Автор Тема: За тези, които НЕ харесват Хнет!  (Прочетена 45271 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #15 -: Октомври 10, 2010, 21:13:11 pm »
Черно Влечуго, не че не би било интересно с Еон да сте лоши извънземни, които са намислили нещо ... или че не разбирам претенциите на "участници", които нямат основание да изискват нещо конкретно, след като сами не покажат съпричастност с писане и интересни конспиративни теории. Но в интерес на темата тази дума "баланс" ми е интересно как е възможна?
Някакви конкретни идеи, като по-наясно и навътре в проблематиката на форума.
Ето вече няма блато с дървени философи ....
Чета си Еленко Ангелов, гледам си Гала и се чудя колко ми е балансирано и яко!

113 (сто и тринайсе страници)!!! или 133 бяха - трябва да кандидатствате за рекорд на Гинес.

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #16 -: Октомври 10, 2010, 22:04:59 pm »
sedere
Ето, agrippa се оказа, че от 2006 година чете форума, от 1 седмица е регистрирана, и единственото което ценно което може да сподели с нас е  ... възмущението как другите не пишат (и даже се били махнали).

Аз я питам - чете ли какви причини изтъква H. в темата си, за да не пише за сега тук ?, тя отговаря -
Да! И се питам защо ....Allien, H......Mirotvorec ........не пишат вече?...

Е ясно е колко е чела.  :writer:

От това по-ползотворно и позитивно отношение към форума - здраве му кажи  :drinks:



А това малко ли е, което е казано от Н. ?

Цитат
Като цяло:


Не смятам да пиша повече в темите.
Не смятам да модерирам/администрирам форумите на xnet.


Не смятам да взимам отношение относно решенията за съдбата на xnet.

Не смятам да пребивавам така често тук, както досега (с постепенна тенденция за постоянно изчезване от хоризонта).

 


Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #17 -: Октомври 11, 2010, 01:34:18 am »
 Black Adder,шефе ,кажи какво става.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #18 -: Октомври 11, 2010, 08:46:45 am »
agrippa, защо не питаш H. лично защо не влиза във форума? Явно не го е обяснил добре в темата си.

ARRI, нека си позволя да отговоря вместо Black Adder.

Отговора е: нищо не става.

A между другото преди няколко поста ви зададох въпроси на теб и на dragonn. Ще се радвам да ми отговориш. За каква смяна на власт говориш като не Хорус, не Алиен, а аз и Admin сме основателите на Хнет. Моля те, запомни го това нещо преди да ми говориш пак за първооснователи и смяна на власти. Бих искал да престанеш със спекулациите и с говоренето на глупости.

Това, че не пиша във форума в любими за вас философски и езотерични теми, не значи, че не съм властимащо лице, още по-малко първоосновател.

Пак ще те помоля, преди да започнеш да правиш обвинения добре да се ориентираш в ситуацията. Явно нещо ви е станало скучно във форума затова си измисляте конспирацийки. H. явно ти го е казал защо не пише във форума, а пък Alien не е длъжен да ти дава обяснения защо не пише.

Престанете веднъж завинаги с това.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #19 -: Октомври 11, 2010, 09:39:35 am »
Черно Влечуго, не че не би било интересно с Еон да сте лоши извънземни, които са намислили нещо ... или че не разбирам претенциите на "участници", които нямат основание да изискват нещо конкретно, след като сами не покажат съпричастност с писане и интересни конспиративни теории. Но в интерес на темата тази дума "баланс" ми е интересно как е възможна?
Някакви конкретни идеи, като по-наясно и навътре в проблематиката на форума.
Ето вече няма блато с дървени философи ....
Чета си Еленко Ангелов, гледам си Гала и се чудя колко ми е балансирано и яко!

113 (сто и тринайсе страници)!!! или 133 бяха - трябва да кандидатствате за рекорд на Гинес.

cassio, това пише народа, следователно от това се интересува. Никой не е виновен. Недей да четеш и недей да гледаш като не ти харесва, не виждам проблем тука.

Вземи и ти отвори една тема, която да балансира тази на Еленко и Гала. Не мога да разбера защо обвиняваш нас администраторите за това нещо. Какво, ако искаш ще заключим темата на Еленко, само кажи и готово, това е работа за 2 секунди.

Самия форум е отражение на вас самите - пишете за Еленко, затова темата е 113 стр. пишете за философски теми, затова там има много участници.

