Автор Тема: Отговори от един Вътрешен  (Прочетена 117479 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #15 -: Юли 26, 2010, 22:23:23 pm »
По-добре уверени от колкото лековерни...
Абе хора, вземете се сериозно в ръце!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #16 -: Юли 26, 2010, 22:47:27 pm »
Aarxe,

Разкажи ни историята на Земята и Слънчевата система от гледната точка на Елита!? И какви цели има поставени в глобален времеви мащаб?


Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #17 -: Юли 26, 2010, 22:53:24 pm »
SMSI-H 

Той(дали е вътрешен или не няма значение)каза да не възприемаме нещата буквално за нещата за извънземни(както и въобще).Не знам защо продължаваш да задаваш въпроси за "космически" конспирации,защото (дори да е вътрешен)не вярвам да получиш конретен отговор.


Не знаех,че и в България живеят ''просветени''  :-X :-X :-X :-X......

И аз се замислих.Мислех да питам от къде знае български,но ми се стори,че това няма да е много умен въпрос.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Castiel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #18 -: Юли 26, 2010, 23:52:36 pm »
Как може да се връзвате на акъла на един форумен трол...  >:(

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #19 -: Юли 27, 2010, 08:56:52 am »
Ами наивни са хората, или както сега е модерно да се пише и казва "найвни".

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #20 -: Юли 27, 2010, 09:19:24 am »
И аз ще се включа с въпрос: Вие вътрешните на какъв език общувате помежду си? А ти лично колко езика владееш?



Как може да се връзвате на акъла на един форумен трол...  >:(
Ами ако не друго, може да се получи доста забавен разговор. На мен ми е интересно по-скоро какви въпроси ще се появят в темата, отколкото отговорите.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #21 -: Юли 27, 2010, 09:25:23 am »
Да и аз искам да попитам, Елвис жив ли е? ::)
Dreams are messages from the deep.

Rio

  • Гост
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #22 -: Юли 27, 2010, 09:46:43 am »
Въпросът ту е "вътрешният" от къде е изпратен?
Психодиспансера или съответната служба за сигурност. ??? ??? ???

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #23 -: Юли 27, 2010, 10:16:02 am »
Да и аз искам да попитам, Елвис жив ли е? ::)

Както и Тупак.  ;D
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #24 -: Юли 27, 2010, 12:30:32 pm »

На Робърт Морнинг Скай е казано какво и как да говори. Не възприемайте нещата буквално - този подход ви обрича. Съществува книга, а не пост във форум от човек като вас, единствено и само защото той е седнал и е написал книгата. По същия начин след години някой друг може да иска да коментирам книга, написана от някой от вас.
Добре..да речем,че си прав..Но какво знаеш ти за създаването на днешният човек?Преди колко време,от кой и защо,с каква цел е бил създаден хомосапиенс?



Определението ви "хомосапиенс" е неточно. Вече все повече започвате да улавяте неистиността на теорията на Дарвин, дори когато му тя му беше показана, имаше други, които не вярваха в нея. Историята ви не е това, което мислите, че е. Изобщо, "история" звучи смислено само във вашите умове. Вие бяхте създадени, за да следвате определена цел и за определени интереси. Не съм аз този, който ще разкрие общата ви цел. Мислете по-локално, ако мога така да се изразя. Не сте важни "вие" важен си "ти".

Rio

  • Гост
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #25 -: Юли 27, 2010, 12:34:45 pm »

На Робърт Морнинг Скай е казано какво и как да говори. Не възприемайте нещата буквално - този подход ви обрича. Съществува книга, а не пост във форум от човек като вас, единствено и само защото той е седнал и е написал книгата. По същия начин след години някой друг може да иска да коментирам книга, написана от някой от вас.
Добре..да речем,че си прав..Но какво знаеш ти за създаването на днешният човек?Преди колко време,от кой и защо,с каква цел е бил създаден хомосапиенс?



Определението ви "хомосапиенс" е неточно. Вече все повече започвате да улавяте неистиността на теорията на Дарвин, дори когато му тя му беше показана, имаше други, които не вярваха в нея. Историята ви не е това, което мислите, че е. Изобщо, "история" звучи смислено само във вашите умове. Вие бяхте създадени, за да следвате определена цел и за определени интереси. Не съм аз този, който ще разкрие общата ви цел. Мислете по-локално, ако мога така да се изразя. Не сте важни "вие" важен си "ти".
Aarxe, използваш едни лъжи, за да създадеш други.

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #26 -: Юли 27, 2010, 12:35:26 pm »
Добре тогава,

1. Искам да дадеш конкретен /и вече ясен, а не както в предишните ти постове с общи приказки/ отговор на проблема за разкриването на извънземното присъствие на Земята - визирам конкретно проект "Разкритие"!? Кога ще стане официалното оповестяване на присъствието на иноземците на Земята? Знаем, че е взето решение за разкриването на контакта с "тях", но е интересно кога ще стане това /кажи ни ориентировъчно датата(!?)/, преди 2012, или пост фактум след събитието през 2012, когато вече всички хора ще съзнават присъствието им и няма да има смисъл даже от официално оповестяване на присъствието им? Интересно е как ще бъде осъществено оповестяването на присъствието "им"? Изясни в крайна сметка позицията на Елита по отношение на изонемците!? Разясни ни, какви противоречия се вихрят в кръговете на самия Елит по отношение на иноземците!?

