Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 120640 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #135 -: Юли 28, 2010, 12:46:58 pm »
Защо медузата не е елен?
Няма лошо да пофилософстваме. Да приемем, че направи това сравнение буквално и отъждествяваш мен с медуза а теб с елен (или обратното - все тая). От моята гледна точка обаче, те са част от една и съща хранителна верига, просто на различни стъпала. А тази верига си има връх.. В този ред на мисли, ако аз и ти сме част от нещо подобно, означава, че както на мен, така и на теб ти дърпат конците! С общи приказки това твоето също не е никаква свобода, ти си имаш шеф, аз си имам шеф. Разликата евентуално е, че аз съм по-ограничен от теб (блаженни са невежите), което всъщност може да не се окаже толкова лошо, понеже аз не си познавам шефа, докато ти си знаеш твоя и има голяма вероятност да ти се налага да му се мазниш (по нашенски..). Всъщност теорията може да отнеме безкрайно много за да бъде развита. Но от друга гледна точка, може би ще кажеш, че това сравнение е чиста метафора и ти си нещо извън веригата. Но все пак си в нея и общуваш с раята. А чрез вашия изказ (на вътрешните)-ако ние сме в затвора, а вие сте надзирателите.. Не ви завиждам.
И все пак имам следния въпрос: Колко са успели да избягат от затвора?

Философията е начин, създаден за да се говори по различен начин за същите неща.
Защо Земята не е Небе?
Защо изборът не е избор?
Защо изборът не е резултат?

Това начинът, по който функционира всичко.
Наистина не разбирате колко и за какво знаете и по какъв начин се случват нещата.

Много са успели, но те не са важни за вас. Те изпълняват задачите си другаде и вашата реалност вече не представлява интерес за тях. Отговорете със същото.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #136 -: Юли 28, 2010, 12:47:52 pm »
За какви цели се използва инсталацията HAARP в Аляска?

Неактивен Guy Fawkes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #137 -: Юли 28, 2010, 12:51:00 pm »
Кой ни е създал?Защо сме създанени?Кои са така наречените Анунaки?И каза,че децата са дар.Тогава защо правите толкова жестоки и безсмислени войни,в които те умират по няк-жесток начин?Рептили ли управляват тази планета-затвор?Какво представляват и така наречените житни кръгове(Crop Circles)?
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 12:54:17 pm от Guy Fawkes »

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 824
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #138 -: Юли 28, 2010, 12:52:27 pm »
Архе, защо не отговориш на въпроса ми,а ме игнорираш?

Неактивен Castiel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #139 -: Юли 28, 2010, 12:53:37 pm »
Какво ти е мнението за астралната проекция ?

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #140 -: Юли 28, 2010, 12:53:45 pm »
ФАМИЛИИТЕ ГОВОРЯТ НА ЛАТИНСКИ И ТИ ДА НЕ ГО ЗНАЕШ МНОГО ИНТЕРЕСНО ;D !!!! ЕДИН БЪРЗ ВЪПРОС, ВИЖДШ ЛИ В ДРУГИТЕ ИЗМЕРЕНИЯ СИРЕЧ ЯСНОВИЖДАЩ ЛИ СИ ??!!!
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #141 -: Юли 28, 2010, 13:14:04 pm »
Били ни представил с няколко изречения процеса на сътворение на материалната вселена?
Също така и измеренията, които ти познаваш?
Ако може на английски или френски.

I can’t tell you much about The Creation. The problem is that you understand it as an “event”. Such thing never happened.
The material nature of the planet Earth is our creation, let’s say. We followed the rules, think of it as a “factory” and the factory  still operates.

Je ne peux pas te dire beaucoup de la Creation. Le probleme, c’est que te la comprends comme an “evenement”. Cette chose se n’est jamais ete.
Le nature  materielle de la planete Terre est notre creation, nous pouvons le dire. Nous avons poursuivi les rules, en pensant que c’est une “enterprise” et cette enterprise fonctionne encore.


Забележката за говоренето на владеене на латински език е неоснователна. "ЕЛИТЪТ" не "ГОВОРИ" на "ОПРЕДЕЛЕН" език и това трябва да се разбере ясно. Не мислете за елита като за учреждение с официален език.



Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #142 -: Юли 28, 2010, 13:19:17 pm »
За какви цели се използва инсталацията HAARP в Аляска?

Приказките, че земетресенията са явление, което не може да се предугажда и контролира са измама и това се знае сред определен кръг хора вече над 50 г. HAARP изпълнява контролна функция по изпълнението им. КОГА в човешката история се е появила криза в дадена част на Земята, която да не води до директни ползи за определена друга част/държава/фракция? Замислете се.