Ние какво можем да направим? Ето, гледате се в огледалото и май отражението не ви харесва особено, мм?
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 09:41:47 am от ₪ Eon ₪ »

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #20 -: Октомври 11, 2010, 13:37:30 pm »
Еон, по-спокойно. Моля  :) Все пак, обещах нещо и мисля да го изпълня. Мнението ми не е обвинение към админи, първооснователи или конспиратори.
По-скоро вашата реакция  с на Черното Влечуго да се защитавате и оправдавате за нещо, за което нямате вина, не връща някакъв баланс.
И въобще връщането на баланса, според мен не зависи от вас, а именно от пишещите. Които, ако са все недоволни няма как да се сетят, че баланс така не се връща.
Затварянето на раздели, теми, триенето им и т.н. е въпрос, естествено на ваша си преценка. Имате си тази власт, и ако искате и целия форум ще затворите и само вие ще си пишете и ваши близки-избрани.
Въпросът ми и провокцията беше към останалите участници. Именно, които четат и коментират подобни теми с подобна дължина, а в същото време се оплакват.
Това е. Съжалявам, ако с мнението си наруших баланса. Ще си мълча, така в огледалото само красивите ми очи ще са важни  :)

пп. Иначе за отварянето на моя тема ... Първо да преодолея страха си, че няма да бъде отново изтрита. След това и аз да довърша книгата си. И накрая с удоволствие ще споделя тук и ще видим, м?
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 13:51:36 pm от cassio »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #21 -: Октомври 11, 2010, 14:23:50 pm »
Еон, по-спокойно. Моля  :) Все пак, обещах нещо и мисля да го изпълня. Мнението ми не е обвинение към админи, първооснователи или конспиратори.

Аз съм си спокоен. Просто не знам защо ти се дразниш. А ако не е обвинение поста, моля да бъда извинен, на мен ми прозвуча като такова.

По-скоро вашата реакция  с на Черното Влечуго да се защитавате и оправдавате за нещо, за което нямате вина, не връща някакъв баланс.

Явно сме разбрали погрешно поста ти. Но очевидно е, че dragonn и ARRI ни обвиняват за нещо, за някаква смяна на власт във форума или нещо друго. Затова ще ги изчакаме да си формулират по-добре обвиненията за да можем и ние адекватно да им отговорим.

Ще се радвам ако ни дадеш съвети как да върнем баланса във форума (може и на лични съобщения) без да получим обвинения от други хора, че сме били комунисти (вече и извънземни - не ми допадат такива шегички), и че има цензура във форума. Очаквам предложения.

Въпросът ми и провокцията беше към останалите участници. Именно, които четат и коментират подобни теми с подобна дължина, а в същото време се оплакват.
Това е.

Аз казвам същото ако си видяла в постовете по-горе. :)

пп. Иначе за отварянето на моя тема ... Първо да преодолея страха си, че няма да бъде отново изтрита. След това и аз да довърша книгата си. И накрая с удоволствие ще споделя тук и ще видим, м?

Нямаш проблеми. Ако темата е смислена и не се повтаря във форума, не виждам причина да се изтрие. Ще чакаме книгата, ще се радваме да отвориш и тема за нея.

Лека засега.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #22 -: Октомври 11, 2010, 16:36:23 pm »
Еоn,под ''какво става'' ,имах напредвид,дали Н. и Аlien си правят нов сайт.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #23 -: Октомври 11, 2010, 16:37:00 pm »
Към админите и въобще към хората отговарящи за форума нямам конкретни предложения.

Това, което мога да кажа/напиша е към останалите, които участват тук и по един или друг начин се чувстват съпричастни.
Няма да има идеална хармония. Винаги ще се намират поне хора несъгласин с нечий опит или мнение. Колкото и да е принципна толерантността, аз поне се опитвам да мисля и тълкувам написаните неща.
На моменти не става въпрос за харесване или нехаресване, за завист или непоносимост, а за чито човешко разбиране- като
Този човек, за да влезе тук и да напише нещо и да отдели от времето си, явно иска да каже нещо.
Непременно ли трябва да го "ритна" или да се помъча да разбера какво точно го вълнува и как?
Конспирацията, не е въпрос на непременна манипулация. Понякога важните неща са законспирирани, за да не се възползват незнаещите с подобна информация.
И когато се опитаме зад определена конспирация да разберем нещо конкретно, въпросът не е просто да го установим като Конспирация, а ЗАЩО? Е така, а не иначе.
И подобни не изискващи чак толкова усилия- като триене, редактиране, модериране- а просто общуване  :)
пп. отварянето на ЧАТ е наистина полезно. Но това както и каквито и да е лични съобщения не са достатъчни, за да обясниш на който и да е недоволен, че трябва да Мисли сам и това да си личи, а не да му е виновен някой друг  :)Поздрави и лека- седмица и от мен  :)
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 16:38:02 pm от cassio »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #24 -: Октомври 11, 2010, 16:42:27 pm »
Ето, гледате се в огледалото и май отражението не ви харесва особено, мм?
:good:

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #25 -: Октомври 11, 2010, 18:57:28 pm »
Еоn,под ''какво става'' ,имах напредвид,дали Н. и Аlien си правят нов сайт.