2. Какво е виждането ти за 2012 година? Задавам този въпрос с твърдото мнение за компетентност по отношение на проблема 2012, пресъздадено в предишното "интервю" с посветен, направено в: http://www.blog.the12eternals.com/  ; и тук: http://blog.the12eternals.com/__oneclick_uploads/2009/09/the-revelations-of-an-elite-family-insider-2005.pdf . Отново те призовавам, бъди конкретен и говори повече, както бе направено в предишното голямо интервю, което току що цитирах /просто дадох добър пример с него за етично отношение към отправящите въпросите/!

3. Какво мислиш за самото интервю - http://www.blog.the12eternals.com/ ? Имаш ли някаква връзка с човека, който го беше осъществил? Имаш ли нещо общо с групата от Елита, която беше поръчала осъществяването на предишното интревю? В крайна сметка, как само започваш темата:
Както и  преди се случи -
Член съм на Фамилия от Елита, който ви беше открит. Ще отговоря на въпросите ви, ако са осмислени извън фалшивата реалност на изкуствено създадените догми. Не съм задължен да отговоря на всеки въпрос - мислете, преди да питате. Тук съм, защото от мен се иска - нищо повече.
Курсивът е мой и го давам не случайно, с новото напомняне, че сам разкриваш, че имаш нещо общо с предишните интервюта, или започваш с прах в очите ни, за да всееш респект?!
Само не се противопоставяй на предишния посветен, лично аз очаквам да сте от едно коляно, макар и от различни семейства и не очаквам между Вас да има капитални и генерални противоречия поне пред нас, пред "стадото" или "раята", или "гоите"! Противопоставиш ли му се, ще загубиш доверие у доста съфорумци. А ако му се противопоставяш, в какво се изразява противоречието Ви?

4. Дай някакво обяснение за дребните гешки, които правиш с правописа в постовете си!

5. И за да ти повярва наистина множеството, какво доказателство ще представиш за себе си, било то даже и предсказание за съвсем близкото бъдеще, примерно предсказание за събитие от световен мащаб, което ще се случи в тези няколко дни, докато тече дискусията ни!
Offtopik
Интересно, защо на един просветен ще му се хрумне да се регистрира в нашият форум, при това със специално име и специален е-майл, регистриран специално за този форум.
Нещо ми намирисва работата, но до утре темата ще я оставя, после ще видим.
Как ще докажеш, че не си студент по психология или философия, живеещ в София, който си прави упражения за дипломна работа!? Надявам се да се съгласиш, че етиката изисква да ни предоставиш доказателство, иначе дискусията загрубява от твоя страна!




1.   Не улавяте нишката, която е под носа ви. Защо трябва да има “официално” оповестяване пред ВАС? Подходът ви е объркан. Истината за “иноземците” се знае от тези, на които им е дадено. Другото е лишено от смисъл. “Официалното оповестяване” няма да се случи по начина, по който очаквате.
2.   2012 г. е изпитание за вас. Не по начина, по който мислите, не на такова ниво. Това е посвоему един “тест”, който вие до момента не издържате, като ви казвам повече, отколкото ми е дадено.  Четете внимателно думите ми.
3.   Смятам, че връзката ни е очевидна. Дали сме един и същи човек? Ако беше важно, може би щях да ви кажа а и смятам, че си личи.
5.   Искате отговори от мен сега, но не сте внимавали при прочита на миналото “интервю”. Ще повярвате ако има елемент на “ясновидство”. Ще повярвате в какво? Не съм обвързан с клетва, която ме задължава да доказвам каквото и да е било пред вас. Приемете появата ми тук като факт и се отдайте на възможността, която ви е дадена.

Неактивен алибаба

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 794
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #27 -: Юли 27, 2010, 12:36:17 pm »
Имам къв въпросният сомоопределил се като "вътрешен" следния въпрос - къде е границата...или каква е разликата между ИЛЮЗИЯ и РЕАЛНОСТ?

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #28 -: Юли 27, 2010, 12:37:04 pm »
:hi:
1.Както има елементарни частици и античастици, така има ли и пространство и антипространство, и разделенили са те с неутрално поле?
2.При какви условия може да се излезе от космически обект "черна дупка"?
3.Какво мислиш за дилемата на магарето на Буридан?


1.   По-правилно е да се каже, че съществува антипространство. Пространството е проекция, мисля, че се досещате.
2.   Всяко “влизане” в черна дупка е и “излизане”, респективно – пак “влизане”. Досега 19 човека – 13 жени и 6 мъже са “влизали” в черна дупка , “излизайки” във вашето “пространство”
3.   Имате по-големи възможностти, отколкото смятате. Съзнателният избор (както вие бихте се изразили) е нарушен от това, което ви се дава . Ако ще ме разберете по-лесно – дори вие да изберете коя купа сено ще изядете, ние ви даваме купите, между които да избирате. Свободата ви не е свобода.

Неактивен Aarxe

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Отговори от един Вътрешен
« Отговор #29 -: Юли 27, 2010, 12:38:42 pm »
Сори пич, не си ми нужен.
Ние носим истинското знание в сърцата си, притежаваме сила, която елита няма.
Царството на елита, градът на пирамидите е до време, което скоро ще свърши.
Какво да се прави, от различно брашно сме месени...


Прав си за последното.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27