Автор Тема: Ето една малката част от моята скромна колекция  (Прочетена 12861 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AGISOFT

  • Гост
Ето една малката част от моята скромна колекция - това е скрииншот само от пълнометражните снимки - а има и късички филмета - доста на брой, снимки, документи - абеее с две думи казано 6 годишна колекциика  :D :D :D
само админите да казват къде и по колко бих могъл да кача  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

« Последна редакция: Юни 02, 2006, 17:03:56 pm от Horus »

Eon

  • Гост
Брао, брао...
по колко файла има във всяка папка

горе долу колко се събират

AGISOFT

  • Гост
Еон: начи само на Документалната папка (която съм пуснал ) са 482 файла, 52 папки - общо 34,4ГБ  ;)

Eon

  • Гост
Интересуват ме текстовите файлове като бройка (общо). Без снимки и видео.

AGISOFT

  • Гост
Еон: понеже съм ги пръснал по всевъзможни директориийки - кажи конкретно какво те интересува - защото подозирам че 99% ги имаш  ;) ;) ;)

Eon

  • Гост
 :P

Няма проблеми....

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
34 GB e много бе мамка му.... къде да ги качим...Ще е хубаво да имат достъп всички до тях....
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Значи към 700 евро на година ще ми трябват за да наемем един сървър със 120 GB HDD и 150 GB traffic....
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Цитат
34 GB e много бе мамка му.... къде да ги качим...Ще е хубаво да имат достъп всички до тях....

А не може ли да се създаде каталог и всеки да си поръчва каквото иска и да му се изпраща по емайла? Така ще се спести и от трафик. А не може ли също да се направи така, че всеки да коментира срещу неща в каталога за да знаят другите за какво става въпрос? Така повече хора ще включат неща в каталога...

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Да де, ама такова нещо изисква да се занимава някой да разпраща. Аз лично също имам към 6 GB материал, Hor и ЕON имат и те много... Сървърът е най-доброто решение. За първата година съм готов да платя, ама след това...говорих с Хор и той знае как седят нещата със субсидирането от моя страна...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

fisk

  • Гост
Няма  никакъв смисъл от мултимедия, абсолютно всички филми ги има по тракерите и разните сайтове достъпни, като махнеш филмите ще останат 2/3 Г полезен товар  ;) Ако трябва да сметна колко Г такава медия съм рециклирал през харда ми  :P

Heinie

  • Гост
Предложение - ако е така, както каза ФИСК, да не се качва, ами да се индексират по категории и да се публикуват връзки на главната страница.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Може да се въведе и един вид "локална отговорност": отваряме директория за ФОНДОВЕ и всеки си отваря ТЕМА в тази директория; множеството ОТГОВОРИ в темата ще бъдат съответните неща, които има, класифицирани по някакъв начин; ще бъдат изброени по заглавия и, ако се напъне - с кратки обяснения. А когато някой поиска нещо от тези неща, авторът на темата лично ще ги праща... Темата ще си стои заключена и така авторът ще контролира съдържанието й. С това отпада проблемът за пространството, трафика и оперативната работа... Е?
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Интересно че зачекнахте този въпрос, тъй като вече от седмица преговарям с хората от kolibka-та :) Може би постепенно ще кача целият си архив там - редки неща, събирани с години. Хубаво е нещата да ги има на едно място (колко хора, които сега навилизат например биха се ровили из тракерите), пък и kolibka-та вече са натрупали опит и популярност - ще ни намират повече хора :)
Надявам се скоро да се осъществи обмена и приятелството между kolibka.com и xnet :)

Ако трябва ще съберем пари и ще им купим един масив - даже ако се нареди всичко - задължително ще стане така :)
Стискайте палци да имаме успех :)
« Последна редакция: Април 24, 2006, 01:44:30 am от Horus »

AGISOFT

  • Гост
fisk:  не си прав за полезния товар - филмите и инфото  на тази тематика - както се появяват по сайтовете и тракерите - така и изчезват - казвам го от личен опит - нещя които съм събирал през 2000 година сега немож ги намери ни по тракери ни по сайтове - най-много да ги има в мулето - ама то кел файда ако има само един сиидър - ще се точи цяла година  ;) ;) ;) ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27