Ами питай ги тях :)

Едва ли очакваш Black Adder дори и да знае нещо дали става или не става да ти го каже на всеослушание.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #26 -: Октомври 11, 2010, 20:33:56 pm »
Не знам как е по принцип, но е доста неприятно да гледаш 60 члена, а в същото време да си говорят има няма 10 човека! Моля ви взимайте участие ако искате форума да върви напред!!! Трябва и да се даде нещо, не само да се взима! Напред!!!
 

Няма значение дали е затишие пред буря или нещо друго. Факт е, че има вече 67 члена, а си дрънкаме само 7. Друго няма какво да се обсъжда...

Да моля ви поствайте теми и коментирайте, за да не умре форума. Все пак доста хора ни четат и всичко е ценно. Вярвам, че нещата ще се раздвижат  ;)

Така е, горещ призив отново, умолявам ви!!! Пишете, за да е жив форума! Като днес!

Cool ;D

        И  сега  някой  ще  ме  убеждава,  че  този  човек  се  оттегля  доброволно,  я  стига!  Просто  някой  иска  да  се  качи  не  само  на  обязден  кон,  но  и  на  даже  оседлан!  

Предлагам на вниманието ви първата от трите книги на един мой познат - Лека нощ Нещастие.

 Надявам се скоро и сайта му (http://www.thespiritofoknele.org/) да се разшири!

Поздравявам те брат ми и се надявам да разкажеш тук по-подробно за съдържанието на книгата! :-*
Благодарение на един познат (той си знае кой) на който безкрайно благодаря, вече имаме (в мое лице) възможност за upload в zamunda - нещо което според мен е доста важно, за да стигаме до по-голяма аудитория.
В тази тема ще ъпдейтвам какво ново слагам (или поне това което качвам и е по нашата тематика). Тъй като споделянето на рядка информация с хората винаги ми е доставяла удоволствие, ще upload-вам много трудно откриваеми неща, които съм събирал и разменял с други през всичките тези години, някои от които вече липсват от световния нет или пък никога не са качвани досега.
Дано ви бъде полезно :)

http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=12187.0 H. oткога съм ти само "един познат", само знаех, че сме приятели   Защото е винаги приятно да говорим с часове  :drinks: Затова ли ги приемах безплатно в кабинета си служителите на Замунда за да те направим ЪПлоудер, тЪ да станем познати  ;D ?
 

       Що  ли  е  това  Его ???  И  как  се  трансформира  в  оттегляне :flag_of_truce:
  
      
₪ Eon ₪ братко(наричам те така, защото имам уважение към теб от повечето ти постове и публикации, които са ме образовали и помогнали със здравословния ти често скептицизъм/трезвеност), в последните седмици дъвчем очевидни неща(които ти преди седмици нарече просто пушечета) - цяла България става шахматна дъска от кемтрейли...


   
       Мнение  на  един  от  простолюдието!
      
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 20:37:50 pm от mitko »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #27 -: Октомври 11, 2010, 21:11:06 pm »
Гледайте сега никой във форума няма договор с него за да стои вътре. Стои вътре, чете и пише по свое желание, това не е работа и не се плаща за това.

Както и аз качвам торенти в един сайт не съм длъжен да го правя. Правя го, защото ми харесва в този момент като не ми се занимава с това вече съвсем спокойно мога да престана и то без да давам обяснение за това.
mitko Човек си променя мисленето, едно е мислил тогава, сега друго.
Ако се загледате какво е писал в последните си постове може да си отговорите до някъде, защо се е оттеглил. Пак повтарям никой не е задължен да стои тук.
Никаква конспирация няма тук, има само избор да бъде тук или не както и всеки друг в този форум. Никой не ви задължава нито да приемате някое мнение, нито да четете и тн. Вие сами го правите по собствено желание. Така може и да спрете да го правите.
 :)
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 21:14:39 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #28 -: Октомври 12, 2010, 08:53:20 am »
mitko, надявам се че ти прави впечатление, че цитираш мнения от 2005-та, когато бяхме наистина 60 човека.

Би ли ни казал, кой е този, който иска да седне на обязден кон?

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #29 -: Октомври 12, 2010, 08:54:25 am »
Баланса според мен ще настъпи, когато едни от първооснователите на форума започнат отново да пишат.

dragonn, ето ме мене. Аз пиша. Но не е в езотерика и философия.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27