Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 438984 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #960 -: Август 19, 2011, 12:11:54 pm »
Ето ви едно яко видео; http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/video/news/3760947/Is-this-the-eerie-M11-UFO.html

Дали е земна технология тва?
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #961 -: Септември 07, 2011, 19:47:51 pm »
http://www.youtube.com/watch?feature=related&hl=en&v=qXvyyHpykd4  :flag_of_truce: Доста сполучлив монтаж или?
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #962 -: Септември 08, 2011, 10:19:10 am »
Според мен е фалшификат. Пък има и още едно - същото, по-точно - клипче с друга дата: Едното е на 8 август, другото на 14, върви ги разбери....  :unknown: И май никъде под двете не пише кога и къде са заснети. Друго, което ми направи впечатление е, че са много бавни тези изтребители...  :negative:
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #963 -: Септември 08, 2011, 10:57:27 am »
Нло по света - интересни  наблюдения с възможност за превод


Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #964 -: Септември 08, 2011, 17:20:57 pm »
Пфффф, разговорът накрая... Няколко седмици след това се обажа същият човек (уж) и твърди, че всичко е било измама и шега :) поствам и двата разговора за да прецени всеки сам за себе си... Иначе някъде из форумите четох, че няколко човека са направили изследване на записите и на гласовете и са установили, че са на различни души...



Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #965 -: Септември 09, 2011, 09:03:06 am »
Ето също нещо доста интересно посред бял ден: ;)
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен 3SSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #966 -: Септември 09, 2011, 13:22:03 pm »
Ето също нещо доста интересно посред бял ден: ;)
Хмм изглежда някак си нагласено.

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #967 -: Септември 09, 2011, 14:55:01 pm »
И на мен някак си ми изглежда нагласено... Проверих във сайта на телевизията НИТ(http://www.nit.md/index.php?action=home) за такъв репортаж, но не открих нищо. Също така не открих репортер със име Олеся Кайряк на този сайт.
това е същия репортаж, само че на гости в студиото е някакъв си "уфолог" Эрнест Полетаев, за който също не можах да намеря никаква информация...  :-X Той казва че това не е природно явление, а наистина представители на инопланетна цивилизация. След което започва да говори за това, на какви видове групи се разделят срещите със извънземни, а после разговорът отива във съвсем друга посока, като предоставяне на статистически данни за срещите на хората с НЛО по света и т.н. Посочва имена на някакви известни личности, станали свидетели на такъв феномен и заключението му е, че"...е трудно да ги обвиняваме във халюцинации..." После иска да пуснат записа отново, какзва, че е някакво чудо и... разговорът отива във сферите на научната фантастика. Нищо съществено, никакъв анализ на видеото не се опита да направи.
Според мен е фалшификат. Да си вдигнат рейтинга.
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен helluser

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #968 -: Септември 09, 2011, 15:23:12 pm »
То си личи че е ФЕЙК ти ако видиш такова нещо косата ли ще си оправяш и ква ще ти бъде реакцията 100 % съм сигурен че няма да е като на тая репортерка.
I'm Not Special, I'm Just Limited Edition

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #969 -: Септември 09, 2011, 19:04:37 pm »
Не само си вдигат рейтинга, но отвличат вниманието от съществените неща и събития в живота.Бягат и от коментарите за следите в небето, където днес и вчера постигнаха голяма плътност над Южна България.А ние нищим разни фейкове на НЛО. :hi:

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #970 -: Септември 15, 2011, 10:02:27 am »
Това видео заснето на 11 септември в Париж ни дава нещо, като голям пробив в разбирането за естеството на тези сфери, които наричаме НЛО - http://www.youtube.com/watch?v=iZENPN3UkRs




« Последна редакция: Септември 15, 2011, 10:07:20 am от Konstantin »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #971 -: Септември 15, 2011, 10:54:40 am »
И какъв е "пробива"?Това да са самолети, които са зависнали на едно място и си пуснали фаровете????Как стават тези работи?Нови технологии и стари самолети????Пише Париж, а летището и сайта китайски? :-X

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #972 -: Септември 15, 2011, 11:39:02 am »
Летището е в Париж, а сайта откойто е взет този клип е известния китайски yoku.

Неактивен Mercury

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #973 -: Септември 15, 2011, 11:49:33 am »
Малко пресилено звучи това, че ни дава някакъв пробив, наистина... Плод за размишления - да, но чак пробив - не мисля.  :flag_of_truce: Много отдалеч е снимано това нещо, ужас. Не можеш да различиш почти нищо, освен някакви мигащи светлинки. Е, все пак браво на оператора, че поне малко се е опитал да стабилизира ръката си.
И като гледам колко по-често започват да се появяват НЛО-тата по света, толкова повече имам усещането, че 2012 ще стане интересно...  ::)
"Въображението е по-важно от знанието." Албърт Айнщайн

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #974 -: Септември 15, 2011, 18:17:36 pm »
Летището е в Париж, а сайта откойто е взет този клип е известния китайски yoku.
Летището няма значение. Коце, дай коментар на първото ми изречение-за самолетите и светлините. Това не може да са самолети. Това имам предвид, за да говорим за някакъв пробив и други "епохални"разкрития.А всичко това може да си е и фейк. :hi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27