Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 120641 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #90 -: Юли 27, 2010, 20:28:09 pm »
Имам проблеми с този форум, ще отговоря по-накратко на последните въпроси.

Въпросът с ядрото на водорода е интересен. На енергийно ниво той няма особено значение и е извън темата, но ще ви отговоря по начин, с който  да ви дам насока на мислене. Мислете за себе си като за водородни ядра, а за целта ви - като за хелий.

За визуализацията. Не само, че може да работи - това е просто един от начините, по които стават нещата, защото материалният характер на заобикалящото ви е също визуализиран. Съществуват места, на които визуализацията е въпреиет не само като един от способите, но и като основният способ(макар да не е съвършен).За да работи тя обаче, трябва да достигнете определено ниво на "духовна издигнатост". Съществуват определени норми и правила, които следва да се прилагат във ВСИЧКО, но като цяло вие нямате нужната вътрешна сила, за да достигнете това ниво. не всички от вас, разбира се.

За нравствените извращения. Досега не сте показали, че можете (като човечество - като отделни индивиди - да)

Вселената е жива. Не е пространствено безкрайна в смисъла, в който влагате.



За изненада на скептичните съфорумци, тези отговори на моите въпроси кореспондират напълно с очакваното от мен. Те бяха нещо като тест. Аз знаех отговорите предварително. И съвпадат напълно, макар не до там изчерпателни.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #91 -: Юли 27, 2010, 20:33:36 pm »
stufo,

Отлична оценка! Цял след обед мислех как да формулирам подобни мисли.

Морфей,

На снимката датата е 31.12.2012, е не 21.12.2012... :P :blum2:

marhs,

Цитат
3.Е, значи тотален контрол, ясно. Но защо, с цел експлоатация или планирано развитие в определена посока, или и двете заедно? Или още по-лошо -експерименти?
Защо се пречи на съзнателния ни избор, който ще е по-добър за нас?? Добре, е кога ще решите да ни дадете, това което ни е нужно, за да покажем истинските си възможности и да дръпнем напред и нагоре? Защо не ни се предоставят технологии за по-бързо овладяване на космоса, близък и далечен?

Много точно! Само че до отговорите всеки може да си отговори сам, всеки въпрос е с по няколко възможни отговора.
Аз си мислех и друго. Защо в последните три години вече за четвърти път, и този последен път в нашият сайт без да създава твърда увереност, че е наистина член на стара Фамилия от Елита, Фамилиите разкриват някаква информация за себе си? Ми просто е... Тях ги е страх, че губят почвата под краката си, защото все повече хора по Земята се самоосъзнават и в представите си виждат света без техния диктат. И за да затвърдят по някакъв начин позицията си им остава само едно нещо - окончателно да ни поставят в цайтнот, като покажат лъжата на най-видното място, точно пред лицето ни. Предполагам се сещате, че най-доброто място за криене на нещо е да го показваш на всички непрекъснато, но така , че въпреки, че го виждат непрестанно, да не го съзнават. Страх ги е и затова са рискували да предприемат стъпка към разкриване на част от истината за тях; дори самото признание за съществуването им е достатъчно. Малка истина, щото малката истина е лъжа, докато пълната не е.

Ако този "посветен", който само се представя за такъв и в дълбочината на изказа и в етичното си отношение към събеседниците си даже не се доближава до посветения в "Той говори", както и не се доближава до него по смисловост на изражзяването, не е някой бивш съфорумец, който в момента си чеше крастата, както Black Adder каза :"...Вътрешен с работно време, от 8 до 17:30..."; аз трамвай да стана! Дали не става дума за бившия дразнител Флай Дракон?
Blue|_Star,
И на малкия пръст не може да се опре на посветения от "Той говори", който беше поне искрен, коректен и етичен, освен това, че говореше разбираемо като човек, а не като дървен философ, който само си показва егото в способността да съчинява гръмки и трудносхватливи фрази. Ей така, само по стила на отношението към събеседниците, може да се разбере, че става дума за съвсем различни хора.
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 20:40:01 pm от SMSI-H »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #92 -: Юли 27, 2010, 21:43:08 pm »
Не те знам,член на чий елит си,НО определено правописът ти е на много ниско ниво.Недопустимо е.
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 21:52:01 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #93 -: Юли 27, 2010, 21:48:01 pm »
Исус няма нищо, повтарям - НИЩО общо с това, което смятате за ХРИСТОС.
Ако може цифром и словом да ми отговориш на следните въпроси:
1. Преди колко години е роден Исус?
2. Кои са родителите му?
3. Преди колко години и къде свършва земният му живот?
4. Твоят коментар по следните цитати
Цитат
Самогенерираният казал: "Нека (...) възникне" и то възникнало (...) И създал първото светило, за да царува той над него. И казал: "Нека възникнат ангели, които да му служат" и възникнали безброй ангели. После той казал: "Нека възникне просветлена вечност" и тя възникнала. Създал и второто светило, за да царува той над него и още безчет ангели, които да му служат. Така той сътворил и останалите просветлени вечности. Дал им власт над светилата и създал безброй ангели, които да им помагат
Цитат
И ето, от облака се появил ангел, чието лице пламтяло в огън, а обликът му бил окървавен. Неговото име било Небро, което значи "бунтовник"; други го наричат Ялдабаот. Друг ангел, Саклас, също дошъл от облака. Небро и Саклас създали всеки по шест ангела за свои помощници, а те изработили дванайсет ангела в небесата, всеки от които получил част от тях.
Цитат
Тогава Саклас казал на своите ангели: Нека създадем човек по свой образ и подобие. Те оформили Адам и жена му Ева, която в облака е наричана Зоя. Всички поколения насетне наричат мъжа с това име и жената с едно от тези имена.

