните...

Ще споделя накратко моята история:
- слагат ми ваксина в училище (около 1996-1998 г.) последвана от силна болка на мястото на поставяне за около 2-3 години (още я усещам, макар и съвсем слабо)
- следват около 2 години неориентираност, странни чувства и трудно обясними за мен (както и за повечето 15-17 годишни) случки и преживявания с тялото и мисълта
- изкарвам казарма с начална форма на МС (Множествена склероза) главно пред компютър, защото им бях доста нужен
- официално диагностициран във ВМА София с ядрено-магнитен резонанс
- бързо стана ясно за всички, че Ребиф44 (официалното "лечение" на МС) има абсолютно обратно действие при мен, и не ми помогна въобще!
- "лечение" с кортикостероиди по време на пристъпи до преди около 3 години, когато спряха напълно да действат.
- самолечение от тогава досега с природна медицина, вегетарианство, суровоядство, водолечение и други... Все още търся панацеята, като често губя кураж на фона на многото проблеми, които имам...

Бих искал да споделя и горчивият опит на мои познати и роднини:

- сериозни признаци на хиперактивност след "нормалните" ваксинации (племенник - ~8 годишен)
- сериозно увредени черва и неспособност за задържане на голяма нужда (племенник - ~5 годишен)
- хронична кашлица (племенница - ~8 годишна)
- дете развива аутизъм седмици след ваксинация (история от познат от скайп)
- дете умира дни след поставяне на ваксината след третия ден в родилното (история от таксиметров шофьор)

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 499
Re:Ваксини
« Отговор #659 -: Декември 11, 2010, 15:51:43 pm »
Един инересен откъс от книгата "ОКУЛТНИТЕ ОСНОВИ
НА ВИДИМИЯ СВЯТ ДУХОВЕТЕ НА МРАКА И ТЯХНОТО СВАЛЯНЕ НА  ЗЕМЯТА" на Рудолф Щайнер, в пряка връзка с ваксините.
Цитат
Идва време и то не е твърде далеч когато открито ще се настоява: да се говори за Дух и душа при човека, това е болест; здрави са само онези хора, които имат само тяло! Да, ако един ден човекът стигне до идеята, че Духът и душата съществуват, той ще бъде провъзгласен за болен. И Вие трябва да сте напълно сигурни, че съответното лекарство ще бъде намерено. Навремето Духът беше премахнат с указ, душата ще бъде премахната с фармакотерапия. От "здравите възгледи" лесно ще се извлече ваксина, с която организмът ще бъде обработван от най-ранна детска възраст, дори още от раждането, за да стане изключено, щото човешкото тяло някога да стигне до мисълта: Аз зная, че душата и Духът съществуват! Да, ето така ще се сблъскат двата възгледа, двете течения в развитието на човечеството. Едното от тих ще се стреми да изкове нови понятия и представи, които органически израстват от сферите на душата и Духа. Другите, последователите на днешните материалисти, ще търсят "ваксината", за да направят тялото "здраво", т.е. да му придадат такова устройство, благодарение на което човек няма да говори повече за такива наивни и глупави неща като душа и Дух, а ще говори нормално и "здраво" за силите, които живеят в машините и химията, за силите които образуват планетите, Слънцето и т.н.

Дали е имало при нас хората време, когато материализма и атеизма да са били толкова силно изразени колкото днес? И дали това няма връзка със скорошните масови ваксинации?
« Последна редакция: Декември 11, 2010, 15:53:46 pm от P.E.A.C.E. »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27