Автор Тема: Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах нови зъби  (Прочетена 59973 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен emilkos

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 276
  • Леле, к'во станА
Книгата на Столбов е много интересна.  Ама 17 нови зъба които са му поникнали приличали ли са на хубави естествени зъби или са някакви мутанти зъби.

Мутанти са, даже има публикаций че заради тях е умрял - корените на горния ред са се забили в черепа и са довели до разпукване на фронталния лаб и повишено мозъчно налягане.

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах н
« Отговор #91 -: Юни 01, 2011, 22:23:01 pm »
Съмнявам се така да е станало. Абе нямате ли снимка на тази легенда Столбов. ОТ него започна цялата работа за израстване на нови зъби.

Чудо трето: можем да си отгледаме нови зъби. Това се казва «трета смяна на зъбите» и сенаблюдава при хора на преклонна възраст. И въпреки, че нямаме зачатъци на трето поколение зъби, имаме остатъци от «вечно млади» тъкани, които, по не напълно понятни причини, напомнят за своето предназначение да станат зъби и успешно да реализират своя потенциал. Подобни съобщения в последно време не са рядкост: на 110-годишната жителка на индийския щат Утар-Прадеш й израснаха два нови зъба; нови зъби започнаха да никнат на 94-годишната жителка на Чебоксар и 104-годишна жена от Татарстан; цели шест зъба се появиха на 85-годишен. Разбира се към сензациите можем да се отнасяме скептично. Ако не бяха. последните научни открития.
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 08:22:54 am от Mirotvorec »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Ха добро Ви утро!

Японците са се научили да прорастват зъби направо в устата





Източник: http://oko-planet.su/science/sciencenews/76170-yaponcy-nauchilis-vyraschivat-zuby-pryamo-vo-rtu.html

Неактивен rumen21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Суровоядството като начин на живот сигурно има връзка с темата.Някой може ли да сподели своя опит ?

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 532
A ти какво разбираш под суровоядство в " цивилизацията ' ?
Много общо казано.
Ако си  примерно маор, масай...там се връзват нещата...
Но те не се хранят, с това което ние се храним .
Преди година  и половина бях в едно масайско селище в Масая Мара и това, което ме изненада бе точно зъбите им.
Бели, като сняг и здрави....И това, което ми показа масая, бе е едно  " Дърво", което се ползва като аптека и дрогерия в селището им, за всичко.
Откъсна една клечка от него, подари ми и на мен такава...натри си зъбите с нея и каза, че това е тяхната паста.
След, което ми обясни че от това дърво с листатата му се ликуват за други неща....пият ги, смилат ги, според ...случая..

 :D
(между другото баба ми  бе на 92 години  и бяха и поникнали два кътника.)
« Последна редакция: Април 18, 2020, 21:57:03 pm от Noris »

Неактивен rumen21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Направи ми впечатление коментара на emilkos по-горе за суровоядството , още повече,че говори от личен опит. И което е най-важно , постигнал е резултати.


Неактивен rumen21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Някой дали успя да намери книгата "Дишай розов въздух" за който МАx споменава по-горе или поне някой  знае ли автора ?

Продължавам да се надявам,че emilkos ще разясни повече за суровоядството . 

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
1 Отговора
4432 Прегледи
Последна публикация Септември 25, 2008, 22:43:58 pm
от jediguardian
0 Отговора
13691 Прегледи
Последна публикация Януари 01, 2010, 23:57:47 pm
от H.
0 Отговора
3362 Прегледи
Последна публикация Февруари 16, 2010, 00:05:40 am
от dobrodeteli
0 Отговора
18346 Прегледи
Последна публикация Юни 03, 2010, 11:05:20 am
от Alien
3 Отговора
3952 Прегледи
Последна публикация Август 01, 2010, 21:27:06 pm
от Melody

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27