« Последна редакция: Юли 27, 2010, 21:59:16 pm от xnet_user »

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #94 -: Юли 27, 2010, 22:24:27 pm »
Не те знам,член на чий елит си,НО определено правописът ти е на много ниско ниво.Недопустимо е.

Нали не е българин е просто знае български или просто ако не е вътрешен,а е българин го прави нарочно да си помислим,че е вътрешен който поназнайва нашия език.  :blush:
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 515
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #95 -: Юли 27, 2010, 22:35:44 pm »
Не те знам,член на чий елит си,НО определено правописът ти е на много ниско ниво.Недопустимо е.

Нали не е българин е просто знае български или просто ако не е вътрешен,а е българин го прави нарочно да си помислим,че е вътрешен който поназнайва нашия език.  :blush:

Чист българин си е.Просто е попрочел повечко специализирана литература.Нищо ново не казва,което не го знаем и ние :yes:.Сигурен съм,че сме чели едни и същи книги ;).Ако утре не се появи,аз лично се заемам с отговорите на зададените му въпроси ;D ;D ;D.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #96 -: Юли 27, 2010, 22:41:28 pm »
SMSI-H  и за 21.12.2012 е същото разположение на външните планети само вътрешните - венера, меркурий, луна и слънце са на друго място. Те имат малко по друго влияние към нас ;)

п.с. на 21.12.2012 Слънцето е точно между двата знака стрелец и козирог а на 30.12.2012 е в съвпад с плутон в знака на козирог един вид затъмнение на плутон от слънцето :)
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 22:54:02 pm от Морфей »
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен Guy Fawkes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #97 -: Юли 28, 2010, 00:32:29 am »
Какво представлява Христос,щом няма нищо общо с Исус от Назарет?Писатели като Захария Сътчин и Робърт Морнинг Скай казват ли в действителност "истина?Предполагам,че сте запознати с теорият за рептилодите!Какво мислите за нея и за хора като David Icke и Kredo Mutua?И последен въпрос.В нигата на Робърт Морнинг Скай пишеше,че Сатаната всъшност е нашият създател EA.Как ще коменирате това?Ще се радвам да чуя отговорите ви и да ги сравян с моите : D : )

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #98 -: Юли 28, 2010, 08:46:31 am »
...
Децата са единственото чисто нещо, което ви се дава чисто, от вас зависи каква насока ще му дадете, но пътят му като цяло е предопределен. Децата отварят енергийна дупка у вас, но не по начина, описан от Кастанеда.
Ще ви го обясня възможно най-просто: Вие получавате възможността да съсипете друга енергия, освен вашата. В повечето пъти обричате децата си, без да знаете, че го правите. В другия, също грешен подход - вие обвинявате - не тях, а себе си. Живеете се с вина и непримиримост към енергията, която ви създава и изпълва. Влизате от капан в капан.
Съдейки по едно мнение в което спомена, че раждането и смъртта не съществуват (вероятно имаш предвид това, че са илюзорни, което не е едно и също с несъществуването им), предполагам, че вярваш в прераждането. Къде тогава остава наследствеността от предишните въплъщения, в схемата, която описваш по-горе? Наистина детето в първите си години изглежда чисто, но не е ли това илюзия? При него наследствата от собственото му минало още не се е проявила и това става постепенно в течение на годините, но това наследство си съществува и въпрос на време е (време необходимо за развитие на физическия носител) те да се проявят. Вярно е също, че обкръжението (възпитание и образование) могат да повлияят на начина по-който това наследство ще се прояви, но това влияние е само частично и в крайна сметка от самото дете зависи как и доколко ще се повлияе. Примерите за несъответствие между качествата, които човек е развил и средата в която е израснал са много (както с положителен, така и с отрицателен знак).



