Автор Тема: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол  (Прочетена 63365 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
от една страна полезно ифно, от друга не чак толкова (защото какво може да се направи по въпроса)
Освен да се преместиш да живееш в по-малък град (за сега не мога и не искам да го направя)
също така да се използват предимно LCD и лаптопи. Аз лично съм усещал, че ако седя дълго до работещ десктоп и ми става доста гадно (за кутията говоря)
а при лаптопите е много по спокойно.
тв не ползвам, остават GSM разпространителните излъчватели.

п.с. а онзи звук, който чувах като бях малък не вярвам да се дължи на техника. Преди 25г нямаше много електроуреди по къщите. Компютри и моб тел - хич, а тв-тата се пускаха от дъжд на вятър. Беше почти винаги само, когато съм сам и когато не мисля за нищо а гледам предметите около мен в стаята. Звука не беше нито лош нито добър, нито приятен нито дразнещ, но беше силно обземащ. Нещо като "МММММММММ".
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен BlackBLOOD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
За електрониката е лесно. Или си купуваш качествена техника със качествени захранвания дето не пищят , или си отваряш захранването и заливаш трафчето с има едни  специални лакове.

Виж за GSM-ите е маалко по трудно.

Избираш си жилище в ниското, на 1-вия етаж или някво такова.
Прозорците в никакъв случай не трябва да гледат към станциите на ГСМ.
Стените са лесни. Ако е тухла под замаската или картона пускаш един слой кухненско алуминиево фолио, покриваш с метална мрежа , заземяваш я добре в истинска земя и готово. Така и саседите не могат да те тероризират с електромагнитни устройства. И от антените се пазиш. Ако е панелка там половината защита ти е дадена предварително:) И все пак може да се направи горната операция. Гарантирано след такова третиране освен от прозорците от никъде няма да може да влезе.
Те могат да се налепят с такава мрежа като за микровълновите печки , но за мен лично това вече ще е малко прекалено:)

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Биби, успяли са да ви вкарат по един микро-чип приемател-предавател, което е много лесна работа за тези, които са ви нарочили. ТОва може да стане при от най-сложните до най-невинните операцийки и най-често при зъболекарите и ушните доктори. Зъболекарите ти го слагат без проблем под пломбата, а доктора докато уж ти преглежда ухото ти го завира в ушната кухина и после става точно това, което чувствувате само вие. Скенирането на мозъка обаче е най-гадно и тогава те имат тотално. По никакъв повод не позволявайте скениране, освен при крайни болестни състояние.

Това обаче не значи, че тези, които нищо не чувствуват, не ги засягат психотронните атаки.

Не е въобще проблем да ти инсталират апаратура в съседния апартамент без да засяга неговите обитатели.

За сведение в България от 40 години най-малко има генератори, но се използваха само за, така да се каже много избрани жертви, иначе караха на обикновенни психо-манипулации и терор, за промяна на психиката и задължително с разни психотропни вещества от рода на ЛСД-то.
Като се добави и разпарцелирането на мозъка по възможност от най-малка дори бебешка възраст чрез силна болка, което дава авъзможност за програмиране на съответното лице, нещщата се завъртат в един много страшен омагьосан кръг.
С идването на американските бази, ще стане много напечено положението в това отношение и на много народ, да не кажа на всичките ще започнат да им свират ушите.
Макар че и сега, има много, но нямат понятие за какво става дума и си мислят, че имат проблеми с ушите и възприятията. Да, ама, не ???
Психотронните атаки се засилват навсякъде по света и положението става много опасно, но никой не смее гък да кажа, защото се провежда и ръководи от хора, които стоят над държавата и закона. В същото време жертвите им биват сложени извън закона и маршинализирани и никой не им помага, дори и да може. ВСички умират от шубе и кръгът се затваря вече около всички.

Само поголовно народно опълчение и масови недоволства биха могли поне малко да ги стреснат, но така както аз познавам нещата от пряк собствен опит, направо сме си обречени, ако не стане чудо. Сам човек срещу психотронната война е невъзможно да се пребори, трябва всички да се дигнат, защото в последна сметка ще засегне абсолютно всички, без изключение. Но при положение, че влияят на психиката и хората стават все по меки и роботизирани, тази възможност се отдалечава с всеки изминат ден.
Всъщност положението е много по-ужасяващо и страшно, отколкото само свиренето на ушите и негативните чувства.  Има много материали по интернет за въздействието на нонлеталните оръжия върху преди всичко психиката и там е целта най-вече на това занимание, както и на здравето. Практически те убиват бавно, като те наблюдават под лупа и записват с подробности всичките ти промени, които настъпват в организма и психиката ти. С_ две думи вече всички сме нищо друго освен експериментални бели мишки и нищо повече. Най-страшното е, че тези, които извършват тези манипулации на всички нива в ерархията им са също  програмирани и гледат на жертвите си като на най-обикновенна плячка, а не като на човек. Ако не бяха и те програмирани и манипулирани и зомбирани, нямаше да вършат такава сатанинска работа.

