Автор Тема: За тези, които НЕ харесват Хнет!  (Прочетена 45272 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
За тези, които НЕ харесват Хнет!
« -: Октомври 08, 2010, 00:17:11 am »
Все още не мога да си обясня, защо Alien и H. спяха да пишат в този форум. Във форума лавинообразно започват се разискват все повече философски въпроси (какво е егото, смисълът на живота, какво представлява хипарското движение и др.).
Баланса според мен ще настъпи, когато едни от първооснователите на форума започнат отново да пишат.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #1 -: Октомври 08, 2010, 00:33:49 am »
dragonn ,и аз от месеци се питам,''какво става?''  :unknown:.Имам чувството,че са направили друг,таен от нас сайт,и са се ''изнесли'' там :(.А ние тук се пържим във философски размисли и христови его страсти.Ако е така,поне да ни дадът линк към новият сайт.Обещаваме,че ще го запазим в тайна  :yes:.
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 00:36:58 am от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #2 -: Октомври 08, 2010, 00:57:42 am »
Напълно съм съгласен с теб ARRI.  :)

Дано само не са започнали да делят хората на просветени(хора с души( или висш Аз) и непросветени(хора-органични портали или хора без душа), защото на този принцип се крепи робството - разделяй и владей, което ни води до това глобално клекнало положение в момента. ;)

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #3 -: Октомври 08, 2010, 01:24:29 am »
dragonn,не че съм с конспиративен мозък,но вече подозирам,че има нещо гнило у XNETBG.COM.Къде са Alien и Н.???Свършиха ли се конспирациите,та се занимаваме с егото,висшият си Аз.....и пр.?dragonn,ако ни изтрият постовете,значи сме прави да се съмняваме с теб,че у форума има смяна на ''власта''.Ако е така-ЛОШО.Много лошо :(.

П.П.Аз от много време съм се преобърнал с ''хастара'' на горе,и висшият си Аз,така и не го открих.Може и да се окажеш прав.Явно не сме дорасли с теб да се подвизаваме в тези висши среди(XNETBG.COM).Знае ли човек?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2010, 08:49:01 am »
Хора, ще престанете ли да пишете глупости и да спекулирате. Каква смяна на власт ви гони? Какви първооснователи?


А и това в кой раздел се пише зависи единствено от вас. От философия се интересувате, за това пишете. И защо трябва да разчитате на някой друг да ви прави интересното? Като овце следващи добрия, мъдър пастир.
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 08:58:31 am от ₪ Eon ₪ »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #5 -: Октомври 08, 2010, 12:56:30 pm »
dragonn,не че съм с конспиративен мозък,но вече подозирам,че има нещо гнило у XNETBG.COM.Къде са Alien и
Ако бяхте си направили труда да ЧЕТЕТЕ, а не да дращите, щяхте сами да разберете, че Хорус временно се е оттеглил, както е написал в съответната си тема Оттегляне

Точно, заради такива като ВАС е на това дередже форума и просперира раздела - "Дървена философия"
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен sabazii

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #6 -: Октомври 08, 2010, 14:39:18 pm »
Когато преди няколко години открих сайта xnet имах в началото голямо желание да пиша по темите.
После открих, че всъщност то всичко си е написано, сякаш получавах готови отговори на въпросите,които исках да задавам.Просто човек трябва да се порови малко из темите и прочете.
Сега вече наистина нямам никакво желание за лишени от смисъл полемики.
 :)

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #7 -: Октомври 08, 2010, 20:28:02 pm »
Нещата следват естествен процес. Ако на форума се погледне като на колективна личност (каквато е), то може да се каже, че в момента тази личност е в период на преодоляване на много неща и на правене на ровносметки.

Части от съзнанието на тази колективна личност трябва да се оттеглят за известно време. Други части трябва да продължат, трети да се променят, четвърти да се съхранят...

Точно като мозък с 3000 дяла. Естествено, по-малко от 10% от този мозък са активно използвани.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #8 -: Октомври 10, 2010, 11:30:20 am »
Съгласен съм с спорт-здраве ,че ние всички образуваме свръхразум.

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #9 -: Октомври 10, 2010, 15:15:28 pm »
А какво би станало ако в този " разум "  умишлено е внедрен някакъв  " вирус ", който съзнателно или несъзнателно възпрепятства развитието  на " колективната личност "  или в случая форума и принуждава определени  потребители   и админи да се ОТТЕГЛЯТ ?
« Последна редакция: Октомври 10, 2010, 16:00:31 pm от agrippa »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #10 -: Октомври 10, 2010, 17:49:52 pm »
Ти изобщо чете ли какво е написал Хорус? Или решаваш да пишеш, просто защото те сърбят пръстите, а нищо по-смислено не можеш да изцедиш?
каква принуда те гони, какви 5 лв?
Кога успя да изчетеш всички статии във форума, че и конспирацията да прозреш?
Ако не си забелязала, темата е "Да върнем баланса - за тези, които харесват Хнет!", а при теб /и гореписавшите/ точно харесването нещо липсва.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #11 -: Октомври 10, 2010, 19:23:09 pm »
Цитат
Ако не си забелязала, темата е "Да върнем баланса - за тези, които харесват Хнет!", а при теб /и гореписавшите/ точно харесването нещо липсва

Според мен всички, които пишат тук - харесват този форум!
Въпросът е защо се отдръпват и някой спират да пишат в него?

Цитат
Кога успя да изчетеш всички статии във форума, че и конспирацията да прозреш?

От 2006 чета този форум, но сега реших да се регистрирам в него и споделя мои мисли.

Цитат
Ти изобщо чете ли какво е написал Хорус? Или решаваш да пишеш, просто защото те сърбят пръстите, а нищо по-смислено не можеш да изцедиш?
каква принуда те гони, какви 5 лв?

Да! И се питам защо ....Allien, H......Mirotvorec ........не пишат вече?...

Както и много от потребителите, които имаха какво да кажат!






Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #12 -: Октомври 10, 2010, 19:50:21 pm »
Защото понякога е нужна почивка.Аз сега се връщам от нея.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #13 -: Октомври 10, 2010, 20:03:58 pm »
Прочетете темата на H. и ще разберете там мисля достатъчно ясно е казано. :)
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,13512.0.html
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #14 -: Октомври 10, 2010, 20:47:26 pm »
sedere, както виждаш, 2 пъти вече им цитирам същата тема (на Хорус), хората обаче не искат да четат, те искат всичко да е иначе, да си признаем, че някакви мръсни извънземни (навярно аз и ЕОН) са завладели любимият им форум. Че целта на същите тези злодеи е, да изгонят тези дето много пишат и знаят, за да блеснат те самите.
Друг е въпроса обаче, какво самите критикари правят за форума (освен да пълнят темите със талаш)
Ето, agrippa се оказа, че от 2006 година чете форума, от 1 седмица е регистрирана, и единственото което ценно което може да сподели с нас е  ... възмущението как другите не пишат (и даже се били махнали).

Аз я питам - чете ли какви причини изтъква H. в темата си, за да не пише за сега тук ?, тя отговаря -
Да! И се питам защо ....Allien, H......Mirotvorec ........не пишат вече?...

Е ясно е колко е чела.  :writer:

От това по-ползотворно и позитивно отношение към форума - здраве му кажи  :drinks:
« Последна редакция: Октомври 10, 2010, 20:51:03 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27