Автор Тема: 13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?  (Прочетена 29918 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Добре нека да видим какво ще стане, защото до 13 октомври остават няколко дена, а и 13 октомври за едни ще е 12-ти, а за други 14-ти.
Та за какво става дума? Значи има си един бивш офицер от НОРАД на име Стенли Фулъм, който твърде, че на 13 октомври тази година ще има масово показване на НЛО над големите градове.
Така ето го и видето, където го споменава това - http://www.youtube.com/watch?v=cahTcLLn9Uk
Реших да се поразровя по темата и ми стана интересно, понеже все пак той рекламира книгата си, където е описана тази дата, а в същото време доколкото четох из коментарите тази книга е пусната за продажба едва по средата на септември тази година. Тоест ако е възнамерявал да прави пари от сензации, то можеше тази дата да е изтегли с месеци по късно или пък да кажем 13 октомври 2011, а той заявява 13 октомври 2010.
Според мене този или казва истината или не знае как да вади мангизи от сензации.
Ето и "официалната" статия към тази новина - http://www.unexplainable.net/UFO-Alien/Ex-Norad-Official-Alien-Contact-October-13th.shtml в случай, че на някой му се чете.
В същото време имам чувството, че всички, които се занимават с уфология са се съсредоточили към месец октомври тази година.
Да вземем първо Ричард Хоугланд, който в този клип - http://www.youtube.com/watch?v=07l6RkF2rIs ни е обещал през октомври голяма изненада и нещо, като официално разкриване поведено от Ватикана :)
Второто е, че изказването на Стенли Фулъм относно 13 октомври предизивика хаховците, като  Колийн Томас да се активират с твърдения за извънземни плеадински нашествия през октомври месец, които може да прочетете тука - http://projectavalon.net/forum4/showthread.php?6575-Alien-Invasion-planned-for-Oct-2010
На всичкото отгоре и Китайските учени са загатнали съвсем скоро на базата на НЛО събитията в Китай да очакваме голямо събитие. Информацията тука - http://www.aolnews.com/weird-news/article/ufos-to-bring-great-events-chinese-scientist-predicts/19661107
Нека да добавим и излизането на 25 октомври на дългоочакваната книга "След Разкриването" ;)

Аз лично се надявам да се получи достатъчно истерия, която да е доста по голяма от миналогодишната.  :blum2:

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2010, 10:57:05 am »
Това нещо като 4-ти Октомври ли е? Датата, на която щеше да се направи контакт. Много на често взе да става. ;)

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2010, 11:41:47 am »
Ох, пак ли...излагате се бе хора.
Вместо да се извените на хората, вие вадите нови и нови дати.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2010, 15:00:30 pm »
http://www.spazioevita.com/Messaggio/Meet%20E_T_%20(Bulgarian).asp - Това получих преди няколко дни от "извънземни"?! :-X Като най-странното е,че се качи направо във *Favorites и то пред очите ми. :o Първо помислих че е вирус,но не е. От друга страна звучи много достоверно и съвпада с моите разбирания за тези неща...Няма реклами, няма агитации, не виждам нещо от което би могло да се извлече каквато и да било морална, или материална полза..  Идеи?

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #4 -: Октомври 09, 2010, 18:29:46 pm »
На 2-4 октомври 2010 в Рио Рико, Аризона се е провела конференция с участието на др. Стивън Гриър, Колин Андрюс и Ричард Хоугланд - http://cseti.org/contact/
Нямам информация от тази среща, но на сайта им пише, че ще установяват контакт. Всъщност др. Стивън Гриър осъществява такива контакти и дори са документирани, като този тука например - http://www.youtube.com/watch?v=K_86mADyxwk през юли месец тази година в Франция. Обаче доколко са истински тези контакти и хабер си нямам. Знам само, че др. Стивън Гриър се хвали, че има договор с една държава от Г8, като се задължава да тренира нейни представители как да влизат в контакт с извънземни цивилизации.
Колкото до пусканиците и "фалшивите" очаквания по това време на годината. Ами нали всички сме наясно, че всяка година си има един любим отрязък от време октомври-ноември, където цялата уфология се вдига на кръстоносен поход с цел отвоюване на признанието за съществуването на извънземни.
Тази година обаче ще е по разгорещено от предишната, защото самото лоби за разсекретяване и оповестяване е достигнало нещо, като критична мас или както Стивън Басет го оповести, че много топове са заредени и в периода октомври-ноември са готови да гърмят.
Самата идея за концентриран натиск под формата на оповестяването на много информация в кратък период от време е доста добра идея, която цели да създаде един шок сред населението. Един вид да го подплаши и докато е изплашено да иска да търси истината с цел да си успокои страховете ;)
Аз лично не мисля. че на дадени дати, като тази или 21 декември 2012 нещо ще се случи, но такива дати могат да се използват за ускоряване на процесите за самото разсекретяване.  :dance:


Неактивен stiver

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2010, 00:55:49 am »
http://ufoupdateslist.com/2010/oct/m05-007.shtml

1000$ на човек за три дъждовни дни. Можеха поне да попитат извънземните за прогнозата за времето. Хоугланд, Сала, Гриър... мошенници от класа. Не се хващай на нищо от тази екзополитична мафия. Серпо, Source A, Операция Танго Сиера... всичко излязло от тях е доказан боклук и фалшификации. Цвеът на парите.
Keep an open mind, but not so open that your brain falls out.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2010, 11:52:11 am »
Е на офицери по-вярвам.

