Автор Тема: За тези, които НЕ харесват Хнет!  (Прочетена 45259 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rio

  • Гост
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #45 -: Октомври 17, 2010, 13:30:51 pm »
Форумът наистина заприлича на Женския пазар (в София). Всеки недоволен и спами, а преводи и нови статии няма от панти века.
 :mad: :mad: :mad:

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #46 -: Октомври 17, 2010, 14:08:49 pm »
Мисля, че форума или форумците не са виновни за тъпото положение. Просто за конспирации, за извънземни и особено за НСР се говори от поне 10 години, но той така и още не идва. Хората се отегчиха и започнаха да се разотиват. :) За да предотвратят това, малкото останали просветени започват да съчиняват още по фантастични и извънземни сценарии, кой от кой по-по-най. Края на света постоянно се отлага с по дванайсетина години. Това привлича предимно аудитория с по-слабо изразена критична мисъл. Коментарите на тази аудитория имат предимно възклицателен характер, който отпъжда още повече критично мислещите и привлича повече от другите. Ръководството на форума това не го интересува особено, намесва се само в крайни случаи, когато възклицанията станат твърде кафяви или в някои случаи с кървави окраски.

Това всъщност се отнася за повечето форуми от този тип, не виждам защо и този да прави изключение.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #47 -: Октомври 17, 2010, 14:28:50 pm »
Форумът наистина заприлича на Женския пазар (в София). Всеки недоволен и спами, а преводи и нови статии няма от панти века.
 :mad: :mad: :mad:
Мдаам..Е,нови статии може и да няма,ма затова пък дървени философи с дървено уважение колкото щеш...


Мисля, че форума или форумците не са виновни за тъпото положение. Просто за конспирации, за извънземни и особено за НСР се говори от поне 10 години, но той така и още не идва. Хората се отегчиха и започнаха да се разотиват. :) За да предотвратят това, малкото останали просветени започват да съчиняват още по фантастични и извънземни сценарии, кой от кой по-по-най. Края на света постоянно се отлага с по дванайсетина години. Това привлича предимно аудитория с по-слабо изразена критична мисъл. Коментарите на тази аудитория имат предимно възклицателен характер, който отпъжда още повече критично мислещите и привлича повече от другите. Ръководството на форума това не го интересува особено, намесва се само в крайни случаи, когато възклицанията станат твърде кафяви или в някои случаи с кървави окраски.

Това всъщност се отнася за повечето форуми от този тип, не виждам защо и този да прави изключение.
Края на света може и да се отлага,ама НСР бавно и сигурно си проправя път.Ако някой си е мислел,че това ще стане чрез официална директива,то значи е в голяма заблуда.Нещата стават подмолно и неусетно ;)
« Последна редакция: Октомври 17, 2010, 14:33:45 pm от konstantin2007 »

Rio

  • Гост
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #48 -: Октомври 17, 2010, 16:05:36 pm »
"Хубавите" неща стават бавно. НСР идва бавно, но сигурно. Абсурдите, които ни заобикалят са доказателство.
Разбира се има и по-крайни сектанти във форума, но те се броят на пръсти, а в същото време има и друг полюс от хора, които казват на бялото-черно. Скептицизмът и критичното мислене са задължителни за материята НЛО, конспирации, но пък и крайното отричане на тези неща говори за ограничено мислене у хората, които го мислят и изказват.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #49 -: Октомври 17, 2010, 20:02:57 pm »
Форумът наистина заприлича на Женския пазар (в София). Всеки недоволен и спами, а преводи и нови статии няма от панти века.
 :mad: :mad: :mad:

Ако знаеш добре английски или друг език преведи. Аз не знам добре други езици иначе бих превеждал. Това се отнася и за всички други, а не да чакате да ви се снесе превод.
Пък и на всичкото отгоре сте недоволни. :( Само не се оправдавайте с липса на време, защото е смешно. Всички преводи тук са били направени с цел хнет да се развива, а друга голяма част са доволни докато има от къде да лапат мед. После на всичкото отгоре се чудите къде отиде медта и сте недоволни.
Аз лично не бих си позволил да критикувам това нещо, особено ако знам език друг.:mad:
Да не мислите, че тези където са превеждали са Ви длъжни винаги?
Не не са длъжни и то никак!
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #50 -: Октомври 17, 2010, 20:38:42 pm »
Само искам да споделя един факт, който ми направи много  силно впечатление преди определени часове в една от дискутираните теми във форума,а той е че исках да споделя много лични и интересни неща с които съм се сблъсквал лично и бяха точно и на място  поставени като въпроси от самите потребители - дори и под формата на шега?

В момента в който бях изписал цял ферман от тези неща, видях че техните мнения са вече затрити, и моите писания стават безсмислени за публикуване !
Е, как да имаш желание изобщо да пишеш ?  
« Последна редакция: Октомври 17, 2010, 22:23:05 pm от Z-931 »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #51 -: Октомври 17, 2010, 21:01:41 pm »
Ще замоля пишешите в тази тема, да прочетат още един път заглавието и за какво се отнася тя.
После да прочетат самите те какво са написали и доколко това отговаря на тематиката.
Ако толкова ви сърбят ръцете да пишете навсякъде едни и същи простотии нямащи общо с обсъжданото, има ЧАТ.
Темата е - Да върнем баланса - за тези, които харесват Хнет!, но въпреки това и предишните и последният пишещ -  Z-931 (човек, нееднократно предупреждаван за глупостите които реди) седнал да ТУК да реве и да се оплаква?!?!

