Автор Тема: Chemtrails & HAARP  (Прочетена 868054 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1110 -: Септември 09, 2011, 15:33:45 pm »
Почнаха от 2-3 дена гадовете и в Пловдив се пръска усилено преброих до 15-20 трейла. Явно искат да развалят времето.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1111 -: Септември 09, 2011, 15:49:04 pm »
Пишете им, бе, хора, ако не друго, поне работа ще им създадем!
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1112 -: Септември 09, 2011, 16:18:34 pm »
Спокойно! След 15 септември инсталирам кембъстъра в Пловдив. Сега е прибран. С очите си видях как стапя кемтрейлите.

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1113 -: Септември 09, 2011, 17:17:58 pm »
Аз имам въпрос: Гледал съм клипчета как наистина кемтрейлите се разсейват. Обаче какво точно се случва с тях ? Представляват фини частици алуминий и барий, тези частици просто изчезват или се разнасят надалеч и там падат, но вече далеч от целта ?
« Последна редакция: Септември 09, 2011, 20:24:08 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1114 -: Септември 09, 2011, 17:34:02 pm »
Тези частици така или иначе вече са пуснати. Идеята е да бъдат диспергирани и да не свършат работата, за която са пуснати. А всъщност работата им е да променят метеорологичните модели на времето чрез последвало ваздействие чрез HAARP.

В Полша е имало снеговалеж през месец май (не знам коя година е било) и температурата е паднала до 1оС
« Последна редакция: Септември 09, 2011, 20:24:28 pm от Mirotvorec »

Неактивен joy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1115 -: Септември 10, 2011, 23:46:50 pm »
И аз не бях виждал масово пръскане от доста време, но на 8-ми септември станах,нямаше никаква облачност, напълно синьо небе, но мрежата от chemtrails беше там - говоря за централна България. Много точно се виждаше как през определно разстояние се пръскаше, масово в посока изток-запад и тук там ги пресичаха север-юг. На няколко пъти виждам самолет с нормален contrail и точно зад него друг самолет, който разпръсква chemtrails. Също така според мен пръскането започва когато самолета е над населено място, което ме навежда на мисълта, че целта е по-скоро здравето на хората. Когато видите прекалено много самолети отворете flightradar24.com - дава информация в реално време за полетите над Европа и ще добиете горе-долу представа за въздушният трафик над вашия район.

http://hicomm.bg/bg/articles/hiend/17277/%D0%9D%D0%BE%D0%B2-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B4-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B1%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B5/

Ето и легално разпространение на chemtrails  :)
« Последна редакция: Септември 11, 2011, 08:47:17 am от Mirotvorec »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1116 -: Септември 15, 2011, 18:36:41 pm »
Днес 15.9, след обяд два самолета, успоредно, здраво си пуснаха прахоляка над Южна България, при съвсем чисто небе/посока север-изток/. Това означава, че изобщо не се притесняват дали ги виждаме или не. Снощи явно пак са пръскали защото имаше остатъци, които Сайдето е снимал и пуснал в темата за оргонита.Днешните следи бяха обаче много накъсани и бързо, за около час-два се разпръснаха, а не висяха цял ден. Дали вече оргонитите не действуват?

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1117 -: Септември 15, 2011, 21:54:59 pm »
Опитват се да намалят ефекта от глобалното затопляне чрез разстилане на тънък отразяващ част от слънчевите лъчи слой,за да предотвартят затоплянето на земната кора.Защото последствията ще са фатални за всички,както вече се и усеща.Не оповестяват за да не всяват паника.Те са добри хора и правят всичко това за нас безплатно.Само да намеря подходяща тема и ще ви обясня и за увеличаващата се радиоактивност и изкуствената храна,а дотогава пазете си Душите от мислите в главите ви,че сатаната е дух и действа в помислите ,и внимавайте в действията се ,че Ариман( из Рудолф Щайнер) е вече материален и набира все повече последователи. :hi:
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1118 -: Септември 15, 2011, 22:23:37 pm »
voodoogoo,безплатно е само сиренето в капана.Тези приказки са за наивници и неуки хора.Става въпрос за замърсяване на атмосферата, земята и водата с тежки метали-алуминий, барий и др.отрови, като целта е унищожаване на хората.Всичко друго е празни приказки и заблуда.Има документален филм-С какво ни пръскат[/b].Гледай го и пак ще говорим.Тези изкуствени облаци едва ли представляват някаква защита от Слънцето, но са добро оправдание за наивните душици.И защо точно над градовете трябва да се пръска?
« Последна редакция: Септември 16, 2011, 19:13:09 pm от Mirotvorec »

