Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 472404 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re:Ваксини
« Отговор #555 -: Април 26, 2010, 20:35:19 pm »
Нека някой направи онлайн петиция в интернет,в която да се гласува! След като се съберат достатъчно подписи,ще може да внесем исканията си в парламента!

Очаквам някой компетентен да се захване с писането и петицията.
Чакаме линк !  :writer: ;)

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
  • Простак
Re:Ваксини
« Отговор #556 -: Април 26, 2010, 21:29:05 pm »
Би ли ми посочил една единствена петиция, било то на живо или онлайн подписана, която да е направила нещо?
Поне тук не мислех, че ще срещна толкова заблудени хора дето мислят, че групи във Fackebook, Онлайн подписи и пр. ще решат какъвто и да е проблем.
По-скоро осигуряват пресни списъци на хората които събират и анализират податливите на  манипулация.

Неактивен Мама Котка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re:Ваксини
« Отговор #557 -: Април 27, 2010, 08:00:39 am »
http://svobodenizbor.bg/bg/node/2
Петиция има, въпросът е какво ще се постигне с нея.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 919
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Ваксини
« Отговор #558 -: Май 02, 2010, 19:59:00 pm »
http://svobodenizbor.bg/bg/node/2
Петиция има, въпросът е какво ще се постигне с нея.
И аз се включих в петицията, може да не излезе нищо, но е важно да се защити правилната позиция.

А на фейсбука ето какво получих от една друга група в която членувам, съжалявам че поствам на английски, но все пак това е списък от термини.

FYI----For those parents who choose to give your children Tylenol (acetaminophen)

MAJOR RECALL OF INFANT/CHILDREN'S TYLENOL SUSPENSIONS

Here is the list of recalled products:
Children's Tylenol Plus Cold MS Suspension 4 oz. Grape
Children's Tylenol Suspension 4oz. Grape
Children's Tylenol Suspension 4oz. Bubble Gum
Children's Tylenol Suspensio...n 4oz. Strawberry
Infant’s Tylenol Grape Suspension Drops 1/4oz.
Infant's Tylenol Suspension 1/2oz. Cherry
Children's Dye Free Suspension 4oz. Cherry
Children's Tylenol Suspension 4oz. Cherry
Children's Tylenol Plus Cough & Runny Nose 4oz. Cherry
Infant's Tylenol Suspension Drops 1/2oz. Grape
Children's Tylenol Plus Flu 4oz. Bubble Gum
Children's Tylenol Plus Cold Suspension 4oz. Grape
Tylenol Plus Cough/ST Suspension 4oz. Cherry
Infant's Tylenol Suspension Drops 1oz. Grape
Infant's Tylenol Dye Free Suspension 1oz. Cherry
Children’s Tylenol Pediatric Suspension 1oz. Cherry
Infant's Tylenol Suspension Drops 1oz. Cherry


П. С.

След като постнах горното разбирам че това май не е за тук, ето и източника;
http://www.mcneilproductrecall.com/page.jhtml?id=/include/new_recall.inc
Става на въпрос за добавки които са забранени а се слагат в дъвки бобони и подобни.
« Последна редакция: Май 02, 2010, 20:15:43 pm от bogoizbrania »
Soli Deo Gloria!

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Ваксини
« Отговор #559 -: Май 02, 2010, 20:17:53 pm »
Добре де,имунизациите са лошо нещо,но се чудя защо хората рядко се имунизират срещу нещо съществено(например момичетата в Бг не се имунизират срещу рак на шийката на матката).Също така рядко се правят изследвания за неща,които са лечими в начален стадий.В повечето случаи и джи-пи-тата отказват направления.Просто здравната система ни е доста зле.
Колкото до задължителните имунизации,няма да споменавам име,че сега човекът е доста известен-та той е специалист,който отказва да ваксинира детето си и мисли,че е лудост да се вкара вирус по собствено желание в човека.  :o
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Мама Котка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re:Ваксини
« Отговор #560 -: Май 03, 2010, 07:49:00 am »
Знаете ли какви са ми впечатленията от здравната система: ОТВРАТИТЕЛНА, БЕЗУМНА! Никой лекар пет пари не дава за пациента. Само мислят как да източат повече пари от касата. Отговорност- никаква! Ама те- лекарите изобщо не се замислят за абсолютно нищо! На практика излиза, че или са полуграмотни в медицинско отношение или до такава степен са незаинтересовани да лекуват, че няма смисъл от тях на практика. Нека не се засягат тези, които все пак имат нещо в главите си, но те са толкова малко на брой, че под лупа да ги търсиш. И те обаче имат своя вина, защото проявяват търпимост и солидарност към бездарните си колеги.
Може и параноично да ви звучи, но аз не вярвам, че лекарите в Бг лекуват, напротив, надпреварват се кой да те разболее повече.

