Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 868370 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #630 -: Септември 21, 2010, 17:15:32 pm »
Господари на ефира?
Предаването с фон записан смях?! С "адреналинките"?
...

Неактивен itsalv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
  • Брашното което скача за да порастне.
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #631 -: Септември 21, 2010, 17:51:32 pm »
 Няма нужда да иронизираш човека поне се е опитал.
Допълнение/отговор на долното мнение за да не спамиме излишно: Напълно съм съгласен с теб Р.Е.А.С.Е.. Признавам Опита, за което се иска Смелост и може би малко ядосване :)
« Последна редакция: Септември 21, 2010, 19:51:02 pm от itsalv »
Кой каквото сам си направи - никой друг не може да му го направи!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #632 -: Септември 21, 2010, 18:27:49 pm »
Не го иронизирам, това са нещата на които истинските телевизионни господари/господар обръща внимание най-много.
А хората без да ги забележат съзнателно, точно тях попиват най-много.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #633 -: Септември 22, 2010, 00:26:49 am »
Координатите на HAARP:

 62°23'29.86"N
145° 8'59.58"W
« Последна редакция: Септември 22, 2010, 00:34:42 am от ₪ Eon ₪ »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #634 -: Септември 22, 2010, 12:58:49 pm »
И естествено конспиативната общественост, както винаги, отново псува и възнегодува, гледайки нагоре -.-


Защо не вземете веднъж да се възползвате от контрола, който се извършва над нас? Защо веднъж не потърсите положителното нещо в отровата дето ни сипя тна главите?

Например, пуснал съм тема за водата в "Езотерика", понеже добрите илюминати са достатъчно благосклонни да ме пръскат с отровите си, защото тъкмо сега имам нужда именно от HAARP и психотропията от въздуха.


Понеже нямаше да забележа, че не ми виляят, ако ги нямаше.

И в момента тези дни са идеални да тествате на водата, за която пиша в темата =)

Можете да се концентрирате над тези тестове и над наблюденията доколко тази вода премахва психотропните ефекти и токсичната умора... вместо, както винаги, да възнегодувате срещу непобедимото, гледайки нагоре и правейки абсолютното нищо.
« Последна редакция: Септември 22, 2010, 13:00:01 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен JerryNP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #635 -: Септември 23, 2010, 00:20:28 am »
Странно, как това клипче още не са го махнали от нета. http://www.outlawjournalism.com/news/?p=6637

Неактивен Andreycho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #636 -: Септември 23, 2010, 18:22:55 pm »
Приятели, пак ни почнаха с кемтрейлите. Днес от 17 часа над София започнаха да пръскат и вече има няколко яки ленти. Предполагам, че това е в цялата страна. За по-малко от 1 час военните самолети прелитат от едната до другата най-крайна точка в България, така че не е проблем да ни нащарят на национално равнище. След кемтрейл активността преди няколко дни се забеляза известно затишие. Вчера и днес докъм ранния следобяд имаше прелитане на обикновени военни самолети, които оставяха стандартната къса и бързо изчезваща диря след тях. От 17 часа започнаха вече с кемтрейлите. Не че искам да всявам паника, но за мен това е доста обезпокоително. Възможно е да ни готвят някаква "изненада".

Rio

  • Гост
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #637 -: Септември 23, 2010, 20:01:40 pm »
Над Студентски град също пръскаха към 18:00 часа. По-късно и снимки може да сложа.

Неактивен ItsPossible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #638 -: Септември 23, 2010, 22:24:50 pm »
Днес над Пловдив също яко пръскаха.Небето стана на решетки, след което наблюдавах някои от самолетите по време на пръскането, но не успях да снимам.

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #639 -: Септември 23, 2010, 23:46:05 pm »
Приятели, заметресение ще има средата на другия месец, но не силно.Казами го рептило-човек.
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #640 -: Септември 24, 2010, 00:18:43 am »
Днес над Пловдив също яко пръскаха.Небето стана на решетки, след което наблюдавах някои от самолетите по време на пръскането, но не успях да снимам.
Странно,аз нищо не видях.

Неактивен ItsPossible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #641 -: Септември 24, 2010, 16:51:04 pm »
Днес над Пловдив също яко пръскаха.Небето стана на решетки, след което наблюдавах някои от самолетите по време на пръскането, но не успях да снимам.
Странно,аз нищо не видях.

Над района, в който аз живея, вчера наблюдавах доста кемтрейли.Не знам защо не си видяла нищо.

Неактивен Andreycho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #642 -: Септември 24, 2010, 19:28:22 pm »
Преди малко /19 часа/ пак започнаха да пръскат над София. Но както вчера, така и днес ми прави впечатление, че пръскат над западната и югозападна част. Само към 13 часа два самолета направиха кемтрейли в северната и североизточната част. И кемтрейлите не бяха успоредни, а двата самолета се кръстосаха. Иначе днес през целия ден имаше много голяма активност на военни самолети над София. Не искам да плаша никого, но на мен това не ми харесва никак. Очаквам изненади в близките дни. Ще видим дали и утре ще ни пръскат. Направи ми впечатление също

Неактивен Andreycho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #643 -: Септември 24, 2010, 19:32:31 pm »
Направи ми впечатление също, че вчера вечерта, след като напръскаха добре, започна да духа неочаквано силен вятър, който продължи и днес докъм обяд. Небето над София, най-вече, където вчера пръскаха, се покри с млечнобяла пелена. Там, където не бяха пръскали, север и североизток, остана сравнително чисто. Изглежда веществата, които се съдържат в кемтрейлите, се разпръскват не само чрез дъжд, но и чрез вятър и затова ни "направиха" снощи малко вятър, демек "да почувстваме ефекта" по-добре.

Rio

  • Гост
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #644 -: Септември 24, 2010, 21:08:23 pm »
Приятели, заметресение ще има средата на другия месец, но не силно.Казами го рептило-човек.
Силно се надявам да се шегуваш.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27