Колкото за „първичния език“, кой е източникът на този език? И не мислиш ли, че какъвто и език да се използва, на определено ниво на развитие на съзнанието на комуникиращите, той вместо да подпомага, ограничава комуникацията? Същото може да се каже и за конкретното мислене. И ако има хора, които могат да възприемат директно цялата гама от нечии чувства и емоции, то не би ли следвало това да е и във възможностите и на т.нар. елит? За какво тогава ви е език, след като може да се комуникира чрез идеи, избягвайки по този начин всички ограничения и възможни недоразумения, които неизменно се появяват използвайки думите (каквито и да са думи)?

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #99 -: Юли 28, 2010, 09:17:35 am »
Признавам си, че не съм изчел всички въпроси и отговори дотук в темата – просто не разполагам с нужното време в момента, но пък не съм ограничен с няколко дена като тебе и ще го направя по-късно. Трябва да поработиш върху търпението си. Някой резултати свързани с човешкото съзнание изискват векове усилен труд, а ти искаш да постигнеш нещо съществено за няколко дена писане във форум, където повечето потребители не те вземат насериозно. Явно разбираш (или разбирате – това не зная) от философия, но нищо не разбираш от психология (или пък така ти е по-удобно, което пък означава, че умишлено заблуждаваш потребителите). Някои участници зададоха по един или друг начин въпроса, защо си избрал този форум. Аз ще допълня: какви възможности за влияние ти предоставя форума? Не играеш ли в твърде локален (ограничен) мащаб, който е несъразмерен с понятието „световен елит“? Докъде мислиш, че ще се разпрострат резултатите от писането ти тук във форума? Какви резултати можеш да постигнеш с открито афиширане на „посветеност“? Така създаваш само една ненужна преграда между себе си и участниците в дискусията (имам предвид мислещите участници, а не тези, които лесно се поддават на манипулиране). Не би ли следвало твърденията ти да имат своята тежест, ако наистина притежават необходимата дълбочина и истинност и без да се представяш като чест от елита? Ако, както апелираш в един или два поста, желанието ти е да мислим, тук се появява явно противоречие, защото представяйки се за посветен, ти реално се опитваш да прокараш своите отговори, разчитайки не на тях самите, а на „авторитета“ си.


Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #100 -: Юли 28, 2010, 09:28:11 am »
Владея 9 езика. Те са напълно достатъчни. Първият е първичен, 3 – дадени, останалите – избрани.
Би ли ни изброил 9-те езика, които владееш?

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #101 -: Юли 28, 2010, 10:04:41 am »


         Хаосът е колкото преднамерено създаден, толкова и вашо отроче.



Доста нахално бих казал е това изказване! :)

Прилича ми все едно да блъснеш някой човек в кална локва и после да го укоряваш, че е паднал, окалял се е и затова си е виновен той. ;D

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 349
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #102 -: Юли 28, 2010, 10:12:59 am »
Да и аз искам да попитам, Елвис жив ли е? ::)

Както и Тупак.  ;D

И Майкъл Джаксън!  ;D

Неактивен smarinov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #103 -: Юли 28, 2010, 10:49:43 am »
 :hi:
От години само чета форума. Вчера много исках да питам дали Aarxe има работно време, че се изнизва все след 17ч. но поради проблеми с логването в акаунта както виждам съм изпреварен вече.
Няма смисъл да коментирам колко сте автентичен г-н Aarxe, то това си е ваш проблем.
Въпросът ми е: Защо ти си вътрешен а аз не съм?

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #104 -: Юли 28, 2010, 11:10:44 am »

Ще се върна утре.

Интересно, Вътрешен с работно време, от 8 до 17:30, обедна почивка имаш ли или ядеш сандвичи на бюрото?

П.П. Към администратора. Нямам потребност да се възползвам от проксита, както казах - работата ми тук е свършена. Ако не възстановиш достъпа ми от първото IP, с което влизах - просто няма да влизам. Значение за мен няма, би следвало вие да имате интерес.
Не знам дали си Вътрешен или Външен но регистрацията и всичките ти постове са от едно и също IP. Явно не си много Вътрешен за собствения си Интернет.
Пък и като си почнал да отговаряш, светни ни, кой аджеба ти нареди да се регистрираш баш в този форум и защо точно нас реши шефа ти да просветлява?


Относно IP-то ми - смятам, че знаеш какво имам предвид. Каквото имах да кажа - казах го, нямам потребност да повтарям.

Относно времето, в което влизам тук, за да отговоря на зададените ми въпроси - някой от вас направил ли си е труда да провери часовете, в които миналия път, в подобен форум, течеше дискусията?

Решението за влизането в точно този форум е продиктувано от страната, в която живея. Нямам ограничения относно избора за място - имам задача, която в момента изпълнявам.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27