Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 437429 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #120 -: Февруари 13, 2008, 16:00:51 pm »
Не мога да разбера... движат ли се?  Или стоят на едно място. Май образуват някаква фигура (форма) по едно време ми заприлича на Орион (съзвездието)... 

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #121 -: Февруари 13, 2008, 16:10:48 pm »
Не беше точно Орион, по-скоро Скорпион - 3 звезди в лека дъга и една с/у тях:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #122 -: Февруари 13, 2008, 17:14:35 pm »
То добре че не е Орион че става лошо  ;)

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #123 -: Февруари 13, 2008, 17:44:51 pm »
Илюминатни ни за това твърдение:)?
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #124 -: Февруари 13, 2008, 17:53:06 pm »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #125 -: Февруари 13, 2008, 19:03:58 pm »
Илюминатни ни за това твърдение:)?

Ами на първо място в почти всички конспиративни теории е тезата че ако има инвазия (истинска) срещу Земята тя ще е от империята Орион  ;)

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #126 -: Февруари 13, 2008, 19:09:30 pm »
Ейлиън, дай една снимчица на Скорпион-3  :)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #127 -: Февруари 13, 2008, 19:53:33 pm »
Ами на първо място в почти всички конспиративни теории е тезата че ако има инвазия (истинска) срещу Земята тя ще е от империята Орион  ;)
Стари теории са това  ;)  В момента в системата Орион "добри" и "лоши" са в мирно съжителство и, ако имат някаква дейност, касаеща нас, то това е, че средната звезда от колана на Орион служи за портал между нашето измерение и всички останали.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #128 -: Февруари 13, 2008, 20:57:17 pm »
Ако бяха земновоенни маневри, най-вероятно нямаше да акцентират върху реакциите на изуменото население, а вместо това щяха да се постараят да завоалират нещата с "климатоложки балони" и други подобни аномалии laugh

Завоалирането с "климатоложки балони" и други подобни аномалии се прави в само в САЩ флай. Поне аз не съм чувал да има такива завоалирания при наблюдения на НЛО в други държави. Първо защото тамошния "елит" в повечето си случаи хабер си няма от програмите които се извършват от САЩ и/или световния елит. Имало е и други случаи на такива наблюдения и реакцията на официалните власти е била единствено пренебрежение.... Отделят се 1-2 мин. накрая на новинарската емисия просто за да се спомене любопитния факт и толкова... А и никой сериозно не тръгва да разследва случилото се. И да тръгне какво?  ;D

Какво стана с мега-наблюдението във Финикс. Има видео, има всичко и какво? Никой вече не си прави труда да завоалира нещата... Така, че това евентуално завоалиране, не е признак, че тези нещица нямат земен произход (или пилотите им не са хора, ако имат пилоти изобщо...)...

Ако пък е част от очаквания от (почти) всички ни план на военните да симулират нашествие на извънземни и Америка да ни "защити", според мен нямаше да правят P.R.парад в небесата, а просто щяха да ударят с няколко неконвенционални летателни апарата населението в някой град...

Точно това очакват те... да им повярваме... А защо да не използват по-лесния вариант. "Имунизации", "чипове", следене, контрол. Тероризма върши същата работа... А и освен това, хибридите, ако има такива, могат да си се смесват яко с хората и да заемат контролни постове... Според мен няма нужда от такава зрелищност, която да породи доста неудобни въпроси...

Цитат
Според мен на видеото е показано автентично чуждоземско техническо присъствие.
Не знаеш ние с каква технология разполагаме. :) Според мен може да е и наш такъв "парад"  ;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #129 -: Февруари 14, 2008, 00:32:57 am »
Това лесно може да се разбере, стига да има някой да каже как са се появили-дали изведнъж са "цъфнали" в небето или са дошли от някъде. В първия случай-не са наши.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #130 -: Февруари 14, 2008, 01:34:14 am »
Мда, fly, аргументите ти не са на ниво в случая ;)

Иначе НЯМА непланирани НЛО-изяви на тази Земя. Империята е на такова ниво вече, че не допуска външно преминаване на "плеядианци търсещи изява" просто ей така. Всеки един космически трафик се следи и е строго контролиран. Така мисля аз :)

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #131 -: Февруари 14, 2008, 11:15:59 am »
Коя е тази всемогъща Империя, която упражнява контрол над целия многоизмерен спектър на Реалността ?
musica universalis

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #132 -: Февруари 14, 2008, 12:06:13 pm »
Коя е тази всемогъща Империя, която упражнява контрол над целия многоизмерен спектър на Реалността?
Разбира се, възможно е да греша. Но не ми се струва реално човешки свръх-секретни технологии да бъдат показвани в небето за въодушавление на тълпата на Латинска Америка. "Свободната" подредба на летателните апарати ме кара да си мисля, че те не са под армейски пагон (разбирайте ме алегорично, не говоря буквално). Наистина, ако можем да знаем дали машините са долетяли от някъде, или са "изплували от нищото" в синевата, бихме си отговорили на някои по-специални въпроси, включително и такива, свързани с възможността на земноправителствената "противовъздушна отбрана" да локализира приближаването, да го прихване и неутрализира.
p.s.: преди години си говорехме с един приятел; той беше в градски отпуск, с униформата си, излязъл от портала, за да си поговорим на спокойствие, вън от поделението [му]. Тогава той ме попита дали си давам сметка какво правят с наборниците в казармата. Аз отговорих някакви близки до моя мозък неща, но той ги отхвърли. Каза ми, че най-важното нещо, което се стремят да ти вклинят в главата, е да те убедят, че държавната отбранителна мощ е несъкрушима и, че ти си неотделима част от тази мощ. Доста поучително по отношение на "строгия трафик-контрол" на Империята...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #133 -: Февруари 14, 2008, 16:29:42 pm »
Империята е Орион-Сириус, която от 70 години работи с правителствата на Земята. Те са с най-добрите технологии в тази част от Вселената и ако решат, че никой не трябва да минава, значи наистина няма да може да прехвърчи и комар. Същата империя с човешки кадри има колония почти навсякъде в галактиката, а ние хората, съвсем не се ограничаваме до Луната и Марс, както си мислят някои.

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #134 -: Февруари 14, 2008, 16:32:02 pm »
Нима хората имат колонии на планети извън слънчевата система  :o
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27