Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 118046 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #45 -: Юли 27, 2010, 15:10:20 pm »
Сори пич, не си ми нужен.
Ние носим истинското знание в сърцата си, притежаваме сила, която елита няма.
Царството на елита, градът на пирамидите е до време, което скоро ще свърши.
Какво да се прави, от различно брашно сме месени...


Прав си за последното.
За първото би трябвало да го знаеш, за второто като му дойде времето...

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #46 -: Юли 27, 2010, 15:24:11 pm »
Какво знаеш за Бал/Баал?
А за Небро и Саклас?

За "Бал/Баал" и Небро:
Ще се учудите, ако разберете колко подобни "персонажи" са наказани с вашата съдба на вашата планета.

Саклас не е съществувал никога.

Ние сътворихме религията. Нима мислите, че легендите не са сътворени?


Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #47 -: Юли 27, 2010, 15:26:42 pm »
Защо съществува елита и каква цел има ?

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #48 -: Юли 27, 2010, 15:28:00 pm »
П.П. Към администратора. Нямам потребност да се възползвам от проксита, както казах - работата ми тук е свършена. Ако не възстановиш достъпа ми от първото IP, с което влизах - просто няма да влизам. Значение за мен няма, би следвало вие да имате интерес.

Eon-ски, остави го човека бе, на никого нищо не е казал или направил! :flag_of_truce:
Нека си побъбрим! :flag_of_truce:

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #49 -: Юли 27, 2010, 15:32:07 pm »
Някои въпроси не означават нищо, дори и да не разбирате.

Не здавайте въпроси, на които съм отговорил или знаете отговорите. Трябва да МИСЛИТЕ.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #50 -: Юли 27, 2010, 15:34:15 pm »
Цитат
Първичният ми език се говореше на мястото, на което днес се намира държавата Германия.

Кажи няколко изречения на родния си език! Изпиши ги както искаш, ако искаш на кирилица, ако искаш на латиница, само докарай нещо с наличните азбуки.

Какво стана с въпроса ми за Никола Тесла?

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #51 -: Юли 27, 2010, 15:35:27 pm »
Aarxe,кога ще има game over?И конкретно-кога най-накрая някои от нас ще могат да напуснат 3Д-то,в което са по собсвено желание?!Отказвам да искам точни дати и тем подобни,а просто насоки.
За елита,за пирамидите,за "посветените",за ланския сняг-засега нямам въпроси.Просто съм любопитна как за даден човек свършват някои реалности?
Другото,което ме вълнува е-как някои успяват с пари,които реално несъществуват да манипулират населението.Ако наистина си този,за който се представяш-си наясно какво имам предвид.Та,интересно е и как да "изкарваш" пари без да те хванат...Дай насоки.Поздрави! :)
П.С.:Сега видях,че си споменал Германия-интересно.Каква роля имат в това,което ще се случва немците?!
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 15:42:26 pm от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #52 -: Юли 27, 2010, 15:39:06 pm »
Цитат
Първичният ми език се говореше на мястото, на което днес се намира държавата Германия.

Кажи няколко изречения на родния си език! Изпиши ги както искаш, ако искаш на кирилица, ако искаш на латиница, само докарай нещо с наличните азбуки.

Какво стана с въпроса ми за Никола Тесла?

1. Гллееде каи ктарха уи гллееде кси ус

2. Отговорих ти, прочети по-нагоре

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #53 -: Юли 27, 2010, 15:40:01 pm »
Сетих се още един въпрос,който искам да ти задам.Какво всъщност правиш в България?С каква цел си?А и кажи повече за бългАРИ-те. :)
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #54 -: Юли 27, 2010, 15:40:25 pm »
Какво знаеш за Бал/Баал?
А за Небро и Саклас?

За "Бал/Баал" и Небро:
Ще се учудите, ако разберете колко подобни "персонажи" са наказани с вашата съдба на вашата планета.

Саклас не е съществувал никога.

Ние сътворихме религията. Нима мислите, че легендите не са сътворени?

Не бягай по тъча, ръсиш само общи приказки. Аз не ти говоря за легенди или религии. Явно до там ти се простират знанията.
Нищо де, разбрах колко знаеш...

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #55 -: Юли 27, 2010, 15:44:26 pm »
Какво представлява пространство-времето погледнато отвън?

Rio

  • Гост
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #56 -: Юли 27, 2010, 15:44:42 pm »
Този е вътрешен, колкото форумът е за кулинарни рецепти и гозби.
Ето ви нещо за политически елит. http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%82

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #57 -: Юли 27, 2010, 15:46:27 pm »
Aarxe,кога ще има game over?И конкретно-кога най-накрая някои от нас ще могат да напуснат 3Д-то,в което са по собсвено желание?!Отказвам да искам точни дати и тем подобни,а просто насоки.
За елита,за пирамидите,за "посветените",за ланския сняг-засега нямам въпроси.Просто съм любопитна как за даден човек свършват някои реалности?
Другото,което ме вълнува е-как някои успяват с пари,които реално несъществуват да манипулират населението.Ако наистина си този,за който се представяш-си наясно какво имам предвид.Та,интересно е и как да "изкарваш" пари без да те хванат...Дай насоки.Поздрави! :)
П.С.:Сега видях,че си споменал Германия-интересно.Ти колко езика в действителност владееш?!

"Край на играта" няма да има - поне не по начина, по който се очаква. Не е предвидено мащабно събитие, което да слага "край", да дава ново "начало" или нещо подобно. Краят идва за всеки човек сам по себе си - лично, не като цяло за хората. Работи върху себе си, Земята няма да се разруши.

А нима не  е по-лесна манипулацията с несъществуващи пари? Ако някой ти покаже кюлче злато и ти каже, че там, откъдето го е взел има още много ще му повярваш. няма нужда да ти показва всичките. Залежите на Земята се възобновяват постоянно - не са нужни пари, за да се създава светът около вас. Просто така ви е казано и ви се казва постоянно.

На тези хора им е казано какво, как и кога да правят. Никой не става такъв по избор и стечение на обстоятелствата. няма "стичане на обстоятелствата", ние ги "стичаме".

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #58 -: Юли 27, 2010, 15:52:05 pm »
Какво представлява пространство-времето погледнато отвън?

Конкретизирай въпроса си, някои неща не мога да кажа, ако не са зададени правилните въпроси.

Парцифал?


За другите:

Съизмервате отговорите ми с това, което може да се намери в информационни сайтове и търсачки от буквално всеки, което е направено с цел и не е случайно. Всичко би било различно иначе, нали?

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #59 -: Юли 27, 2010, 15:57:03 pm »
Сетих се още един въпрос,който искам да ти задам.Какво всъщност правиш в България?С каква цел си?А и кажи повече за бългАРИ-те. :)

Расата и произходът не оказват влияние на нищо от живота ви, това са окови, които ви държат здраво вързани. Патриотизмът е лишен от смисъл, защото не служи на целта, с която сте тук.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27