Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 458703 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #45 -: Ноември 07, 2007, 09:20:11 am »
Тоест със една инжекция, съдържаща клетки, независимо какви, които не влизат ВЪТРЕ в други клетки, за да променят ядрото им, се променя ДНК кога на всяка една клетка в човешкото тяло?

Да приемем за момент че наистина е така. Това може да се докаже само чрез проба от неваксинирано бебе и ваксиниран възрастен, прав ли съм?

+бонуса че е напълно безмислено, предвид че ДНК се предава от родителите, които също са били ваксинирани, демек с променен генетичен код, демек и детето би трябвало да е такова.  И всъшност какво променят в този код?

Добре казано, и аз бих искал да открия доказателства за това на кой как му е променено ДНК-то от ваксина.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re:Ваксини
« Отговор #46 -: Ноември 07, 2007, 10:05:06 am »
ДНК се променя в насока да произвежда антитела с/у вируса. Доказетелства  - всички ние с резистентност към едрата шарка.

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:Ваксини
« Отговор #47 -: Ноември 07, 2007, 20:19:32 pm »
Като изключим промените във ДНК, към които съм сравнително скептично настроен, ще отречеш ли, че ваксините вредят? Че предизвикват болести и увреждания повече от прословутото 1 на милион?

Eon

  • Гост
Re:Ваксини
« Отговор #48 -: Ноември 07, 2007, 20:30:51 pm »
Вредят ваксините в това спор няма.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Ваксини
« Отговор #49 -: Ноември 07, 2007, 21:06:01 pm »
ДНК се променя в насока да произвежда антитела с/у вируса. Доказетелства  - всички ние с резистентност към едрата шарка.
ок обаче това не пречи да има резистентност към едно заболяване  и същевременно да  има по-голяма отвореност към други. В тази връзка ми се струва че алергиите много зачестиха. Нормално ли е  цял живот да не си бил алергичен към нещо конкретно и изведнъж хоп  и няма мърдане - диагнозата е налице  ?
« Последна редакция: Ноември 07, 2007, 21:07:01 pm от Alien »

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:Ваксини
« Отговор #50 -: Ноември 07, 2007, 21:58:12 pm »
Алергиите и т.нар. "Хиперактивност" и разни други заболявания са се увеличили многократно последните 50 години. Всичко е навързано. Не мога да разбера как толкова лекари не могат да го проумеят.
« Последна редакция: Ноември 07, 2007, 22:35:53 pm от jediguardian »

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Ваксини
« Отговор #51 -: Ноември 08, 2007, 00:57:28 am »
Monkey Biz: Cancer-Causing Vaccines, Polio & AIDS

    by ALAN CANTWELL, M.D.


ANTI-FERTILITY VACCINES & WHO

THE WHO AND THE MAN-MADE THEORY OF AIDS

CANCER-CAUSING MONKEY VIRUSES AND THE POLIO VACCINE

THE POLIO VACCINE/ PRIMATE VIRUS CONNECTION TO AFRICAN AIDS

ORAL POLIO VACCINE AND IMMUNODEFICIENCY

THE ORIGIN OF AIDS AND MONKEY BUSINESS

AMERICAN AIDS AND THE GAY HEPATITIS B EXPERIMENTS (1978-1981)

REVENGE OF THE MONKEYS





http://www.conspiracyplanet.com/channel.cfm?channelid=34&contentid=1373&page=2
musica universalis

Неактивен TS_SS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Ваксини
« Отговор #52 -: Ноември 08, 2007, 01:01:38 am »
Аз съм ваксиниран като бебе, наското МАНТУ....наскоро наскоро....преди 1 година някъде...попринцип аз боледувам 1 път в годината - на Нова Година или някъде там, но това е по обясними причини ;) И не съм боледувал по-често.

По-честото заболяване на ваксинирали се хора може да е от хиляди неща. Започвайки от най-обяснимото замърсяване на въздуха, нездравословен начин на хранене и живот като  цяло, стрес, наследствености изразени сега, поради отслабените човешки (в световен мащаб) организми (поради горните причини) и още зверски много.

Имам предвид не друго, ами че е крайно малко вероятно всички лекари да участват в тази конспирация. Все на някой мине не мине му хрумва да види какво инжектира и щом досега не са пропищели...

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re:Ваксини
« Отговор #53 -: Ноември 08, 2007, 07:48:25 am »
Аз съм ваксиниран като бебе, наското МАНТУ....наскоро наскоро....преди 1 година някъде...попринцип аз боледувам 1 път в годината - на Нова Година или някъде там, но това е по обясними причини ;) И не съм боледувал по-често.

По-честото заболяване на ваксинирали се хора може да е от хиляди неща. Започвайки от най-обяснимото замърсяване на въздуха, нездравословен начин на хранене и живот като  цяло, стрес, наследствености изразени сега, поради отслабените човешки (в световен мащаб) организми (поради горните причини) и още зверски много.

