Автор Тема: Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали  (Прочетена 20056 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Disinfo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
  • Дисинформатор
Това е очевадна пропаганда с про-Европейски цели. Не ви ли дразнят така както мен? БиТиВи наведнъж били купили не не два или три ами цели СЕДЕМ такива!

Може това да ме прави расист в нечии очи, но преди няма месец в града ми пя и турски поп певец, "Мустака Сандал" или нещо такова.
И всичко това е само защото ония там напират за ЕС.

 Искам мнения по-въпроса и според вас какво може да се направи по въпроса, за да се избегне нежеланото "Сближаване на културите", Турцизиране, на което ни приканва и "Балканския Експрес".

Всичко това дали е тръгнало от туркофили и интереси в западнаевропа или от богати шейхове искащи да финансират мюсюлманството на запад? 
Тия хора са заплаха за българското, телевизията ни всеки ден нанася обиди на всичко за което са се борили прадедите ни и докато българите се изселват към софия или по-големите градове, обяви ли се апартамент за продан тук, не го купува българин..  :bad: its an invasion

Ако се сложи например закон, според който на деца родени в България, задължително да им се дават български имена, дали няма да се реши частично проблемът с "нашествието"   :unknown:

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #1 -: Септември 16, 2010, 12:51:52 pm »
Аз вече не гледам сериали по телевизията и като цяло много рядко гледам. Това ще продължава с пълна сила докато хората се осъзнаят, но това трудно ще стане.
Ако искаме да преборим тази система трябва минимум 90% от населението на Земята да въз стане срещу това.
Също си мисля ако случайно надделеем каква система и какви правила и тн. ще имаме като ние сме свикнали да бъдем овчо население?
Много трудно ще бъде да не кажа възможно хората да направят някаква генерална промяна.
Всякакви генерални промени и войни сега се правят не от случайност ами просто новата промяна е  просто нов капан.
Пък и ако се вземе и духовния аспект на нещата става ясно, че ние сме просто тук да преживяваме неща и няма голямо значение дали ще се промени коренно системата.
Освен ако това не включва това преживяване.
Истинското ни Аз не е от тази реалност. ;)
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Disinfo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
  • Дисинформатор
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #2 -: Септември 16, 2010, 13:37:40 pm »
Aз не гледам телевизия изобщо, най-малкото защото като студент не бих позволил някой да вкара дразнещият ме уред в стаята ми ;D (не понасям реклами под каквато и да е форма :bad:
Но през ваканциите, когато се прибера в родния си град, се сблъсквам със всякакви дразнители и тая тема е вследствие че ми се понатрупа това лято. По центъра на града(Шумен) почнах да виждам постоянно жени с фереджета,а понякога българска реч се не чува. Това е плашещо!

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #3 -: Септември 16, 2010, 14:08:49 pm »
Тодор Колев много добре го каза - гледам аз един турски сериал и на 20-тата серия вече започнах да се замислям: "Аз син на майка ми ли съм?! Децата ми мои деца ли са?!"  ;D

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #4 -: Септември 16, 2010, 14:33:01 pm »
Disinfo, 33% от българската банкова система е в ръцете на гърци. Какво правим по отношение на този още по сериозен въпрос?

Неактивен smarinov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #5 -: Септември 16, 2010, 15:52:01 pm »
Disinfo, 33% от българската банкова система е в ръцете на гърци. Какво правим по отношение на този още по сериозен въпрос?
Чакаме ги евентуално да фалират ;D

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #6 -: Септември 16, 2010, 18:52:19 pm »
Disinfo, 33% от българската банкова система е в ръцете на гърци. Какво правим по отношение на този още по сериозен въпрос?
Чакаме ги евентуално да фалират ;D

Хубаво ще фалират. Ама знаеш ли, че вътре в тези банки са парите от българските фирми и парите на българските граждани.