Неактивен Robo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1119 -: Септември 20, 2011, 21:58:53 pm »
От няколко дена вече ми се налага да ставам рано и забелязах, че последните 3 дена всяка сутрин над Русе се пръска усърдно. Днес сутринта към 6:50 направих синки:



Това е от кухненския прозорец и е със стар апарат затова е малки размазано за което се извинявам. Следи се виждат и от западната страна на блока ми то те са доста по-разсеяни.
« Последна редакция: Септември 20, 2011, 22:06:36 pm от Robo »

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1120 -: Септември 21, 2011, 08:12:14 am »
bojinkata,наблюдавам ги от две три години,не пръскат само над градовете.Опитвам се да разбера с каква цел го правят.Например ,преди да започнат в моят град преди години,първо пуснаха джипиес детектори,а на пощата залепиха лист който казваше ,че по този начин маркирали лисици  :lol:.Маркерите бяха прездва два-три километра.И така се започна.След като имаха вече координати можеха да пристъпят кам действие.Въпросът е какво правят.Гледал съм всечки филми по темата.Те не дават отговор защо се прави това ,а само какво се прави и то отчасти.Има и руски филми.http://star05.net/infusions/booklib/book.php  Понеже използват алуминий и не помня какво още и всички си викат ,а те това нарочно го правят за да ни тровят.
  Никой не го е грижа за нас ,или ще тръгне да прави нещо заради нас.Искам да разбера какво правят.Дали това е едно от климатичните оръжия и чрез този метод успяват да местят облаците.Дали това им помага да сканират земните недра от космоса или от по високо в атмосферата.Можем ли да организираме информацията която имаме и да се вида например,дали в момента,или преди,са пръска по интензивно над определени райони ,като Добруджа например.Може това да е начин за сканиране на земните недра за проучване за шистов газ.Така нареченото сондиране което са направили и са вложили няколко милиона за него.Никой не казва как се прави.Когато правиха сондаж и намериха огромни залежи злато край Крумовград се спомена за снимка от сателит.Как става това?С ренген?Защо вали на места дето не е валяло преди?Дискусията във форума се превръща в една огромна дебилщина и никой вече не мисли,дори не се и опитва.Само деструктивни спорове засягащи егото на писачите........ ::) :flag_of_truce:
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1121 -: Септември 21, 2011, 15:36:44 pm »
voodoogoo,съгласен съм че не пръскат само над градовете. То няма и как да е само над тях, но аз това виждам. А къде падат частиците-Те знаят това. Другите боклуци са барий и стронций. Поне това пише в тази тема. Нас не ни интересува какъв е резултата за Тях. По важното е, че това са тежки метали и са много вредни за живите организми-не само за хората, а за животните и растенията. А това е филма, който ти препоръчвам да видиш-What In The World Are They Spraying (2010).avi. Има го в темата. Аз от тук го свалих. Там нещата са казани ясно от авторите-американски журналисти. Накратко-сенаторите не ги интересува как тежките метали се отразяват на човешкото здраве. Имали си други интереси.Самият факт, че това се укрива от обществеността е показателен. А вредата е безспорна. Днес съобщиха, че има необикновено голямо зачестяване на алергичните заболявания в Бг. Успокоиха ни, че това е характерно и за Европа и САЩ. Много успокояващо за наивниците ??? Според мен това е само върха на айсберга. Със здраве.

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1122 -: Септември 21, 2011, 19:57:33 pm »
Съгласен.Какво да направим?Дори популяризирането на действията им вече не върши работа.А всъщност мисля ,че е важно да знаем с каква цел го правят ,за да знаем как да ги саботираме ако остават глухи за нас.Не че при арабите вършеше работа.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1123 -: Септември 21, 2011, 20:20:37 pm »
Това са снимки от град Ловеч (от преди две седмици). Яко :---

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Chemtrails & HAARP
« Отговор #1124 -: Септември 29, 2011, 22:24:21 pm »
Съгласен.Какво да направим?Дори популяризирането на действията им вече не върши работа.А всъщност мисля ,че е важно да знаем с каква цел го правят ,за да знаем как да ги саботираме ако остават глухи за нас.Не че при арабите вършеше работа.
Най-малкото да даваме гласност, всред познати, близки, приятели. 90% от хората не вдигат глава да видят какво се ръси от горе им. СМИ мълчат от страх да дадат информация, даже тези дето се пишат независими. Вече имам познати, които имат респираторни проблеми. Лекарите признават, че има скок в алергичните заболявания, но официалното становище е, че така е в целия свят. :negative:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27