Автор Тема: Честотни генератори в градовете за мозъчен контрол  (Прочетена 62916 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Около КФС е.Днеска с един приятел 20-на минути сме се ослушвали като ненормални.Пуснали ми един звук като от БрейнУейв Генератор-и почти не се усеща ако не го търсиш.Чудехме се дали не е климатик или някоя машинария от заведението,ама не е.Тъй де докара ми главоболие.Някой друг да е забелязал нещо подобно?
« Последна редакция: Май 06, 2006, 01:52:37 am от Horus »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
hihihihi ти пак от едно шумолене, генератор за чистене на мозъци го искара  :P голям си параноик  ;D
Елементарен човек!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
по-принцип не съм.Не вярвам особжено много в такива неща.Ама знам ли и реших да постна.. Току виж някои знае нещо
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
А аз усещам зад ушите си, дълбоко в главата, работещ телевизор на около 3-4 метра.(Но не го чувам )
:(
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
обаче параноично прозвуча.Това,което м инаправи впечатление е че звука се чува доста слабо,но е отчетлив.Точно да не му обърнеш внимание и той да ти бърка в мозъка.И нйа-вече никой не си даваше сметка за него.В интерес на истината и климатикът е генератор на мозъчни вълни(докарва те лесно до Алфа-състояние.
 За случая наистина се чудя какво е,просто защото не звучи като високо напрежение,климатик или някаква машинария
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами направи една тайфа и разучете :)

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Около КФС е.Днеска с един приятел 20-на минути сме се ослушвали като ненормални.Пуснали ми един звук като от БрейнУейв Генератор-и почти не се усеща ако не го търсиш.Чудехме се дали не е климатик или някоя машинария от заведението,ама не е.Тъй де докара ми главоболие.Някой друг да е забелязал нещо подобно?
  :)

  аудио видео шпионаж отбора ще ти помогне ,. ако искаш да разучиш .,
 тон генератора ....
  който промива мозъци ,.
 
  аз  също съм от Варна , и ще се радвам да ме заведеш при звука ,....

  ЕЗК   

  на  пм  телефон и координати ., :D

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Аз също чувам едно постоянно фоново звучение из по-оживените населени места, което, ако не му бъде противопоставена някаква защита, поражда главоболие, умора, страх. Не мога да твърдя, че това е ефектът от специално предназначени психогенератори, но е факт обстоятелството, че при струпване на много електронна техника такъв фонов звук се получава. Обикновените хора не долавят звученето му, макар да се чувстват уморени и обезпокоени. За да сравните нещата, можете да отидете в някоя забита гора (не крайградски парк, а отдалечена от цивилизацията гора, или планина, или село - далеч от града, пущинак). Когато се върнете в оживената градска среда ще уловите този звук (поне на някои места) и ако не го търсите специално, постепенно съзнателното възприятие ще го изтласка към дълбините на мозъка. Това се е случило по принцип с обикновените хора, които обикновено не се вслушват в звуците, разположени на прага на чуваемото.

Аз дочух подобен звук за първи път в един апартамент, където живеех и където усетих, че нещо ме изтощава неимоверно - сякаш стаята засмукваше от енергията ми. Много дълго и много внимателно започнах да търся източник на звука и абсурдният отговор ме накара да бъда още по-внимателен. Оказа се, че поради някаква причина радиаторът и тръбите, с които е свързан, поражда вибрация и издава този звук. Ако се докоснеш до метала дори можеш да усетиш с връхчетата на пръстите си как повърхността трепти. Тъй като това беше доста висок блок и апартаментът беше разположен на последните му етажи, водата се подаваше с хидрофорна помпа, захранвана на ток. Предполагам, че работата на мотора е пораждала тези вибрации и звукът е достигал до стаята ми независимо от факта, че съоръжението лежеше девет етажа под мен. Наложи се да напъхам твърдо парче гума между радиатора и стената, като по този начин ограничих възможността за вибрация и звукът спадна, макар да не изчезна напълно.

Още от времето на Хитлер са правени солидни изследвания върху това по какъв начин да се влияе на човешкото съзнание посредством излъчването на вълни. Това изследване набира скорост от момента, когато се установява, че самият мозък е едно вълново устройство. Много бързо американските рекламни трикове, паралелно с издигането на желязната стена и изземването на нацистките лаборатории, прерастват в една чудовищна воля за масова манипулация и контрол. Ето защо гарантирам, че тези психотронни технологии днес са достигнали до неподозирани в уродливостта си резултати. Със сигурност такива съоръжения се използват - експериментално, точково или масово, като навярно интензитетът нараства по отношение на такива цели:

 - хора, заети в специални отрасли: военни сили, държавно управление, медии, промишленост;
 - места със стратегическа цел - транспортни, енергийни и производствени съоръжения;
 - места с масов характер - бизнес центрове, градски площади, булеварди, магазини, кина, хотели.

