Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 873969 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 317
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1995 -: Октомври 11, 2012, 22:14:13 pm »
Омръзна ми...

Действа бе човек! Ако си човек де. Пускам ги тия цитати, защото действа. Пробвай, нищо не губиш. :hi:
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 834
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1996 -: Октомври 11, 2012, 22:38:19 pm »
Действа бе човек!

И аз пробвах. Найстина работи. Това си е своего рода визуализация.

Неактивен saygoodbye

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1997 -: Октомври 11, 2012, 23:15:51 pm »
What's done in the dark will be brought to the light

Неактивен atila777

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1998 -: Октомври 12, 2012, 00:47:27 am »
Пурку Ако ставаше с цитати до сега щяхме и до Луната да стигнем... Според мен това за позитивните мисли за честото небе и за " разваления самолет" е пълна глупост...Ако найстина искате да ги спрете гадовете там горе трябват АКТИВНИ ДЕЙСТВИЯ и то не мислЯщи, а масови действия. :mad:
Лека  :boredom: :hi:
Окупирай Уолстрийт и България!

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1999 -: Октомври 12, 2012, 02:57:32 am »
Действието е следствие,намерението е причината.Когато" действаме" живеем в миналото.
Разбира се това е лично мое вярване. :hi:



Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 126
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2000 -: Октомври 12, 2012, 12:27:05 pm »
stufo, ето че опонентите като Фрай и другите двама изчезнаха от темата. Когато фактите говорят и троловете мълчат.
        Днес Пловдив пак е обект на пръскане и то облаците са в крайния си етап- покриват цялото небе. Имаше и отделни следи, но те бързо се разсейваха и присъединяваха към общата "мътилка".

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 547
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2001 -: Октомври 12, 2012, 12:40:57 pm »
Опонентите,както ни наричаш не мълчат .....не си правя труда да надвивам глупостта и простотията!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 126
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2002 -: Октомври 12, 2012, 12:44:37 pm »
Опонентите,както ни наричаш не мълчат .....не си правя труда да надвивам глупостта и простотията!
        Мълчанието е злато! :-X

Неактивен zvezdi4ka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 126
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2004 -: Октомври 12, 2012, 13:26:22 pm »
Звездичке, благодаря. Обаче нито един политик в България няма смелостта да излезе и да каже истината. Това вече наистина буди съмнение, дори да си НЕвярващ. На нас ни е известна истината и причината за МЪЛЧАНИЕТО. Както писах - мълчанието е злато. Явно някой плаща за това мълчание. :hi:

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 848
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2005 -: Октомври 12, 2012, 13:44:10 pm »
Мълчанието казва доста. Примерно според мен нормалната реакция би била ако никой не ни тровеше да излязат със някакво становище и да оборят протестиращите. Обаче в случая ако излязат да отричат ще им се налага да отговорят в последствие на доста въпроси.

Неактивен zvezdi4ka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2006 -: Октомври 12, 2012, 14:22:25 pm »
Освен да се скандира "България за чисто небе", може и да се вмъкне някъде "искаме оставка". Това разбира се е малко крайно, но може да се използва нещо подобно, ако се иска отговор от политици  ;) С чертите горе, не може да не се вдъхновиш за различни лозунги ;)Важното е  още хора да повярват- а това става вече. Щом сме много не може да не ни отговорят. И това е напредък, щом го дават по телевизора :)

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 317
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2007 -: Октомври 12, 2012, 14:39:56 pm »
Здравейте. Днес за първи път видях нещо, което не го бях виждал на живо никога до сега.
Пелената на химическите следи както си беше хомогенна в рамките на няколко секунди се превърна ето в такова нещо:

Снимката не е моя в интернет я намерих. Нямаше с какво да снимам и само ги изгледах. За да се получават тези вълни в небето, моделират "пелената" с HAARP или подобни аналози, според мен. Беше сутринта около 10:00 - 10:20 часа. След известно време, не повече от половин/една минута вълните в облака изчезнаха и пак си стана плътен без да се забелязват вълните в него.
Какво се цели да се получи, чрез тези вълни, някой знае ли?
« Последна редакция: Октомври 12, 2012, 14:49:50 pm от Пурку »
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 317
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2008 -: Октомври 12, 2012, 14:48:38 pm »
Пурку Ако ставаше с цитати до сега щяхме и до Луната да стигнем... Според мен това за позитивните мисли за честото небе и за " разваления самолет" е пълна глупост...Ако найстина искате да ги спрете гадовете там горе трябват АКТИВНИ ДЕЙСТВИЯ и то не мислЯщи, а масови действия. :mad:
Лека  :boredom: :hi:


...все едно слушам себе си, преди време.
Някой път нещата които са в пълен разрез с разбиранията ти не ги заклеймявай а ги приемай като маловажни, странични на дадения етап - така като че ли по-лесно се излиза от омагьосания кръг. Поне на мен тоя похват ми помага.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #2009 -: Октомври 12, 2012, 15:15:44 pm »
Пурку Ако найстина искате да ги спрете гадовете там горе трябват АКТИВНИ ДЕЙСТВИЯ и то не мислЯщи, а масови действия. :mad:
Лека  :boredom: :hi:
Принципно си прав, но не и в тази наша държава. Лятото се видях с моя много близка приятелка, която от дълги години живее в Германия, съпруга и е немец,  дипломат. Беше се видяла тук със свои стари приятели понастоящем политиченца-герберченца. Беше по времето на протестите във връзка със закона за горите. Беше силно възмутена как единия от тях казал, че някакви ЛУМПЕНИ протестирали пред парламента и им пречели да работят  :---
Та това е отношението на нашите управляващи към работодателите им...

Преди малко говорих с нея по скайп и я попитах какво е положението с кемтрейлите в Германия. Отговори ми, че в Германия не са разрешени и там НЯМА пръскане. Това автоматично, поне за мен, означава, че в България са разрешени.
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27