Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 120666 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #105 -: Юли 28, 2010, 11:13:54 am »
Да и аз искам да попитам, Елвис жив ли е? ::)

Както и Тупак.  ;D

И Майкъл Джаксън!  ;D
Aarxe,
Много въпроси се натрупаха. Отговаряй де!

И Юрий Гарарин, разбира се, жив ли е? ;D
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 11:22:13 am от SMSI-H »

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #106 -: Юли 28, 2010, 11:23:06 am »
ТЕСТ ЗА ЧЛЕНОВЕ НА ФАМИЛИИ ОТ ЕЛИТА

утре като се върнеш да ни осветиш какво означават свещенните геометрични фигури на планетите през 2012  :dance:

п.с. Ако има някой астролог тук наистина да се поразрови кво значат тия фигури !!!

Въпросите ви за пореден път доказван нещо, което казах - "2012" е тест, който вие не издържате. С допълнителни разяснения относно влизането на Земята в отделен зодиакален знак и подретба на планети, каквато не е уникално събитие в Малката галактика няма да ви кажа повече, отколкото вече мислите, че знаете. Има определени дати, дни, моменти, в които се случват мащабни събития, за тях обаче вие не знаете нищо. Твърдението за нещо, което ще се случи на ОПРЕДЕЛЕНА ДАТА със земята/планетите в Слънчевата система/Слънчевата система - е лишено от смисъл.

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #107 -: Юли 28, 2010, 11:24:47 am »
Aarxe ,
Ако аз съм в етап на главна последователност-в кой етап си ти?

Ние сме два отделни вида.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #108 -: Юли 28, 2010, 11:32:03 am »
С твоето присъствие тук помагаш ли ни, и ако е да с какво точно?

Ако сме добри, искрени и честни, ще бъдем ли свободни в смисъла, който влагате вие?
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 11:47:14 am от sidewinder »

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #109 -: Юли 28, 2010, 11:35:29 am »

1.   По-правилно е да се каже, че съществува антипространство. Пространството е проекция, мисля, че се досещате.
2.   Всяко “влизане” в черна дупка е и “излизане”, респективно – пак “влизане”. Досега 19 човека – 13 жени и 6 мъже са “влизали” в черна дупка , “излизайки” във вашето “пространство”
3.   Имате по-големи възможностти, отколкото смятате. Съзнателният избор (както вие бихте се изразили) е нарушен от това, което ви се дава . Ако ще ме разберете по-лесно – дори вие да изберете коя купа сено ще изядете, ние ви даваме купите, между които да избирате. Свободата ви не е свобода.


 :hi: Благодаря !
3.Е, значи тотален контрол, ясно. Но защо, с цел експлоатация или планирано развитие в определена посока, или и двете заедно? Или още по-лошо -експерименти?
Защо се пречи на съзнателния ни избор, който ще е по-добър за нас?? Добре, е кога ще решите да ни дадете, това което ни е нужно, за да покажем истинските си възможности и да дръпнем напред и нагоре? Защо не ни се предоставят технологии за по-бързо овладяване на космоса, близък и далечен?

2.Да, това потвърждава и виждането ми за някои от черните дупки.Това е и една от логиките за съществуването им. Но съществата от антипространството не са ли от антиматерия и не се анихилират, преминавайки тук? Щото при елементарните частици е така.
Но, какво ще кажеш за факта, че в основата на всяка галактика има по една или две черни дупки, завихрящи с огромната си гравитация толкова много звездни купове и оформящи от тях спирални ръкави? Дупките ли са началото на галактиките?

1.Значи антипространството е първично, така ли да се разбира?
По ми е логично, че съществуват заедно още от създаването..

1. Това са просто думи, с които определята нещата, просто понятия. Да кажем, че "антипространството" за нас е като "пространството" за вас. Но, на въпроса - кое мислиш, че се е появило първо - тоягата на един старец, или биберонът на неговото внуче?