Все пак е по-добре човек да знае с каква сила страшна си има работа, отколкото да си затваря очите пред тази страшна реалност и да не се страхува, а да се търсят начини и обединение на всички жертви. Поеденичното спасение е невъзможно вече. Ясно е, че за всички от градовете няма място по селата и изоставените места и остава борбата, докато напълно не са ни превънали в двукраки същества модифицирани и роботизирани и перфектни роби.

Това е !!!  >:(

http://enkade.blogspot.com/
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
малко ги омесваш нещата, психотронни генератири, приематели предаватели, вградени чипове и тн. Пишете инфо, за което сте сигурни.
Има психотронни генератори, които въздействат масово, но от разстояние. Представяте ли си ако се инсталира във всеки съседен апартамент какво ще стане ? Откъде толкова персонал, техника и апартаменти?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Представяте ли си ако се инсталира във всеки съседен апартамент какво ще стане ? Откъде толкова персонал, техника и апартаменти?

Tangrata_ това е най-малкия проблем - уверявам те ;) Порасни ;)

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
не съм професионално грамотен в електрониката, но оловото в пломбата не служи ли като ограничител на излъчването и да пречи ако има предавател под него. Оловото поглъща повечето видове лъчения. Не случайно се ползва масово като изолатор. Освен това тия предаватели под пломбата на каква дистанция работят, а с каква енергия се захранват?
Аз съм ходил в комшиите и психотронни генератори не съм намерил. Може да си помислите, че си го имат вграден в телевизора, ама те и телевизор нямат.

Конкретно за моя случай споменах че от преди 25г. Тогава по къщите нямаше почти никакви ел уреди. Само тук таме някоя заблудена отоплителна печка. Нямах и пломби (на 6-7 г кой ходи на зъболекар). Не бях и ходил на ушни и други лекари (дето да ти завират разни неща).
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Да, наистина, това е най-малкият им проблем и малка ти е фантазията с колко много народ и техника разполагат. Царе са да зарибяват хора, след като ги зомбират и настроят на съответна честота, за да вършат тази сатанинска работа. Да не говориме, че във всяко семейство правят струват и вкарват или подготвят още от дете един контрольор. Там направо работата е много дебела и просто са съвършенни в тази си дейност и техните играчи ги мултиплицират с невероятна бързина. Положението е направо невероятно лошо, дори хората не би им стигнало цялото въображение да видят за какво става въпрос в цялостната му същност и действие.
Всички и жертвите и палачите и жертвите-палачи които са многобройната част въобще нямат съзнанието и възможностите да видят цялостта и последствията от всичко това.

Всичко и всички са  под контрол !!!

Аз не ги бъркам нещата, но само ги споменавам съвсем на ангро, а който се интересува да си намери специализирана ситове и да си ги чете от професионалисти. Стига ми това, че съм пряка потърпевша и няма никакви признаци за отърваване от тези гадини, истински сатани.
За голямо съжаление мисля, че в близките години на всички ще ви стане пределно ясно за какво иде реч, но тогава ще е малко късничко за отстъпление.
Сега е момента, но на никой не му пука за ближния, напротив всички дружно им помагат пряко или непряко, сякаш един ден няма и до тях да стигнат.
Да, ама, не !!!

Никой няма да остане на сушина в тази далавера. Никой, всички ще са в кюпа и какъв кюп, ще ври и кипи от промити и програмирани мозъци, настроени само на робски вълни. >:(
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен BlackBLOOD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Scorpion ако почна да вярвам на всичко което чета в нета , до половин час трябва да се застрелям.