Неактивен goldeneagle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
  • no world order
Re:Ваксини
« Отговор #561 -: Май 03, 2010, 13:26:23 pm »
Мулдашев официялно го заяви, че днес медицината е бизнес ,а не за доброто на човека, колкото повече болни има толкова по добре за корпорацийте и МИНЕТМАЙСТОРИТЕ , който не ваксинират уродливите си "изчадия" деца !!!

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 919
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Ваксини
« Отговор #562 -: Май 03, 2010, 16:14:46 pm »
Вместо цинизми дай линк за това изявление.
Soli Deo Gloria!

Неактивен goldeneagle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
  • no world order
Re:Ваксини
« Отговор #563 -: Май 03, 2010, 20:54:57 pm »
да си гледал където и когато трябва да си видял!!!

http://bnt.bg/bg/news/view/27723/ernst_muldashev_medicinata_ne_biva_da_byde_biznes
« Последна редакция: Май 03, 2010, 21:17:15 pm от goldeneagle »

Неактивен Мама Котка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
Re:Ваксини
« Отговор #564 -: Май 16, 2010, 14:29:57 pm »

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Ваксини
« Отговор #565 -: Май 16, 2010, 19:34:23 pm »
Одобриха ваксини, заразени с опасен ротавирус

Американската администрация за контрол на храните и лекарствата (FDA) обяви, че разрешава на лекарите да имунизират пациентите си с ваксините Rotarix на компанията GlaxoKlineSmith и Rotateq на Merck. Според представителите, одобрили тези ваксини, нямало достатъчно доказателства, че заразите причиняват вреда на хората, а ваксините били нужни за предпазване от хоспитализация и дори от смърт.
 ;)
Разискванията започнаха, когато се разбра, че тези ваксини са заразени с ротавирус, който причинява тежка форма на диария (която понякога завършва със смърт). Решението на FDA е било взето на 7 май, след като комисия от съветници е преценила, че рискът от свинския вирус (porcine circovirus или PCV) в най-добрия случай е просто “теоретичен”. Тяхното мнение е, че ваксините могат да се ползват, тъй като ползата от тях била по-голяма от потенциалните опасности.
 ;)
http://www.reuters.com/article/idUSTRE64D58I20100514
http://www.ivanstamenov.com/2010/05/1466/

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Ваксини
« Отговор #566 -: Май 16, 2010, 22:58:31 pm »
Добре де,но никой не ми отговори на въпроса за ваксината,която се използва срещу рак на шийката на матката?Доста разпространена е в другите страни,но понеже в България е скъпичка-доста хора не си я правят.И все пак как може една ваксина да предпази от рак?!Някак не мога да си го обясня.Ако някой е по-запознат-моля да напише нещо,че,ако помага-едно нещо хубаво ще да са измислили в последните години.  :blum2:
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Ваксини
« Отговор #567 -: Май 17, 2010, 02:11:24 am »
Ваксината не предпазва от нищо. Всъщност ваксината не работи, но за медицината е неизгодно да призане това и поддържа масовата заблуда, че ваксината е постигнала предназначението си като изобретение.

Ваксината е просто вкарване на боклуци в организма, по начин, парализиращ до голяма степен способността му да се справи с тях.



Хората от обществото живеят по късмет. Здравето за тях е просто късмет - чиста случайност. Всеки ден хората от обществото се събуждат с едничката надежда, че и днес нищо лошо няма да им се случи. Те постоянно се опитват да се самоубедят, че всичко лошо, което се е случило до сега, ще си остане така и няма да се влошава.

Въпреки, че всичко лошо, което им се е случило, се влошава пред очите им с всеки изминал ден, те убеждават себе си, че не виждат това. Това се нарича параноя, но дали колективното народно съзнание се корени в параноята, е въпрос за друга тема.

Подхранването на тази постоянна надежда, че здравето им по магически непредсказуем начин ще се запази, въпреки всичко, което вършат, натрупва невероятна доза стрес в ежедневния им живот.
Който след време избива в малки по размах психози - преследване на все нови и нови лекарства, лутане между все нови и нови клюки за здравето - кой от какво се е разболял, кой какво му препоръчал, след което следва масовото ритуално плюене в пазвите.

Аз бих се чувствал унизен, ако докарам себе си до съществуване в такова ежедневие.