Както и по-горе се каза - форума е това което сте вие самите, ако не ви се нрави - вината е ваша.
Ако не цапате и не се изхождате навсякъде като кокошки, ще е чисто и приятно.
Като се цвъкате  където и каквото ви падне, щото било много 'остроумно', ще си четете 'остроумията' и няма да се тръшкате. И смешното е, че най-големите цвъкачи се изцвъкват и тук и то точно с оплакването "що за безобразие, форума е осран, моля някой да почисти, ама моите мнения да не пипа"

И понеже от мен и от ₪ Eon ₪ се очаква да оправим нещата, решенията ще дойдат много лесно, ще заключа за почистване още 1-2 разделя, ще дам почивна на най-недоволните и това е.

Пари за вход не съм взимал, няма ида връщам.
Мрънкачите да си намерят друг форум и да си го пълнят с ценните си разсъждения.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #52 -: Октомври 18, 2010, 00:45:40 am »
За да се върне баланса тук, се иска малко повече труд (умствен) : ровене из нета-новини текат ежеминутно, за немалко то темите ; отсяване на най-важното и интересното и публикуване-споделяне с другите.
Естествено трябва да има и интерес и някакви знания към тематиката на самите теми.
Лошото е, че НСР върви заедно с НЮ ЕЙДЖА   ;)

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #53 -: Октомври 18, 2010, 03:13:14 am »
 ;D Явно някаква "чума" се е развилняла, не само в този форум. То мрънкащи и недоволни винаги ще има...
Към модовете:
Момчета, да не ви пука от такива. Трийте, наказвайте, банвайте...
Който е стойностен, ще се съобрази с правилата, и ще намери начин да изкаже мнението си, без да нарушава добрия тон и самите правилата.
А такива самобанващи се... ;D всяко чудо за три дни! Плашат гаргите! :lol:

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #54 -: Октомври 20, 2010, 17:23:45 pm »
mitko, надявам се че ти прави впечатление, че цитираш мнения от 2005-та, когато бяхме наистина 60 човека.

Би ли ни казал, кой е този, който иска да седне на обязден кон?

mitko, все още очаквам отговор на въпроса ми. Би ли конкретизирал твърденията си с имена и случаи.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #55 -: Октомври 20, 2010, 18:36:02 pm »
      Не  си  ти!!!!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #56 -: Октомври 21, 2010, 04:28:25 am »
Всъщност, до колкото знам, Еон е съосновател на сайта с друг човек. А Алиен и Х. са били само модератори, макар и от самото начало. Така, че смяна във "властта" не е имало. Не че има истинска власт, де, но нали стана за това въпрос.

Така и не мога да си обясня, за какво е всичкото това хленчене. Че някой не пише и ни изоставил. Все едно сме в детската градина.
Отделно не разбирам за каква точно просветеност става дума.

Вярно, и аз смятам, че понякога повече се трие, отколкото трябва. Наскоро имаше една цяла тема за любовта затрита, но поне не се случва често.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #57 -: Октомври 21, 2010, 09:02:12 am »
     Не  си  ти!!!!

Няма значение кой е mitko. Ако ще пускаш твърдения, ще излезеш като мъж и ще кажеш този и този се опитва да седне на коня и това не ми харесва, защото така и така. А не да пускаш някакви недомлъвки и да създаваш безмислено напрежение.

Не се прави така.

Поста ми да се счита и за обръщение към към ARRI, dragonn и agripa (май такъв беше ника, не го помня).
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 09:03:34 am от ₪ Eon ₪ »

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #58 -: Октомври 21, 2010, 18:54:01 pm »
Ще ти отговоря Еон какво не ми харесва тук, което не значи че не харесвам xnetbg  :hi:!

Не ми харесва голото и празно самочувствие на гореспоменатият админ Black Adder , който още от първият ми пост ме обвини в недочела - новорегистрирана, персона, която е решила тук да пише, защото я сърбят пръстите за това.

Отблъскващо е и отношението и начина му на комуникиране и с другите потребители от този форум, което не му прави чест, като властимащ.
 

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #59 -: Октомври 21, 2010, 22:32:11 pm »
Ще ти отговоря Еон какво не ми харесва тук, което не значи че не харесвам xnetbg  :hi:!

Не ми харесва голото и празно самочувствие на гореспоменатият админ Black Adder , който още от първият ми пост ме обвини в недочела - новорегистрирана, персона, която е решила тук да пише, защото я сърбят пръстите за това.

Отблъскващо е и отношението и начина му на комуникиране и с другите потребители от този форум, което не му прави чест, като властимащ.
 

Аз. уважаема се грижа форума да съществува, а ВИЕ на базата на какво ми давате оценка ?
Сигурно не можете да публикувате във форума, постоянно ви дава грешки, с  грозен и объркващ интерфейс е, трудно се пише в него, пълни Ви компютъра с вируси, дразнят ви изчакащите рекламни прозорци и пощата ви бива пълна със спам?
Един факт поне да ми посочите с какво ВИЕ сте допринесла за е по-интересно тук?
И 6-те Ви поста са само и единствено мрънканици в тази тема и на всичкото отгоре изисквате любезност и добросърдечност при отговаряне на въпроси нямащи нищо общо нито с темата, нито с мен или другите Администратори!!!

Да ти напомня ли, какво описание си направила при регистрацията си (аз лично си спомням при одобряването)?!! Е къде са споделените преживявания които обеща?

От 3 517 потребителя, 3 недоволни и 10 баннати. Мдаа, чист злодей съм си, направо си посипвам главата с пепел и се наказвам да не пия 3 дни.  ???
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27