Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 117481 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Отговори от един Вътрешен
« -: Юли 26, 2010, 14:29:24 pm »
Както и  преди се случи -

Член съм на Фамилия от Елита, който ви беше открит. Ще отговоря на въпросите ви, ако са осмислени извън фалшивата реалност на изкуствено създадените догми. Не съм задължен да отговоря на всеки въпрос - мислете, преди да питате. Тук съм, защото от мен се иска - нищо повече.


Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #1 -: Юли 26, 2010, 15:09:24 pm »
Днес ще стоя тук за по-кратък период от време. Утре ще се върна. Днес - ще съм тук до около 17:30 ч.

Неактивен cxzcxz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #2 -: Юли 26, 2010, 15:32:15 pm »
По едно време имаше един самозванец, който пишеше колкото да му вадят думите с ченгел от устата, не би ме учудило ако доста хора се усъмнят.
Аз лично не зная колко доверие можем да ти имаме, но все пак ще питам нещо сериозно:
Колко знаете за универсалната геометрия и могат ли тези знания да се намерят из интернет пространството?

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #3 -: Юли 26, 2010, 15:56:21 pm »
Не само тук и не само на ниво "форуми" се появяват самозванци като този, за когото говориш. Известен и скорошен пример е една книга, добила сравнителна популярност. Това е нормално с оглед на потребностите, които ви се втълпяват.
Относно въпроса ти.
Самото понятие е грешно - няма универсална геометрия, както и няма такава на локално ниво. "Универсалната", както я рабирате вие е проекция на едно грешно съставено изначало понятие - в този смисъл тя няма общо с това, в което ние "вярваме". Мислите ли, че обяснението на всичко е съизмеримо с нещата, които вие имате като знания?

Интернет е умело контролиран инструмент - в този смисъл, той е като всеки друг източник на информация - различен е само обемът от адресати.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #4 -: Юли 26, 2010, 16:38:55 pm »
Браво бе!... В нашия сайт поредния "посветен". ::)

Ами да видим тогава!

Цитат
"Универсалната", както я рабирате вие е проекция на едно грешно съставено изначало понятие - в този смисъл тя няма общо с това, в което ние "вярваме".

Ами разкрий ни вашето вярване, за да разберем Вашият възглед за "истинската" геометрия, или поне за онова, какво разбирате, или си мислите, че разбирате, че е геометрията в действителност?! Лично аз бих нарекъл геометрията на Вселената САКРАЛНА ГЕОМЕТРИЯ, много народ е писал за нея още от дълбоката древност, но малко хора я познават из основи. Какво е твоето разбиране за всеобщата геометрия на Вселената?

Интересно, до кога ще присъстваш във форума ни?

Кажи ни наистина онова, за което се появи във форума ни, онова, за което си получил инструкции да се появиш! Честно казано, присъствието ти във форума, основано само на въпроси от наша страна, е направо безсмислено. Имаш си цели, които са ти вменени от "творческия" ти колектив , който работи по управлението на сегашната реалност. Дай да видим конкретната ти цел с появата в този форум!

Новата книга на Робърт Морнинг Скай, която наскоро издаде издателство "Паралелна реалност"! Желая да я изкоментираш нашироко - не само с един абзац. Определено си я чел и я познаваш, може би даже и в оригинал, ако не си бил даже и свидетел на събитията, описани в книгата!?

А по-нататъшните въпроси ще изникнат сами, в зависимост от отговорите ти.
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 16:41:45 pm от SMSI-H »

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #5 -: Юли 26, 2010, 16:49:16 pm »
Използването на синоними (сакрален, свещен) за формулирането на създадено от ВАС понятие не променя същността му. Работейки с което и да е дадено наименование, ще се изразя така:
Да, сакралната геометрия съществува от древни времена. Тук се продължава следването на грешна логика - не съществуват древни времена, защото "геометрия" има откакто има "хора", тя е плод на дадени преди потребности, които да служат на наши потребности. В по-широк смисъл - това, което вие разбирате под "сакрална геометрия", да, носител е на зрънце информация  за целите ви (не за нас), но то ви е дадено, както всичко друго в съществуването ви. Ако искате в сакралната геометрия да откриете "космически" отговори, търсите на погрешното място. Отговорите са и там, но и на други места, повече, отколкот предполагате.

Ще отговарям в продължение на няколко дни, ще преценя.

Появата ми е "безмсислена" от вашето гледище - не от мое. Да кажем, че от ваше - тя трябва да е просто факт, с който да се примирите. Не мога да отговоря на въпрос, който не ми е зададен. Целта ми тук е да давам отговори - нито повече, нито по-малко. Който чете правилно - ще разбере.

