Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 120679 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #75 -: Юли 27, 2010, 17:03:05 pm »
Aarxe,време и пространство едно и също нещо ли са?Ако не в какво се състои разликата между тях,защото ми се струва,че ако има такава,то тя била"тънка"колкото нишка..
Напоследък ни заливат с"истини"за това как със мисълта и средства като визуализацията ние всъщност създаваме нашата реалност.До колко човекът може да влияе на"съдбата" си?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #76 -: Юли 27, 2010, 17:09:09 pm »
Aarxe,време и пространство едно и също нещо ли са?Ако не в какво се състои разликата между тях,защото ми се струва,че ако има такава,то тя била"тънка"колкото нишка..
Напоследък ни заливат с"истини"за това как със мисълта и средства като визуализацията ние всъщност създаваме нашата реалност.До колко човекът може да влияе на"съдбата" си?

За това и аз мога да ти отговоря. Времето същуствува само тук на Земята. Извън материалния свят няма време.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 256
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #77 -: Юли 27, 2010, 17:11:22 pm »
Ми то хубаво..ма аз него питах..Освен това,не мисля,че е точно така.Ние не сме единствената физическа планета.Няма как да няма време,пък било то и различно от нашето!

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #78 -: Юли 27, 2010, 17:14:23 pm »
Както и  преди се случи -

Член съм на Фамилия от Елита, който ви беше открит. Ще отговоря на въпросите ви, ако са осмислени извън фалшивата реалност на изкуствено създадените догми. Не съм задължен да отговоря на всеки въпрос - мислете, преди да питате. Тук съм, защото от мен се иска - нищо повече.



Що не си смениш дилъра и форума Членът на фамилия от елита ! ;D   

п.с. Предния път един се прави на тамплиер, ся пък тоя бил член ....
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 17:25:18 pm от Морфей »
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 832
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #79 -: Юли 27, 2010, 17:16:54 pm »
   " Показател  за  интелектуалното  ниво  на  човека  е - не  това  което  знае,  а  това  за  което  пита"  Паалла - Хоол   
    Та  питай  ме  нещо  ти,  Aarxe,  да  видим  какво  ще  се  получи!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #80 -: Юли 27, 2010, 17:18:54 pm »
Имам проблеми с този форум, ще отговоря по-накратко на последните въпроси.

Въпросът с ядрото на водорода е интересен. На енергийно ниво той няма особено значение и е извън темата, но ще ви отговоря по начин, с който  да ви дам насока на мислене. Мислете за себе си като за водородни ядра, а за целта ви - като за хелий.

За визуализацията. Не само, че може да работи - това е просто един от начините, по които стават нещата, защото материалният характер на заобикалящото ви е също визуализиран. Съществуват места, на които визуализацията е въпреиет не само като един от способите, но и като основният способ(макар да не е съвършен).За да работи тя обаче, трябва да достигнете определено ниво на "духовна издигнатост". Съществуват определени норми и правила, които следва да се прилагат във ВСИЧКО, но като цяло вие нямате нужната вътрешна сила, за да достигнете това ниво. не всички от вас, разбира се.

За нравствените извращения. Досега не сте показали, че можете (като човечество - като отделни индивиди - да)

Вселената е жива. Не е пространствено безкрайна в смисъла, в който влагате.

Всяка една война се е развила точно по начина, по който е трябвало да се започне, протече и свърши - греки не стават.

За децата ви.
Вие им влияте добре или зле с всичко, което правите - от момента на раждането им, до момента на смъртта им. Това са два момента, към които нямате отношение в смисъла на власт - те са предопределени. Вашата задача е да ги успокоите в критичните моменти за тях - раждане и пубертет. Само отделни части от общата им картина ще бъдат повлияни от вас.



Ще се върна утре.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 782
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #81 -: Юли 27, 2010, 17:34:03 pm »

Ще се върна утре.

Интересно, Вътрешен с работно време, от 8 до 17:30, обедна почивка имаш ли или ядеш сандвичи на бюрото?

П.П. Към администратора. Нямам потребност да се възползвам от проксита, както казах - работата ми тук е свършена. Ако не възстановиш достъпа ми от първото IP, с което влизах - просто няма да влизам. Значение за мен няма, би следвало вие да имате интерес.
Не знам дали си Вътрешен или Външен но регистрацията и всичките ти постове са от едно и също IP. Явно не си много Вътрешен за собствения си Интернет.
Пък и като си почнал да отговаряш, светни ни, кой аджеба ти нареди да се регистрираш баш в този форум и защо точно нас реши шефа ти да просветлява?
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #82 -: Юли 27, 2010, 17:57:43 pm »
Хахахо тази тема ми става много по-интересна на половин литър ракия...вярвайте ми, ако не ми вярвате пробвайте. ;D

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #83 -: Юли 27, 2010, 18:02:11 pm »
Aarxe,

Какви ще бъдат твоите най-неотложни, искренни и важни съвети към всички нас?

Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #84 -: Юли 27, 2010, 18:18:16 pm »
Да се изкажа и аз! Много рядко пиша по форумите тук, но нещо не издържам! aarxe, няма да те питам нищо! Дори и да ми се искаше, след като видях че ти владееш до съвършенство изкуството на "нашите политици" да говорят без да казват нищо, мисля че е безмислено да питам каквото и да било! Ти не казваш нищо, което да стане ясно, след като въпросите към теб са ясно формулирани! Не мисли че няма хора в тоя форум, които не са наясно с това какво си ти всъщност! Да, няма да питам нищо! Ама изобщо няма да те питам, а даже ще ти кажа! Аз знам това , което искам да знам! Не ме интерисува кой и защо те е пуснал тук! За мене ти си просто една марионетка, на която е казано "иди там и създай малко смут"! Да ти кажа и това, че "килимчето" под задника ви май гори вече, изпускате контрола над Земята, и в желанието да не го изпускате искате пак да "възседнете гребена на вълната на всезнаещите, които могат да оправят света"! Ама трябва да ви слушаме, нали? Да , ама не!  :D Ще ти кажа само едно , в което съм сигурен и друго няма да ти казвам! АЗ не съм тялото, което обитавам в тоя момент! И никога не съм бил това или друго тяло! Знам, за какво сме на Земята и каква е целта на пребиваването ни тук! Знам и вие какво сте и кои и каква е и вашата роля в НАШЕТО ИЗРАСТВАНЕ! Защо да те питам нещо?  :( А, добре, да те питам! Знаеш ли поговорката от Тибет мисля че беше, и тя беше /цитирам по памет/ "Който знае не говори, а който говори не знае?"  ;)
Благодаря за времето, което ми отдели, не пускай тук отговора/ако искаш разбира се/, просто във форум с тема "Отговори от един вътрешен" повече няма да влизам! За мен е безмислено! И ако някой друг, освен аarxe иска нещо да ми каже или да ме "размаже като муха на прозорец" нека да ми го пусне като ЛС!  ;D  
Разделям се с уважение към всички, особено към Aarxe
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 18:23:02 pm от stufo »
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #85 -: Юли 27, 2010, 18:29:13 pm »
ТЕСТ ЗА ЧЛЕНОВЕ НА ФАМИЛИИ ОТ ЕЛИТА

утре като се върнеш да ни осветиш какво означават свещенните геометрични фигури на планетите през 2012  :dance:

п.с. Ако има някой астролог тук наистина да се поразрови кво значат тия фигури !!!
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 18:34:14 pm от Морфей »
Когато започнеш да разбираш истината, единствената цел остава да надграждаш себе си постоянно!

Неактивен Melody

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #86 -: Юли 27, 2010, 18:31:25 pm »
Aarxe ,
Ако аз съм в етап на главна последователност-в кой етап си ти?
Опитай!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #87 -: Юли 27, 2010, 19:43:06 pm »

1.   По-правилно е да се каже, че съществува антипространство. Пространството е проекция, мисля, че се досещате.
2.   Всяко “влизане” в черна дупка е и “излизане”, респективно – пак “влизане”. Досега 19 човека – 13 жени и 6 мъже са “влизали” в черна дупка , “излизайки” във вашето “пространство”
3.   Имате по-големи възможностти, отколкото смятате. Съзнателният избор (както вие бихте се изразили) е нарушен от това, което ви се дава . Ако ще ме разберете по-лесно – дори вие да изберете коя купа сено ще изядете, ние ви даваме купите, между които да избирате. Свободата ви не е свобода.


 :hi: Благодаря !
3.Е, значи тотален контрол, ясно. Но защо, с цел експлоатация или планирано развитие в определена посока, или и двете заедно? Или още по-лошо -експерименти?
Защо се пречи на съзнателния ни избор, който ще е по-добър за нас?? Добре, е кога ще решите да ни дадете, това което ни е нужно, за да покажем истинските си възможности и да дръпнем напред и нагоре? Защо не ни се предоставят технологии за по-бързо овладяване на космоса, близък и далечен?

2.Да, това потвърждава и виждането ми за някои от черните дупки.Това е и една от логиките за съществуването им. Но съществата от антипространството не са ли от антиматерия и не се анихилират, преминавайки тук? Щото при елементарните частици е така.
Но, какво ще кажеш за факта, че в основата на всяка галактика има по една или две черни дупки, завихрящи с огромната си гравитация толкова много звездни купове и оформящи от тях спирални ръкави? Дупките ли са началото на галактиките?

1.Значи антипространството е първично, така ли да се разбира?
По ми е логично, че съществуват заедно още от създаването..
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 19:58:53 pm от marhs »

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #88 -: Юли 27, 2010, 20:00:34 pm »
Интересно ми е с предишния Посветен "колеги" ли сте?!И другото,което ми направи впечатление е,че той говореше за Великата Жътва,а ти казваш,че човек трябва да се спасява поединично-къде е истината,най-вероятно някъде по средата,или?!
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 832
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #89 -: Юли 27, 2010, 20:23:35 pm »
Aarxe  какъв  процент  от  интелекта  си  използваш!  ,
    Там,  йерархията  се  изгражда  не  на  правото - роден  във  фамилията,  а  на  способноста  да  използваш  по-голям  процент  от  интелектуалният  си  потенциал!!  Питам  се  дали  ще  се  опиташ  да  ме  опровергаеш?
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27