Имам предвид не друго, ами че е крайно малко вероятно всички лекари да участват в тази конспирация. Все на някой мине не мине му хрумва да види какво инжектира и щом досега не са пропищели...
То може и да знаят какво инжектират (Което също далеч не е сигурно), но това не означава, че знаят какви са ефектите от него. А дори пък да знаят ефектите, това пак не означава, че не са заблудени, че е за добро въпреки тях. Има много лекарства, които и лекарите много добре знаят колко вредни са, но пак продължават да ги изписват (Например AZT, Interferon и много други). Разбира се, не защото са съзнателни участници в конспирацията, но това няма особено значение - ефектът е същият.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re:Ваксини
« Отговор #54 -: Ноември 08, 2007, 09:29:09 am »
Алергиите и т.нар. "Хиперактивност" и разни други заболявания са се увеличили многократно последните 50 години. Всичко е навързано. Не мога да разбера как толкова лекари не могат да го проумеят.
Алергиите са се увеличили по много причини, като най-маловажната от тях е ваксините. Проблема е в това, че няма друг начин да се оттървеш от болести като шарките, туберколозата и разни други.
Алергите са пряк ефект от градския начин на живот - стрес, мръсен въздух, прах, храна с консерванти, ядене на пластмаса /маргарин/, интернет :D :D :D. Нека да съм ваксиниран и да живея в планината, да ям само природна храна, домашна ракийка да пийвам, чай от истински билки да пия, пържоли от прасета, хранени нормално , вино от грозде, а не от оцветители. Да видим каква алергия ще ме хване.
 ;D ;D ;D

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re:Ваксини
« Отговор #55 -: Ноември 08, 2007, 12:10:47 pm »
Нека да съм ваксиниран и да живея в планината, да ям само природна храна, домашна ракийка да пийвам, чай от истински билки да пия, пържоли от прасета, хранени нормално , вино от грозде, а не от оцветители. Да видим каква алергия ще ме хване.
 ;D ;D ;D
Всички така говорят, но кой е изоставил мръсния град, колко знаят как се произвежда природна храна, знае ли коя билка за какво е и кога се бере? Знае ли как се чисти на нормално хранените прасета кочината или кога джибрите са готови за казана? Съмнявам се, че доста от панелните хора го знаят. Всъщност, са го забравили. И не желаят да си го припомнят. Но иначе всичко знаят за алергиите. И целогодишно да им сълзят очите и текат носовете едва ли ще променят начина си на живот. И така, сополиви и  сълзливи доволно седят пред компютъра, пълнят кошниците с боклуци от супермаркета, мечтаят за модерна кола или вече й се радват, стресират се когато са си забравили жиесема. И всичко знаят за Живота. И си мислят, че са част от него....
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Ваксини
« Отговор #56 -: Ноември 08, 2007, 16:28:15 pm »

Що се отнася до ваксините аз имам много неприятен опит  и след едно такова задължително ваксиниране повръщах цяла седмица, ама това сигурно ще да е от страничните ефекти, които любезно  както всяко едно лекарство са ни предоставени да изчетем. И ако ги има тези странични ефекти ще трябва да се  задоволим  с "лошия си късмет" може би  ;)

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:Ваксини
« Отговор #57 -: Ноември 08, 2007, 21:56:10 pm »
Имам предвид не друго, ами че е крайно малко вероятно всички лекари да участват в тази конспирация. Все на някой мине не мине му хрумва да види какво инжектира и щом досега не са пропищели...
Десетките книги и медицински списания. Публичните изказвания и филмите. Има ги хората, но нещата се цензурират.

Неактивен TS_SS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Ваксини
« Отговор #58 -: Ноември 08, 2007, 23:13:35 pm »
Добре де, инжектира се нещо дет променя ДНК кода...какво му променя? С каква идея? Или прости хей тъй на, на кой как му "влезе"??? Замислете се малко, не смятате ли че тряя да има логика?

По Африка да не би сяко бебе да го ваксинират? С какво са по-различни от нас, освен цвета на кожата и другите расови особености?

Да кажем че това трябва да е вид за масова манупация и тн..Африканците да не би да са по-умствено надарени, по-извисени от нас?  Не че нещо, ама... някъде ми се губи смисъла на цялото упражнение с ваксините.

С каква цел биха искали ТЕ да заблуждават милионите лекари по света? С каква идея биха искали да променят ДНК структурата на цял свят?

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:Ваксини
« Отговор #59 -: Ноември 09, 2007, 17:45:26 pm »
Аз питам за болестите и уврежданията, които предизвикват. Както казах в тея манипулации на ДНК чрез ваксина не вярвам особено.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27