На Робърт Морнинг Скай е казано какво и как да говори. Не възприемайте нещата буквално - този подход ви обрича. Съществува книга, а не пост във форум от човек като вас, единствено и само защото той е седнал и е написал книгата. По същия начин след години някой друг може да иска да коментирам книга, написана от някой от вас.
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 16:56:36 pm от Aarxe »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #6 -: Юли 26, 2010, 17:04:12 pm »
Offtopik
Интересно, защо на един просветен ще му се хрумне да се регистрира в нашият форум, при това със специално име и специален е-майл, регистриран специално за този форум.
Нещо ми намирисва работата, но до утре темата ще я оставя, после ще видим.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #7 -: Юли 26, 2010, 17:06:22 pm »
Ще пиша отново утре, ще опитам да остана по-дълго.

Един съвет - използвайте времето ми тук за това, което предлагам.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #8 -: Юли 26, 2010, 17:55:05 pm »

На Робърт Морнинг Скай е казано какво и как да говори. Не възприемайте нещата буквално - този подход ви обрича. Съществува книга, а не пост във форум от човек като вас, единствено и само защото той е седнал и е написал книгата. По същия начин след години някой друг може да иска да коментирам книга, написана от някой от вас.
Добре..да речем,че си прав..Но какво знаеш ти за създаването на днешният човек?Преди колко време,от кой и защо,с каква цел е бил създаден хомосапиенс?


Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #9 -: Юли 26, 2010, 18:17:10 pm »
Добре тогава,

1. Искам да дадеш конкретен /и вече ясен, а не както в предишните ти постове с общи приказки/ отговор на проблема за разкриването на извънземното присъствие на Земята - визирам конкретно проект "Разкритие"!? Кога ще стане официалното оповестяване на присъствието на иноземците на Земята? Знаем, че е взето решение за разкриването на контакта с "тях", но е интересно кога ще стане това /кажи ни ориентировъчно датата(!?)/, преди 2012, или пост фактум след събитието през 2012, когато вече всички хора ще съзнават присъствието им и няма да има смисъл даже от официално оповестяване на присъствието им? Интересно е как ще бъде осъществено оповестяването на присъствието "им"? Изясни в крайна сметка позицията на Елита по отношение на изонемците!? Разясни ни, какви противоречия се вихрят в кръговете на самия Елит по отношение на иноземците!?

2. Какво е виждането ти за 2012 година? Задавам този въпрос с твърдото мнение за компетентност по отношение на проблема 2012, пресъздадено в предишното "интервю" с посветен, направено в: http://www.blog.the12eternals.com/  ; и тук: http://blog.the12eternals.com/__oneclick_uploads/2009/09/the-revelations-of-an-elite-family-insider-2005.pdf . Отново те призовавам, бъди конкретен и говори повече, както бе направено в предишното голямо интервю, което току що цитирах /просто дадох добър пример с него за етично отношение към отправящите въпросите/!

3. Какво мислиш за самото интервю - http://www.blog.the12eternals.com/ ? Имаш ли някаква връзка с човека, който го беше осъществил? Имаш ли нещо общо с групата от Елита, която беше поръчала осъществяването на предишното интревю? В крайна сметка, как само започваш темата:
Както и  преди се случи -
Член съм на Фамилия от Елита, който ви беше открит. Ще отговоря на въпросите ви, ако са осмислени извън фалшивата реалност на изкуствено създадените догми. Не съм задължен да отговоря на всеки въпрос - мислете, преди да питате. Тук съм, защото от мен се иска - нищо повече.
Курсивът е мой и го давам не случайно, с новото напомняне, че сам разкриваш, че имаш нещо общо с предишните интервюта, или започваш с прах в очите ни, за да всееш респект?!
Само не се противопоставяй на предишния посветен, лично аз очаквам да сте от едно коляно, макар и от различни семейства и не очаквам между Вас да има капитални и генерални противоречия поне пред нас, пред "стадото" или "раята", или "гоите"! Противопоставиш ли му се, ще загубиш доверие у доста съфорумци. А ако му се противопоставяш, в какво се изразява противоречието Ви?

4. Дай някакво обяснение за дребните гешки, които правиш с правописа в постовете си!

5. И за да ти повярва наистина множеството, какво доказателство ще представиш за себе си, било то даже и предсказание за съвсем близкото бъдеще, примерно предсказание за събитие от световен мащаб, което ще се случи в тези няколко дни, докато тече дискусията ни!
Offtopik
Интересно, защо на един просветен ще му се хрумне да се регистрира в нашият форум, при това със специално име и специален е-майл, регистриран специално за този форум.
Нещо ми намирисва работата, но до утре темата ще я оставя, после ще видим.
Как ще докажеш, че не си студент по психология или философия, живеещ в София, който си прави упражения за дипломна работа!? Надявам се да се съгласиш, че етиката изисква да ни предоставиш доказателство, иначе дискусията загрубява от твоя страна!