Неактивен smarinov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #7 -: Септември 16, 2010, 21:06:48 pm »
Нямам самочувствието да дискутирам и споря конструктивно по темата за банките защото нямам необходимото образование. Но от необразованата ми гледна точка банките са в основата на сегашната криза. Интересно ако всички длъжници прекратят плащанията си по кредитите (склонен съм да мисля от лични наблюдения, че по-големия процент от българските фирми всъщност нямат пари а имат много кредити и българските граждани също са в това число). Въз основа на разсъжденията ми в скобите си мисля, че ако въпросните банки фалират българските граждани ще спечелят защото ще се оттърват от кредитите, фирмите също. Ще загубят хората с пари в банките, които за мен са настоящите олигарси. Всичко това е просто на теория и то неподплътена с нищо. В момента съм прекалено уморен и достатъчно подпил за да задълбоча темата или да се изкажа адекватно, ще се включа когато съм в кондиция :)

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #8 -: Септември 16, 2010, 22:12:17 pm »
Връщам се към заглавието на темата.

Цитат
Искам мнения по-въпроса и според вас какво може да се направи по въпроса, за да се избегне нежеланото "Сближаване на културите", Турцизиране, на което ни приканва и "Балканския Експрес".


Единственният начин е властта да се поеме от национал-социалистическите партии, изкупувайки всички медии и телевизии ще имат възможност, отново да възвърнат българското.

На масите каквото им пуснеш това гледат, това слушат и това четат , така че е много важно кой стои зад "дебелизатора"   

Цитат
Ако се сложи например закон, според който на деца родени в България, задължително да им се дават български имена, дали няма да се реши частично проблемът с "нашествието"   

Ами той Тодор Живков много добре се бе справил с този проблем.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #9 -: Септември 16, 2010, 22:27:19 pm »
Цитат
Единственният начин е властта да се поеме от национал-социалистическите партии, изкупувайки всички медии и телевизии ще имат възможност, отново да възвърнат българското.
И ще кацнем от трънка на глог  :)
Аз съм фен на социализма чат-пат, ама те/ние го кривят/кривим много.
« Последна редакция: Септември 16, 2010, 22:35:06 pm от Black Adder »

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #10 -: Септември 16, 2010, 22:55:56 pm »
Трябва да изберем по-малкото зло  :)

Както зад националсоциализма има определени кръгове така и зад демократичните турциризиращи "нашественици" стоят такива, които именно по пътя на демокрацията искат да ни претопят.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #11 -: Септември 17, 2010, 01:05:36 am »
Страшно е положението! Повечето ми познати (имайте предвид, че не контактувам с някакви дебилизирани същества) са запалени по турски сериали и попиват смело от това, което гледат по телевизията. Дори приятели, които мислех за интелигентни хора ги правят. Какво става? Веднъж бях на фризьор и докато чаках познайте какво виждам - фризьорката с едното око подстригва, а с другото гледа турски сериал. :o Кръгом и веднага си излязох! :mad:
Keep 'em occupied!

Неактивен Disinfo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
  • Дисинформатор
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #12 -: Септември 17, 2010, 15:38:14 pm »
На масите каквото им пуснеш това гледат, това слушат и това четат , така че е много важно кой стои зад "дебелизатора"  
Медиите са проблема на съвремието ни - убиеш ли пропагандата, хората току-виж пак са започнали да мислят. Иначе да - каквото им кажеш по телевизията, на него вярват, като него се държат и мислят  :-X

Цитат
Ами той Тодор Живков много добре се бе справил с този проблем.
Toчно! При едни такива условия, сами ще си съберат багажа и ще си заминат там където им е мястото. Международен скандал щял да стане - след няколко години ще отшуми.
Както например в САЩ: имаш правото да запазиш фамилията си, но задължително всеки роден там има американско име.
« Последна редакция: Септември 17, 2010, 15:41:18 pm от Disinfo »

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #13 -: Септември 17, 2010, 16:19:04 pm »
Името не променя нищо, турци сами ходят да си сменят имена с български имена само да могат да работят в западна Европа,защото като му чуят турското име му казват довиждане.В много "хубавите американски щати" хората се делят на общности по националности и цвят  на кожата.
Някой хора от хората си мислят, че смяната името ще може промени манталитета и начина на мислене при "тях",защото на мен ми се вижда това като научна фантастика.  
« Последна редакция: Септември 17, 2010, 16:23:36 pm от lokmar »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Япрак Дюкюмю или писна ми от турски сериали
« Отговор #14 -: Септември 17, 2010, 17:15:41 pm »
Турци та турци...всички имаме турска кръв...+/-500 робство и кръвосмешение. За кво става въпрос?
Важно е самосъзнанието!
« Последна редакция: Септември 17, 2010, 17:32:41 pm от fishbone »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27