Мненията ти са много неконкретни и много технически необосновани, казвам го без да се заяждам.
Има сайтове верно , където обаче хората се обосновават технически , имат документация и прочие.
http://raven1.net/ например. Имплантите в зъбите са нещо толкова хай тек , че до обикновен български зъболекър , малко не е стигнало :) Трябва да си наясно с техниките за манипулация и вербуване на хора за да ти стане ясно че не могат да го направят толкова масово. Защото за да накарат 10 зъболекаря да слагат такива неща ще им струва безбожно много и ще е огромен риск.
 Втората причина да не го правят толкова масово е че нямат нужда да го правят. Ако е за някой кофти политик или представително лице - да. Ще го обработят перфектно с импланти и прочее.
 Когато решат да направят нещата масови , просто ще добавят още е дно чекмедже с електроника в новите    ГСМ базови станции на Ериксон и готово. Никой не знае какво се слага там, всеки техник ще го сложи без промивка на мозака:) . После дистанционно и супер масово може да се почне с промиването на мозъците.Или пък в самия ти мобилен телефон. Носиш го навсякъде нали?
 Въпреки че и телевизията даже само е достатъчна за целта , при условие че образованието е унищожено предварително.

Тия хора търсят лесния , безопасния и евтиния начин да ни влязат в главите. Те нямат нужда да ни контролират един по един.

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Има и такива и те не са толкова малко, колкото си мислят хората, които ги манипулират от прекалено близък план със всичката му там машинерия и специализиран чисто психо-тероризъм. Те си имат много точни причини защо да го правят и при това от раждането до смъртта, която обикновенно те я предизвикват. Но по принцип толкова е масово, че дори не е за вярване въобще и те точно на това разчитат, толкова е страшно, че въобще не може човек дори да си го представи.

Но в последна сметка, аз мисля, че най-важното е да се разбере от повечето хора, че са манипулирани и зомбирани, дали масово или поеденично, това са само подробности.

А всички програмирани и зомбирани хора говорят като тебе, сякаш това се отнася за всички други някак си съвсем утопчино, сякаш само на теория, колкото да си чешеме езиците, но никога не свързват тази теория с конкретни хора и ситуации. А, ако това стане, вече се намесват яко разведките и започват да разводняват и хвърлят прах в очите на останалите, които и без това много не виждат и най-лошото не искат да виждат и само това чакат да се разсеят.

Ти, например, какво правиш в този форум и какво очакваш от него като така омаловажаваш тази сатанинска дейност и веднага парираш ?

Техниката съвсем не е скъпа, защото я доставят отвън от тези, които имат парите не света, а колкото до съгласието на то винаги им е в кърпа вързано. Пари имат за всичко и зомбирани хора, на които само им задвижат програмката и са готови да ти сложат и атомна боба в устата, не бери грижа. Абе знаеш ги тези неща май много добре, но пусти задачки.
Да де но от задачки света затъва тотално защото станаха много.

Всички са под контрол днес без изключение и схемата за поддържането е много проста, направо гениална, а в последсните пък години с компютрите, направо е безпроблемна. Но дори и преди 40-ет години и много повече, нямаха никакви проблеми със така сервилното население, което искаше на всяка цена да се представи лоялно пред властта и да могат да учат децата и прочее и прочее. И този процес продължава с пълна сила вече и със съвременната техника пък съвсем.



Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
Абе знаеш ги тези неща май много добре, но пусти задачки.
Да де но от задачки света затъва тотално защото станаха много.
Чудех се кога ще почнеш да раздаваш квалификации  ;D 
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
А аз пък се чудех кога ще покажете, че сте под стриктен контрол ?

Много бързо, страшно бързо !!!

Със бързо темпо върви и геносида, така че приятно ви бързане.
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 543
Цитат
Всички са под контрол днес без изключение


Цитат
А аз пък се чудех кога ще покажете, че сте под стриктен контрол ?

Цитат
Знаете ли че с финес Ви редуцират мозъчните клетки



Аз пък много се чудех , след като  всички са под контрол  без изключение, ти как се оказа извън него  ;)
« Последна редакция: Май 26, 2007, 10:10:44 am от tan4e »
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Напротив, и аз съм под контрол и то много тесен, но номерът е съзнанието ти да остане свободно.

И защо така, под контрол, коментирате мен, а не темата ? 8)


Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 543
Защото ти си  човека , който ще ми даде отговор на въпроса . 8)
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Средства и възможности не липсват - още е Германия (мързи ме да отида да видя кога точно) хората не са вярвали, че може да бъдат подслушвани всички телефони... обаче е било правено. Средства и желаещи не липсват, но си мисля, че съзнателно можем да си изградим нещо като бариера, която да спира манипулациите - лошото е, че само си мисля, че това може да стане, а не съм сигурен. Има много начини на следене и събиране на информация за даден човек - номера е просто да не привличаш вниманието, че нарочат ли те - става лошо...

П.С. Май не е много по темата, ама от около 3-4 месеца не бях писал във форума  :)
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27