Автор Тема: Ето една малката част от моята скромна колекция  (Прочетена 12858 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
AGISOFT  браво че искаш да си споделиш колекцията с нас. има и още един начин - просто си направи ftp , компютара ще ти бъде сървър. Всеки ще има достъп до филмите , кофтито е че ще може да се тегли само когато ти е включено пц-то  8)
Елементарен човек!

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851

   дайте филмите .....  :-*
  или  ще се самоубия  :P


  ЕЗК

prestor

  • Гост
700 евро са ужасно много пари. Другият вариант е да се направи евентуално наш тракер, с чуждестранен хост за да не ни идват на гости като на арената например. Проблемът е че сме малко и сийда ще бъде кът, както и дисковото ни пространство(поне в моят случай е така).

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Аз предлагам да дадем на човека по 10 dvd-та и да ни запише информацията. Друг вариянт е да се направи каталог, но не пълен (че ще отнеме много време), а само на папките (те и без това са си тематично разделени) и който иска да праща dvd-та на човека и да му ги записват. Това ще натовари твърде много "собственика" на информацията, затова може 4-5 човека да имат цялата информация и да си разпределят работата, която не смятам, че ще е твърде много (освен в началото). Ако може някак си да пратя 10 dvd-та, или направо да ми ги запишете и да ми ги пратите с наложен платеж (да платя доставката и стойността на dvd-тата като пристигнат при мен). Ако са празни - бан от форума, а ако някой се езе*е (в смисъл да е поръчал dvd-та, а после не ги плати като му ги донесат)- също бан. Това май е за раздела с предложенията, но все пак е по темата...
Благодаря за вниманието  :D
« Последна редакция: Юли 19, 2006, 16:00:28 pm от rPaguHaP »
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
rPaguHaP х 10
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Да ама, аз ако съм гадняр, ще взема ДВД- та без да платя и после ще влизам във форума от някой клуб. Ама не вярвам, че някой е способен да се изгаври така, нали?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Еон-е, да поствам ли моята скромна колекция :P :P :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Да ама, аз ако съм гадняр, ще взема ДВД- та без да платя и после ще влизам във форума от някой клуб. Ама не вярвам, че някой е способен да се изгаври така, нали?
Ще ти ги изпратят с наложен платеж с куриерски услуги, тогава ще ги получиш само ако платиш на куриера цената на ДВД-та + цената на куриерската услуга.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Абе, аз като ги взема нека ме хване после този куриер. Ще има да тичаме из града ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Eon

  • Гост
Еон-е, да поствам ли моята скромна колекция :P :P :P

Ако и аз добавя моята ще трябва да фалираме откъм пространство...  8)

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Да ама, аз ако съм гадняр, ще взема ДВД- та без да платя и после ще влизам във форума от някой клуб. Ама не вярвам, че някой е способен да се изгаври така, нали?
Ще ти ги изпратят с наложен платеж с куриерски услуги, тогава ще ги получиш само ако платиш на куриера цената на ДВД-та + цената на куриерската услуга.
Въпроса не е само да ги пратиш, а да ги пратиш с информация записана на тях и не просто някви филми и т.н., а с филмите от списъка. Предлагам всеки да си направи такъв каталог и да праща на желаещите - това го предлагам, т.к. аз нямам почти нищо и така ще се сдобия и аз с безценото знание...  :D
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27