Поради тази причина съм отхвърлил огромната част от вредните навици на хората от обществото. Към това прибавих моя си схема за пречистване, регенериране и възобновяване силите на организма, която вместих в ежедневието си така, че да не пречи особено на заниманията ми и да има постоянно редовно изпъленние (профилактичен ефект).

Така обърнах нещата наобратно - за разлика от хората от обществото, аз живея силно уверен, че е много трудно да ми се случи нещо лошо. Ако все пак се случи, то може да е малко и леко, но все пак се е случило заради моите собствени действия и съм спокоен, защото знам, че здравето и болестта ми са в моите собствени ръце и имам пълен контрол над тях, а не ги отдавам на кумири и фантомни концепции за живота.

Живеейки известно време с тази увереност, в тотална липса на стрес и все по-заздравяващо се спокойствие, забелязах, че организмът ми започва сам да се развива в положителна посока без да полагам никакви нови грижи за него.




И това е същността на ваксината. Ваксината е направена за хората от обществото, които плюят в пазвите си вяска сутрин, а всяка вечер се опитват да се промъкнат тихомълком зад живота си, да не би случайно нещо всевишно да забележи колко са си навредили през този пореден ден и да раздаде всеки му заслуженото.

Ваксината всъщност не работи. Въобще. Пълен провал. Но тя е последната спасителна сламка за гузните съвести на душевните джуджета и затова винаги е обгърната от странната аура на феномените, необяснимите изцеления и нелогични ефекти.


Самовнушение. И колкото по-некадърен си в самовнушенията, толкова по-вредна е ваксината.



Моят личен избор беше да изляза от този отвратителен кръг. Пожелавам успех на останалите, на които предстои да вземат подобно решение.

Неактивен radev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re:Ваксини
« Отговор #568 -: Май 17, 2010, 11:19:50 am »

Живеейки известно време с тази увереност, в тотална липса на стрес и все по-заздравяващо се спокойствие, забелязах, че организмът ми започва сам да се развива в положителна посока без да полагам никакви нови грижи за него.


В какво се изразява това развитие?

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Ваксини
« Отговор #569 -: Май 17, 2010, 14:04:42 pm »
В редица неща, които все още не мога да конкретизирам достатъчно.

Зъбите ми преминаха етап на забележимо (поне за мен) пренареждане. Под очите, малко към скулите и по горната част на носа се появи трайна руменина, която никога не съм имал. Прави ми впечатление, понеже се забелязва с просто око - точно както след пиенето на някакво вино или друг алкохол.
Скелетът ми се изправи и стойката ми стана нормална (анатомично нормална). Резултатът от това е по-голям, отколкото изглежад на прочит, защото всяко движение става някак по-лесно и по-ефективно. Например тичането е по-бързо и по-малко изморително. Дишането е осезаемо по-леко.

Все още е учудващо за мен, как мускулатурата ми се развива, без да полагам грижи за нея. Мускулите се оформят сами и сякаш винаги са готови за реакция, винаги изпъленни с някаква тръпка.
Не знаех дали се заблуждавам, понеже можеше да е резултат от много неща (в момента, когато го усетих). Но се разрових из интернет и открих хора, които преживяват същото нещо, единият провеждаше гладуване на сокове (но беше решил това да е постоянният му начин на хранене), а другият преминаваше на сурова храна от готвена храна. Двамата бяха решили да споделят това си усещане и наблюдение независимо един от друг.

Появи се много силна вътрешно-органна чувствителност. Мога ясно мога да усетя размера на черния си дроб, стомаха и дробовете, особено ако "работят", тоест ако стомахът е пълен или дробовете изпълнени. Също така се появи много отчетливо усещане за пътя на храната - кога преминава в тънките черва (не го усещам постепенно, а когато цялото съдържание на стомаха е преместено там) и кога се намира в дебелото черво, като усещам в коя част на дебелото черво се намира (докато при малките черва нямам такова усещане, само дали е там или не).

Също така има и умствени промени. По-задълбочено цялостно спокойстиве, по-чист ум (освободен от мисли и желания). Някак си животът е по-лек от такава перспектива.

Единственото, което практикувам, е начинът на хранене, който смятам за правилен за себе си, и нещо като "график" за съобразяване с дневните и сезонните цикли, според които построявам ежедневието си. Естестествено и според личните биологични цикли.

Всичко това не може да се обедини в едно от раз и всяко нещо поотделно представлява някакъв комплексен ефект, затова не мога да кажа нищо по-конкретно.
« Последна редакция: Май 17, 2010, 14:12:09 pm от Спорт-Здраве4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27