HAARP не е единственото такова място, най-малкото защото е най-известно. Имената и явната показност се фабрикуват елементарно.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #143 -: Юли 28, 2010, 13:21:36 pm »
 :) Малко статистика (интересна) по темата :

- в момента това е най-бързо развиващата се тема-10 листа за 3 дни ;
- най-интересната тема, гледана от най-много хора едновременно- в момента наброих 18 редовни члена и 12 госта, които я преглеждат  ;) ;
- темата с най-много зададени важни и фундаментални въпроси за природата, битието и смисълът на човешкото съществуване.Браво на нас! ;
- повиши се броят на активно участващите хора от форума ;
- най-много нестандартни въпроси към водещия.

 @-може би това е и проучване на нивото, на форума от някого ??  ;)

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #144 -: Юли 28, 2010, 13:22:48 pm »
Били ни представил с няколко изречения процеса на сътворение на материалната вселена?
Също така и измеренията, които ти познаваш?
Ако може на английски или френски.

I can’t tell you much about The Creation. The problem is that you understand it as an “event”. Such thing never happened.

The material nature of the planet Earth is our creation, let’s say. We followed the rules, think of it as a “factory” and the factory  still operates.
Je ne peux pas te dire beaucoup de la Creation. Le probleme, c’est que te la comprends comme an “evenement”. Cette chose se n’est jamais ete.

Le nature  materielle de la planete Terre est notre creation, nous pouvons le dire. Nous avons poursuivi les rules, en pensant que c’est une “enterprise” et cette enterprise fonctionne encore.

Забележката за говоренето на владеене на латински език е неоснователна. "ЕЛИТЪТ" не "ГОВОРИ" на "ОПРЕДЕЛЕН" език и това трябва да се разбере ясно. Не мислете за елита като за учреждение с официален език.

много яко се издъни тука  ;D  абе ти българин/ка ли си ? щото ако си в елита няма българи  ;D
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #145 -: Юли 28, 2010, 13:28:10 pm »
Леле, то френският ти е по-зле от българския:
Това от google ли го плясна...
Попитох те за материалната вселена, не за Земята?
Не говоря за събитие, а за процес.

PS:Je ne peux pas te dire beaucoup de la Création. Le problème, c’est que tu la comprends comme un “événement”. Cette chose ne s’est jamais produite.

La nature  materielle de la planète Terre est notre création, disons. Nous avons suivi les règles, pense-y comme une “manufacture” et cette manufacture fonctionne encore.
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 15:32:56 pm от xnet_user »

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 824
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #146 -: Юли 28, 2010, 13:39:13 pm »
:) Малко статистика (интересна) по темата :

статистиката ти показва отчаяната нужда на пишещите да намерят отговори.Което ще се повторя е жалко за нас,не че търсим отговори,ами че ги търсим отчаяно и там където нетрябва.Аз също съм така,не се отделям.Всъщност цялата тази дискусия тук е за да ни покаже на какво ниво сме.За жалост, всички тук май много знаеме ,че нищо незнаеме.няма значение кой е Архе,дори да е последния пубер,които си прави ташак с нас или най възвишения сред възвишените,правим грешката че питаме кой е той и каквото и да ни отговори се нахвърляме върху него,я да го подиграем,изобличим,да му се посмеем,а по найвните да си намерят ново гуру.И всъщност няма никакво значение кой е той.Защото ние всекидневно се учим от другите и те всекидневно се провъзгласяват за такива каквито не са и ние всекидневно се любуваме на това че другите на са по различни от нас.Едните отчаяно се нуждаят в нещо да вярват а другите отчаяно се нуждаят да излязат прави.

Rio

  • Гост
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #147 -: Юли 28, 2010, 13:40:19 pm »
Aarxe, се прави на интересен/а и не мисля, че е посветен/а. Май тук само си губим времето.  ???

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #148 -: Юли 28, 2010, 13:43:22 pm »
Леле, то френският ти е по-зле от българския.
Това от google ли го плясна...
Попитох те за материалната вселена, не за Земята?
Не говоря за събитие, а за процес.

ха ха така е здравната каса като не дава прите за лекарства на време идва синдрома на посветените членове/ки

Отговори от един Вътрешен - ха ха ха имаш вътрешни проблеми със самоличноста!!!!
« Последна редакция: Юли 28, 2010, 13:49:11 pm от Морфей »
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен Guy Fawkes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #149 -: Юли 28, 2010, 13:49:50 pm »
На мен просто ми е интересно да видя какво ще отговори : ).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27