« Последна редакция: Юли 26, 2010, 22:33:05 pm от SMSI-H »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #10 -: Юли 26, 2010, 19:02:57 pm »
 :hi:
1.Както има елементарни частици и античастици, така има ли и пространство и антипространство, и разделенили са те с неутрално поле?
2.При какви условия може да се излезе от космически обект "черна дупка"?
3.Какво мислиш за дилемата на магарето на Буридан?
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 19:05:18 pm от marhs »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #11 -: Юли 26, 2010, 21:37:24 pm »
Не знаех,че и в България живеят ''просветени''  :-X :-X :-X :-X......
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #12 -: Юли 26, 2010, 21:53:40 pm »
Сори пич, не си ми нужен.
Ние носим истинското знание в сърцата си, притежаваме сила, която елита няма.
Царството на елита, градът на пирамидите е до време, което скоро ще свърши.
Какво да се прави, от различно брашно сме месени...

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #13 -: Юли 26, 2010, 22:01:20 pm »
Aarxe,

В какво се изразява същността на мирогледа и веруюто на членовете на елита?

Предполагам, че в принципите, според които живеете и които оформят вашия мироглед, има някаква еволюция, защото живот в 3D /или 4D, ако е от твоята гледна точка/ без еволюция е невъзможен /а под еволюция имам впредвид преди всичко еволюция на духа и не на материята/.

В какво се изразява тази Ваша еволюция и докъде ще Ви доведе тя? По какво се различава от еволюцията на някой напреднал раджа йога или пък даос? Опиши накратко пътя на тази Ваша еволюция в обществен /микрообществен, тъй като живеете в едно микрообщество/ и личен план!? Какви са разликите между Вас и хората от 3D, които са достигнали по-високите измерения в рамките на един наш живот? Важното е да се осъзнава, че вие може би живеете хиляди години, а един даос или йога за няколко десетки години достига резултати, които са немислими от общоприетата гледна точка. Кой е по-добър, Вие или обикновения земен човек, който за отрицателно време, в сравнение с Вашия живот, е достигнал до пределите на еволюцията като е спрял преражданията?

Кой е по-съвършен? Ти самият или живялата твърде смислен живот пророчица преподобна Стойна, или починалите в края на миналия век Славка Севрюкова, или пък всеизвестната Ванга, или пък ако щеш Едгар Кейс? И ако си по-съвършен, с какво ги превъзхождаш?

И сега малко конкретика... Целта на пирамидите в Слънчевата система?! Знаем, че ги има не само на Земята. Има ги и на Луната и на Марс, а по другите планети все още не ми е известно. Пирамидалните структури, знаем, имат многопластово и многомерно значение. С тях могат да бъдат изразени страшно много неща, като така всеизвестната Хеопсова пирамида в платото Гиза в Египет; в нея са закодирани основните мерни единици на Земята и Слънчевата система, плюс това тя представлява огромен енергетичен генератор, който може да произвежда различни видове енергия, полета и лъчения, плюс това представлява и огромна обсерватория, а по последна информация е и уред, показващ историята на Земята и човечеството до около събитието през 2012 година. Въобще многоприложима система...

Какво би ни казал за пирамидите, които са изразител на едно от петте основни платонови тела от Сакралната геометрия на Вселената и основната част от които ни показват, в коя част от еволюцията се намираме по принцип?

В какво се изразява връзката пирамиди на Земята и другите планети в Слънчевата система, и еволюцията на Слънчевата система?

Пирамидите случайно да имат някаква връзка с Вашата еволюция, с еволюцията на Елита? В какво се изразява?

Наистина ли пирамидите са защитната бариера на Слънчевата система и Земята? Как осъществяват процеса на защита? От какво ни защитават, от материални или информационни нападения, което е малко безсмислено да се помисли, защото ние така и така знаем, че сме от хилядолетия под Вашия диктат и под Вашето робство? В крайна сметка, пирамидите не защитават ли конкретно Вас и Вашето владение /Земята и Слънчевата система/ като вид от чужда външна асимилация?

xnet_user,

Защо така? Не можем ли да извлечем поредната поука или урок от него? Съвършенството не може да се изрази в прекалената самоувереност! Използвай момента и наистина попитай нещо смислено!


« Последна редакция: Юли 26, 2010, 22:28:39 pm от SMSI-H »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #14 -: Юли 26, 2010, 22:02:02 pm »
Сори пич, не си ми нужен.
Ние носим истинското знание в сърцата си, притежаваме сила, която елита няма.
Царството на елита, градът на пирамидите е до време, което скоро ще свърши.
Какво да се прави, от различно брашно сме месени...

:D..Лошо няма в опитмизма,ама реалноста за съжаление е различна..щото докато хората дори не си дават сметка,че някой ги управлява,и смятат съществуването на т.н."елит"за сценарии на някой шпионски трилър,едва ли ще се оправим.
Кат гледам..тоя елит си упралвява планетата от време оно,и няма индикации скоро "царството"им да свърши

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27