* Ограничаването на евентуалното вредно въздействие може да се постигне, на първо място, чрез отдалечаване от посочените потенциални зони на атака. Това означава да се опитвате да не приемате заетост в подобни отрасли, да не пребивавате на подобни места или да намалявате престоя си там, също и да не се поддавате на масови събития и консумация във веригите за масово потребление.
* Друга възможност за ограничение на вредните въздействия е култивирането на вътрешна дисциплина. Това е много трудно за обясняване през език, който в продължение на десетилетия е бил специално умъртвяван, за да не може да говори (и мисли) за подобни неща. Става въпрос за медитация, психо-енергийна защита, "маскиране" или изместване центъра на внимание. Целта е да се изгради един вид "виртуално не-присъствие", чрез което да останете незабележими за потенциалната атака. Главен ключ в това е поддържането на спокойствие.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Eon

  • Гост
Вибрацията (вълните) са нещо много интересно.
И Опасно и полезно. Както всяко друго нещо разбира се.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851

 инфра звук ,. ултра звук ,. радио вълни ,. направо сме обградени ,....  :o
 най лошото нещо което може да се случи на съзнанието ви, и е легално ,. е мобилният телефон ,.
 само си представете ,. как го ловят тонколоните и екраните ,. и си представете какво се случва с вас  :(
 аз не съм много запознат с това ,. и не съм чел много ,. но имам чат пат представа за какво става въпрос ,.
 преди време си правех опити с една машина за самозащита на принцип звук ,. преживяването беше потресаващо ,  :-* :P повръща ти се ,. дизориентиран си ,. и четеш на едно място ,.
 включих го ,. и после разбрах че незнам как се спира ,. и му свалих батерийите ,. после на упътването прочетох ,. че преди да го активирам трябва да се науча да го дезактивирам .... :-*
 

  ЕЗК   
 

ssi

  • Гост
Какъв тип самозащита ,че не схванах!
Зная ,че има против кучета и скоро ще си направя едно много готино такова устройство.  :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Цитат
Аз също чувам едно постоянно фоново звучение из по-оживените населени места, което, ако не му бъде противопоставена някаква защита, поражда главоболие, умора, страх. Не мога да твърдя, че това е ефектът от специално предназначени психогенератори, но е факт обстоятелството, че при струпване на много електронна техника такъв фонов звук се получава. Обикновените хора не долавят звученето му, макар да се чувстват уморени и обезпокоени.

Хората идея си нямат на какъв психо-терор са подложени. Аз сутрин си правя енергийна защита, а вечер като си легна е на пихтия. Едвам удържам. В градовете е нещо страшно - няма нужда да казвам, че Шопия е най-потърпевша. Електромагнитните импулси "плуват" във въздуха. GSM-ите казвал съм го многократно са направени с цел контрол и карат хората:

1) да са зависими. Да тънат в материализъм и вещолюбие (манията да имаш най-новият модел е поразителна!).
2) да са дезориентирани, неадекватни и духовно обезоръжени (вълните са убийствени и целенасочени).
3) тотален контрол.

Цитат
преди време си правех опити с една машина за самозащита на принцип звук ,. преживяването беше потресаващо ,    повръща ти се ,. дизориентиран си ,. и четеш на едно място ,.


Какво е това устройство? Би ли разказал повече?

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851

   ами точно не мога да обясня ,. машината е нещо като джойстик ,. и издава звук който усещаш във ушите си ,.
 някаква странна честота ,. която върви нагоре и надолу ,. и наистина ти става лошо  :-X
 това нещо можеш да си го купиш от оръжеен магазин ,.
  май работи със ултра звук ...   ???

  иначе ,. има и звуци , който могат да ти разместят вътрешностите или да предизвикват тъканни разкъсвания ,. не ги чуваш на тялото ти ги усеща   :-[
  ултра и инфра басс
  ултра високи ,.
  нашето ухо има определен диапазон на възприемане ,. отвъд него вече музиката се усеща с тялото ., :-X

    иначени зомбират редовно ,.
 аз съм зомби ,. пуснете ми новият клип на Мадонна ...   :-*

  ЕЗК
 Аудио - Визуален шпионаж   ,.... :-*

 

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Помните ли в "Дюн" как се обучаваха да разбиват камъни със звук? Това разбирам аз за оръжие, хем собствено производство  :P  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Мислете за потенциалните target-зони на атака: дейност, съоръжение или струпване на хора, което може да бъде от значение за властта и огневата й мощ!
Едвам удържам. В градовете е нещо страшно - няма нужда да казвам, че Шопия е най-потърпевша.
Не знам кой е този град Шопия, сигурно се има предвид София (явно грешка с клавиатурата от фонетична на БДС;)), но сега със сигурност Бургас - този толкова хубав град, ще бъде прояден като от молци... Не отдавна имах възможност да надникна в един район, където са разположени легално и "по мирен начин" американски окупационни бази. Ставаше дума за остров, където е един от големите градове на окупираната страна - градът е самият остров. По принцип моралът и стилността в тази страна са на много високо ниво. На въпросния остров обаче, видях местните момичета в ролята на курви около американски войничета, а цялата обстановка беше оформена във вид на празноглав увеселителен парк за американци. Градът беше миризлив, пълен с долнопробност и упадъчен разврат... Това се нагнездва около USBasите!... Бъдете на щрек за потенциалните target-зони.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27