Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 471970 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 824
Re:Ваксини
« Отговор #615 -: Август 23, 2010, 11:19:09 am »
Зависи от ваксината. ;)

Какво ще кажеш да те пуснем в центъра на Африка без ваксина за малария и куп други местни заболявания, за които не се сещам в момента.

Едни притятелчета така решиха да отидат на пътешествийце до Африка.

Някои се ваксинираха против купищата болести там, другите бяха много отворени и познай какво им се случи на отворковците.  ;D

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Ваксини
« Отговор #616 -: Август 23, 2010, 13:28:49 pm »
Сандвича братко, сандвича. Истина е че в някои случаи ваксините са необходими и това се използва за параван за нечисти опити с хората. Иначе аз бих отишъл в Африка без ваксина, защото се лекувам с оргонни генератори.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 824
Re:Ваксини
« Отговор #617 -: Август 23, 2010, 13:36:20 pm »
Сандвича братко, сандвича. Истина е че в някои случаи ваксините са необходими и това се използва за параван за нечисти опити с хората. Иначе аз бих отишъл в Африка без ваксина, защото се лекувам с оргонни генератори.

Именно radon, точно това се опитвам да кажа. Както при ваксините така и в много други теми. Много хора залитат в двете крайности. Или казват, че конспирации няма и всички тези неща, които говорим са глупости, или вярват във всеки един текст написан в интернет, стига той да съдържа думите: нов световен ред, извънземни, конспирация.

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Ваксини
« Отговор #618 -: Август 23, 2010, 14:31:08 pm »
И аз не бих стъпила в Африка без ваксина. Имах предвид ваксини които ни бият просто така, защото видиш ли било задължително. Като гледам доста хора от форума, не ходят на въпросните задължителни ваксини.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Ваксини
« Отговор #619 -: Август 23, 2010, 21:37:45 pm »
Доста е рисковано е примерно едно бебе да не бъде ваксинирано след раждането му.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Ваксини
« Отговор #620 -: Август 23, 2010, 21:39:48 pm »

Искаш да кажеш, че във ваксините има нещо хубаво ?!

Ами аз ги имам всичките и съм си здрав, не ходя по лекари.Не мога да кажа лошо за тях.
А ти от какво точно си недоволна?


Сандвича братко, сандвича. Истина е че в някои случаи ваксините са необходими и това се използва за параван за нечисти опити с хората. Иначе аз бих отишъл в Африка без ваксина, защото се лекувам с оргонни генератори.

Радоне, кви са тея оргонни генератори ?(да не са от стар трек ;))

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Ваксини
« Отговор #621 -: Август 23, 2010, 21:49:55 pm »
Цитат
Радоне, кви са тея оргонни генератори ?

Потърси инфо има и ще разбереш. :)

Аз лично имам може би не повече от 35% от ваксините. И не съм се разболял и да ми е станало нещо.

Доста е рисковано е примерно едно бебе да не бъде ваксинирано след раждането му.
Ами аз съм такова бебе.

Цитат
Ами аз ги имам всичките и съм си здрав, не ходя по лекари.Не мога да кажа лошо за тях.

Всяко чуждо вмешателство е лошо, не е казано, че видиш ли трябва нещо да ти стане, но нещата се трупат с времето. Токсини,химикали и тн. и след време организма не може да ги превъзмогне. ;)

Може да ги превъзмогне стига да се взима чиста храна каквато и да е.
« Последна редакция: Август 23, 2010, 22:12:24 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Ваксини
« Отговор #622 -: Август 23, 2010, 23:00:44 pm »
Цитат
А ти от какво точно си недоволна?

От всичко. Приемам ваксината като някакво чуждо тяло. Последната ми задължителна ваксина завърши с отвратителен белег, гной и ужасна болка, иглата не беше замърсена, всичко си беше стерилно, мед. сестра си беше кадърна. Само веднъж съм приемала ваксина добре, ама даже не е била задължителна.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 824
Re:Ваксини
« Отговор #623 -: Август 23, 2010, 23:25:01 pm »
Цитат
А ти от какво точно си недоволна?

От всичко. Приемам ваксината като някакво чуждо тяло. Последната ми задължителна ваксина завърши с отвратителен белег, гной и ужасна болка, иглата не беше замърсена, всичко си беше стерилно, мед. сестра си беше кадърна. Само веднъж съм приемала ваксина добре, ама даже не е била задължителна.

Ами като не ти понасят недей ги взима. То не всеки организъм е еднакъв.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Ваксини
« Отговор #624 -: Август 24, 2010, 00:11:28 am »

От всичко. Приемам ваксината като някакво чуждо тяло. Последната ми задължителна ваксина завърши с отвратителен белег, гной и ужасна болка, иглата не беше замърсена, всичко си беше стерилно, мед. сестра си беше кадърна. Само веднъж съм приемала ваксина добре, ама даже не е била задължителна.

Виж, наистина някои хора не приемат всички ваксини.Да и не е приятно.Може да е от алергия към някоя съставка на ваксината, или като цяло.Но пък сигурно имаш други силни страни в организма си.Трябва да ги усетиш по някое време.
То затова и всеки човек си е уникален, и по своему полезен за цивилизацията.
« Последна редакция: Август 24, 2010, 00:13:25 am от marhs »

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re:Ваксини
« Отговор #625 -: Август 27, 2010, 02:29:06 am »
ЗА ваксините по ЖЕЛАНИЕ ..твърдо НЕ за задължителните ваксини!

Неактивен streleca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Ваксини
« Отговор #626 -: Август 27, 2010, 10:28:12 am »
Измислят все нови и по-нови ваксини, чрез които да ни тровят.
http://vestnikataka.bg/show_news.php?id=198723&cat=12
"...Учените успели да намерят начин да "изключват" генетичния механизъм за изработване на тези хормони, когато нямаме повече нужда от тях..."
Аз пък си мисля, че нямяме нужда от от такива учени.

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Ваксини
« Отговор #627 -: Август 27, 2010, 17:07:38 pm »
Вксина против стрес??!!! :bad:
Представям си я, като атомна бомба пусната над събрания на едно място елит :lol: :bomb: :diablo:
Стресът е необходим! Човек без стрес е перфектния роб :negative:

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Re:Ваксини
« Отговор #628 -: Август 27, 2010, 20:02:46 pm »
Масово пробуждане по света за вредите от ваксините  ;)

Индия прекрати имунизационните си планове – четири деца починали в рамките на минути, след като били ваксинирани. И четирите деца са били ваксинирани срещу морбили в Лукнов, Индия, след което някои от тях първоначално са припаднали, а други са обърнали очи и са получили гърчове. Всички те са били на възраст под две години, като най-малкото е било бебе на само шест месеца. Децата са починали, преди да получат спешна медицинска помощ.
http://www.ivanstamenov.com/2010/08/2131/
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 547
Re:Ваксини
« Отговор #629 -: Август 27, 2010, 21:45:09 pm »
Явно нещо друго е предизвикала смърта на дечицата или ваксините са други!Нашите деца също са имонизирани против морбили.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27