2. Не познавате Земята, защо мислите, че можете да познавате Космоса? Има много повече от една-две черни дупки на галактика, които "образуват спирали". Твърдението, че те завихрят планетите е грешно - точно обратното е. Черните дупки не са начало на галактиките.

3. Ще кажа пак - всичко, от което имате нужда ви е дадено. Вие не можете да прецените кое е добро и кое не, защото щом нещо е добро във вашата реалност, не значи, че то е такова и на Вселенско, както и обратното - нещо лошо не е непременно лошо. Изборът вие не е толкова ограничен, колкото проектиран в живота ви. Изборът се прави всеки ден. Не се ограничавайте с мисленето, че отделен избор променя живота ви - ако беше така, нямаше да съществувате.

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #110 -: Юли 28, 2010, 11:42:39 am »
Интересно ми е с предишния Посветен "колеги" ли сте?!И другото,което ми направи впечатление е,че той говореше за Великата Жътва,а ти казваш,че човек трябва да се спасява поединично-къде е истината,най-вероятно някъде по средата,или?!

Няма случай, в който, "предишен посветен" е говорел за "велика жътва" в смисъла, който влагате. Винаги ви е отговаряно по един и същи начин - работете върху себе си, "спасението" ви идва на персонално ниво. Време за "жътва" никога не е било предвиждано.

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #111 -: Юли 28, 2010, 11:47:49 am »
Aarxe  какъв  процент  от  интелекта  си  използваш!  ,
    Там,  йерархията  се  изгражда  не  на  правото - роден  във  фамилията,  а  на  способноста  да  използваш  по-голям  процент  от  интелектуалният  си  потенциал!!  Питам  се  дали  ще  се  опиташ  да  ме  опровергаеш?

Въпросът ти е труден за отговаряне, без да съзнаваш защо. Хората боравят твърде смело с твърденията за съществуването на потенциал на мозъка. Съществува подобно нещо, но е е това, което вие мислите, че знаете. Потенциалът на мозъка ви намалява от всичко, което научавате, не се увеличава. Повече знания - не значи по-умен, противно на логиката ви - определено не значи и по-мъдър.
Развитието ви на интелектуално ниво е дадено за всеки, но е второстепенно, дори - третостепенно.


Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #112 -: Юли 28, 2010, 11:49:16 am »
Значи какво излиза,че живеем в един свят на "детерминизъм",а днешната картинка е поредица от по-ранни събития,които "вътрешните" в далечното минало са създали сегашната система ?  :blush:

Другият ми въпрос.Ти наследствен "вътрешен" ли си или си станал такъв ? Въобще такъв само се раждаш и не можеш да станеш ?
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #113 -: Юли 28, 2010, 12:03:33 pm »
Исус няма нищо, повтарям - НИЩО общо с това, което смятате за ХРИСТОС.
Ако може цифром и словом да ми отговориш на следните въпроси:
1. Преди колко години е роден Исус?
2. Кои са родителите му?
3. Преди колко години и къде свършва земният му живот?
4. Твоят коментар по следните цитати
Цитат
Самогенерираният казал: "Нека (...) възникне" и то възникнало (...) И създал първото светило, за да царува той над него. И казал: "Нека възникнат ангели, които да му служат" и възникнали безброй ангели. После той казал: "Нека възникне просветлена вечност" и тя възникнала. Създал и второто светило, за да царува той над него и още безчет ангели, които да му служат. Така той сътворил и останалите просветлени вечности. Дал им власт над светилата и създал безброй ангели, които да им помагат
Цитат
И ето, от облака се появил ангел, чието лице пламтяло в огън, а обликът му бил окървавен. Неговото име било Небро, което значи "бунтовник"; други го наричат Ялдабаот. Друг ангел, Саклас, също дошъл от облака. Небро и Саклас създали всеки по шест ангела за свои помощници, а те изработили дванайсет ангела в небесата, всеки от които получил част от тях.
Цитат
Тогава Саклас казал на своите ангели: Нека създадем човек по свой образ и подобие. Те оформили Адам и жена му Ева, която в облака е наричана Зоя. Всички поколения насетне наричат мъжа с това име и жената с едно от тези имена.