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #7 -: Октомври 10, 2010, 15:54:00 pm »
:) поне има начин да разберем дали информацията е вярна или не... на 13ти ще си говорим пак

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2010, 09:29:49 am »
Както си говорихме след 4-ти  ;D

Чакаме след 13-ти, 21-ви например...

Неактивен бивш Китаец!

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #9 -: Октомври 11, 2010, 13:07:50 pm »
И все така до декември 2012та!!!!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #10 -: Октомври 11, 2010, 13:24:23 pm »
И все така до декември 2012та!!!!

Че и след това...

Неактивен R

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
  • A wolf in sheep's clothing............
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #11 -: Октомври 11, 2010, 13:57:26 pm »
Това което Константин беше писал за 2-4 октомври,всички сме го изтълкували погрешно.Под "осъществяване на контакт" в първата новина сме мислели че ще бъде официално за целия свят а то се оказало че това било на Стивън Гриър който постоянно си ги прави с лазери и не знам какво си..........Значи е имало на 4-ти октомври поредният контакт на Гриър пред тази група хора която е платила за да го види!!....
В тази новина този военният твърди че ще има като един вид събитие за целия свят....т.е този път няма да се наложи да плащаме 450$ на човек както при Гриър......а ще бъде масово...

С други думи този път шоуто е безплатно!!!
Но остава да чакаме....въпреки че този военен можеше да изкара повече пари от книгата си ако беше отложил датата с една година поне.....а така е на загуба като е дал толкова скорошна дата.................с каква цел я издава??
Сигурно да кара хората да си питат този въпрос....Ще видим.......

Неактивен kambera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #12 -: Октомври 11, 2010, 14:00:37 pm »
Айде бе, от 2008-ма го правим тоя контакт, стига са отлагали :)
Упоритостта, о, Партха, с която глупците не се освобождават от сън, страх, тъга, отчаяние и от заблу

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #13 -: Октомври 11, 2010, 18:41:23 pm »
Ами той Стивън Гриър през 2009 година на пресконференцията в Барселона показа дори и филми как осъществява контакти още през 90-те години на миналия век. Иначе на такива срещи, като тази в Рио Рико, то аз лично се надявам да излезне некое видео идните седмици с потвърждение дали са постигнали отново контакт.
Разбира се, че е възможно по някакъв начин да изманипулирва нещата Стивън Гриър, така че да си мислят присъсващите, че контактуват или виждат истинско НЛО. Чел съм какви ли не догадки относно как точно манипулира хората около себе си. Първо ги отпуска и в някаква степен ги хипнозтизирва, а след това съм чел, че(но не съм запознат дали е възможно) насочва лазера си към сателитите и те бляскали  ;D
Това обаче са само догадки, а според Стивън Гриър тези методи за комуникация ги използват и военните и с тях, тоест чрез мисъл насочвали дадено НЛО и след това се мъчели да го свалят, но пак според него без успех ;)
Сега относно Стенли Фулъм ще изброя няколко неща, които ме накараха да пиша каквото и да е относно неговите твърдения.
1. Не знам да не се лъжа, но мисля, че за първи път някой бивш от официалната власт предсказва точна дата за такова нещо. Досега всички предсказания за каквото и да е било са винаги били свързани с некви си псевдоконтактьори, които паразитират около чешката секта на галактическата федерация и ала-бала.
2. Както и на R му прави впечатление така и на мене, че книгата е издадена средата на септември, а датата обяваена за такова масово събитие няма и месец. Тоест според вас какви пари могат да се изкарат за толкова кратко време?
3. Нека да помислим и върху самата книга, защото кой ще тръгне цяла книга да пише и след това издава, а в същото време в рамките на един месец да заложи цялата си репутация и самата си книга, като цяло. Сиреч трябва да е тотално откачен, защото няма никаква логика  ::)

Неактивен R

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
  • A wolf in sheep's clothing............
Re:13 октомври 2010 - НЛО ще има над големите градове?
« Отговор #14 -: Октомври 11, 2010, 19:53:56 pm »
Тази въпросната пресконференция съм я гледал........сигурно може да има някакво развитие от страна на Гриър.
Обаче и този Стенли си беше заговорил за контактъорство,акашови записи,четвърто измерение....някакви доброжелателни същества .......изобщо и той много на езотерика я докара за бивш военен....

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
1 Отговора
4348 Прегледи
Последна публикация Септември 25, 2008, 22:43:58 pm
от jediguardian
0 Отговора
13676 Прегледи
Последна публикация Януари 01, 2010, 23:57:47 pm
от H.
96 Отговора
59564 Прегледи
Последна публикация Април 22, 2020, 21:27:58 pm
от rumen21
0 Отговора
3273 Прегледи
Последна публикация Февруари 16, 2010, 00:05:40 am
от dobrodeteli
0 Отговора
18321 Прегледи
Последна публикация Юни 03, 2010, 11:05:20 am
от Alien

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27