1. Исус от Назарет се роди на 20 март, преди 2019 г.
2. Майка му беше от заможен род, баща му - от по-заможен
3. Човекът Исус от Назарет умря през 53 г.

Вече отговорих на подобен въпрос. Ще повторя - ние създадохме религиите. Евангелиетата в Новия ви завет не правят изключение, както и тези, които не бяха включени. няма да се повтарям за имената, които споменаваш, ще кажа само едно - образът на този Юда е неточен и в двете познати ви "версии", но тази е по-малко далечна.

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #114 -: Юли 28, 2010, 12:10:23 pm »
Какво представлява Христос,щом няма нищо общо с Исус от Назарет?Писатели като Захария Сътчин и Робърт Морнинг Скай казват ли в действителност "истина?Предполагам,че сте запознати с теорият за рептилодите!Какво мислите за нея и за хора като David Icke и Kredo Mutua?И последен въпрос.В нигата на Робърт Морнинг Скай пишеше,че Сатаната всъшност е нашият създател EA.Как ще коменирате това?Ще се радвам да чуя отговорите ви и да ги сравян с моите : D : )

Писателите, за които говориш имат нужда да бъдат възхвалявани. Те не се различават от всички вас и нямат общо с Кръвните линии (не са част от тях). Има отделни истини, но дадената им логика не работи върху тях, а върху грешни аспекти, което не е случайно. Христос се появи на Земята само един-единствен път по време, съвсем ралично от времето, в което живя Исус от Назарет. Исус от Назарет се появи със задача, за която се работи все още. християнството не трябва да се отъждествява с чоека Исус от Назарет - подобен подход е гнусен.
Сатаната е събирателен образ. Съществува подобен създател, но той не е Всеобщият създател, какъвто е случаят и със Яхве.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #115 -: Юли 28, 2010, 12:12:03 pm »
Цитат
1. Исус от Назарет се роди на 20 март, преди 2019 г.


Прав е за това. И Слава Севрюкова споменава, че има неточност с рождената му година. Тя също твърди, че е роден по-рано.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #116 -: Юли 28, 2010, 12:14:06 pm »
Ако може цифром и словом да ми отговориш на следните въпроси:
1. Преди колко години е роден Исус?
2. Кои са родителите му?
3. Преди колко години и къде свършва земният му живот?

1. Исус от Назарет се роди на 20 март, преди 2019 г.
2. Майка му беше от заможен род, баща му - от по-заможен
3. Човекът Исус от Назарет умря през 53 г.
Не попитах колко заможни са родителите му, а кои са.
Какви са Йосиф и Мария за него?

На 3 въпрос имаше още един къде?

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #117 -: Юли 28, 2010, 12:14:37 pm »
Владея 9 езика. Те са напълно достатъчни. Първият е първичен, 3 – дадени, останалите – избрани.
Би ли ни изброил 9-те езика, които владееш?
1. Майчин език

2.  Нещо, което вие бихте нарекли "староиндийски"
3.  Хинди
4.  Английски

5.  Немски
6.  Френски
7.  Български
8.  Арменски
9.  Испански
10. Португалски

Rio

  • Гост
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #118 -: Юли 28, 2010, 12:15:23 pm »
Въпросът с тези праезици е доста интересен. Защо не споменеш нещо за тях. От къде идват, възрастта им?

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #119 -: Юли 28, 2010, 12:16:04 pm »
:hi:
От години само чета форума. Вчера много исках да питам дали Aarxe има работно време, че се изнизва все след 17ч. но поради проблеми с логването в акаунта както виждам съм изпреварен вече.
Няма смисъл да коментирам колко сте автентичен г-н Aarxe, то това си е ваш проблем.
Въпросът ми е: Защо ти си вътрешен а аз не съм?

Защо медузата не е елен?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27